דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים CTC Global מכריזה על מערכת ACCC InfoCore™ וההתקנה המסחרית הראשונה
CTC Global מכריזה על מערכת ACCC InfoCore™ וההתקנה המסחרית הראשונה
חיים נוי 16/03/20 |  צפיות: 384

CTC Global מכריזה על מערכת ACCC InfoCore™ וההתקנה המסחרית הראשונה

אירביין, קליפורניה, 16 במרץ 2020, (BUSINESS WIRE):

בעוד התפתחות של טכנולוגיית המוליכים, CTC Global השיקה את מערכת ACCC InfoCore™. המערכת הזאת מספקת ביטחון מדויק ומהיר ש-ACCC® Conductor הותקן כהלכה.

מערכת ACCC InfoCore™ מפחיתה את הסיכון בהתקנות של מוליכים בעולם האמיתי שקיים אצל חברות שירותים ציבוריים, קבלני בניין ומתקיני קווים ברחבי העולם. אנשי המקצוע המסורים האלה יודעים שאפילו עם הכלים, הציוד ותנאי השטח הטובים ביותר, תאונות יכולות לקרות. באמצעות שימוש במערכת תאורת אינפרא אדום קניינית, סיבים מיוחדים בליבה ומתודולוגיה עמידה של לכידת נתונים, מערכת InfoCore יכולה לאמת את המצב התקין של המוליך אחרי המתיחה תוך דקות. ליכולת הזאת יש ערך ייחודי לחברות שירותים ציבוריים וקבלנים בגלל הביטחון הנוסף שהיא נותנת.

"CTC Global ושותפי הייצור שלה תמכו בהתקנה של בערך 100,000 ק"מ של ACCC Conductor ביותר מ-750 פרויקטים, עבור יותר מ-250 חברות שירותים ציבוריים ביותר מ-50 מדינות ולמעשה בכל סוג של קרקע וסביבה שאפשר להעלות על הדעת. הניסיון העצום הזה לימד אותנו שני דברים -- הראשון שקל להתקין את ACCC Conductor עם הכלים המתאימים ושימוש בהנחיות טיפול פשוטות. והשני שהעולם האמיתי הוא מקום לא סלחני לכל מוצר ופרויקט הנדסה", אמר ג'.ד. סיטון, מנכ"ל CTC Global. הוא המשיך: "הלקוחות של CTC Global שהן חברות שירותים ציבוריים ביקשו שיטה מהירה, מדויקת ופשוטה לשימוש לאימות המצב התקין אחרי המתיחה של התקנות ה-ACCC Conductor שלהן. מערכת InfoCore עושה זאת ביעילות רבה".

אן מקדואל, סגנית נשיא, פעילות מסחרית ב-CTC, הוסיפה: "הצוות שלנו עבד באופן קרוב עם שותפי הייצור של CTC וחברות השירותים הציבוריים החשובות כדי לפתח, לבדוק ולמטב את מערכת InfoCore". היא המשיכה: "אני שמחה להודיע על ההתקנה המסחרית בקנה מידה מלא הראשונה של ACCC InfoCore Conductor אצל אליה, בשדרוג של קו 66 kV ליד מון, בלגיה. הקו המשודרג משרת מרכז נתונים חדש חשוב באזור. מערכת InfoCoreעלתה על כל הציפיות".

אודות CTC Global:

CTC Global היא חברה בבעלות פרטית שמפתחת, משווקת ומייצרת את הליבה המרוכבת מסיבי פחמן הרשומה כפטנט שמשמשת ב-ACCC® Conductor, פתרון קו החשמל למתח גבוה עתיר הביצועים. CTC Global משרתת חברות שירותים ציבוריים ותעשייה ברחבי העולם וסיפקה ACCC Core לשימוש ביותר מ-750 פרויקטים של מוליכי ACCC המהווים קרוב ל-100,000 ק"מ של מוליך עילי יעיל אנרגטית עתיר ביצועים שבשימוש כיום. המטה של CTC Global נמצא באירביין, קליפורניה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.ctcglobal.com.

אנשי קשר

CTC Global
Tyler Dalton
+1 (949) 428-8500
tdalton@ctcglobal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
התפקיד של פול בראונינג מתרחב למנהל אזורי ראשי של האמריקות ומנהל אזורי ראשי משותף של אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ב-MHPS
יוביל את המשימה לאפשר ללקוחות לסלק פחמן מרשתות החשמל ולקדם את השגשוג של בני האדם

נטאפ תרכוש את ספוט
החברות המשולבות ייצרו הובלה בתשתיות מבוססות יישומים, וימטבו את עלויות החישוב והאחסון בעננים ציבוריים באמצעות הפלטפורמות המובילות שלה

נטאפ תרכוש את ספוט
החברות המשולבות ייצרו הובלה בתשתיות מבוססות יישומים, וימטבו את עלויות החישוב והאחסון בעננים ציבוריים באמצעות הפלטפורמות המובילות שלה

Prilenia Therapeutics מגייסת 62.5 מיליון דולר כדי לממן ניסויים קליניים של השלבים המאוחרים ל-HD ו-ALS
Prilenia Therapeutics B.V., חברת ביוטק בשלב הקליני שמתמקדת בפיתוח טיפולים חדשים בהפרעות נוירו התפתחותיות וניוון עצבים, הודיעה שהיא גייסה 62.5 מיליון דולר בסבב מימון סדרה A כדי להתחיל בניסויים הקליניים של השלבים המאוחרים המתוכננים של החברה ל-HD ו-ALS.

PVH Corp. מודיעה על עדכון בהנהלה של טומי הילפיגר
PVH Corp. (NYSE:PVH), הבעלים של תיק של מותגים איקוניים, בכללם TOMMY HILFIGER ו-CALVIN KLEIN, הודיעה היום שדניאל גריידר פורש מתפקידו כמנכ"ל טומי הילפיגר גלובל ו-PVH אירופה אחרי 23 שנים בתפקידי ניהול שונים בארגון, ויעזוב את החברה כדי לעסוק בעניינים אחרים

OKEx צופה גידול של 100% במספר העובדים תוך שנתיים
כתוצאה של מגיפת קוביד-19, בשפל כלכלי גלובלי ועלייה בשיעורי האבטלה, ענף הקריפטו צובר אחיזה רבה - המספר הכולל של עסקאות מאושרות ביום, לפי Blockchain.com, גדל בהתמדה אחרי הירידה הדרמטית של BTC במרץ לסביבות 250 אלף עסקאות ביום, ונפח המסחר הכולל בבורסות הביטקוין החשובות הגיע ל-684.4 מיליון דולר במרץ

Impossible Foods זוכה בצו מניעה בתביעה של הפרת סימן מסחר באיחוד האירופי
בית משפט אירופי חשוב פוסק לטובת Impossible Foods בתביעה של הפרת סימן מסחר נגד נסטלה, חברת המזון גדולה ביותר בעולם

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות בקטאר
אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף הפעולה שלה עם חברת המס מדוחא MS Partner, שמוסיפה עומק לנוכחות של הארגון בקטאר ומרחיבה את הפלטפורמה הגלובלית שלה.

ThreatConnect מרחיבה את הנוכחות במזרח התיכון ומועצת המפרץ לשיתוף פעולה (GCC) באמצעות שותפות אסטרטגית עם Spire Solutions
הקשר מביא את פתרונות פעילות האבטחה באמצעות בינה היחידים בענף לארגונים גדולים וממשלות באזור

מימד מקבלת אישור CE לשתי טכנולוגיות חלוציות: הבדיקה MeMed BV™ והפלטפורמה בנקודת הצורך MeMed Key™
פלטפורמת מכשירים בחזית הקידמה ובדיקה חדשנית של החתימה של התגובה החיסונית של המארח מבדילות במהירות בין זיהומים בקטריאליים וויראליים כדי לשפר את התוצאות של החולים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI