דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר ThetaRay צוינה כ"כוכב עולה" על ידי חברת המחקר Chartis בדוח RiskTech100® השנתי שלהם
ThetaRay צוינה כ"כוכב עולה" על ידי חברת המחקר Chartis בדוח RiskTech100® השנתי שלהם
איריס וינשטיין 24/11/19 |  צפיות: 981

ThetaRay, הספקית המובילה לפתרונות ביג דאטה מבוססי AI, שמחה לבשר כי הוכרה "ככוכבת עולה" בדו"ח RiskTech100 2019, דו"ח הדגל של חברת המחקר Chartis.

RiskTech100 הוא המחקר העצמאי המקיף ביותר בקרב השחקנים העיקריים בעולם בתחום טכנולוגיות הסיכון והתאימות. כעת, בשנה הארבע עשרה שלו, דו"ח RiskTech100 סוקר את ספקי הטכנולוגיה והמובילים בתחום השירותים המקצועיים של פתרונות הסיכון, הערכת השווי והתקנות שלהם, וכאמור מציין את ThetaRay כ"כוכב העולה" המבטיח בתחום.

מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay אמר: "זה כבוד לקבל את ההכרה הזו מ- Chartis. ThetaRay נבדלת מהספקים האחרים בשל היכולת שלנו לאתר פשע כלכלי לא ידוע באמצעות טכנולוגיית הבינה המלאכותית האינטואטיבית ™ Artificial Intuition שפיתחנו. החברה זכתה להכרה הזו הודות לטכנולוגיה המובילה ולצוות שלנו. חברות פיננסיות של ימינו אינן יכולות להגן על עצמן כראוי בפני פשיעה פיננסית עם פתרונות שאינם כוללים מערכות AI. "

ThetaRay הוקמה בשנת 2013 על ידי מייסדים משותפים, הפרופסורים אמיר אברבוך ורונלד קויפמן מאוניברסיטת תל-אביב וייל בהתאמה. עם 16 פטנטים, ThetaRay בנתה פלטפורמה אנליטית מתקדמת מקצה לקצה שממנפת את טכנולוגיית ™ Intuition Artificial, טכנולוגיה מתקדמת של למידת מכונה, כדי לספק למוסדות פיננסיים גילוי מוקדם של פשיעה פיננסית לא ידועה,להפחתת התראות השווא ולעמידה ברגולציה.

"ככוכב עולה", הערך שאנחנו מביאים לחברות פיננסיות הוא ברור", אמר גזית. ThetaRay מציעה את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום הבינה המלאכותית האינטואטיבית ,לאיתור הלבנות הון, סחר בסמים ובבני אדם, מימון טרור, הונאות ומעשים זדוניים אחרים."


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
מחקר F5: בענף השירותים הפיננסיים רק 40% בטוחים ביכולתם לעמוד בהתקפת יישומים בענן הציבורי
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי עם עליית קצב אימוץ טכנולוגיות הענן, ארגוני שירותים פיננסיים מבקשים לאזן בין צו החדשנות לבין צרכי האבטחה המתבקשים

מסתמן: פרשת סנודן פיננסית: הדלפת ענק של דו"חות בנקאיים סודיים
יותר מ-2,000 דיווחים של בנקים ברחבי העולם על העברות כספים חשודות הודלפו, וחשפו, לכאורה, כיצד צפון קוריאה העבירה כספים דרך בנקים אמריקניים, מקורב לפוטין התחמק מסנקציות בעזרת בנק בלונדון, ובנק אמריקני אפשר העברת מיליארד דולר למאפיונר. במסמכים ישנם גם מאות דיווחים מבנקים בישראל.

חברת Comm-IT משלימה פרויקט הקמת תשתית ענן AWS ב- Peer39
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח מהמתקדמים והמובילים בישראל, משלימה בימים אלו פרויקט להקמת תשתית ענן AWS ואבטחת מידע בחברת Peer39. היקף הפרויקט, שארך כשלושה חודשים, מוערך במאות אלפי שקלים.

מחקר F5: ענף השירותים הפיננסיים עובר למודל רב ענני ככל שהטרנספורמציה הדיגיטלית מואצת
דוח מצב שירותי היישומים של F5 מגלה כי 87% מארגוני השירותים הפיננסיים שנסקרו מפעילים סביבות רב ענניות

גילת טלקום תספק פתרונות חכמים לניהול תעבורה ברשת עם התשתית המתקדמת של F5
היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים

פתרון חדש של F5 מגן על אתרי הלקוחות מפני בוטים ושימוש בפרטים וסיסמאות גנובים
F5 Silverline Shape Defense משפר את החוויה המקוונת והביטחון של המשתמש על ידי הבסת התקפות אוטומטיות המובילות להונאה מקוונת

חברת Comm-IT זוכה לסטטוס AWS Data and Analytics Competency
קבלת הסטטוס מהווה הכרה ביכולת, בניסיון ובמומחיות המעמיקים של Comm-IT בביצוע פרויקטים ב- AWS

חברת F5 משיקה תכנית לתמיכה בשותפים בעידן הקורונה
התכנית כוללת כלים ומשאבים המאפשרים לשותפים לספק מענה מהיר וגמיש ללקוחותיהם

חברת Infinidat ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה
חברת Infinidat, הספקית המובילה לפתרונות אחסון נתונים מרובי פטה-בייט, ממנה את Exclusive Networks ישראל כמפיצה שלה. במסגרת ההתקשרות בין החברות הוסכם כי EN ישראל תהיה אחראית להפצה של פתרונות Infinidat לשוק הישראלי, תיקח חלק בהכשרת המשווקים ובהדרכות ללקוחות ותתמוך במערך המכירות המקומי של החברה.

דו"ח STKI: בית התוכנה Comm-IT מדורג כספק Tier 1 בישראל בקטגוריות IoT Implementation וב- Cyber Security Managed Services
בנוסף, דורגה Cloud Valley, חברת בת של Comm-IT, כספק Tier 1 בקטגוריית Cloud PaaS and IaaS Implementation & maintenance
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI