דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר ThetaRay צוינה כ"כוכב עולה" על ידי חברת המחקר Chartis בדוח RiskTech100® השנתי שלהם
ThetaRay צוינה כ"כוכב עולה" על ידי חברת המחקר Chartis בדוח RiskTech100® השנתי שלהם
איריס וינשטיין 24/11/19 |  צפיות: 459

ThetaRay, הספקית המובילה לפתרונות ביג דאטה מבוססי AI, שמחה לבשר כי הוכרה "ככוכבת עולה" בדו"ח RiskTech100 2019, דו"ח הדגל של חברת המחקר Chartis.

RiskTech100 הוא המחקר העצמאי המקיף ביותר בקרב השחקנים העיקריים בעולם בתחום טכנולוגיות הסיכון והתאימות. כעת, בשנה הארבע עשרה שלו, דו"ח RiskTech100 סוקר את ספקי הטכנולוגיה והמובילים בתחום השירותים המקצועיים של פתרונות הסיכון, הערכת השווי והתקנות שלהם, וכאמור מציין את ThetaRay כ"כוכב העולה" המבטיח בתחום.

מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay אמר: "זה כבוד לקבל את ההכרה הזו מ- Chartis. ThetaRay נבדלת מהספקים האחרים בשל היכולת שלנו לאתר פשע כלכלי לא ידוע באמצעות טכנולוגיית הבינה המלאכותית האינטואטיבית ™ Artificial Intuition שפיתחנו. החברה זכתה להכרה הזו הודות לטכנולוגיה המובילה ולצוות שלנו. חברות פיננסיות של ימינו אינן יכולות להגן על עצמן כראוי בפני פשיעה פיננסית עם פתרונות שאינם כוללים מערכות AI. "

ThetaRay הוקמה בשנת 2013 על ידי מייסדים משותפים, הפרופסורים אמיר אברבוך ורונלד קויפמן מאוניברסיטת תל-אביב וייל בהתאמה. עם 16 פטנטים, ThetaRay בנתה פלטפורמה אנליטית מתקדמת מקצה לקצה שממנפת את טכנולוגיית ™ Intuition Artificial, טכנולוגיה מתקדמת של למידת מכונה, כדי לספק למוסדות פיננסיים גילוי מוקדם של פשיעה פיננסית לא ידועה,להפחתת התראות השווא ולעמידה ברגולציה.

"ככוכב עולה", הערך שאנחנו מביאים לחברות פיננסיות הוא ברור", אמר גזית. ThetaRay מציעה את הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום הבינה המלאכותית האינטואטיבית ,לאיתור הלבנות הון, סחר בסמים ובבני אדם, מימון טרור, הונאות ומעשים זדוניים אחרים."


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Comm-IT משיקה שירות האקר וירטואלי על בסיס פתרון בדיקות החדירות האוטומטי של חברת Pcysys
השירות, שמוצע על בסיס פתרון בדיקות החדירות האוטומטי Penetration Testing)) של חברת Pcysys, כולל ביצוע בדיקות חדירות לארגונים כמעט ללא התערבות אנושית, על פי דרישה, על מנת לאמוד את חסינותם להתקפות סייבר. במסגרת השירות, Comm-IT תספק גם דוחות מפורטים, המלצות לשיפור מערך אבטחת המידע ותכנית עבודה להתמודדות עם הפגיעויות שהתגלו במהלך הבדיקות. השירות מאפשר בדיקה רציפה של חסינות הארגון על פי תדירות שנקבעת מראש במדיניות אבטחת המידע של הארגון.

פגישה אופנתית במיוחד ב- Intentia
מומחי האופנה של חברת Infor הבינלאומית נפגשו עם Intentia וחברת תפרון בישראל

דוח F5 Labs: פושעי רשת אינם עונים על מגמות הפישינג העונתיות ומאמצים אוטומציה כדי להרחיב את השפעת הפריצה
F5 Labs חושפת את דוח הפישינג וההונאות לשנת 2019 פישינג סומן כטקטיקה מספר 1 של פריצות למידע

חברת F5 תרכוש את Shape תמורת מיליארד דולר ותחולל מהפכה באבטחת אפליקציות
חברת Shape בנתה פלטפורמה מתקדמת, תוך שימוש בלמידת מכונה, הנתמכת על ידי אנליטיקה מבוססת ענן, כדי להגן מפני התקפות שעוקפות בקרות אחרות של אבטחה והונאה." אמר ארן אראל, מנהל פעילות F5 בישראל, יון וקפריסין. "רכישה זו מאחדת את המומחיות של F5 בהגנה על יישומים בסביבות מרובות עננים עם יכולות מניעת ההונאות של Shape כדי לחולל מהפכה של ממש באבטחת יישומים. ביחד, F5 ו-Shape מציעות לארגונים אבטחה מקיפה וחסכון פוטנציאלי של מיליארדי דולרים שעשויים לאבוד בשל הונאה, נזקי מוניטין ושיבושים בשירותים מקוונים קריטיים".

רבל השלימה פרויקט ERP עם Infor M3
הפתרון ישמש למעלה מ- 150 משתמשי החברה במוקדי הייצור וההפצה בישראל לוקסמבורג, סין וארה"ב

חברת Comm-IT הקימה תשתית ענן AWS לחברת הפינטק Splitit למטרת ניהול תשלומים
הפרויקט, שמשרת את לקוחות Splitit ברחבי העולם, נאמד במאות אלפי שקלים

חברת Intentia מתחזקת בענף הפרמצבטיקה עם פרויקט נוסף:
קמהדע הטמיעה את פתרון ה- ERP המוביל Infor M3 13.4

ThetaRay מינתה את אדוארד סנדר כמנהל מוצר ראשי
עם ניסיון עשיר בתחום הפשיעה הפיננסית, יחזק סנדר את הנהלת ThetaRay

ליאור ארמייב מ- Cloud Valley , הראשון בישראל, שהוכתר כ-MVP של מיקרוסופט בתחום ה-AI
התואר, האישי, ניתן למקצוען מיקרוסופט שתורם לקהילת המפתחים והמשתמשים

כך נולדים שיתופי פעולה בינלאומיים
מנכ"ל רשות החדשנות אהרון אהרון נפגש עם בכירי ענקית הטכנולוגיה F5
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI