דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים SRT Marine Systems תציג ב-BIDEC בבחריין בין 28 ל-30 באוקטובר 2019
SRT Marine Systems תציג ב-BIDEC בבחריין בין 28 ל-30 באוקטובר 2019
חיים נוי 15/10/19 |  צפיות: 630

SRT Marine Systems תציג ב-BIDEC בבחריין בין 28 ל-30 באוקטובר 2019

באת, אנגליה, 15 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE):

SRT Marine Systems, מובילה גלובלית במערכות ימיות משולבות מתקדמות של מעקב, בינה ושליטה ובקרה שמחה להודיע שתציג בתערוכה הבינ"ל הקרובה BIDEC שנערכת באוקטובר בבחריין בהזמנתו ותחת חסותו של המלך חאמד בין איסי אל חליפה, מבחריין.

המערכת SRT-MDA משלבת מערך של טכנולוגיות מתקדמות כדי לספק גילוי וזיהוי מתקדמים של סיכונים ימיים ופעילויות לא חוקיות יחד עם פונקציות שליטה ובקרה שמאפשר תגובות יעילות, אפקטיביות ומתואמות.

המערכת SRT-MDA תומכת בכל הפעילויות של משמר החופים, מאבטחת גבולות, מניעת הברחות, מניעת טרור, גילוי דיג לא חוקי ופעילויות לא חוקיות אחרות וחיפוש והצלה. מערכת אחת עם פונקציות משולבות במלואן ושליטה אוטונומית מלאה בתוך המדינה.

המערכת SRT-MDA משתמשת במיזוג מתקדם של נתוני חיישנים וניתוח באמצעות בינה מלאכותית כדי לסרוק ברציפות את כל נתוני המערכת בזמן אמת כדי להבטיח גילוי והערכה אוטומטיים של כל איום אפשרי או פעילות חשודה ולספק למפעיל במשמר החופים התרעה מיידית ואת כל המידע כדי לקבל החלטה מושכלת ולכן יעילה על התגובה והפעולה.

המערכת SRT-MDA משתמשת בארכיטקטורת נתונים מבוזרים גמישה ודינמית חדשנית שמאפשרת בקלות להגדיל מערכות מאזור של נמל אחד למערכת כלל ארצית משולבת במלואה שמספקת מעקב רצוף על פני אלפי מיילים של קו חוף, מים טריטוריאליים, אזור כלכלי בלעדי ואזורי עניין אחרים, והכל תוך הבטחה שכל משתמשי המערכת פועלים בתוך סביבת פעולה משולבת אחת בלי קשר למיקום הפיזי שלהם.

SRT שהוקמה ב-1987 היא שותפה מוכחת ואמינה לטווח הארוך של הלקוחות. הצוותים המנוסים שלנו עובדים באופן קרוב עם הלקוחות במדינה כדי להבטיח את המסירה המוצלחת של מערכות באמות המידה הגבוהות ביותר, במהירות ובאופן משתלם, יחד עם תמיכה רציפה ארוכת טווח. הגישה הגמישה והפרגמטית שלנו יחד עם הניסיון הנרחב והמומחיות הרבה שלנו מבטיחים מסירה מוצלחת של פרויקטים בכל פעם.

אנחנו מצפים לקבל את פני החברים שלנו מבחריין ובנות ברית שכנות בביתן שלנו ב-BIDEC באוקטובר 2019 ומזמינים כל גורם מעוניין אחר להקדיש זמן לביקור אצלנו ולראות את העתיד של המודעות בתחום הימי.

אנשי קשר

Simon Tucker, CEO
simon.tucker@srt-marine.com

מקור: SRT Marine Systems

מולטימדיהמאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020

רובוט נוכחות מרחוק חדש יפחית פליטות CO2 באלפי טונות
חברת הבת GoBe Robots של Blue Ocean Robotics מכריזה על דור חדש של רובוטי הנוכחות מרחוק הידידותיים לאקלים שלה עם ביקוש גדול שנובע ממגיפת קוביד-19.

נרקסה תאפשר למשקיעים לקנות קריפטו במטבע שיבחרו
בששת החודשים האחרונים, מספר המשקיעים במטבעות קריפטו עלה ב-20 אחוז, בעיקר בגלל הירידות לאחרונה בשווקים הגלובליים. נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונה באיסטנבול, מקווה לאפשר בקרוב ללקוחת שלה לבצע עסקאות ב-156 מטבעות לאומיים

[INVNT GROUP]™ מושקת גלובלית עם שירותים בארבעה תחומים כדי לעזור למותגים ליצור קשרים עמוקים יותר עם קהלים ברחבי העולם
המייסדים המשותפים של INVNT סקוט קלתר וקריסטינה מקוברי מונו לנשיא ומנכ"ל, ומנהלת תפעול ראשית של [INVNT GROUP], ומקוברי נכנסת לתפקיד של מנכ"ל INVNT®

דול מכריזה על ההבטחות שלה, ומביאה שגשוג תלוי הדדית לאנשים ולכדור הארץ
דול תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פחת בפירות ואפס אריזות פלסטיק מבוססות דלקים פוסיליים עד 2025, וגם לאפס פליטות פחמן נטו עד 2030

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות בליבריה
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לראיית חשבון עם מלוא השירותים BICON Inc. בליבריה, בהמשיכה את מאמצי הארגון ליצור צמיחה בפלטפורמה הגלובלית שלה ולהוסיף רוחב לנוכחות שלה ביבשת.

Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems מודיעות על הסכם לשיתוף פעולה
החברות יעבדו יחד על אב הטיפוס של ההייפרלופ כש-Virgin Hyperloop מתקדמת לתכנון מסחרי ויוצרת שרשרת אספקה גלובלית חדשה

Nyxoah מקבלת אישור IDE ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) למחקר DREAM שלה
ניסוי לתמיכה באישור של המערכת Genio® של Nyxoah בארה"ב יתחיל בחודשים הקרובים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI