דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים SRT Marine Systems תציג ב-BIDEC בבחריין בין 28 ל-30 באוקטובר 2019
SRT Marine Systems תציג ב-BIDEC בבחריין בין 28 ל-30 באוקטובר 2019
חיים נוי 15/10/19 |  צפיות: 169

SRT Marine Systems תציג ב-BIDEC בבחריין בין 28 ל-30 באוקטובר 2019

באת, אנגליה, 15 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE):

SRT Marine Systems, מובילה גלובלית במערכות ימיות משולבות מתקדמות של מעקב, בינה ושליטה ובקרה שמחה להודיע שתציג בתערוכה הבינ"ל הקרובה BIDEC שנערכת באוקטובר בבחריין בהזמנתו ותחת חסותו של המלך חאמד בין איסי אל חליפה, מבחריין.

המערכת SRT-MDA משלבת מערך של טכנולוגיות מתקדמות כדי לספק גילוי וזיהוי מתקדמים של סיכונים ימיים ופעילויות לא חוקיות יחד עם פונקציות שליטה ובקרה שמאפשר תגובות יעילות, אפקטיביות ומתואמות.

המערכת SRT-MDA תומכת בכל הפעילויות של משמר החופים, מאבטחת גבולות, מניעת הברחות, מניעת טרור, גילוי דיג לא חוקי ופעילויות לא חוקיות אחרות וחיפוש והצלה. מערכת אחת עם פונקציות משולבות במלואן ושליטה אוטונומית מלאה בתוך המדינה.

המערכת SRT-MDA משתמשת במיזוג מתקדם של נתוני חיישנים וניתוח באמצעות בינה מלאכותית כדי לסרוק ברציפות את כל נתוני המערכת בזמן אמת כדי להבטיח גילוי והערכה אוטומטיים של כל איום אפשרי או פעילות חשודה ולספק למפעיל במשמר החופים התרעה מיידית ואת כל המידע כדי לקבל החלטה מושכלת ולכן יעילה על התגובה והפעולה.

המערכת SRT-MDA משתמשת בארכיטקטורת נתונים מבוזרים גמישה ודינמית חדשנית שמאפשרת בקלות להגדיל מערכות מאזור של נמל אחד למערכת כלל ארצית משולבת במלואה שמספקת מעקב רצוף על פני אלפי מיילים של קו חוף, מים טריטוריאליים, אזור כלכלי בלעדי ואזורי עניין אחרים, והכל תוך הבטחה שכל משתמשי המערכת פועלים בתוך סביבת פעולה משולבת אחת בלי קשר למיקום הפיזי שלהם.

SRT שהוקמה ב-1987 היא שותפה מוכחת ואמינה לטווח הארוך של הלקוחות. הצוותים המנוסים שלנו עובדים באופן קרוב עם הלקוחות במדינה כדי להבטיח את המסירה המוצלחת של מערכות באמות המידה הגבוהות ביותר, במהירות ובאופן משתלם, יחד עם תמיכה רציפה ארוכת טווח. הגישה הגמישה והפרגמטית שלנו יחד עם הניסיון הנרחב והמומחיות הרבה שלנו מבטיחים מסירה מוצלחת של פרויקטים בכל פעם.

אנחנו מצפים לקבל את פני החברים שלנו מבחריין ובנות ברית שכנות בביתן שלנו ב-BIDEC באוקטובר 2019 ומזמינים כל גורם מעוניין אחר להקדיש זמן לביקור אצלנו ולראות את העתיד של המודעות בתחום הימי.

אנשי קשר

Simon Tucker, CEO
simon.tucker@srt-marine.com

מקור: SRT Marine Systems

מולטימדיהמאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השלישי של 2019 ועדכונים על החברה
14/11/19 | בריאות
סך הכנסות של 4.7 מיליון דולר ממוצרים גנריים ברבעון השלישי התוצאות מהניסויים שלב 3 של TWIN באקנה וולגריס עדיין מתקדמות לפי התכנון לרבעון הרביעי של 2019

מייקל בקלי חוזר ל-True Religion Apparel כמנהל עסקים ראשי
True Religion Apparel, Inc. הודיעה שמועצת המנהלים מינתה את מייקל בקלי למנהל העסקים הראשי החדש, בתוקף מיידי. מר בקלי היה בעבר נשיא True Religion Apparel מ-2006 עד 2010. הוא יהיה אחראי על הפיתוח והיישום של החזון העתידי ומפת הדרכים של טרו רליג'ן. מר בקלי יהיה כפוף למועצת המנהלים של החברה.

בהשאילה רוח מזרחית כדי להפגין חוזק, ארו משתתפת בסמינר על שיתוף הפעולה הכלכלי והמסחרי סין - איחוד האמירויות
ב-30 באוקטובר המשלחת של CCPIT לתערוכה העולמית ומשלחת הכלכלית והמסחרית ערכו את טקס הנחת אבן הפינה של הביתן הסיני באקספו 2020 דובאי.

ג'קדה מקבלת את פרס שותפת ה-ISV של השנה של הספקית המובילה במרכזי שירות בענן Five9
אחרי שסיפקה בהצלחה פתרונות RPA של שירות לקוחות לקבוצה מגוונת של לקוחות Five9 ב-2019, Five9 העניקה את הפרס לג'קדה ב-CX Summit

אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף פעולה ראשון בקרואטיה
אנדרסן גלובל הודיעה היום שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מחברות עורכי הדין הגדולות ביותר בקרואטיה, KALLAY & PARTNERS Ltd.. ההוספה של החברה מזגרב יוצרת את הנוכחות של אנדרסן גלובל במדינה וממשיכה את ההתרחבות של הארגון באזור.

פורטם טכנולוגיות מודיעה על התרחבות גלובלית לאזור המזרח התיכון וצפון אפריקה
ממנה את ותיק הענף בביטחון והגנה, מאלק צ'רלס אקיליי כסגן נשיא לתפעול ומכירות באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה

GA-ASI תבצע סדרה של הדגמת יכולות באירופה
תפעל עם חיל האוויר היווני כדי להדגים באמצעות כטמ"מ מעקב ימי ושילוב במרחב אווירי

נורדסון מציגה את הבקר לציפוי אבקה Encore® Engage ב-FABTECH
חוויית שימוש אינטואיטיבית, מדומיינת מחדש

Mary Kay ממשיכה במחויבות שלה לקדם את המחקר במדעי העור באגודה היפנית לדרמטולוגיה חוקרת
חברת הקוסמטיקה הגלובלית נתנה חסות לסימפוזיון על מחסומים עוריים ואדמומיות של העור בין דרמטולוגים מפורסמים

PSAV® רוכשת את אקליפס
המומחיות של החברה מדובאי בהפקת אירועים חיים תומכת ביכולות המתפתחות של PSAV
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI