דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים CIM GROUP רוכשת 2,468,390 מניות של CIM COMMERCIAL TRUST
CIM GROUP רוכשת 2,468,390 מניות של CIM COMMERCIAL TRUST
חיים נוי 14/10/19 |  צפיות: 191

CIM Group רוכשת 2,468,390 מניות של CIM Commercial Trust

כך ששיעור הבעלות של CIM Group והחברות המסונפות אליה עולה ל-19%

תל אביב – 14 באוקטובר, 2019, (BUSINESS WIRE) :

CIM Commercial Trust Corporation , (Nasdaq: CMCT ו- TASE: CMCT-L) ("CMCT" או "CIM Commercial Trust"), הכריזה היום שהובא לידיעתה כי חברה מסונפת שלCIM Group רכשה 2,468,390 מניות רגילות של CMCT תמורת $19.1685 למניה בעסקה פרטית. בעקבות הרכישה, ל-CIM Group, החברות המסונפות אליה, ונושאי המשרה של CMCT זיקה כלכלית מצרפית בכ-19% מהון המניות הנפרע של המניות הרגילות של CMCT.

"השקעה זו בסך $47.3 מיליון מדגימה את האמון של CIM Group, שהחברה המסונפת אליה משמשת כמפעילה של CMCT, בפורטפוליו המטרופוליטני האיכותי של CMCT," אמר דיויד תומפסון, מנכ"ל CMCT. "אנו מאמינים כי CMCT ממוקמת היטב לצמיחה עם שלושה פרויקטים בעלי ערך מוסף הצפויים להסתיים ב-2020, שיפור בשיעור השכירויות החוזיות, והיכולת לשפר שכירויות קיימות במחירי תת-שוק למחירי שוק. בנוסף ההשקעה גם מדגישה עוד יותר את האינטרסים המשותפים של CIM Group ובעלי המניות של CMCT."

FORWARD-LOOKING STATEMENTS

This press release contains "forward-looking statements" within the meaning of the Private Securities Litigation Reform Act of 1995, including, among others, statements about CMCT’s plans and objectives relating to future growth. Such forward-looking statements are based on particular assumptions that management of CMCT has made in light of its experience, as well as its perception of expected future developments and other factors that it believes are appropriate under the circumstances. Forward-looking statements are necessarily estimates reflecting the judgment of CMCT and involve a number of risks and uncertainties that could cause actual results to differ materially from those suggested by the forward-looking statements. These risks and uncertainties include those associated with (i) the ability to complete anticipated development projects and the timing of any such completion and (ii) general economic, market and other conditions. For a further list and description of the risks and uncertainties inherent in forward-looking statements, see CIM Commercial's Annual Report on Form 10-K for the fiscal year ended December 31, 2018.

Forward-looking statements are not guarantees of performance or results and speak only as of the date such statements are made. CMCT undertakes no obligation to publicly update or release any revisions to its forward-looking statements, whether to reflect new information, future events, changes in assumptions or circumstances or otherwise, except as required by law.

Media Relations:
Bill Mendel, 212-397-1030
bill@mendelcommunications.com

or

Investor Relations:
Steve Altebrando, 646-652-8473

מקור: CIM Commercial Trust Corporation

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השלישי של 2019 ועדכונים על החברה
14/11/19 | בריאות
סך הכנסות של 4.7 מיליון דולר ממוצרים גנריים ברבעון השלישי התוצאות מהניסויים שלב 3 של TWIN באקנה וולגריס עדיין מתקדמות לפי התכנון לרבעון הרביעי של 2019

מייקל בקלי חוזר ל-True Religion Apparel כמנהל עסקים ראשי
True Religion Apparel, Inc. הודיעה שמועצת המנהלים מינתה את מייקל בקלי למנהל העסקים הראשי החדש, בתוקף מיידי. מר בקלי היה בעבר נשיא True Religion Apparel מ-2006 עד 2010. הוא יהיה אחראי על הפיתוח והיישום של החזון העתידי ומפת הדרכים של טרו רליג'ן. מר בקלי יהיה כפוף למועצת המנהלים של החברה.

בהשאילה רוח מזרחית כדי להפגין חוזק, ארו משתתפת בסמינר על שיתוף הפעולה הכלכלי והמסחרי סין - איחוד האמירויות
ב-30 באוקטובר המשלחת של CCPIT לתערוכה העולמית ומשלחת הכלכלית והמסחרית ערכו את טקס הנחת אבן הפינה של הביתן הסיני באקספו 2020 דובאי.

ג'קדה מקבלת את פרס שותפת ה-ISV של השנה של הספקית המובילה במרכזי שירות בענן Five9
אחרי שסיפקה בהצלחה פתרונות RPA של שירות לקוחות לקבוצה מגוונת של לקוחות Five9 ב-2019, Five9 העניקה את הפרס לג'קדה ב-CX Summit

אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף פעולה ראשון בקרואטיה
אנדרסן גלובל הודיעה היום שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מחברות עורכי הדין הגדולות ביותר בקרואטיה, KALLAY & PARTNERS Ltd.. ההוספה של החברה מזגרב יוצרת את הנוכחות של אנדרסן גלובל במדינה וממשיכה את ההתרחבות של הארגון באזור.

פורטם טכנולוגיות מודיעה על התרחבות גלובלית לאזור המזרח התיכון וצפון אפריקה
ממנה את ותיק הענף בביטחון והגנה, מאלק צ'רלס אקיליי כסגן נשיא לתפעול ומכירות באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה

GA-ASI תבצע סדרה של הדגמת יכולות באירופה
תפעל עם חיל האוויר היווני כדי להדגים באמצעות כטמ"מ מעקב ימי ושילוב במרחב אווירי

נורדסון מציגה את הבקר לציפוי אבקה Encore® Engage ב-FABTECH
חוויית שימוש אינטואיטיבית, מדומיינת מחדש

Mary Kay ממשיכה במחויבות שלה לקדם את המחקר במדעי העור באגודה היפנית לדרמטולוגיה חוקרת
חברת הקוסמטיקה הגלובלית נתנה חסות לסימפוזיון על מחסומים עוריים ואדמומיות של העור בין דרמטולוגים מפורסמים

PSAV® רוכשת את אקליפס
המומחיות של החברה מדובאי בהפקת אירועים חיים תומכת ביכולות המתפתחות של PSAV
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI