דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים הייטרה הציגה ב-GITEX יחד עם השותפה המקומית נסמה
הייטרה הציגה ב-GITEX יחד עם השותפה המקומית נסמה
חיים נוי 14/10/19 |  צפיות: 173

הייטרה הציגה ב-GITEX יחד עם השותפה המקומית נסמה

דובאי, איחוד האמירויות, 12 באוקטובר 2019, (BUSINESS WIRE) :

הייטרה, Hytera, ספקית גלובלית מובילה של רשתות תקשורת מקצועיות ופרטיות, הציגה את המוצרים והפתרונות האחרונים שלה ב-GITEX (תערוכת טכנולוגיית המידע של המפרץ) יחד עם השותפה המקומית שלה Nesma Telecom & Technology Co. Ltd. (נסמה). הייטרה גם חתמה על חוזה עם נסמה לשיתוף פעולה בטכנולוגיות תקשורת קריטיות עם יכולת האינטרנט של הדברים בפרויקטים של בטחון הציבור וערים חכמות בערב הסעודית ואיחוד האמירויות.

כנקודת השיא של GITEX, שנערכה בין 6 ל-10 באוקטובר במרכז הסחר העולמי של דובאי, הייטרה הציגה את המוצרים והפתרונות הכי חדישים שלה שמותאמים ספציפית ללקוחות, כולל שליטה ובקרה משולבות, פתרונות פס רחב, פטרול חכם ומסופים חכמים.

במהלך שבוע הטכנולוגיה של Gitex, הייטרה חתמה על החוזה עם נסמה והכריזה על שיתוף הפעולה ביניהן בטכנולוגיות תקשורת קריטיות עם יכולת האינטרנט של הדברים בפרויקטים גדולים של בטחון הציבור וערים חכמות בערב הסעודית, איחוד האמירויות ומדינות אחרות במועצת המפרץ לשיתוף פעולה. נסמה, חברת בת של התאגיד הרב לאומי שמרכזו בערב הסעודית Nesma Holding, היא חברה קבלנית/ משלבת מערכות של הנדסה, רכש ובנייה (EPC) בתחום התשתיות של אנרגיה ותקשורת. הייטרה היא שותפה של נסמה הרבה שנים, והכניסה לאזור פתרונות תקשורת קריטיים שמשרתים את בטחון הציבור וערים חכמות.

סאלח סמי אל-סונאיד, מנכ"ל נסמה, אמר: "הייטרה היא מובילה טכנולוגית גלובלית בהספקת מוצרים ושירותים של תקשורת קריטית עם טכנולוגיות בחזית הקידמה. לנסמה יש דריסת רגל מאוד חזקה בערב הסעודית עם ניסיון במסירת פרויקטים מתוחכמים מרובי מגזרים, בעיקר תשתיות תקשורת ואנרגיה. השותפות בין נסמה והייטרה תעשה התאמה מקומית לטכנולוגיות המתקדמות האלה עם המעורבות שלנו כדי לספק פתרונות באיכות הגבוהה ביותר". הוא גם ציין שנסמה גאה להיות שחקנית מפתח בשוק הזה והייתה עדה לביקוש גדל לתקשורת קריטית, פתרונות אנרגיה וטכנולוגיות של בטחון הציבור.

"הייטרה מחויבת לספק ללקוחות מוצרים קריטיים ופתרונות כוללים באיכות גבוהה מאז שנכנסה לשוק של המזרח התיכון וצפון אפריקה. הטכנולוגיה המובילה שלה, המוצרים המתקדמים והשירות המעולה זכו להכרה מצד הלקוחות. מפעילות יומיומיים ועד להיענות חירום, הייטרה ראתה הזדמנויות גדולות לשיתוף פעולה עם נסמה, כדי לתת מענה לצרכים המקיפים של הלקוחות, לתמוך בהם בהשגת רשת תקשורת יותר מהירה ועשירה ולחדש לקבלת עיר יותר חכמה ובטוחה", אמר סטנלי סונג, מנהל המכירות של הייטרה באזור המזרח התיכון וצפון אפריקה.

אנשי קשר

Media Contact
Emily Xu
Emily.xu@hytera.com

מולטימדיהמאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
GA-ASI תבצע סדרה של הדגמת יכולות באירופה
תפעל עם חיל האוויר היווני כדי להדגים באמצעות כטמ"מ מעקב ימי ושילוב במרחב אווירי

נורדסון מציגה את הבקר לציפוי אבקה Encore® Engage ב-FABTECH
חוויית שימוש אינטואיטיבית, מדומיינת מחדש

Mary Kay ממשיכה במחויבות שלה לקדם את המחקר במדעי העור באגודה היפנית לדרמטולוגיה חוקרת
חברת הקוסמטיקה הגלובלית נתנה חסות לסימפוזיון על מחסומים עוריים ואדמומיות של העור בין דרמטולוגים מפורסמים

PSAV® רוכשת את אקליפס
המומחיות של החברה מדובאי בהפקת אירועים חיים תומכת ביכולות המתפתחות של PSAV

חברת טומי הילפיגר מחויבת לעיצוב תלת מימדי כדי לממש את המסע השאפתני לדיגיטציה
חברת טומי הילפיגר מיישמת יכולות למידה וטכנולוגיה חדשות בכל צוותי העיצוב הגלובליים במטה שלה באמסטרדם כדי להשיג תיכנון בגדים 100% תלת מימדי עד קולקציות אביב 2022 שלה

הופעת הבכורה של אנדרסן גלובל בסרביה
לאנדרסן גלובל יש עכשיו נוכחות בסרביה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Joksović, Stojanović & Partners (JSP) מבלגרד. הצוות של 12 שותפים מספק הנחיה משפטית לגופים ציבוריים ולמספר רב של לקוחות תאגידיים בינ"ל.

טרנסקור חונכת אתר חדש בהריסבורג, פנסילבניה
טרנסקור TransCore חגגה את הפתיחה של האתר החדש שלה בהריסבורג עם בית פתוח בשבוע שעבר. באירוע השתתפו נכבדים מהמדינה והאזור

תרו מוסרת תוצאות ל-30 בספטמבר 2019
מועצת המנהלים מאשרת תוכנית רכישה חוזרת של מניות ב-300 מיליון דולר

כלי הטיס מסדרת Predator של GA-ASI עברו יותר משש מיליון שעות טיסה
הכטמ"מ קובעים שיא בענף כשהם מספקים תמיכה במשימות ללקוחות בכל העולם

DoiT International מודיעה על השקעה על ידי צ'רלסבנק
DoiT International , ספקית מובילה של תוכנה קניינית למיטוב והפעלה של עננים ציבוריים ומומחיות בעננים ציבוריים, הודיעה היום ש-Charlesbank Technology Opportunities Fund, קרן שמנוהלת על ידי Charlesbank Capital Partners, יחד עם משקיעים קשורים, השקיעו יותר מ-100 מיליון דולר בחברה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI