דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים MDBriefCase Group מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה
MDBriefCase Group מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה
חיים נוי 19/09/19 |  צפיות: 200

MDBriefCase Group מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה

טורונטו, 18 בספטמבר 2019 (GLOBE NEWSWIRE) :

MDBriefCase Group Inc. , מובילה גלובלית במוצרי ושירותי למידה מתוקשבת שמטרתה להאיץ קבלת החלטות טובה יותר בשירותי הבריאות, הודיעה על שיתופי פעולה עם שני יועצים מומחים, ד"ר דייוויד סטריין, מרצה קליני בכיר באוניברסיטה של אקסטר (לונדון, בריטניה) וד"ר מוחמד פרגלי, פרופסור חבר בבית הספר לרפואה של דובאי (דובאי, איחוד האמירויות). שיתופי הפעולה האלה ימשיכו לתמוך במעמד של MDBC כאחת הספקיות החשובות ביותר של התפתחות מקצועית מתמשכת מקוונת בקנדה, אוסטרליה, בריטניה, אירופה והמזרח התיכון.

שיתופי הפעולה החדשים המרגשים האלה מגיעים בתקופה של שינוי בהיסטוריה של החברה כמובילה גלובלית בהשכלה רפואית מקוונת, כי הם קורים יחד עם ההשקה של הנוכחות הדיגיטלית המשופרת של MDBC כולל פלטפורמת למידה חדשה שמיישמת עיצוב הוראה בחזית הקידמה בכל המוצרים והשירותים הגלובליים של MDBC.

"ההזדמנות לעבוד עם ד"ר סטריין וד"ר פרגלי כיועצים מומחים של החברה נותנת ל-MDBriefCase גישה למובילי מחשבה מאוד מוערכים עם תובנות קליניות וענפיות עמוקות", אומר ג'ייסון פלאוורדיי, מנכ"ל MDBC. "הכניסה שלנו, וההאצה של ההשכלה הרפואית המקוונת ברמה העולמית של MDBC, לבריטניה, אירופה והמזרח התיכון היא עדיפות ארגונית שתחוזק משמעותית על ידי שיתופי הפעולה עם המומחים המפורסמים האלה. ההשקה בזמן הנכון של פלטפורמת הלמידה הדיגיטלית מחוללת השינוי שלנו עם המוצרים והשירותים המשופרים שלה תומכת עוד בעדיפות של החברה להתעלות על הצרכים של החברים והספונסרים שלנו".

למידע נוסף על MDBriefCase Group Inc., בקרו בבקשה באתר www.mdbriefcase.com.

אודות ד"ר דייוויד סטריין

ד"ר דייוויד סטריין, MB, ChB, BSc (Hons) MD, FRCP הוא המנהל הקליני במרכז למחקר סוכרת וכלי דם, בית הספר לרפואה של האוניברסיטה של אקסטר בבריטניה, וגם המנהל האקדמי של המחלקה לשירותי בריאות עבור זקנים בבית החולים המלכותי דבון ואקסטר ויו"ר ועדת הסגל האקדמי של ההסתדרות הרפואית הבריטית. הוא מתמקד בלוודא שהחולה הנכון יקבל את התרופה הנכונה. זה כולל פרויקטים שחוקרים את המנגנונים של היתרונות של חומרים שונים בטיפול בסוכרת, שבץ ומחלות לב וכלי דם. הוא ביצע כמה מהניתוחים הכלכליים של הבריאות שסיפקו מידע לקווים המנחים של NICE ותרם לבדיקה הפרלמנטרית על אופן הבדיקה וההכנסה לשימוש של תרופות בשירות הבריאות הלאומי.

הוא היה המחבר המוביל של ההנחיות הבריטיות להערכה וניהול של זקנים עם סוכרת ותשישות, שהובילו לאחרונה לשינוי בחוזה הטיפול הראשוני בבריטניה, ומחבר בכיר בהצהרת העמדה הבריטית על הניהול של מחלות לב וכלי דם אצל אנשים עם סוכרת. הוא מפתח עכשיו את הכלים להערכת סיכונים ופרוגנוזה אחרי שבץ. מבחינה קלינית, הוא מנהל מרפאה קהילתית לזקנים עם סוכרת ומחלות לב וכלי דם ועובד באחת מהיחידות הגדולות ביותר בבריטניה לטיפול בשבץ חריף מאוד.

אודות ד"ר מוחמד פרגלי

ד"ר מוחמד פרגלי, FRCGP(UK), MRCGP, DMSc (UK), DIH(Ireland), MBCHB (ALEX) הוא פרופסור חבר בבית הספר לרפואה של דובאי, יועץ בחברת הביטוח הרפואי של דובאי (DHIC), מנהל הרגולציה הרפואית של הביטוח ומורה באוניברסיטת קרדיף, בריטניה. ד"ר פרגלי הוא גם ראש הוועדה המדעית FM(EMS), חבר בוועדה הטכנית הלאומית לסוכרת של איחוד האמירויות, חבר בוועדות הסרטן וה-HCV הלאומיות של איחוד האמירויות, חבר בוועדת הסוכרת של DHA, מאמן מוסמך ברפואת משפחה על ידי האגודה המלכותית של רופאים כלליים בבריטניה, וחוקר מוסמך של המזכיר הכללי של MRCGP (INT) WONCA EMR.

אודות MDBriefCase Group Inc.

MDBriefCase Group Inc. מתמחה בפיתוח התפתחות מקצועית מתמשכת מקוונת מוסמכת לאנשי מקצוע בתחום הבריאות. החברה מתקשרת עם אגודות רפואיות ושותפי הסמכה אזוריים ובינ"ל יוקרתיים כדי לפתח תוכניות השכלה חדשניות שמשקפות את ההתנסויות המקומיות של אנשי מקצוע בתחום הבריאות ברחבי העולם. התוכניות שלה, הנתמכות על ידי מענקי השכלה מתעשיית התרופות, ממשלות, בתי חולים מהמעלה הראשונה וארגונים ללא כוונות רווח, עוברות ביקורת עמיתים על ידי מומחים קליניים כדי להבטיח איזון וישימות בפרקטיקות הקליניות ברחבי העולם. ליותר מ-250,000 אנשי מקצוע בתחום הבריאות ביותר מ-20 מדינות יש גישה חופשית לתוכניות של MDBC שמשקפות את המידע והקווים המנחים מבוססי הראיות הכי עדכניים כדי לשפר את הטיפול המקומי בחולים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר החברה בכתובת www.mdbriefcasegroup.com.

למידע נוסף: אשת קשר למדיה:
Angela Dosis, VP Operations MDBriefCase Group Inc.,  T: 416-488-5500 x245
E: adosis@mdbriefcase.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
SRT Marine Systems תציג ב-BIDEC בבחריין בין 28 ל-30 באוקטובר 2019
SRT Marine Systems, מובילה גלובלית במערכות ימיות משולבות מתקדמות של מעקב, בינה ושליטה ובקרה שמחה להודיע שתציג בתערוכה הבינ"ל הקרובה BIDEC שנערכת באוקטובר בבחריין בהזמנתו ותחת חסותו של המלך חאמד בין איסי אל חליפה, מבחריין.

SRT Marine Systems תציג ב-BIDEC בבחריין בין 28 ל-30 באוקטובר 2019
SRT Marine Systems, מובילה גלובלית במערכות ימיות משולבות מתקדמות של מעקב, בינה ושליטה ובקרה שמחה להודיע שתציג בתערוכה הבינ"ל הקרובה BIDEC שנערכת באוקטובר בבחריין בהזמנתו ותחת חסותו של המלך חאמד בין איסי אל חליפה, מבחריין.

אנדרסן גלובל נכנסת לקמרון, המדינה ה-18 באפריקה
אנדרסן גלובל נרגשת להודיע שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם Muluh & Partners, חברת עורכי דין שמושבה בדולה, קמרון. בתוך קצת יותר משנתיים בלבד, אנדרסן גלובל הרחיבה עכשיו את הנוכחות שלה ל-18 מדינות באפריקה.

מדד מתקפות ההונאה של Forter (פורטר) חושף: עלייה של 89% במתקפות הונאה המתמקדות במועדוני לקוחות (Loyalty Programs)
הדו"ח של חברת Forter (פורטר) הישראלית עוקב אחר המגמות המשתנות בפעילות העבריינית ברשת וחושף עלייה מדאיגה בפעילות עוינת המתמקדת במועדוני לקוחות. עוד מצביע הדו"ח על עלייה בשימוש במתווי תקיפה הכוללים השתלטות ושכפול חשבונות לקוחות. מדובר באיום משמעותי על נקודות התורפה של עולם הקמעונות המקוונות, שוק גלובלי המוערך בכ-18 מיליארד דולר

טקדה מסכימה למכור נכסי OTC ולא ליבתיים לאסינו תמורת יותר מ-200 מיליון דולר אמריקני
Takeda Pharmaceutical Company Limited הודיעה היום שהתקשרה בהסכם למכירת תיק נכסים נבחרים של תרופות OTC (ללא מרשם) ועם מרשם במספר מדינות במזרח הקרוב, המזרח התיכון ואפריקה (NEMEA) שביחידה העסקית שוקי צמיחה ומתעוררים שלה ל- Acino תמורת שווי כולל שעולה על 200 מיליון דולר אמריקני.

דלטיקס מודיעה על השילוב של CryptoCortex עם ספקית ארנקי ה-MPC Curv
Deltix, Inc. הודיעה שפלטפורמת המסחר בנכסים דיגיטליים שלה CryptoCortex משולבת עם Curv, הספקית של הארנקים מבוססי הענן.

CIM GROUP רוכשת 2,468,390 מניות של CIM COMMERCIAL TRUST
כך ששיעור הבעלות של CIM Group והחברות המסונפות אליה עולה ל-19%

הייטרה הציגה ב-GITEX יחד עם השותפה המקומית נסמה
כנקודת השיא של GITEX, שנערכה בין 6 ל-10 באוקטובר במרכז הסחר העולמי של דובאי, הייטרה הציגה את המוצרים והפתרונות הכי חדישים שלה שמותאמים ספציפית ללקוחות, כולל שליטה ובקרה משולבות, פתרונות פס רחב, פטרול חכם ומסופים חכמים.

טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים ליוני 2019
Triton Digital® היא המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים.

אנדרסן גלובל נכנסת לנמיביה; ממשיכה להרחיב את הנוכחות באפריקה
עם שורשים עמוקים של עיסוק בעריכת דין בנמיביה יותר מ-70 שנה, יש ל-Dr Weder, Kauta & Hoveka Inc יותר ממאה אנשי מקצוע בתחום המשפטים ו-19 שותפים ברחבי נמיביה עם משרדים בווינדהוק, אונגוודיבה, סוואקופמונד וחרוטפונטיין.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI