דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים MDBriefCase Group מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה
MDBriefCase Group מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה
חיים נוי 19/09/19 |  צפיות: 747

MDBriefCase Group מודיעה על יועצים מומחים חדשים ומשנה את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה

טורונטו, 18 בספטמבר 2019 (GLOBE NEWSWIRE) :

MDBriefCase Group Inc. , מובילה גלובלית במוצרי ושירותי למידה מתוקשבת שמטרתה להאיץ קבלת החלטות טובה יותר בשירותי הבריאות, הודיעה על שיתופי פעולה עם שני יועצים מומחים, ד"ר דייוויד סטריין, מרצה קליני בכיר באוניברסיטה של אקסטר (לונדון, בריטניה) וד"ר מוחמד פרגלי, פרופסור חבר בבית הספר לרפואה של דובאי (דובאי, איחוד האמירויות). שיתופי הפעולה האלה ימשיכו לתמוך במעמד של MDBC כאחת הספקיות החשובות ביותר של התפתחות מקצועית מתמשכת מקוונת בקנדה, אוסטרליה, בריטניה, אירופה והמזרח התיכון.

שיתופי הפעולה החדשים המרגשים האלה מגיעים בתקופה של שינוי בהיסטוריה של החברה כמובילה גלובלית בהשכלה רפואית מקוונת, כי הם קורים יחד עם ההשקה של הנוכחות הדיגיטלית המשופרת של MDBC כולל פלטפורמת למידה חדשה שמיישמת עיצוב הוראה בחזית הקידמה בכל המוצרים והשירותים הגלובליים של MDBC.

"ההזדמנות לעבוד עם ד"ר סטריין וד"ר פרגלי כיועצים מומחים של החברה נותנת ל-MDBriefCase גישה למובילי מחשבה מאוד מוערכים עם תובנות קליניות וענפיות עמוקות", אומר ג'ייסון פלאוורדיי, מנכ"ל MDBC. "הכניסה שלנו, וההאצה של ההשכלה הרפואית המקוונת ברמה העולמית של MDBC, לבריטניה, אירופה והמזרח התיכון היא עדיפות ארגונית שתחוזק משמעותית על ידי שיתופי הפעולה עם המומחים המפורסמים האלה. ההשקה בזמן הנכון של פלטפורמת הלמידה הדיגיטלית מחוללת השינוי שלנו עם המוצרים והשירותים המשופרים שלה תומכת עוד בעדיפות של החברה להתעלות על הצרכים של החברים והספונסרים שלנו".

למידע נוסף על MDBriefCase Group Inc., בקרו בבקשה באתר www.mdbriefcase.com.

אודות ד"ר דייוויד סטריין

ד"ר דייוויד סטריין, MB, ChB, BSc (Hons) MD, FRCP הוא המנהל הקליני במרכז למחקר סוכרת וכלי דם, בית הספר לרפואה של האוניברסיטה של אקסטר בבריטניה, וגם המנהל האקדמי של המחלקה לשירותי בריאות עבור זקנים בבית החולים המלכותי דבון ואקסטר ויו"ר ועדת הסגל האקדמי של ההסתדרות הרפואית הבריטית. הוא מתמקד בלוודא שהחולה הנכון יקבל את התרופה הנכונה. זה כולל פרויקטים שחוקרים את המנגנונים של היתרונות של חומרים שונים בטיפול בסוכרת, שבץ ומחלות לב וכלי דם. הוא ביצע כמה מהניתוחים הכלכליים של הבריאות שסיפקו מידע לקווים המנחים של NICE ותרם לבדיקה הפרלמנטרית על אופן הבדיקה וההכנסה לשימוש של תרופות בשירות הבריאות הלאומי.

הוא היה המחבר המוביל של ההנחיות הבריטיות להערכה וניהול של זקנים עם סוכרת ותשישות, שהובילו לאחרונה לשינוי בחוזה הטיפול הראשוני בבריטניה, ומחבר בכיר בהצהרת העמדה הבריטית על הניהול של מחלות לב וכלי דם אצל אנשים עם סוכרת. הוא מפתח עכשיו את הכלים להערכת סיכונים ופרוגנוזה אחרי שבץ. מבחינה קלינית, הוא מנהל מרפאה קהילתית לזקנים עם סוכרת ומחלות לב וכלי דם ועובד באחת מהיחידות הגדולות ביותר בבריטניה לטיפול בשבץ חריף מאוד.

אודות ד"ר מוחמד פרגלי

ד"ר מוחמד פרגלי, FRCGP(UK), MRCGP, DMSc (UK), DIH(Ireland), MBCHB (ALEX) הוא פרופסור חבר בבית הספר לרפואה של דובאי, יועץ בחברת הביטוח הרפואי של דובאי (DHIC), מנהל הרגולציה הרפואית של הביטוח ומורה באוניברסיטת קרדיף, בריטניה. ד"ר פרגלי הוא גם ראש הוועדה המדעית FM(EMS), חבר בוועדה הטכנית הלאומית לסוכרת של איחוד האמירויות, חבר בוועדות הסרטן וה-HCV הלאומיות של איחוד האמירויות, חבר בוועדת הסוכרת של DHA, מאמן מוסמך ברפואת משפחה על ידי האגודה המלכותית של רופאים כלליים בבריטניה, וחוקר מוסמך של המזכיר הכללי של MRCGP (INT) WONCA EMR.

אודות MDBriefCase Group Inc.

MDBriefCase Group Inc. מתמחה בפיתוח התפתחות מקצועית מתמשכת מקוונת מוסמכת לאנשי מקצוע בתחום הבריאות. החברה מתקשרת עם אגודות רפואיות ושותפי הסמכה אזוריים ובינ"ל יוקרתיים כדי לפתח תוכניות השכלה חדשניות שמשקפות את ההתנסויות המקומיות של אנשי מקצוע בתחום הבריאות ברחבי העולם. התוכניות שלה, הנתמכות על ידי מענקי השכלה מתעשיית התרופות, ממשלות, בתי חולים מהמעלה הראשונה וארגונים ללא כוונות רווח, עוברות ביקורת עמיתים על ידי מומחים קליניים כדי להבטיח איזון וישימות בפרקטיקות הקליניות ברחבי העולם. ליותר מ-250,000 אנשי מקצוע בתחום הבריאות ביותר מ-20 מדינות יש גישה חופשית לתוכניות של MDBC שמשקפות את המידע והקווים המנחים מבוססי הראיות הכי עדכניים כדי לשפר את הטיפול המקומי בחולים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר החברה בכתובת www.mdbriefcasegroup.com.

למידע נוסף: אשת קשר למדיה:
Angela Dosis, VP Operations MDBriefCase Group Inc.,  T: 416-488-5500 x245
E: adosis@mdbriefcase.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
OwnBackup סוגרת סבב מימון של 50 מיליון דולר שיסייע בהגנה על נתוני SaaS קריטיים
הסבב החדש, בהשתתפות קרן Vertex Ventures, יאפשר הגדלה של צוות המהנדסים והאצה בפיתוח המוצר

Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020

רובוט נוכחות מרחוק חדש יפחית פליטות CO2 באלפי טונות
חברת הבת GoBe Robots של Blue Ocean Robotics מכריזה על דור חדש של רובוטי הנוכחות מרחוק הידידותיים לאקלים שלה עם ביקוש גדול שנובע ממגיפת קוביד-19.

נרקסה תאפשר למשקיעים לקנות קריפטו במטבע שיבחרו
בששת החודשים האחרונים, מספר המשקיעים במטבעות קריפטו עלה ב-20 אחוז, בעיקר בגלל הירידות לאחרונה בשווקים הגלובליים. נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונה באיסטנבול, מקווה לאפשר בקרוב ללקוחת שלה לבצע עסקאות ב-156 מטבעות לאומיים

[INVNT GROUP]™ מושקת גלובלית עם שירותים בארבעה תחומים כדי לעזור למותגים ליצור קשרים עמוקים יותר עם קהלים ברחבי העולם
המייסדים המשותפים של INVNT סקוט קלתר וקריסטינה מקוברי מונו לנשיא ומנכ"ל, ומנהלת תפעול ראשית של [INVNT GROUP], ומקוברי נכנסת לתפקיד של מנכ"ל INVNT®

דול מכריזה על ההבטחות שלה, ומביאה שגשוג תלוי הדדית לאנשים ולכדור הארץ
דול תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פחת בפירות ואפס אריזות פלסטיק מבוססות דלקים פוסיליים עד 2025, וגם לאפס פליטות פחמן נטו עד 2030

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות בליבריה
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לראיית חשבון עם מלוא השירותים BICON Inc. בליבריה, בהמשיכה את מאמצי הארגון ליצור צמיחה בפלטפורמה הגלובלית שלה ולהוסיף רוחב לנוכחות שלה ביבשת.

Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems מודיעות על הסכם לשיתוף פעולה
החברות יעבדו יחד על אב הטיפוס של ההייפרלופ כש-Virgin Hyperloop מתקדמת לתכנון מסחרי ויוצרת שרשרת אספקה גלובלית חדשה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI