דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Ceravision Ltd: תוצאות פורצות דרך של טכנולוגיית תאורה לחקלאות חדשה
Ceravision Ltd: תוצאות פורצות דרך של טכנולוגיית תאורה לחקלאות חדשה
חיים נוי 19/09/19 |  צפיות: 732

Ceravision Ltd: תוצאות פורצות דרך של טכנולוגיית תאורה לחקלאות חדשה

מילטון קינז, אנגליה,19 בספטמבר 2019,(BUSINESS WIRE):

Ceravision Limited, הממציאה של גישה מדעית חדשה וייחודית לתאורה לחקלאות, הודיעה היום על התוצאות של ניסויים שנערכו בששת החודשים האחרונים עם קבוצה של עסקי חקלאות מובילים.

תוצאות מניסויים שנערכו באופן בלי תלוי עם Bridge Farm Group בקנבוס תעשייתי עם רישיון הראו גידול של 40% בתפוקה ובחוזק בהשוואה לפתרונות תאורה אחרים. גם בניסויים במקומות אחרים בירקות עליים התגלו יתרונות - גידול מהיר יותר, פחות חומרי הדברה ופחות פחת.

הגישה החדשה והרשומה כפטנט של Ceravision לתאורה לחקלאות מנצלת את טכנולוגיית אור הפלזמה החדשנית שלה ומבוססת על היכולת להפיק ספקטרומי אור ייחודיים עם רמות ללא מקבילים של UV-A ו-UV-B.

התחום הספקטרי UV חיוני לחקלאות בתוך מבנים. UV יכול להועיל לצמחים כי הוא מגביר את הייצור של המטבוליטים השניוניים שפועלים בתור "סכי שמש" ומגבירים את הארומה, הפלבונואידים, הטרפנים, הצבעים, והערכים התזונתיים והרפואיים. UV גם יכול לשפר הגנות מפני חרקים והתקפות של נגיפים והאבקה מואצת.

אור הגידול פלזמה UV420 של Ceravision מיועד להשלים את אורות הגידול PAR המסורתיים. כשספקטרום מתרכז מ-280 עד 550 ננומטר, הוא מספק את ה-UV-A ו-UV-B שלא עוברים דרך הזכוכית של החממה ולא זמינים מאורות PAR מסורתיים.

בארי פרסטון, המדען הראשי של Ceravision, אמר: "אנחנו שמחים שספקטרום האור המותאם במיוחד הקנייני של UV420 החדש שפיתחנו מגדיל את התפוקה, הטעם והאיכות של מגוון של גידולים ויש לו פוטנציאל לשנות את היצרניות של החקלאות בתוך מבנים".

אנדרו פולר, המנהל הטכני של Bridge Farm Group, אמר: "ניסינו את אור הגידול החדש של Ceravision בגידול של קנבוס תעשייתי ומצאנו שיש לו יתרונות רבים בהשוואה לטכנולוגיות תאורה אחרות בהגדלת התפוקה ותכולת הקנבינואיד. אני מאמין שטכנולוגיית התאורה והמומחיות של Ceravision מהוות צעד פורץ דרך קדימה בתאורה לחקלאות".

הערות לעורכים

אודות Ceravision: Ceravision, חברה בריטית פרטית שמושבה במילטון קינז, בריטניה, המציאה ורשמה כפטנט טכנולוגיית תאורה של פלזמה מאוד יעילה (HEP). HEP הוא אור פלזמה ללא אלקטרודות עם פחות מהמגבלות שמטילים מחוללי הקרינה האופטית שמשמשים במקורות אור מסורתיים.

אודות Bridge Farm Group: Bridge Farm Group, הזרוע האירופית של Sundial Group הרשומה בנסד"ק, היא היצרנית המובילה של צמחי נוי, פרחים ועשבי תיבול בבריטניה. באמצעות שימוש בטכניקות הכי חדשניות בענף, היא מוכרת יותר מ-80 מיליון יחידות בשנה לסיטונאים וצרכנים ברחבי העולם.

אנשי קשר

Ceravision
Peter Crook
t: 01908 379444
peter.crook@ceravision.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
OwnBackup סוגרת סבב מימון של 50 מיליון דולר שיסייע בהגנה על נתוני SaaS קריטיים
הסבב החדש, בהשתתפות קרן Vertex Ventures, יאפשר הגדלה של צוות המהנדסים והאצה בפיתוח המוצר

Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020

רובוט נוכחות מרחוק חדש יפחית פליטות CO2 באלפי טונות
חברת הבת GoBe Robots של Blue Ocean Robotics מכריזה על דור חדש של רובוטי הנוכחות מרחוק הידידותיים לאקלים שלה עם ביקוש גדול שנובע ממגיפת קוביד-19.

נרקסה תאפשר למשקיעים לקנות קריפטו במטבע שיבחרו
בששת החודשים האחרונים, מספר המשקיעים במטבעות קריפטו עלה ב-20 אחוז, בעיקר בגלל הירידות לאחרונה בשווקים הגלובליים. נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונה באיסטנבול, מקווה לאפשר בקרוב ללקוחת שלה לבצע עסקאות ב-156 מטבעות לאומיים

[INVNT GROUP]™ מושקת גלובלית עם שירותים בארבעה תחומים כדי לעזור למותגים ליצור קשרים עמוקים יותר עם קהלים ברחבי העולם
המייסדים המשותפים של INVNT סקוט קלתר וקריסטינה מקוברי מונו לנשיא ומנכ"ל, ומנהלת תפעול ראשית של [INVNT GROUP], ומקוברי נכנסת לתפקיד של מנכ"ל INVNT®

דול מכריזה על ההבטחות שלה, ומביאה שגשוג תלוי הדדית לאנשים ולכדור הארץ
דול תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פחת בפירות ואפס אריזות פלסטיק מבוססות דלקים פוסיליים עד 2025, וגם לאפס פליטות פחמן נטו עד 2030

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות בליבריה
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לראיית חשבון עם מלוא השירותים BICON Inc. בליבריה, בהמשיכה את מאמצי הארגון ליצור צמיחה בפלטפורמה הגלובלית שלה ולהוסיף רוחב לנוכחות שלה ביבשת.

Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems מודיעות על הסכם לשיתוף פעולה
החברות יעבדו יחד על אב הטיפוס של ההייפרלופ כש-Virgin Hyperloop מתקדמת לתכנון מסחרי ויוצרת שרשרת אספקה גלובלית חדשה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI