דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Ceravision Ltd: תוצאות פורצות דרך של טכנולוגיית תאורה לחקלאות חדשה
Ceravision Ltd: תוצאות פורצות דרך של טכנולוגיית תאורה לחקלאות חדשה
חיים נוי 19/09/19 |  צפיות: 179

Ceravision Ltd: תוצאות פורצות דרך של טכנולוגיית תאורה לחקלאות חדשה

מילטון קינז, אנגליה,19 בספטמבר 2019,(BUSINESS WIRE):

Ceravision Limited, הממציאה של גישה מדעית חדשה וייחודית לתאורה לחקלאות, הודיעה היום על התוצאות של ניסויים שנערכו בששת החודשים האחרונים עם קבוצה של עסקי חקלאות מובילים.

תוצאות מניסויים שנערכו באופן בלי תלוי עם Bridge Farm Group בקנבוס תעשייתי עם רישיון הראו גידול של 40% בתפוקה ובחוזק בהשוואה לפתרונות תאורה אחרים. גם בניסויים במקומות אחרים בירקות עליים התגלו יתרונות - גידול מהיר יותר, פחות חומרי הדברה ופחות פחת.

הגישה החדשה והרשומה כפטנט של Ceravision לתאורה לחקלאות מנצלת את טכנולוגיית אור הפלזמה החדשנית שלה ומבוססת על היכולת להפיק ספקטרומי אור ייחודיים עם רמות ללא מקבילים של UV-A ו-UV-B.

התחום הספקטרי UV חיוני לחקלאות בתוך מבנים. UV יכול להועיל לצמחים כי הוא מגביר את הייצור של המטבוליטים השניוניים שפועלים בתור "סכי שמש" ומגבירים את הארומה, הפלבונואידים, הטרפנים, הצבעים, והערכים התזונתיים והרפואיים. UV גם יכול לשפר הגנות מפני חרקים והתקפות של נגיפים והאבקה מואצת.

אור הגידול פלזמה UV420 של Ceravision מיועד להשלים את אורות הגידול PAR המסורתיים. כשספקטרום מתרכז מ-280 עד 550 ננומטר, הוא מספק את ה-UV-A ו-UV-B שלא עוברים דרך הזכוכית של החממה ולא זמינים מאורות PAR מסורתיים.

בארי פרסטון, המדען הראשי של Ceravision, אמר: "אנחנו שמחים שספקטרום האור המותאם במיוחד הקנייני של UV420 החדש שפיתחנו מגדיל את התפוקה, הטעם והאיכות של מגוון של גידולים ויש לו פוטנציאל לשנות את היצרניות של החקלאות בתוך מבנים".

אנדרו פולר, המנהל הטכני של Bridge Farm Group, אמר: "ניסינו את אור הגידול החדש של Ceravision בגידול של קנבוס תעשייתי ומצאנו שיש לו יתרונות רבים בהשוואה לטכנולוגיות תאורה אחרות בהגדלת התפוקה ותכולת הקנבינואיד. אני מאמין שטכנולוגיית התאורה והמומחיות של Ceravision מהוות צעד פורץ דרך קדימה בתאורה לחקלאות".

הערות לעורכים

אודות Ceravision: Ceravision, חברה בריטית פרטית שמושבה במילטון קינז, בריטניה, המציאה ורשמה כפטנט טכנולוגיית תאורה של פלזמה מאוד יעילה (HEP). HEP הוא אור פלזמה ללא אלקטרודות עם פחות מהמגבלות שמטילים מחוללי הקרינה האופטית שמשמשים במקורות אור מסורתיים.

אודות Bridge Farm Group: Bridge Farm Group, הזרוע האירופית של Sundial Group הרשומה בנסד"ק, היא היצרנית המובילה של צמחי נוי, פרחים ועשבי תיבול בבריטניה. באמצעות שימוש בטכניקות הכי חדשניות בענף, היא מוכרת יותר מ-80 מיליון יחידות בשנה לסיטונאים וצרכנים ברחבי העולם.

אנשי קשר

Ceravision
Peter Crook
t: 01908 379444
peter.crook@ceravision.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
SRT Marine Systems תציג ב-BIDEC בבחריין בין 28 ל-30 באוקטובר 2019
SRT Marine Systems, מובילה גלובלית במערכות ימיות משולבות מתקדמות של מעקב, בינה ושליטה ובקרה שמחה להודיע שתציג בתערוכה הבינ"ל הקרובה BIDEC שנערכת באוקטובר בבחריין בהזמנתו ותחת חסותו של המלך חאמד בין איסי אל חליפה, מבחריין.

SRT Marine Systems תציג ב-BIDEC בבחריין בין 28 ל-30 באוקטובר 2019
SRT Marine Systems, מובילה גלובלית במערכות ימיות משולבות מתקדמות של מעקב, בינה ושליטה ובקרה שמחה להודיע שתציג בתערוכה הבינ"ל הקרובה BIDEC שנערכת באוקטובר בבחריין בהזמנתו ותחת חסותו של המלך חאמד בין איסי אל חליפה, מבחריין.

אנדרסן גלובל נכנסת לקמרון, המדינה ה-18 באפריקה
אנדרסן גלובל נרגשת להודיע שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם Muluh & Partners, חברת עורכי דין שמושבה בדולה, קמרון. בתוך קצת יותר משנתיים בלבד, אנדרסן גלובל הרחיבה עכשיו את הנוכחות שלה ל-18 מדינות באפריקה.

מדד מתקפות ההונאה של Forter (פורטר) חושף: עלייה של 89% במתקפות הונאה המתמקדות במועדוני לקוחות (Loyalty Programs)
הדו"ח של חברת Forter (פורטר) הישראלית עוקב אחר המגמות המשתנות בפעילות העבריינית ברשת וחושף עלייה מדאיגה בפעילות עוינת המתמקדת במועדוני לקוחות. עוד מצביע הדו"ח על עלייה בשימוש במתווי תקיפה הכוללים השתלטות ושכפול חשבונות לקוחות. מדובר באיום משמעותי על נקודות התורפה של עולם הקמעונות המקוונות, שוק גלובלי המוערך בכ-18 מיליארד דולר

טקדה מסכימה למכור נכסי OTC ולא ליבתיים לאסינו תמורת יותר מ-200 מיליון דולר אמריקני
Takeda Pharmaceutical Company Limited הודיעה היום שהתקשרה בהסכם למכירת תיק נכסים נבחרים של תרופות OTC (ללא מרשם) ועם מרשם במספר מדינות במזרח הקרוב, המזרח התיכון ואפריקה (NEMEA) שביחידה העסקית שוקי צמיחה ומתעוררים שלה ל- Acino תמורת שווי כולל שעולה על 200 מיליון דולר אמריקני.

דלטיקס מודיעה על השילוב של CryptoCortex עם ספקית ארנקי ה-MPC Curv
Deltix, Inc. הודיעה שפלטפורמת המסחר בנכסים דיגיטליים שלה CryptoCortex משולבת עם Curv, הספקית של הארנקים מבוססי הענן.

CIM GROUP רוכשת 2,468,390 מניות של CIM COMMERCIAL TRUST
כך ששיעור הבעלות של CIM Group והחברות המסונפות אליה עולה ל-19%

הייטרה הציגה ב-GITEX יחד עם השותפה המקומית נסמה
כנקודת השיא של GITEX, שנערכה בין 6 ל-10 באוקטובר במרכז הסחר העולמי של דובאי, הייטרה הציגה את המוצרים והפתרונות הכי חדישים שלה שמותאמים ספציפית ללקוחות, כולל שליטה ובקרה משולבות, פתרונות פס רחב, פטרול חכם ומסופים חכמים.

טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים ליוני 2019
Triton Digital® היא המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים.

אנדרסן גלובל נכנסת לנמיביה; ממשיכה להרחיב את הנוכחות באפריקה
עם שורשים עמוקים של עיסוק בעריכת דין בנמיביה יותר מ-70 שנה, יש ל-Dr Weder, Kauta & Hoveka Inc יותר ממאה אנשי מקצוע בתחום המשפטים ו-19 שותפים ברחבי נמיביה עם משרדים בווינדהוק, אונגוודיבה, סוואקופמונד וחרוטפונטיין.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI