דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
יחיאל לוי 28/08/19 |  צפיות: 391

צבע הוא דבר שכל הזמן חווה שורה ארוכה של שינויים. השינויים הם לא רק כאלה אשר כוללים את התכונות שצבע יכול להכיל, אלא גם את הגוונים שבהם יש שימוש שהוא הרבה יותר ניכר באופן תקופתי.

צבעי מתכות בגווני אפור

מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם. מכיוון שמתכת היא כזו אשר נמצאת באלמנטים רבים מאוד של המרחב הפרטי זה די ברור מאליו שתעלה הדרישה עבור צבעים שאיתם ניתן לצבוע מתכת בצורה יעילה.

צבעי האפור מגיעים בגוונים מאוד בהירים וגם בגוונים בהירים, וישנם אף צבעים למתכות שמגיעים בגימורים שונים על מנת ליצור אפקטים הרבה יותר פרטניים שמתאימים לכל סוג של סגנון שאותו יוצרים. מה מלבד צבעים של אפור?

צבעי מתכת בגווני שחור

מי ששם לב היטב אל השינויים בעיצובים של פריטים שונים לבית, ככל הנראה גם החל לשים לב כי ישנו שימוש הרבה יותר בולט בצבעים של השחור. יש הרבה יותר שימוש בצבע השחור עבור צבעי מעטה של הבית, ויש שימוש בצבע השחור עבור פריטים שעשויים ממתכת גם כן.

ישנה יותר ניגודיות של שימוש בשחור ולבן, וכעת זו הזדמנות ליצור מראה דרמטי עם צבעים למתכות שיכולים להיות עם כל מיני סוגים של גימור וכל מיני צבעים של שחור. עד כה נראה כי הצבע המועדף הוא שחור פחם עם גימור שהוא במראה גס, ומה נותר לחכות ולראות הוא כיצד השחור הזה הולך להשתלב עבור כל יתר החלקים של הבית, החל מרגליים עשויים מתכת צבועה בשחור עבור שולחן הסלון ועד למסגרות מתכתיות של תמונות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI