דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
יחיאל לוי 28/08/19 |  צפיות: 2780

צבע הוא דבר שכל הזמן חווה שורה ארוכה של שינויים. השינויים הם לא רק כאלה אשר כוללים את התכונות שצבע יכול להכיל, אלא גם את הגוונים שבהם יש שימוש שהוא הרבה יותר ניכר באופן תקופתי.

צבעי מתכות בגווני אפור

מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם. מכיוון שמתכת היא כזו אשר נמצאת באלמנטים רבים מאוד של המרחב הפרטי זה די ברור מאליו שתעלה הדרישה עבור צבעים שאיתם ניתן לצבוע מתכת בצורה יעילה.

צבעי האפור מגיעים בגוונים מאוד בהירים וגם בגוונים בהירים, וישנם אף צבעים למתכות שמגיעים בגימורים שונים על מנת ליצור אפקטים הרבה יותר פרטניים שמתאימים לכל סוג של סגנון שאותו יוצרים. מה מלבד צבעים של אפור?

צבעי מתכת בגווני שחור

מי ששם לב היטב אל השינויים בעיצובים של פריטים שונים לבית, ככל הנראה גם החל לשים לב כי ישנו שימוש הרבה יותר בולט בצבעים של השחור. יש הרבה יותר שימוש בצבע השחור עבור צבעי מעטה של הבית, ויש שימוש בצבע השחור עבור פריטים שעשויים ממתכת גם כן.

ישנה יותר ניגודיות של שימוש בשחור ולבן, וכעת זו הזדמנות ליצור מראה דרמטי עם צבעים למתכות שיכולים להיות עם כל מיני סוגים של גימור וכל מיני צבעים של שחור. עד כה נראה כי הצבע המועדף הוא שחור פחם עם גימור שהוא במראה גס, ומה נותר לחכות ולראות הוא כיצד השחור הזה הולך להשתלב עבור כל יתר החלקים של הבית, החל מרגליים עשויים מתכת צבועה בשחור עבור שולחן הסלון ועד למסגרות מתכתיות של תמונות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.

צבעים עבור ציוד טכנולוגי
אומנם כבר פחות ופחות משתמשים בכבלים מן הסוג הזה, אבל הם דוגמא לשימוש של צבעים לציוד תקשורת מיני רבים.

האויב הכי גדול של מתכת
פתרון אפשרי הוא צבע לחלודה שקיים בכל חנות צבעים רגילה.

מתחילים בנייה בשטח
30/09/20 | אדריכלות
עם הזמן לומדים להכיר כל מיני מושגים, ודבר זה כולל גם את ההיכרות עם שינוי תבע ועם תב"ע בצורה בסיסית וברורה.

כיצד צובעים מתכות
25/09/20 | שיפוצים
איך צובעים חומר כגון מתכת? יש שלוש טכניקות עיקריות בעולם שמלא בצבעים.

צובעים את הבית בצבעי חג
16/09/20 | שיפוצים
המשימה הכי בולטת אולי היא זו של צביעת הבית עצמו, שכן קירות הבית עוברים סוג של בלאי ולפעמים פשוט רוצים לשנות את הצבע שהיינו רגילים אליו שנים רבות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI