דף הבית קניות וצרכנות צרכנות רוכשים רכב משפחתי חדש
רוכשים רכב משפחתי חדש
יחיאל לוי 18/08/19 |  צפיות: 264

רכישה של רכב חדש היא כזו שמתבצעת יותר ויותר בשנים האחרונות, ואת זה ניתן לראות עם הרבה מאוד דגמים שנמצאים על הכביש, יחד עם העובדה כי הכמות של המגרשים שבהם יש רכבים משומשים בני כמה שנים בודדות ואף שנה בלבד, שמחכים לרוכש השמח שיקנה אותם.


כמה עולה רכב משפחתי

העלות של רכב משפחתי היא כזו אשר מזמן כבר עברה את המחיר של מאה אלף השקלים, עם עלות ממוצעת של 130 אלף שקלים עבור רכב פשוט שאינו מסוג ג'יפון. אם רוצים רכב שיהיה גם עם כל מה שרכב משפחתי צריך להיות לצד העובדה כי הרכב יהיה תחת קטגוריה של ג'יפון, צריכים כבר לעלות בצורה ניכרת עם המחיר שמתחיל עם 140 אלף שקלים וממשיך אל עבר 180 אלף שקלים ואף מעבר לכך, תלוי בשדרוגים שמתווספים ובדגם שיכול להיות זול או יקר. איך כולם מבצעים מימון רכב חדש במחיר כה יקר? הפרטים בפסקה הבאה.


איך משלמים עליו

לאחר שמבינים כי צריכים לממן רכב עם הוצאה של מעל למאה אלף שקללים, יכולים לבדוק האם ישנה מקדמה שאיתה אפשר להוריד את העלות המיידית של הרכב לסכום שמתחת למאה אלף השקלים, וישנה גם האפשרות השנייה, שבה פונים אל היבואן של הרכב מהדגם המועדף, ושם לנסות ולבדוק האם קיימת אפשרות של מימון רכב כדי לבצע סגירה של עסקה.

במקרים רבים היבואנים כבר מאפשרים רכישה של רכב בצורה שמחלקת את הרכישה לשלושה חלקים של תשלום מקדמה, תשלומים חודשיים לשלוש עד חמש שנים ותשלום של החלק האחרון בתום התקופה. התנאים של המימון משתנים להם מחברה לחברה, וכאן זה חשוב מאוד לעמוד על אותם ההבדלים כדי לקבל את המימון הכי משתלם שאפשר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI