דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר עושים כושר בצורה בטוחה
עושים כושר בצורה בטוחה
יחיאל לוי 31/07/19 |  צפיות: 608

הטרנד של מכוני כושר הוא עדיים בעיצומו, כאשר הכמות של המכונים לא משתנה אלא יותר מה שהם מספקים עבור המתאמנים שמגיעים לשם בכל יום. נכון להיום המיקוד הוא כזה שעובר אל קבוצות קטנות מול מאמן כושר שמאמן כל אחד לפי הקצב שלו, וישנם כל מיני סוגים של חוגי כושר שמשתנים אף הם ומציעים אימון שיכול להיות יותר מושך רק בשל החדשנות שבו. מעבר להכל, חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו.


היתרונות של המשטח לחדר כושר

מה כל כך מיוחד בחדר כושר שאר מצריך בחירה של משטחי גומי ייעודיים לחלל הזה? קודם כל בחדר כושר מבצעים אימונים שהם במקרים רבים כוללים כמות רבה של אנשים הולכים ושבים מ/ואל המקום. דבר זה אומר כי המשטח צריך להיות עמיד בפני שחיקה.

הדבר השני שמביא את הבחירה של משטח גומי לחדר הכושר היא העובדה כי האימונים לא פעם מבוצעים על ידי מכשירי כושר רבים מכל מיני סוגים. דבר זה אומר כי המשטח עצמו צריך להיות יציב ומונע תזוזה של המכשיר. משטח גומי הוא כזה ששומר על כל מכשיר בדיוק במקום, ומהווה את המשטח הכי יעיל לאימוני ספורט על גבי מכשירי אימון פופולאריים שרואים במכון כושר.


מהיכן רוכשים משטחים מן הסוג הזה

משטחי גומי הם כאלה שאותם רוכשים דרך חברות שמבצעות ייבוא של משטחים כאלה באופן ייעודי לחדרי כושר ועוד. יש כמה וכמה חברות כאלה בארץ, ורק צריכים לפעול מול חברה מקצועית שלה יש מוניטין טוב ואת הניסיון על מנת להתאים את המשטח הכי נכון לכל לקוח שפונה במטרה ליצור חלל של אימוני כושר שבו יש את הרצפה הכי בטוחה שתוכל לעמוד בכל הנעשה בחדר אימונים קטן או גדול.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI