דף הבית קניות וצרכנות רהיטים מיטה שהופכת לחלל אחסון
מיטה שהופכת לחלל אחסון
יחיאל לוי 13/05/19 |  צפיות: 1003

אחת מן הבעיות היותר בולטות נכון להיום עבור הרבה מאוד בעלי דירות, בייחוד דירות בבניינים רבי קומות הוא החוסר במקום עבור אחסון.

זה נכון כי מידי כמה חודשים רצוי לעשות סדר מחודש בכל מקומות האחסון הקיימים על מנת לבחון האם יש דברים שכבר אין בהם צורך ובכך לקבל מקום פחות דחוס, אולם מה על כל יתר הדברים שיש להם שימוש זמני לפי עונות, למשל? היכן שמים אותם? היכן מניחים מצעים מפלנל או שמיכות צמר ופוך עבות? היכן ממקמים שטיחים שלא מעוניינים בהם בעונת הקיץ? מחסן הוא הפתרון הכי אידיאלי, כמובן, אבל בין מיטה זוגית עם ארגז מצעים לבין זה יש מרחב ענק של תמרון שמסייע לא מעט לעשות סדר בבלגן.


לא מוותרים על שטחי אחסון

שטח אחסון בריהוט קיים הוא דרך מעולה לנצל דברים שכבר קיימים בין כה וכה בחלל, ואותם להשמיש למטרה נוספת מלבד זו שעבורם הוא נרכש. כך, רכישה של מיטה אשר נועדה לשינה בעיקרה הופכת להיות מקום אחסון ענק ונהדר אם רק בוחרים מיטה זוגית עם ארגז מצעים שנפתח בצורה נוחה.

זה יכול להיות ארגז מצעים שנפתח עם בוכנות כלפי מעלה או כזה שמגיע עם מגרות שנפתחות הצידה בכלל, העיקר שיהיה ארגז כזה שמגיע בגוגל ש המיטה, שזה חלל מעולה לאחסון של פריטים כמו שמיכות עבות ויתר פריטים שבהם יש שימוש רק במהלך של כמה חודשים בודדים של השנה.

מה עוד יכול לסייע במאבק המתמיד של מציאת מקומות עבור אחסון? רכישה של ספות עם ארגז מצעים. ספות הן מקום גדול מאוד, ואף בעל עומק נדיב, שם יכולים להחליט האם לאפסן את השמיכות של החורף שאיתם בסלון מתכרבלים או כל דבר אחר שלא מתאים לאחסון בארון של הבגדים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI