דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים בומברדייה מטוסים מסחריים משפרת את התמיכה בלקוחות באפריקה והמזרח התיכון על ידי שינוי המקום של צוות התמיכה האזורי שלה במטוסי סדרה Q
בומברדייה מטוסים מסחריים משפרת את התמיכה בלקוחות באפריקה והמזרח התיכון על ידי שינוי המקום של צוות התמיכה האזורי שלה במטוסי סדרה Q
חיים נוי 24/04/19 |  צפיות: 372
בומברדייה מטוסים מסחריים משפרת את התמיכה בלקוחות באפריקה והמזרח התיכון על ידי שינוי המקום של צוות התמיכה האזורי שלה במטוסי סדרה Q
  • צוותהתמיכה בלקוחות של תוכנית מטוסי סדרה Q ימוקם לצד הלקוחה הוותיקה South AfricanExpress Airways וקרובלשדה התעופה הבינ"ל או. אר. טמבו
  • צוותהתמיכה בלקוחות של תוכנית מטוסי סדרה CRJ ימשיך לתמוךבלקוחות שלו במקום הנוכחי שלו

טורונטו, 23 באפריל 2019 (GLOBE NEWSWIRE):

בומברדייה מטוסים מסחריים הודיעה היום שתשנה את המקום של צוות התמיכה האזורי שלה במטוסי סדרה Q משדה התעופה הבינ"ל לנסריה ל-Airways Park, קרוב לשדה התעופה הבינ"ל או. אר. טמבו. המהלך הזה יביא את צוות התמיכה האזורי במטוסי סדרה Q לאותו מקום של הלקוחה הוותיקה של בומברדייה, South African Express Airways. תוכנית מטוסי סדרה CRJ תמשיך לספק תמיכה לאזור מהמקום הנוכחי שלה ביוהנסבורג, דרום אפריקה.

צוות התמיכה האזורי משרת ציים של בערך 170 מטוסי טורבו-פרופ Dash 8/ סדרה Q ובערך 70 מטוסים אזוריים סדרה CRJ באפריקה והמזרח התיכון. שינוי המקום של הצוות שתומך בצי מטוסי סדרה Q יאפשר זמני תגובה מהירים יותר של אנשי הצוות כשהם צריכים לנסוע כדי לתמוך בלקוחות ומפעילים ברחבי האזור.

בומברדייה מטוסים מסחריים רשמה הזמנות סופיות ליותר מ-1,300 מטוסי Dash 8/ סדרה Q ו-1,900 מטוסי סדרה CRJ, והצי ברחבי העולם נתמך על ידי צוותים באפריקה והמזרח התיכון, יחד עם צוותים שנמצאים בקנדה (המטה), אוסטרליה, גרמניה, הודו ויפן.

"אנחנו נהנים מקשרים של 25 שנים עם בומברדייה מההקמה של South African Express ועד היום. אנחנו שמחים לכן שבומברדייה ממקמת את צוות התמיכה האזורי שלה במטוסי סדרה Q כדי שיעבוד קרוב יותר עם הצוות שלנו ב-Airways Park, ועם הלקוחות האחרים שלה שפועלים משדה התעופה הבינ"ל או. אר. טמבו", אמר סיזה מזימלה, מנהל עסקים ראשי, South African Express Airways. "אנחנו בטוחים שהקירבה לצוות שלנו ולמרכז שלנו תחזק את הפעילות שלנו ונרוויח מהמומחיות של בומברדייה בפועלנו למטב עוד את היעילות של הצי שלנו ולשפר את החוויה של הנוסעים שלנו".

" שינוי המקום של צוות התמיכה האזורי שלנו במטוסי סדרה  Qבאפריקה והמזרח התיכון הוא עוד צעד בפעילות המתמשכת שלנו לשפר את הנגישות שלנו והתמיכה שלנו בלקוחות ומפעילים באזור", אמר טוד יאנג, סגן נשיא ומנהל כללי, מנהל תוכנית המטוסים סדרה Q, בומברדייה מטוסים מסחריים. "שדה התעופה הבינ"ל או. אר. טמבו משמש כשדה התעופה העיקרי לנוסעים מדרום אפריקה ואליה, כך שהוא מתאים לאסטרטגיה שלנו למקם את צוותי התמיכה אזוריים שלנו במקום שבו הם יכולים באופן הטוב ביותר להציע תמיכה בזמן לפני, במשך ואחרי הכניסה לשירות של המטוס".

"צוותי התמיכה האזוריים שלנו מספקים פתרון בעיות בתגובה מהירה, מומחיות הנדסית ותוכניות מותאמות אישית שיתאימו לתוכניות העסקיות של לקוחותינו", אמר שרל קומטואה, מנהל תוכנית מטוסי סדרה CRJ, בומברדייה מטוסים מסחריים. "אנשי צוותי התמיכה האזוריים משמשים גם כצינור לחיבור לקוחותינו לרשת הגלובלית הנרחבת של מרכזי שירות, מתקני שירותים מורשים, מחסני חלקים ומתקני הדרכה שלנו"

אודות בומברדייה

עם יותר מ-68,000 עובדים בארבעה מגזרים עסקיים, בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעשיית התחבורה, שיוצרת מטוסים ורכבות חדשניים שמשנים את השוק. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות נסיעה מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחיות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-28 מדינות במגזרי התחבורה, מטוסי מנהלים, מטוסים מסחריים ומבני תעופה ושירותים הנדסיים. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018 בומברדייה רשמה הכנסות של 16.2 מיליארד דולר. חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier

הערות לעורכים

למידע נוסף על מטוסי Dash 8/ סדרה Q וסדרה CRJ, בקרו בבקשה באתר news.commercialaircraft.bombardier.com

תעקבו בטוויטר אחרי @BBD_Aircraft כדי לקבל את החדשות והעדכונים האחרונים מבומברדייה מטוסים מסחריים.

כדי לקבל את ההודעות לעיתונות שלנו, בקרו בבקשה בחלק RSS Feed  של האתר של בומברדייה.

בומברדייה, סדרה CRJ, Dash 8 וסדרה Q הם שמות מסחר של בומברדייה בע"מ או חברות הבת שלה.

למידע נוסף


Nathalie Scott
Bombardier Commercial Aircraft
+1-416-375-3030
nathalie.scott@aero.bombardier.com
www.bombardier.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים לאפריל 2019
Triton Digital®, המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים, פרסמה היום את דירוגי ה-Webcast Metrics® החודשיים שלה לאפריל 2019. הדירוגים הגלובליים, בנוסף לדירוגים האזוריים של ארה"ב, אמריקה הלטינית ואירופה, המזרח התיכון ואפריקה מספקים תובנות על תחנות ורשתות הסטרימינג אודיו עם הביצועים המובילים ברחבי העולם בחודש אפריל.

מורי בילדינג חושפת פרויקט התחדשות עירונית גדול במרכז טוקיו
פרויקט רב שימושי חדשני ייצור עיר בתוך עיר מלאה בשטחים ירוקים

אנדרסן גלובל נכנסת לזימבבואה
אנדרסן גלובל הודיעה שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם Chimwamurombe Legal Practice (Zenas) בזימבבואה. אנדרסן גלובל בנתה נוכחות ביותר מ-14 מדינות אפריקניות תוך קצת פחות משנתיים.

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company ברבעון השני של 2019
WeWork Companies LLC בנוגע לאג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-26 באוגוסט 2019 בשעה 12:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני של 2019.

NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך

The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור
The We Company הודיעה היום שהיא הגישה הצהרת רישום על גבי טופס S-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור של המניות הרגילות סוג A שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו.

המכון לניהול פרויקטים עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50
הארגון מכיר בפעילות הכלל עולמית ומנצל ניהול פרויקטים פרו בונו לתועלת חברתית

אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה
אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המיסים העצמאיות הגדולות ביותר באוסטריה, חברת המיסים מווינה G&W International Steuerberatungs- und Wirtschaftstreuhand GmbH, שמביאה את מספר המומחים המקצועיים במדינה לסביבות 140.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה
סך הכנסות של 7.8 מיליון דולר ממוצרים גנריים הושלמה ההרשמה בניסויים שלב 3 של TWIN והם מתקדמים לפי התכנון לדיווח על תוצאות ברבעון הרביעי של 2019
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI