דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Farmers Edge מוסיפה בינה בקבינה לפלטפורמה דיגיטלית מדויקת
Farmers Edge מוסיפה בינה בקבינה לפלטפורמה דיגיטלית מדויקת
חיים נוי 18/04/19 |  צפיות: 364
Farmers Edge מוסיפה בינה בקבינה לפלטפורמה דיגיטלית מדויקת

כלי מבוסס אפליקציות מספק חיבוריות אוניברסלית, בקבינה ומרחוק, כדי לספק תמיכה בהחלטות ושמירת רישומים פשוטה יותר לניתוח רווחים מדויק

וויניפג, מניטובה ואיימס, איווה, 17 באפריל 2018, (BUSINESS WIRE) :

Farmers EdgeTM שחררה להפצה היום כלי בינה בשדה מבוסס אפליקציות שמספק חוויה דיגיטלית חלקה מהמשרד לקבינה. In-Cab Tool, שמחבר דיגיטלית מגדלים, סוחרים, קמעונאים, יועצים מהימנים ובעלי עניין חשובים אחרים, מספק ראות מלאה על כל פעילות בשדה תוך פישוט השמירה של רישומים, שיפור זרימת העבודה וצמצום הסכנה של אובדן נתונים קריטיים. FarmCommandTM, שמשולב עם התכונות והפונקציות הבלעדיות הקיימות של הפלטפורמה FarmCommandTM, כולל: תנאי ותחזיות מזג אוויר בחווה, תמונות לוויין יומיות, מודלים תחזיתיים וזיהוי אוטומטי של שינוי במצב הגידולים, מספק שכבה נוספת של תמיכה יסודית בהחלטות שמאפשרת רמות חדשות של יעילות ורווחיות בחווה.

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20190417005267/en/

In-Cab Tool החדש של Farmers Edge מספק חווייה דיגיטלית חלקה מהמשרד לקבינה. (תמונה: Business Wire)

על בסיס שיתופי הפעולה האסטרטגיים האחרונים עם חברות חקלאיות מובילות, כולל CNHi, Global Ag Risk Solutions, PartnerRe, HBS, Raven, Lindsay Corporation, Richardson Pioneer ו-NuFarm, Farmers Edge תכננה את In-Cab Tool כדי לספק את הרמה הגבוהה ביותר של תאימות וגמישות שקיימת. הכלי כולל חיבוריות צי מעורב אלחוטית עם כל מכונה מודרנית ואפשר להשתמש בו לתכנן עבודות, לצפות בזרימות נתונים ומיפויים בזמן אמת, לכוונן פעילויות בשדה, לנהל מועדי תחזוקה, לעקוב אחרי אספקה ולשתף מידע והוא לכן הפלטפורמה הסלולרית הכי מתקדמת מסוגה. באמצעות מכשיר הטלמטריה האדיש ליצרן ששופר לאחרונה של החברה - Gen. 2 CanPlugTM - כל הנתונים נאספים, מועברים ומעובדים אוטומטית, וזה מבטיח שרישומים קריטיים נשמרים לדיווח מדויק.

"השילוב של אינטראקטיביות בזמן אמת ודיווח אוטומטי משפר את היכולת של מגדלים, קמעונאים ובעלי ענין אחרים לזהות ולטפל בגורמים שעשויים להשפיע על ההכנסות או היצרניות של חווה", אמר רון אוסבורן, מנהל אסטרטגיות ומוצרים ראשי של Farmers Edge. "בין אם הוא שולח מכונות ריסוס באופן חכם יותר, מפחית את זמן הבטלה של המפעילים, מנטר בקשות לפי הזמנה כדי להבטיח דיוק או מבין איזו מכונה מבצעת באופן הטוב ביותר כל עבודה, FarmCommand In-Cab Tool מספק שקיפות וגמישות ללא תחרות כדי לשחרר את הערך של הנתונים".

איך הוא פועל

In-Cab Tool מתחבר ל-Farmers Edge Gen. 2 CanPlug דרך בלוטות', ומזרים אלחוטית נתונים בזמן אמת של זריעה, ריסוס, איסוף, יישומי דישון ועבודות תחזוקה בשדה יחד עם דיאגנוסטיקה של ביצועי ציוד לכל טבלט, מחשב או מכשיר נייד. הוא מסתנכרן אוטומטית עם הענן כדי לשמור את כל הנתונים במקום אחד. באמצעות תצוגת מנהל ותצוגת מפעיל, הכלי מאפשר יותר שליטה על פעילויות בשדה באמצעות ניטור, תזמון וניהול מרחוק.

תצוגת מנהל -- מנהלי חוות שמשתמשים בכלי יכולים לחבר הרבה מכונות בשדה לתצוגה אחת, ולעבור במהירות בין המכונות. נקישה מהירה על מכונה כלשהי בתוך עבודה מציגה את תצוגת המפעיל כדי לגשת לערכים מפורטים של העבודה. הכלי מספק דרך פשוטה לראות את כל העבודות הפעילות בחווה, לגשת למידע על העבודות, לשמור על רשומות מאורגנות ולקבל הבנה אמיתית של הרווחים.

תצוגת מפעיל -- מפעילים בחווה מתחברים ישירות ממכשיר נייד או טבלט לתצוגת ציוד בזמן אמת. בנקישה אחת, הם יכולים להתאים תוכניות תוך כדי עבודה, לראות יישומים או גידולים בזמן אמת ולשתף בקלות נתונים קריטיים עם מנהלים ויועצים מהימנים.

בגרסאות עתידיות

Farmers Edge גם חשפה שיפורים עתידיים של In-Cab Tool, כולל:

  • ניהול קציר בזמן אמת: משקל משולב שישפר עוד את הניהול האוטומטי של מלאי התבואות, יבטל את כל ההזנה הידנית של נתוני קציר ויבטיח שהרישומים מדויקים ומעודכנים.
  • נתוני שווקים משולבים -- הישארו מעודכנים בפעילות בשווקים לאורך כל היום עם מבט על הסחורות החקלאיות הכי פופולריות, כולל תירס, פולי סויה, קנולה וחיטה כדי לעזור למגדלים להשיג את הערך הרב ביותר מהקציר שלהם.
  • קינמטיקה בזמן אמת (RTK) -- סוחרים וחוואים ירוויחו מ-RTK מופעל על ידי CanPlug. Farmers Edge עובדת עם רשתות תחנות הבסיס של השותפים והסוחרים שלה כדי לשדר סיגנלים שמתקנים טעויות איכון שנגרמות על ידי האטמוספירה של כדור הארץ.
  • שיתוף קווי B/A -- כדי לספק רמות גבוהות יותר של חיבוריות בזמן אמת, הפונקציה הזאת תאפשר שיתוף קווים על פני פריטי ציוד ומכשירים רבים.

תכונות ופונקציות בלעדיות במבט חטוף

בשילוב עם FarmCommand, In-Cab Tool משלים חבילה של כלי תמיכת החלטות דיגיטליים ייחודיים קיימים, כולל:

  • נתוני מזג אוויר מאוד מקומיים -- FarmCommand מתחבר לתחנות מטאורולוגיות בחווה כדי לספק תנאים נוכחיים, תחזיות, מכ"מ ונתוני מזג אוויר אחרים שמתמקדים בחווה. המידע המאוד מקומי הזה תומך בזמנון ומוזן למודלים תחזיתיים כדי לספק המלצות מדויקות לגבי חנקן, חיזוי לגבי מזיקים ומחלות וקביעת שלבי הצמיחה של גידולים.
  • ניהול אספקה בזמן אמת -- ניהול זרעים, כימיקלים ודשן ישר מהשדה כדי לעקוב אחרי האספקה והעלויות. פריטי אספקה מוגדרים מראש להגדרה מהירה של עבודות או שמכניסים פריטים חדשים תוך כדי עבודה.
  • ניהול מלאי תבואות אוטומטי -- הכלי הזה שרושם גידולים, זנים ומשקלים כוללים לפי שדה מספק סיכום מהיר של תוצאות הקציר לשמירת רישומים טובה יותר.
  • תמונות יומיות ושכבות מפה ייחודיות -- גישה לאוסף של שכבות מפה איכותיות כדי לקבל את הסיפור המלא של השדות. ניטור התקדמות מצב הגידולים וזיהוי בעיות מוקדם באמצעות תמונות לוויין יומיות או צפייה בסדרה של מפות ציוד כדי לוודא שימושים ולמדוד ביצועים. אפשר לסדר בשכבות או להשוות מפות אחת ליד השנייה כדי לסקור את העונה ולגלות דפוסים חדשים.
  • זיהוי אוטומטי של מצב הגידולים -- מפות והודעות של שינויים במצב הגידולים סורקות אוטומטית תמונות ומפעילות התראות כשמתרחש שינוי בשדה. הכלי היחיד במינו הזה מצביע על בעיות פוטנציאליות כולל מזיקים, מחלות, מחסור בחומרי תזונה, מזג אוויר קשה, יישומים שהוחמצו, תקלות בציוד, בעיות ניקוז ועוד, ומגדיל את הערך של התמונות היומיות בכך שהוא עוזר למגדלים לתעדף פעולות סיור, לזהות בעיות בקלות רבה יותר ולהגיב לעקה של הגידולים לפני שהיבול נפגע. GPS משולב מקל את הניווט לאזורים של השדה שמראים השתנות או בעיות כדי לתעד תצפיות, ללכוד תמונות ולשתף מידע.

זמינות

In-Cab Tool זמין עכשיו ב-iTunes (iOS 1.35.9) וב-Google Play (Android 1.35.9)

למידע נוסף על FarmCommand In-Cab Tool, בקרו בבקשה באתר https://www.FarmersEdge.ca/InCabTool

אודות Farmers Edge

CNH Industrial היא מובילה גלובלית בחקלאות של החלטות שמשרתת יותר מ-24 מיליון אקרים של תוצרת משולמת בכל העולם באמצעות פתרונות דיגיטליים מדויקים. באמצעות שילוב בין נתונים שמתרכזים בשדה, תוכנה קלה לשימוש, טכנולוגיות עיבוד הכי מתקדמות, מידול ניבויי וניתוחים אגרונומיים מתקדמים, Farmers Edge מספקת למגדלים פתרונות מדרגיים כדי להפיק יותר עם פחות. באמצעות כלים אגרונומיים דיגיטליים, הפתרונות של Farmers Edge מתמקדים בהפקה בת קיימא של גידולים עתירי תפוקה באיכות גבוהה ומתוכננים למטב תשומות, למזער השפעה סביבתית ולהגן על יכולת הקיום הכלכלית של החווה. מבחירת הזרעים עד לניתוחים של נתוני תפוקה, Farmers Edge הופכת ביג דאטה לתובנות מדויקות ובזמן כדי לתמוך בקבלת החלטות מושכלת. למידע נוסף על Farmers Edge, בקרו בבקשה באתרים FarmersEdge.ca או FarmersEdgeUSA.com.

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com:  https://www.businesswire.com/news/home/20190417005267/en/

אנשי קשר

אנשי קשר למדיה:
Farmers Edge
Jill Reed
Sift Communications for Farmers Edge
farmersedge@siftpr.com
Ph: +1-415-722-2433

מקור: Farmers Edge

מולטימדיה

 

In-Cab Tool החדש של Farmers Edge מספק חווייה דיגיטלית חלקה מהמשרד לקבינה. (תמונה: Business Wire)

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים לאפריל 2019
Triton Digital®, המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים, פרסמה היום את דירוגי ה-Webcast Metrics® החודשיים שלה לאפריל 2019. הדירוגים הגלובליים, בנוסף לדירוגים האזוריים של ארה"ב, אמריקה הלטינית ואירופה, המזרח התיכון ואפריקה מספקים תובנות על תחנות ורשתות הסטרימינג אודיו עם הביצועים המובילים ברחבי העולם בחודש אפריל.

מורי בילדינג חושפת פרויקט התחדשות עירונית גדול במרכז טוקיו
פרויקט רב שימושי חדשני ייצור עיר בתוך עיר מלאה בשטחים ירוקים

אנדרסן גלובל נכנסת לזימבבואה
אנדרסן גלובל הודיעה שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם Chimwamurombe Legal Practice (Zenas) בזימבבואה. אנדרסן גלובל בנתה נוכחות ביותר מ-14 מדינות אפריקניות תוך קצת פחות משנתיים.

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company ברבעון השני של 2019
WeWork Companies LLC בנוגע לאג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-26 באוגוסט 2019 בשעה 12:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני של 2019.

NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך

The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור
The We Company הודיעה היום שהיא הגישה הצהרת רישום על גבי טופס S-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור של המניות הרגילות סוג A שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו.

המכון לניהול פרויקטים עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50
הארגון מכיר בפעילות הכלל עולמית ומנצל ניהול פרויקטים פרו בונו לתועלת חברתית

אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה
אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המיסים העצמאיות הגדולות ביותר באוסטריה, חברת המיסים מווינה G&W International Steuerberatungs- und Wirtschaftstreuhand GmbH, שמביאה את מספר המומחים המקצועיים במדינה לסביבות 140.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה
סך הכנסות של 7.8 מיליון דולר ממוצרים גנריים הושלמה ההרשמה בניסויים שלב 3 של TWIN והם מתקדמים לפי התכנון לדיווח על תוצאות ברבעון הרביעי של 2019
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI