דף הבית תחבורה ורכב רכב נסיעה של פעם בחיים
נסיעה של פעם בחיים
יחיאל לוי 25/03/19 |  צפיות: 1409

בעשורים האחרונים יכולים לראות כי יותר ויותר אנשים מוכנים להשקיע את הכס שלהם ביצירה של יותר ויותר חוויות על פני אגירה של כסף שאולי לא יהיה בו את ההזדמנות להשתמש אחרי שמבינים כי החיים הם ארעיים כל כך.

זה לא אומר כי צריכים לנהוג בצורה פזרנית, אלא פשוט כי כמות האנשים שמחפשים אחר ערך מוסף בכל פעולה הם כאלה שיודעים להעריך את הכסף שיש להם ביד בצורה שונה שמודעת לרגע שעובר עכשיו. כך, לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה. איך כל זה קשור אל לימוזינה מפוארת שאיתה נסעו רק נשיאים בעבר? השינוי בבחירה.


איזו לימוזינה בוחרים

הדבר הראשון שאותו צריכים להבין טרם ההזמנה של שירותי לימוזינה ליום המיוחד הוא כי ישנם כל מיני דגמים של רכבים מפוארים בזו הארץ הקטנה, וקטנה ככל שתהיה השירות הזה הוא מאוד פופולארי ורק הולך ונעשה יותר בדרישה ככל שחולף לו הזמן ואנשים לומדים להעריך את החוויה של חיים רק פעם אחת.

אלו דגמים של לימוזינה כבר יכולים להיות קיימים? ניתן להתחיל מהעובדה כי יש דגמים ישנים ויש דגמים חדשים, שבר זה יהיה בולט לא רק בצורה החיצונית של הרכב אלא גם במפרט הפנימי שהולך ומשתדרג ככל שחולפת לה עוד שנה בעולם של קדמה טכנולוגית עצומה.

הדבר הבא הוא החברות השונות של ייצור לימוזינות שכוללות שמות מוכרים כמו לינקולן, רולס רויס, קאדילק, מרצדס ואפילו אחת מבית היוצר של רכבי האמר. כאן כבר כל אחד חופשי לבצע את החיפוש אחר העיצוב שהוא הכי אהוב, ולהבין כי הבדלים בעיצוב הם גם כאלה שמשליכים על העלות של הרכב עבור החברה וכך העלות עוברת אל האדם שרוצה לשכור את הרכב הזה ולצאת עם לימוזינה מפוארת אל אירוע מיוחד.

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI