דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים InboundJunction מצטרפת לתוכנית ההתרחבות 365x (שנתמכת על ידי מיקרוסופט) כשותפת שיווק
InboundJunction מצטרפת לתוכנית ההתרחבות 365x (שנתמכת על ידי מיקרוסופט) כשותפת שיווק
חיים נוי 24/03/19 |  צפיות: 362
InboundJunction מצטרפת לתוכנית ההתרחבות 365x (שנתמכת על ידי מיקרוסופט) כשותפת שיווק

סוכנות השיווק תספק שירותי ייעוץ במנטורינג ושיווק להזנקים המשתתפים

תל אביב, 21 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

סוכנות השיווק והמקוון ויחסי הציבור InboundJunction הצטרפה רשמית למאיץ ההזנקים שנתמך על ידי מיקרוסופט 365x כשותפה של התוכנית. התפקיד יאפשר ל-InboundJunction לנצל את שנות הניסיון הרבות שלה בתחום השיווק הדיגיטלי כדי להעניק מנטורינג למשתתפי 365x ולעזור להזנקים המבטיחים האלה להגיע למלוא הפוטנציאל שלהם. חוץ מהתמקדות בשיפור הנוכחות הדיגיטלית של ההזנקים האלה בתחומים של שיווק תוכן, יחסי ציבור, מיטוב למנועי חיפוש (SEO), פיתוח מובילות מחשבה של מנהלים והנהגת טכניקות לשיווק ביצועים, InboundJunction תעלה את המודעות לקראת האתגרים שעומדים בפני ההתרחבות של ההזנקים.

365x, שמופעלת על ידי Sarona Ventures ונמצאת בכפר סבא, ישראל, היא תוכנית התרחבות של שישה חודשים שמיועדת לחברות שעוסקות בתוכנה ובאינטרנט של הדברים. חוץ ממתן הדרכה, נטוורקינג ותמיכה כספית, InboundJunction מציעה שירותי קואצ'ינג שנותנים מנהלים בכירים, יזמים ומנטורים של פיתוח עסקי מובילים. המטרה של הפלטפורמה הזאת היא לעזור להחדיר את המקצועיות והבגרות שנחוצות כדי לפנות ללקוחות בינ"ל באמצעות ערוצי הפצה שפותחים השותפים האסטרטגיים של התוכנית. התוכנית מיועדת לחברות שיש להן הכנסות שרוצות להתרחב גלובלית.

קבוצת ההזנקים האחרונה שעומדת להצטרף להתרחבות תקבל הזדמנות נהדרת להתמשק עם שותפים אסטרטגיים ראויים לציון שכוללים את Microsoft, The Prodware Group ו-Tech Data Corporation. כל אחד מהשותפים האלה פותח גישה לשוקים שכבר קיימים שלהם באמצעות תשתית טכנית, מכירות ושיווק כדי לעזור למשתתפי התוכנית להרחיב את הפתרונות שלהם ולהגיע לשוק המטרה הרחב ביותר האפשרי. בסופו של דבר, המטרה היא להכין את ההזנקים האלה באמצעות אסטרטגיות הגעה לשוק תוך הנחת היסוד לסבבי גיוס כספים סדרה A אחרי סיום התוכנית.

בנוסף לפעילויות שוטפות, 365x פועלת להרחבת הנוכחות שלה מעבר לישראל, ותרה באופן פעיל אחר מקומות חדשים להתרחבות. ל-365x יש גם שורשים עמוקים בסצנת ההזנקים הישראלית, כולל קשרים עם חברות הון סיכון חשובות. אחד הקשרים החשובים של המאיץ הוא הקשר שלו עם Sarona Ventures שבה המנכ"לית תות שני משמשת כשותפה וסגנית נשיא לפיתוח עסקי.

Toot Shani, תות שני, המנכ"לית של 365x, מדגישה: "השותפים שלנו שותפים לאותו חזון שלנו לתמוך בחברות הזנק בהרחבת העסק שלהן ובניית עסקים גלובליים. אנחנו שמחים לקבל את InboundJunction כשותפה חשובה שמצטרפת למשפחה שלנו".

InboundJunction תשתתף בתוכנית ההרחבה באמצעות סדרה של סדנאות, מנטורינג אחד על אחד ושירותי ייעוץ בשיווק שמיועדים לעזור להזנקים המשתתפים לטפח נוכחות דיגיטלית חזקה. לדברי מנכ"ל InboundJunction נדב דנקנר, "אנחנו שמחים להיות חלק מהתוכנית 365x כי היא נותנת לנו הזדמנות להחזיר לסביבת ההזנקים שהיה לה חלק חשוב בהצלחה שלנו".

בנוסף, דנקנר מוסיף: "אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים לתת הרבה ולספק ערך באמצעות שנות הניסיון הרבות שלנו בתחום, ואנחנו מאוד נרגשים להתחיל את עבודתנו עם 365x והשותפים האסטרטגיים הראויים לציון שלה. מבחינת InboundJunction, המשמעות היא להיות בחדשנות והשיבוש מהשלב הראשון וגם לתת הדרכה רבת ערך לדור הבא של יזמים שמפלסים את דרכם בתעשיית הטכנולוגיה הגלובלית שגדלה כל הזמן".

אודות InboundJunction

InboundJunction היא קבוצת שיווק מקיפה שמציעה מגוון של שירותי יחסי ציבור, שיווק תוכן ומיטוב למנועי חיפוש. החברה מספקת ללקוחות פתרונות בתחומים הבאים: ניהול מוניטין, פיתוח מובילות מחשבה של מנהלים, שיווק ואסטרטגיה של תוכן, שיווק למשפיעים, מיטוב למנועי חיפוש, ועוד. עם רשימת לקוחות שכוללת חברות גדולות כמו HubSpot, Payoneer, AppsFlyer, BigCommerce, WalkMe ורבות אחרות. InboundJunction משלבת שנים של ניסיון ומומחיות כדי למצב לקוחות כסמכות המובילה בענף שלהם.

אודות 365x


365x היא תוכנית התרחבות שנוצרה על ידי Sarona Partners, סביבת צמיחה בינ"ל לחברות הזנק. התוכנית הזאת מוקדשת להזנקי תוכנה והאינטרנט של הדברים מעולים שהשיגו אחיזה ראשונה ומעוניינים להרחיב את העסק שלהם בחו"ל. היא נתמכת בעיקר על ידי Prodware Group, Techdata Corp. ו-Microsoft Corp.

אנשי קשר

For InboundJunction
pr@inboundjunction.com
Nadav Dakner
+972 545 464 238
+972 545 464 238

For 365x
partners@365x.io

מקור:  InboundJunction

גלריית מולטימדיה חכמה

 

משמאל לימין: תות שני, המנכ"לית של x365, נדב דנקנר, המנכ"ל והמייסד של InboundJunction (צילום: InboundJunction)

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190321005510/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך

The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור
The We Company הודיעה היום שהיא הגישה הצהרת רישום על גבי טופס S-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור של המניות הרגילות סוג A שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו.

המכון לניהול פרויקטים עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50
הארגון מכיר בפעילות הכלל עולמית ומנצל ניהול פרויקטים פרו בונו לתועלת חברתית

אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה
אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המיסים העצמאיות הגדולות ביותר באוסטריה, חברת המיסים מווינה G&W International Steuerberatungs- und Wirtschaftstreuhand GmbH, שמביאה את מספר המומחים המקצועיים במדינה לסביבות 140.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה
סך הכנסות של 7.8 מיליון דולר ממוצרים גנריים הושלמה ההרשמה בניסויים שלב 3 של TWIN והם מתקדמים לפי התכנון לדיווח על תוצאות ברבעון הרביעי של 2019

Great Bay Bio מוסיפה שני מובילים בענף לוועדה המייעצת
Great Bay Bio, חברת ביוטק של בינה מלאכותית מובילה שעוסקת בפיתוח CMC (כימיה, ייצור ואמצעי בקרה) מוכוון נתונים של תרופות ביולוגיות חדשניות, שמחה להודיע על הקמת המועצה המייעצת התלת מימדית שלה

Mary Kay חושפת מחקר על תפקוד המחסום העורי והאדמה של הפנים במפגש של האיגוד הסיני לרפואה אינטגרטיבית
המנהלת הבכירה לעניינים רפואיים של Mary Kay סין, ד"ר ג'ני ג'יאנג, שיתפה תוצאות מחקר של אסטרטגיות לשיפור תפקוד המחסום העורי והאדמה של הפנים. הממצאים האלה עשויים לספק תובנות חשובות להבנת עור רגיש. בין המשתתפים היו הדרמטולוגיים המובילים של המדינה ומנהלים נכבדים מחברות קוסמטיקה.

המכון לניהול פרויקטים מודיע על הרכישה של Disciplined Agile
מרחיב את ההיצע עבור מנהלי וצוותי פרויקטים לבחור את "אופן העבודה" שלהם

תרו מפרסמת את התוצאות ברבעון שהסתיים ביוני 2019
המכירות נטו של 161.3 מיליון דולר גדלו ב-6.7 מיליון דולר, או 4.3%, למרות קיטון חד ספרתי בכמויות בעיקר בגלל תמהיל הקטגוריות. הרווח הגולמי של 101.7 מיליון דולר גדל ב-1.6 מיליון דולר, וכאחוז מהמכירות היה 63.1% לעומת 64.7%.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI