דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים InboundJunction מצטרפת לתוכנית ההתרחבות 365x (שנתמכת על ידי מיקרוסופט) כשותפת שיווק
InboundJunction מצטרפת לתוכנית ההתרחבות 365x (שנתמכת על ידי מיקרוסופט) כשותפת שיווק
חיים נוי 24/03/19 |  צפיות: 1209
InboundJunction מצטרפת לתוכנית ההתרחבות 365x (שנתמכת על ידי מיקרוסופט) כשותפת שיווק

סוכנות השיווק תספק שירותי ייעוץ במנטורינג ושיווק להזנקים המשתתפים

תל אביב, 21 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

סוכנות השיווק והמקוון ויחסי הציבור InboundJunction הצטרפה רשמית למאיץ ההזנקים שנתמך על ידי מיקרוסופט 365x כשותפה של התוכנית. התפקיד יאפשר ל-InboundJunction לנצל את שנות הניסיון הרבות שלה בתחום השיווק הדיגיטלי כדי להעניק מנטורינג למשתתפי 365x ולעזור להזנקים המבטיחים האלה להגיע למלוא הפוטנציאל שלהם. חוץ מהתמקדות בשיפור הנוכחות הדיגיטלית של ההזנקים האלה בתחומים של שיווק תוכן, יחסי ציבור, מיטוב למנועי חיפוש (SEO), פיתוח מובילות מחשבה של מנהלים והנהגת טכניקות לשיווק ביצועים, InboundJunction תעלה את המודעות לקראת האתגרים שעומדים בפני ההתרחבות של ההזנקים.

365x, שמופעלת על ידי Sarona Ventures ונמצאת בכפר סבא, ישראל, היא תוכנית התרחבות של שישה חודשים שמיועדת לחברות שעוסקות בתוכנה ובאינטרנט של הדברים. חוץ ממתן הדרכה, נטוורקינג ותמיכה כספית, InboundJunction מציעה שירותי קואצ'ינג שנותנים מנהלים בכירים, יזמים ומנטורים של פיתוח עסקי מובילים. המטרה של הפלטפורמה הזאת היא לעזור להחדיר את המקצועיות והבגרות שנחוצות כדי לפנות ללקוחות בינ"ל באמצעות ערוצי הפצה שפותחים השותפים האסטרטגיים של התוכנית. התוכנית מיועדת לחברות שיש להן הכנסות שרוצות להתרחב גלובלית.

קבוצת ההזנקים האחרונה שעומדת להצטרף להתרחבות תקבל הזדמנות נהדרת להתמשק עם שותפים אסטרטגיים ראויים לציון שכוללים את Microsoft, The Prodware Group ו-Tech Data Corporation. כל אחד מהשותפים האלה פותח גישה לשוקים שכבר קיימים שלהם באמצעות תשתית טכנית, מכירות ושיווק כדי לעזור למשתתפי התוכנית להרחיב את הפתרונות שלהם ולהגיע לשוק המטרה הרחב ביותר האפשרי. בסופו של דבר, המטרה היא להכין את ההזנקים האלה באמצעות אסטרטגיות הגעה לשוק תוך הנחת היסוד לסבבי גיוס כספים סדרה A אחרי סיום התוכנית.

בנוסף לפעילויות שוטפות, 365x פועלת להרחבת הנוכחות שלה מעבר לישראל, ותרה באופן פעיל אחר מקומות חדשים להתרחבות. ל-365x יש גם שורשים עמוקים בסצנת ההזנקים הישראלית, כולל קשרים עם חברות הון סיכון חשובות. אחד הקשרים החשובים של המאיץ הוא הקשר שלו עם Sarona Ventures שבה המנכ"לית תות שני משמשת כשותפה וסגנית נשיא לפיתוח עסקי.

Toot Shani, תות שני, המנכ"לית של 365x, מדגישה: "השותפים שלנו שותפים לאותו חזון שלנו לתמוך בחברות הזנק בהרחבת העסק שלהן ובניית עסקים גלובליים. אנחנו שמחים לקבל את InboundJunction כשותפה חשובה שמצטרפת למשפחה שלנו".

InboundJunction תשתתף בתוכנית ההרחבה באמצעות סדרה של סדנאות, מנטורינג אחד על אחד ושירותי ייעוץ בשיווק שמיועדים לעזור להזנקים המשתתפים לטפח נוכחות דיגיטלית חזקה. לדברי מנכ"ל InboundJunction נדב דנקנר, "אנחנו שמחים להיות חלק מהתוכנית 365x כי היא נותנת לנו הזדמנות להחזיר לסביבת ההזנקים שהיה לה חלק חשוב בהצלחה שלנו".

בנוסף, דנקנר מוסיף: "אנחנו מאמינים שאנחנו יכולים לתת הרבה ולספק ערך באמצעות שנות הניסיון הרבות שלנו בתחום, ואנחנו מאוד נרגשים להתחיל את עבודתנו עם 365x והשותפים האסטרטגיים הראויים לציון שלה. מבחינת InboundJunction, המשמעות היא להיות בחדשנות והשיבוש מהשלב הראשון וגם לתת הדרכה רבת ערך לדור הבא של יזמים שמפלסים את דרכם בתעשיית הטכנולוגיה הגלובלית שגדלה כל הזמן".

אודות InboundJunction

InboundJunction היא קבוצת שיווק מקיפה שמציעה מגוון של שירותי יחסי ציבור, שיווק תוכן ומיטוב למנועי חיפוש. החברה מספקת ללקוחות פתרונות בתחומים הבאים: ניהול מוניטין, פיתוח מובילות מחשבה של מנהלים, שיווק ואסטרטגיה של תוכן, שיווק למשפיעים, מיטוב למנועי חיפוש, ועוד. עם רשימת לקוחות שכוללת חברות גדולות כמו HubSpot, Payoneer, AppsFlyer, BigCommerce, WalkMe ורבות אחרות. InboundJunction משלבת שנים של ניסיון ומומחיות כדי למצב לקוחות כסמכות המובילה בענף שלהם.

אודות 365x


365x היא תוכנית התרחבות שנוצרה על ידי Sarona Partners, סביבת צמיחה בינ"ל לחברות הזנק. התוכנית הזאת מוקדשת להזנקי תוכנה והאינטרנט של הדברים מעולים שהשיגו אחיזה ראשונה ומעוניינים להרחיב את העסק שלהם בחו"ל. היא נתמכת בעיקר על ידי Prodware Group, Techdata Corp. ו-Microsoft Corp.

אנשי קשר

For InboundJunction
pr@inboundjunction.com
Nadav Dakner
+972 545 464 238
+972 545 464 238

For 365x
partners@365x.io

מקור:  InboundJunction

גלריית מולטימדיה חכמה

 

משמאל לימין: תות שני, המנכ"לית של x365, נדב דנקנר, המנכ"ל והמייסד של InboundJunction (צילום: InboundJunction)

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190321005510/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה

זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020
מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר בהיסטוריה של זינגה

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר
נזילות(2) פרו-פורמה(1) של בערך 3.5 מיליארד דולר, כולל מזומנים בקופה מאוחדים של בערך 1.7 מיליארד דולר, אפשרות הון חוזר זמינה של 738 מיליון דולר בתחבורה נכון ל-30 ביוני 2020, ונזילות חדשה של עד 1.0 מיליארד דולר מאמצעי האשראי המובטח העדיף שנמסר עליו לאחרונה

תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט, 2020
ב-6 באוגוסט 2020 בשעה 08:00, שעון החוף המזרחי, אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל, ג'ון די ברט, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים הראשי ופטריק גוטשה, סגן נשיא, אסטרטגיה תאגידית ויחסי משקיעים, יקיימו שידור אינטרנטי / שיחת ועידה שמיועדים למשקיעים ולאנליסטים פיננסיים כדי לסקור את התוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020.

אנטרה ביו יוצגו בכנס הווירטואלי של ביוטכנולוגיה
אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה כי חברי צוות הניהול שלה ישתתפו וירטואלית בכנס ביוטכנולוגיה ביום שני, 10 באוגוסט, 2020 ב-12:30 (שעון קיץ).

הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי
יותר ממיליון צפויים להצטרף! מנהיגי העולם מצביעים על הדרך קדימה, מעבר לאתגרים הגלובליים כולל COVID-19, יחסי גזע, בעיות סביבתיות ומיתון כלכלי גלובלי.

אנדרסן גלובל נכנסת לצ'ילה בשיתוף פעולה עם שתי חברות
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הצ'יליאני באמצעות הסכמי שיתוף פעולה עם שתי חברות מבוססות בסנטיאגו: משרד עורכי הדין Chirgwin Peñafiel וחברת המס SPASA Consulting. החברות הללו הן בשותפות קרובה זו לזו ומוסיפות עומק ורוחב לפלטפורמה הדרום האמריקנית של הארגון עם התרחבותה המתמדת.

JDE Peet’s מדווחת על תוצאות חזקות למחצית הראשונה של 2020
הביצועים החזקים משקפים עמידה איתנה של הפעילות העסקית וחוזק מותגים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI