דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות בשנה המלאה 2018 ומוסרת עדכון על החברה
סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות בשנה המלאה 2018 ומוסרת עדכון על החברה
חיים נוי 24/03/19 |  צפיות: 352
סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות בשנה המלאה 2018 ומוסרת עדכון על החברה

החברה עמדה בכל אבני הדרך ב-2018 ומצפה השנה לדווח על תוצאות ראשוניות של Epsolay® ו-TWIN, פוטנציאלית התרופות המקומיות הטובות מסוגן לרוזציאה פפולו פוסטולרית ואקנה וולגריס

האישור לאחרונה של הקרם אציקלוביר 5% הגנרי של פריגו כבר סיפק הכנסות ברבעון הראשון של 2019

נס ציונה,, 21 במרץ 2019, (GLOBE NEWSWIRE):

סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ(NASDAQ:SLGL), חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, פרסמה היום את התוצאות הכספיות לשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018 ומסרה עדכון על החברה.

"סול-ג'ל השיגה התקדמות קלינית משמעותית ב-2018 עם שני מוצרים ממותגים פוטנציאליים שנכנסו לפיתוח שלב 3 וההשקה של המוצר הגנרי הראשון שלנו על ידי פריגו ב-2019", אמר ד"ר אלון סרי-לוי, מנהל העסקים הראשי של סול-ג'ל. "אנחנו מצפים ל-2019 מלהיבה כשאנו מצפים לקבל נתונים קליניים בניסויים הפיבוטליים שלנו ב-Epsolay® ו-TWIN".

דגשים והתפתחויות אחרונות בחברה

  • ב-6 בפברואר 2019 סול-ג'ל הודיעה שפריגו (NYSE; TASE: PRGO) קיבלה אישור סופי ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) לגרסה הגנרית הראשונה של קרם Zovirax® (אציקלוביר), 5%. המוצר פותח בשיתוף פעולה בין סול-ג'ל ופריגו שבו הן התחלקו בעלויות הפיתוח ויתחלקו באופן שווה ברווחים הגולמיים שייווצרו מהמכירות של המוצר. פריגו השיקה את הקרם אציקלוביר והמכירות עולות בקנה אחד עם הציפיות של סול-ג'ל.
  • ב-15 בינואר 2019 סול-ג'ל הודיעה על המינוי של מר ג'ון מ. ויירה למנהל המסחור בארה"ב. הרקע של מר ויירה כולל 25 שנות ניסיון בענף התרופות בפעילות מסחרית, ענייני רגולציה, מכירות ושיווק, אסטרטגיית תמחור, שיפוי ופיתוח עסקי בענפי הבריאות והביו תרופות בארה"ב עם התמקדות במוצרים דרמטולוגיים מיוחדים. מר ויירה הצטרף לסול-ג'ל מ- Leo Pharmaceuticalsשבה מילא תפקידי שיווק בארה"ב ובעולם.
  • ב-17 בדצמבר 2018 סול-ג'ל הודיעה על המינון של הנבדק הראשון בתוכנית הקלינית שלב 3 הפיבוטלית שמעריכה את הבטיחות והיעילות של TWIN בנבדקים עם אקנה וולגריס. TWIN היא משחה המכילה שילוב במינון קבוע של טרטינואין כמוס ובנזואיל פרוקסיד כמוס באמצעות פלטפורמת המיקרו כימוס הקנייניות של סול-ג'ל.
  • ב-4 בדצמבר 2018 סול-ג'ל הודיעה שהיא התקשרה בהסכם שישי לשיתוף פעולה עם פריגו ישראל, חברה מסונפת של פריגו, לפיתוח, ייצור ומסחור של מוצר גנרי פוטנציאלי. החברה הודיעה על שיתוף הפעולה החמישי עם פריגו ב-1 בנובמבר 2018.

עדכון על התוכניות

  • מתכננת לקבל תוצאות ראשוניות בתוכנית הפיבוטלית שלב 3 של Epsolay לטיפול ברוזציאה פפולו פוסטולרית באמצע 2019.
  • מתכננת לקבל תוצאות ראשוניות בתוכנית הפיבוטלית שלב 3 של TWIN לטיפול באקנה וולגריס ברבעון הרביעי של 2019.
  • מתכננת לדווח על התוצאות של מחקר שקילות ביולוגית בקרם 5-פלואורואורציל 5% גנרי שמותווה לקרנת עור אקטינית ולהגיש בקשות לתרופה חדשה במסלול מקוצר (ANDA) במהלך 2109.
  • סול-ג'ל החליטה לעצור את הפיתוח של SIRS-T ולמקד משאבים במוצרים יותר משתלמים.

התוצאות כספיות של השנה המלאה 2018

ההכנסות היו 0.1 מיליון דולר בשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018, לעומת 0.2 מיליון דולר בתקופה המקבילה ב-2017. ההכנסות כללו תמלוגים ששולמו ל-סול-ג'ל.

הוצאות מחקר ופיתוח היו 28.1 מיליון דולר בשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018, לעומת 25.8 מיליון דולר בתקופה המקבילה ב-2017. הגידול של 2.3 מיליון דולר היה בעיקר בגלל גידול של 1.0 מיליון דולר בתשלום משכורת והוצאות קשורות בגלל שכר מבוסס מניות, העלאות שכר וגידול במספר העובדים במחקר ופיתוח; גידול של 2.4 מיליון דולר (בגלל גידול של 1.9 מיליון דולר בהוצאות ייצור שקשורות לתוכנית הקלינית שלב 3 של TWIN ומוצר תרופה פוטנציאלי גנרי, וגידול של 0.5 מיליון דולר בהוצאות רגולציה שקשורות בעיקר לתוכנית הקלינית שלב 3 של TWIN ו-Epsolay); גידול של 4.1 מיליון דולר בהוצאות על ניסויים קליניים; גידול של 1.0 מיליון דולר בירידת ערך, פטנטים והוצאות אחרות; עם קיזוז מקיטון של 6.2 מיליון דולר בגלל רכישה של מוצר פוטנציאלי בתהליך מחקר ופיתוח ב-2017.

הוצאות הנהלה וכלליות היו 5.5 מיליון דולר בשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018, לעומת 6.0 מיליון דולר בתקופה המקבילה ב-2017. הקיטון של 0.5 מיליון דולר היה בעיקר בגלל קיטון של 0.5 מיליון דולר בתשלומים על שירותים מקצועיים שמומנו ב-2018 כחלק מההנפקה הראשונה שלנו.

סול-ג'ל דיווחה על הפסד של 32.2 מיליון דולר בשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018, לעומת הפסד של 31.6 מיליון דולר בשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2017.

נכון ל-31 בדצמבר 2018, היו לסול-ג'ל 63.0 מיליון דולר במזומן ושווי ערך מזומנים, פקדונות וניירות ערך סחירים לעומת 9.0 מיליון דולר נכון ל-31 בדצמבר 2017. הגידול הוא תוצאה של ההנפקה הראשונה של החברה ברבעון הראשון של 2018.

אודות סול-ג'ל טכנולוגיות

סול-ג'ל היא חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור. צנרת המוצרים הפוטנציאלים הנוכחית של סול-ג'ל כוללת מוצרים פוטנציאלים ממותגים בשלבים מאוחרים שמנצלים את פלטפורמת טכנולוגיית המיקרו כימוס על בסיס סיליקה הקנייניות שלנו, וכמה מוצרים פוטנציאלים גנריים בהתוויות רבות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.sol-gel.com.

למידע נוסף, התקשרו בבקשה עם:
איש קשר של סול-ג'ל:

גלעד ממלוק

סמנכ"ל כספים

+972-8-9313433

אשת קשר למשקיעים:

פטרישה ל. בנק
Westwicke, an ICR Company
+1-415-513-1284

patti.bank@westwicke.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים לאפריל 2019
Triton Digital®, המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים, פרסמה היום את דירוגי ה-Webcast Metrics® החודשיים שלה לאפריל 2019. הדירוגים הגלובליים, בנוסף לדירוגים האזוריים של ארה"ב, אמריקה הלטינית ואירופה, המזרח התיכון ואפריקה מספקים תובנות על תחנות ורשתות הסטרימינג אודיו עם הביצועים המובילים ברחבי העולם בחודש אפריל.

מורי בילדינג חושפת פרויקט התחדשות עירונית גדול במרכז טוקיו
פרויקט רב שימושי חדשני ייצור עיר בתוך עיר מלאה בשטחים ירוקים

אנדרסן גלובל נכנסת לזימבבואה
אנדרסן גלובל הודיעה שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם Chimwamurombe Legal Practice (Zenas) בזימבבואה. אנדרסן גלובל בנתה נוכחות ביותר מ-14 מדינות אפריקניות תוך קצת פחות משנתיים.

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company ברבעון השני של 2019
WeWork Companies LLC בנוגע לאג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-26 באוגוסט 2019 בשעה 12:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני של 2019.

NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך

The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור
The We Company הודיעה היום שהיא הגישה הצהרת רישום על גבי טופס S-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור של המניות הרגילות סוג A שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו.

המכון לניהול פרויקטים עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50
הארגון מכיר בפעילות הכלל עולמית ומנצל ניהול פרויקטים פרו בונו לתועלת חברתית

אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה
אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המיסים העצמאיות הגדולות ביותר באוסטריה, חברת המיסים מווינה G&W International Steuerberatungs- und Wirtschaftstreuhand GmbH, שמביאה את מספר המומחים המקצועיים במדינה לסביבות 140.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה
סך הכנסות של 7.8 מיליון דולר ממוצרים גנריים הושלמה ההרשמה בניסויים שלב 3 של TWIN והם מתקדמים לפי התכנון לדיווח על תוצאות ברבעון הרביעי של 2019
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI