דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות בשנה המלאה 2018 ומוסרת עדכון על החברה
סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות בשנה המלאה 2018 ומוסרת עדכון על החברה
חיים נוי 24/03/19 |  צפיות: 1033
סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות בשנה המלאה 2018 ומוסרת עדכון על החברה

החברה עמדה בכל אבני הדרך ב-2018 ומצפה השנה לדווח על תוצאות ראשוניות של Epsolay® ו-TWIN, פוטנציאלית התרופות המקומיות הטובות מסוגן לרוזציאה פפולו פוסטולרית ואקנה וולגריס

האישור לאחרונה של הקרם אציקלוביר 5% הגנרי של פריגו כבר סיפק הכנסות ברבעון הראשון של 2019

נס ציונה,, 21 במרץ 2019, (GLOBE NEWSWIRE):

סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ(NASDAQ:SLGL), חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, פרסמה היום את התוצאות הכספיות לשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018 ומסרה עדכון על החברה.

"סול-ג'ל השיגה התקדמות קלינית משמעותית ב-2018 עם שני מוצרים ממותגים פוטנציאליים שנכנסו לפיתוח שלב 3 וההשקה של המוצר הגנרי הראשון שלנו על ידי פריגו ב-2019", אמר ד"ר אלון סרי-לוי, מנהל העסקים הראשי של סול-ג'ל. "אנחנו מצפים ל-2019 מלהיבה כשאנו מצפים לקבל נתונים קליניים בניסויים הפיבוטליים שלנו ב-Epsolay® ו-TWIN".

דגשים והתפתחויות אחרונות בחברה

  • ב-6 בפברואר 2019 סול-ג'ל הודיעה שפריגו (NYSE; TASE: PRGO) קיבלה אישור סופי ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) לגרסה הגנרית הראשונה של קרם Zovirax® (אציקלוביר), 5%. המוצר פותח בשיתוף פעולה בין סול-ג'ל ופריגו שבו הן התחלקו בעלויות הפיתוח ויתחלקו באופן שווה ברווחים הגולמיים שייווצרו מהמכירות של המוצר. פריגו השיקה את הקרם אציקלוביר והמכירות עולות בקנה אחד עם הציפיות של סול-ג'ל.
  • ב-15 בינואר 2019 סול-ג'ל הודיעה על המינוי של מר ג'ון מ. ויירה למנהל המסחור בארה"ב. הרקע של מר ויירה כולל 25 שנות ניסיון בענף התרופות בפעילות מסחרית, ענייני רגולציה, מכירות ושיווק, אסטרטגיית תמחור, שיפוי ופיתוח עסקי בענפי הבריאות והביו תרופות בארה"ב עם התמקדות במוצרים דרמטולוגיים מיוחדים. מר ויירה הצטרף לסול-ג'ל מ- Leo Pharmaceuticalsשבה מילא תפקידי שיווק בארה"ב ובעולם.
  • ב-17 בדצמבר 2018 סול-ג'ל הודיעה על המינון של הנבדק הראשון בתוכנית הקלינית שלב 3 הפיבוטלית שמעריכה את הבטיחות והיעילות של TWIN בנבדקים עם אקנה וולגריס. TWIN היא משחה המכילה שילוב במינון קבוע של טרטינואין כמוס ובנזואיל פרוקסיד כמוס באמצעות פלטפורמת המיקרו כימוס הקנייניות של סול-ג'ל.
  • ב-4 בדצמבר 2018 סול-ג'ל הודיעה שהיא התקשרה בהסכם שישי לשיתוף פעולה עם פריגו ישראל, חברה מסונפת של פריגו, לפיתוח, ייצור ומסחור של מוצר גנרי פוטנציאלי. החברה הודיעה על שיתוף הפעולה החמישי עם פריגו ב-1 בנובמבר 2018.

עדכון על התוכניות

  • מתכננת לקבל תוצאות ראשוניות בתוכנית הפיבוטלית שלב 3 של Epsolay לטיפול ברוזציאה פפולו פוסטולרית באמצע 2019.
  • מתכננת לקבל תוצאות ראשוניות בתוכנית הפיבוטלית שלב 3 של TWIN לטיפול באקנה וולגריס ברבעון הרביעי של 2019.
  • מתכננת לדווח על התוצאות של מחקר שקילות ביולוגית בקרם 5-פלואורואורציל 5% גנרי שמותווה לקרנת עור אקטינית ולהגיש בקשות לתרופה חדשה במסלול מקוצר (ANDA) במהלך 2109.
  • סול-ג'ל החליטה לעצור את הפיתוח של SIRS-T ולמקד משאבים במוצרים יותר משתלמים.

התוצאות כספיות של השנה המלאה 2018

ההכנסות היו 0.1 מיליון דולר בשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018, לעומת 0.2 מיליון דולר בתקופה המקבילה ב-2017. ההכנסות כללו תמלוגים ששולמו ל-סול-ג'ל.

הוצאות מחקר ופיתוח היו 28.1 מיליון דולר בשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018, לעומת 25.8 מיליון דולר בתקופה המקבילה ב-2017. הגידול של 2.3 מיליון דולר היה בעיקר בגלל גידול של 1.0 מיליון דולר בתשלום משכורת והוצאות קשורות בגלל שכר מבוסס מניות, העלאות שכר וגידול במספר העובדים במחקר ופיתוח; גידול של 2.4 מיליון דולר (בגלל גידול של 1.9 מיליון דולר בהוצאות ייצור שקשורות לתוכנית הקלינית שלב 3 של TWIN ומוצר תרופה פוטנציאלי גנרי, וגידול של 0.5 מיליון דולר בהוצאות רגולציה שקשורות בעיקר לתוכנית הקלינית שלב 3 של TWIN ו-Epsolay); גידול של 4.1 מיליון דולר בהוצאות על ניסויים קליניים; גידול של 1.0 מיליון דולר בירידת ערך, פטנטים והוצאות אחרות; עם קיזוז מקיטון של 6.2 מיליון דולר בגלל רכישה של מוצר פוטנציאלי בתהליך מחקר ופיתוח ב-2017.

הוצאות הנהלה וכלליות היו 5.5 מיליון דולר בשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018, לעומת 6.0 מיליון דולר בתקופה המקבילה ב-2017. הקיטון של 0.5 מיליון דולר היה בעיקר בגלל קיטון של 0.5 מיליון דולר בתשלומים על שירותים מקצועיים שמומנו ב-2018 כחלק מההנפקה הראשונה שלנו.

סול-ג'ל דיווחה על הפסד של 32.2 מיליון דולר בשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2018, לעומת הפסד של 31.6 מיליון דולר בשנה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2017.

נכון ל-31 בדצמבר 2018, היו לסול-ג'ל 63.0 מיליון דולר במזומן ושווי ערך מזומנים, פקדונות וניירות ערך סחירים לעומת 9.0 מיליון דולר נכון ל-31 בדצמבר 2017. הגידול הוא תוצאה של ההנפקה הראשונה של החברה ברבעון הראשון של 2018.

אודות סול-ג'ל טכנולוגיות

סול-ג'ל היא חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור. צנרת המוצרים הפוטנציאלים הנוכחית של סול-ג'ל כוללת מוצרים פוטנציאלים ממותגים בשלבים מאוחרים שמנצלים את פלטפורמת טכנולוגיית המיקרו כימוס על בסיס סיליקה הקנייניות שלנו, וכמה מוצרים פוטנציאלים גנריים בהתוויות רבות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.sol-gel.com.

למידע נוסף, התקשרו בבקשה עם:
איש קשר של סול-ג'ל:

גלעד ממלוק

סמנכ"ל כספים

+972-8-9313433

אשת קשר למשקיעים:

פטרישה ל. בנק
Westwicke, an ICR Company
+1-415-513-1284

patti.bank@westwicke.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020

רובוט נוכחות מרחוק חדש יפחית פליטות CO2 באלפי טונות
חברת הבת GoBe Robots של Blue Ocean Robotics מכריזה על דור חדש של רובוטי הנוכחות מרחוק הידידותיים לאקלים שלה עם ביקוש גדול שנובע ממגיפת קוביד-19.

נרקסה תאפשר למשקיעים לקנות קריפטו במטבע שיבחרו
בששת החודשים האחרונים, מספר המשקיעים במטבעות קריפטו עלה ב-20 אחוז, בעיקר בגלל הירידות לאחרונה בשווקים הגלובליים. נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונה באיסטנבול, מקווה לאפשר בקרוב ללקוחת שלה לבצע עסקאות ב-156 מטבעות לאומיים

[INVNT GROUP]™ מושקת גלובלית עם שירותים בארבעה תחומים כדי לעזור למותגים ליצור קשרים עמוקים יותר עם קהלים ברחבי העולם
המייסדים המשותפים של INVNT סקוט קלתר וקריסטינה מקוברי מונו לנשיא ומנכ"ל, ומנהלת תפעול ראשית של [INVNT GROUP], ומקוברי נכנסת לתפקיד של מנכ"ל INVNT®

דול מכריזה על ההבטחות שלה, ומביאה שגשוג תלוי הדדית לאנשים ולכדור הארץ
דול תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פחת בפירות ואפס אריזות פלסטיק מבוססות דלקים פוסיליים עד 2025, וגם לאפס פליטות פחמן נטו עד 2030

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות בליבריה
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לראיית חשבון עם מלוא השירותים BICON Inc. בליבריה, בהמשיכה את מאמצי הארגון ליצור צמיחה בפלטפורמה הגלובלית שלה ולהוסיף רוחב לנוכחות שלה ביבשת.

Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems מודיעות על הסכם לשיתוף פעולה
החברות יעבדו יחד על אב הטיפוס של ההייפרלופ כש-Virgin Hyperloop מתקדמת לתכנון מסחרי ויוצרת שרשרת אספקה גלובלית חדשה

Nyxoah מקבלת אישור IDE ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) למחקר DREAM שלה
ניסוי לתמיכה באישור של המערכת Genio® של Nyxoah בארה"ב יתחיל בחודשים הקרובים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI