דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה
אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה
חיים נוי 19/03/19 |  צפיות: 333
אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה

סן פרנסיסקו, 19 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה עם Țuca Zbârcea & Asociații, חברת עורכי דין עם משרדים בבוקרשט וקלוז'-נפוקה וזרוע המיסים שלה, Țuca Zbârcea & Asociații Tax. זה ההסכם לשיתוף פעולה הראשון ברומניה, שממשיך את ההתרחבות של אנדרסן גלובל במזרח אירופה.

Țuca Zbârcea & Asociații היא חברת עורכי דין עצמאית שמספקת את מלוא השירותים עם יותר מ-110 עורכי דין, כולל 28 שותפים במשרד שלה בבוקרשט. היא מפעילה גם משרד משני בקלוז'-נפוקה, ויש לה כיסוי כלל ארצי המבוסס על משרדי עורכי דין קורספודנטים בערים החשובות. החברה נוקטת בגישה רב תחומית בעיסוק בעריכת דין כולל חטיבות מתמחות ייעודיות - מיסים, חדלות פירעון וקניין רוחני. בנוסף, Țuca Zbârcea & Asociații הקימה דסקי חוץ - דסק סין, דסק ישראל, דסק מולדבי - כדי לתת מענה לצרכים הגדלים של משקיעים זרים שמבקשים להיכנס לשוק הרומני.

תחומי העיסוק של החברה כוללים: חברות ומסחרי, מיזוגים ורכישות, יישוב מחלוקות (כולל מנהלי לא משפטי), שירותים משפטיים רגולטוריים, דיני עבודה, בנקאות ופיננסים, שוקי הון וניירות ערך, תחרות וסיוע של המדינה, הגנה על נתונים, אנרגיה ומשאבי טבע, דיני סביבה והיתרים, נדלן, שירותי בריאות ודיני תרופות, תקשורת אלקטרונית ומחשוב, קניין רוחני, ביטוח ופנסיות פרטיות, מדיה ופרסום, ספנות ותחבורה וכדומה.

חטיבת המיסים שלה, Ţuca Zbârcea & Asociaţii Tax, כוללת יועצי מס עם הסמכה מלאה שיכולים לטפל בכל היבט של ייעוץ מס וציות שנוגע לתחומים שונים, כגון תכנון עסקאות ובדיקות נאותות, מיזמים משותפים, מימון, נדלן ומבנים מורכבים אחרים, ביקורות מס ויישוב מחלוקות.

"אנחנו מאוד גאים להפוך לחברת שיתוף פעולה של אנדרסן גלובל ברומניה. שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל יקנה לנו גישה ללקוחות בינ"ל, פרויקטים חוצי גבולות וידע, ובכך יחזק את המעמד שלנו בשוק המשפט העסקי ברומניה", אמר גבריאל זברצ'יאה, שותף מנהל באנדרסן גלובל.

"אני בטוח ששיתוף הפעולה הזה בתחומי המשפט והמיסים יביא יותר ערך ללקוחותינו בסביבה עסקים שנעשית יותר ויותר מורכבת", הוסיף אלכסנדרו כריסטאה, שותף מיסים ב-Ţuca Zbârcea & Asociaţii Tax.

"Țuca Zbârcea & Asociații גלובל היא אחת מחברות עורכי הדין האיכותית ביותר ברומניה, עם צוות יוצא מהכלל ושירות הטוב מסוגו. הם ברמה העליונה במשפט בכמעט כל הקטגוריות ואנחנו יכולים להבין מדוע החברה צמחה באופן כל כך משמעותי מאז שנוסדה ב-2005", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "אנחנו גאים להכניס אותם למשפחת אנדרסן גלובל".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-133 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190319005079/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים לאפריל 2019
Triton Digital®, המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים, פרסמה היום את דירוגי ה-Webcast Metrics® החודשיים שלה לאפריל 2019. הדירוגים הגלובליים, בנוסף לדירוגים האזוריים של ארה"ב, אמריקה הלטינית ואירופה, המזרח התיכון ואפריקה מספקים תובנות על תחנות ורשתות הסטרימינג אודיו עם הביצועים המובילים ברחבי העולם בחודש אפריל.

מורי בילדינג חושפת פרויקט התחדשות עירונית גדול במרכז טוקיו
פרויקט רב שימושי חדשני ייצור עיר בתוך עיר מלאה בשטחים ירוקים

אנדרסן גלובל נכנסת לזימבבואה
אנדרסן גלובל הודיעה שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם Chimwamurombe Legal Practice (Zenas) בזימבבואה. אנדרסן גלובל בנתה נוכחות ביותר מ-14 מדינות אפריקניות תוך קצת פחות משנתיים.

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company ברבעון השני של 2019
WeWork Companies LLC בנוגע לאג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-26 באוגוסט 2019 בשעה 12:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני של 2019.

NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך

The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור
The We Company הודיעה היום שהיא הגישה הצהרת רישום על גבי טופס S-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור של המניות הרגילות סוג A שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו.

המכון לניהול פרויקטים עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50
הארגון מכיר בפעילות הכלל עולמית ומנצל ניהול פרויקטים פרו בונו לתועלת חברתית

אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה
אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המיסים העצמאיות הגדולות ביותר באוסטריה, חברת המיסים מווינה G&W International Steuerberatungs- und Wirtschaftstreuhand GmbH, שמביאה את מספר המומחים המקצועיים במדינה לסביבות 140.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה
סך הכנסות של 7.8 מיליון דולר ממוצרים גנריים הושלמה ההרשמה בניסויים שלב 3 של TWIN והם מתקדמים לפי התכנון לדיווח על תוצאות ברבעון הרביעי של 2019
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI