דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה
אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה
חיים נוי 19/03/19 |  צפיות: 986
אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה

סן פרנסיסקו, 19 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה עם Țuca Zbârcea & Asociații, חברת עורכי דין עם משרדים בבוקרשט וקלוז'-נפוקה וזרוע המיסים שלה, Țuca Zbârcea & Asociații Tax. זה ההסכם לשיתוף פעולה הראשון ברומניה, שממשיך את ההתרחבות של אנדרסן גלובל במזרח אירופה.

Țuca Zbârcea & Asociații היא חברת עורכי דין עצמאית שמספקת את מלוא השירותים עם יותר מ-110 עורכי דין, כולל 28 שותפים במשרד שלה בבוקרשט. היא מפעילה גם משרד משני בקלוז'-נפוקה, ויש לה כיסוי כלל ארצי המבוסס על משרדי עורכי דין קורספודנטים בערים החשובות. החברה נוקטת בגישה רב תחומית בעיסוק בעריכת דין כולל חטיבות מתמחות ייעודיות - מיסים, חדלות פירעון וקניין רוחני. בנוסף, Țuca Zbârcea & Asociații הקימה דסקי חוץ - דסק סין, דסק ישראל, דסק מולדבי - כדי לתת מענה לצרכים הגדלים של משקיעים זרים שמבקשים להיכנס לשוק הרומני.

תחומי העיסוק של החברה כוללים: חברות ומסחרי, מיזוגים ורכישות, יישוב מחלוקות (כולל מנהלי לא משפטי), שירותים משפטיים רגולטוריים, דיני עבודה, בנקאות ופיננסים, שוקי הון וניירות ערך, תחרות וסיוע של המדינה, הגנה על נתונים, אנרגיה ומשאבי טבע, דיני סביבה והיתרים, נדלן, שירותי בריאות ודיני תרופות, תקשורת אלקטרונית ומחשוב, קניין רוחני, ביטוח ופנסיות פרטיות, מדיה ופרסום, ספנות ותחבורה וכדומה.

חטיבת המיסים שלה, Ţuca Zbârcea & Asociaţii Tax, כוללת יועצי מס עם הסמכה מלאה שיכולים לטפל בכל היבט של ייעוץ מס וציות שנוגע לתחומים שונים, כגון תכנון עסקאות ובדיקות נאותות, מיזמים משותפים, מימון, נדלן ומבנים מורכבים אחרים, ביקורות מס ויישוב מחלוקות.

"אנחנו מאוד גאים להפוך לחברת שיתוף פעולה של אנדרסן גלובל ברומניה. שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל יקנה לנו גישה ללקוחות בינ"ל, פרויקטים חוצי גבולות וידע, ובכך יחזק את המעמד שלנו בשוק המשפט העסקי ברומניה", אמר גבריאל זברצ'יאה, שותף מנהל באנדרסן גלובל.

"אני בטוח ששיתוף הפעולה הזה בתחומי המשפט והמיסים יביא יותר ערך ללקוחותינו בסביבה עסקים שנעשית יותר ויותר מורכבת", הוסיף אלכסנדרו כריסטאה, שותף מיסים ב-Ţuca Zbârcea & Asociaţii Tax.

"Țuca Zbârcea & Asociații גלובל היא אחת מחברות עורכי הדין האיכותית ביותר ברומניה, עם צוות יוצא מהכלל ושירות הטוב מסוגו. הם ברמה העליונה במשפט בכמעט כל הקטגוריות ואנחנו יכולים להבין מדוע החברה צמחה באופן כל כך משמעותי מאז שנוסדה ב-2005", אמר מרק וורסאץ, היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC. "אנחנו גאים להכניס אותם למשפחת אנדרסן גלובל".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-133 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190319005079/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
בומברדייה מאשרת את התמיכה שלה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום כחלק מהרכישה של בומברדייה תחבורה
בומברדייה (TSX: BBD.B) אישרה את התמיכה שלה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום מוקדם יותר היום לטפל בבעיות פוטנציאליות שהועלו על ידי הנציבות האירופית בקשר לרכישה של אלסטום את בומברדייה תחבורה, כולל ההקניה של נכסים מסוימים שמוחזקים כעת על ידי בומברדייה תחבורה

Mary Kay Inc. ממשיכה לתמוך בביוטי, אופנה ועיצוב באירועים שנערכים באסיה, אירופה וארה"ב
Mary Kay Inc. וסטודיו העיצוב הגלובלי של Mary Kay לאחרונה נתנו חסות והשתתפו באירועים שונים של ביוטי, אופנה ועיצוב ברחבי העולם במטרה לקדם את אמנות הביוטי האישי והייחודי -- ואת אמני הביוטי עצמם -- ולהכשיר את הקרקע לטרנדים הבאים של העונה.

אנדרסן מגבשת את הנוכחות באירופה
אחרי שפעלו במותגים Andersen Tax, Andersen Legal ו-Andersen Tax & Legal, החברות החברות של אנדרסן גלובל באירופה יפעלו עכשיו במותג אחד, "אנדרסן", שמפגין את הגישה האחידה והחלקה של חברת המשפטים והמיסים הגלובלית. שינויים דומים במותגים באזורים אחרים של העולם יגיעו במשך השנה.

וולטר קנדלו מצטרף ל-SAFR של RealNetworks כסגן נשיא אזורי של המזרח התיכון
Walter Candelu Joins SAFR From RealNetworks As Area Vice President For The Middle East

Entera Bio Ltd מוסרת עדכון על הניסוי הקליני שלב 2 של EB613 בנשים אחרי תום וסת עם דילול העצם
- ועדות הלסינקי המוסדיות מאשרות פרוטוקול שלב 2 מתוקן עם חולות חדשות שיירשמו ויקבלו מנה של 2.5 mg, מנה של 1.5 mg או פלצבו -

שפת ההייפרלופ עוברת בבית הנבחרים כחלק מחוק נעים קדימה
תמיכה דו מפלגתית מאיצה את תעשייה ההייפרלופ בארה"ב ומטילה על מועצת NETT לקבוע מסגרת רגולטורית בששת החודשים הבאים

OwnBackup סוגרת סבב מימון של 50 מיליון דולר שיסייע בהגנה על נתוני SaaS קריטיים
הסבב החדש, בהשתתפות קרן Vertex Ventures, יאפשר הגדלה של צוות המהנדסים והאצה בפיתוח המוצר

Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI