דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים הושקו מכונות לכרייה מטבעות קריפטו מאוד עוצמתיות
הושקו מכונות לכרייה מטבעות קריפטו מאוד עוצמתיות
חיים נוי 17/03/19 |  צפיות: 335

הושקו מכונות לכרייה מטבעות קריפטו מאוד עוצמתיות

לוקסמבורג / / 15 במרץ, 2019 : :ACCESSWIRE

OnMiners S.A (ww.OnMiners.com) שמחה להודיע על ההשקה הרשמית של המכונות לכרייה מטבעות קריפטו האנדותרמיות החזקות שלה עם תכונות שיכבשו בסערה את תחום כריית מטבעות הקריפטו הגלובלי. החברה מודיעה שמכונות הכרייה הרב האלגוריתמיות שלה שזה עתה הושקו מציעות את קצבי הגיבוב הגדולים ביותר שקיימים בשוק, תוך צמצום צריכת החשמל, הרעש ויצירת החום.

OnMiners מציעה כעת שלוש מכונות כרייה, דהיינו On2U, On4U ו-OnTower, שכולן יכולות לכרות ביטקוין, לייטקוין, אתריום, מונרו, דאש וזי-קאש. כל המכונות האלה מגיעות מוגדרות מראש, והמשתמשים יכולים להתחיל לכרות מיידית פשוט על ידי חיבורן לחשמל.

קצב הגיבוב הוא הגורם הכי חשוב שצריך להביא בחשבון כשבוחרים מכונה לכריית מטבעות קריפטו. במילים פשוטות, אפשר להגדיר אותו כמהירות שבה מכונת כרייה נתונה פועלת. כורים תמיד מעדיפים קצב גיבוב גבוה יותר כי זה מגדיל את ההזדמנות שלהם למצוא את הבלוק הבא ולקבל את התגמול. להלן מצוינות עוצמות הגיבוב של שלושת המוצרים במבט חטוף.

עוצמת גיבוב

On2U: 140 TH/s לביטקוין, 38 GH/s ללייטקוין, 5 GH/s לאתריום, 230 KH/s למונרו, 1.3 TH/s לדאש ו-1.1 MH/s

On4U: 270 TH/s לביטקוין, 75 GH/s ללייטקוין, 9 GH/s לאתריום, 450 KH/s למונרו, 2.5 TH/s לדאש ו-2.1 MH/s

OnTower: 1620 TH/s לביטקוין, 450 GH/s ללייטקוין, 54 GH/s לאתריום, 2700 KH/s למונרו, 15 TH/s לדאש ו-12.6 MH/s

OnMiners הביאה בחשבון את החשיבות של עוצמת הגיבוב כשתיכננה את שלוש המכונות שלה. התוצאה היא יצירה של שלוש מכונות עם קצבי גיבוב שאין שני להם בשוק.

OnMiners הביאה בחשבון את החשיבות של עוצמת הגיבוב כשתיכננה את שלוש המכונות שלה. התוצאה היא יצירה של שלוש מכונות עם קצבי גיבוב שאין שני להם בשוק.

צריכת חשמל

תכונה חשובה אחרת של שלוש מכונות הכרייה מתוצרת OnMiners היא טיבן האנדותרמי. באמצעות שימוש בטכנולוגיה הכי חדישה של שבבים אנדותרמיים, OnMiners מבטיחה שהמוצרים שלה מסוגלים לספוג אנרגיית חום מהסביבה ולא לפלוט חום. כתוצאה מכך, למכונות הכרייה האלה יש צריכת חשמל משמעותית נמוכה יותר בהשוואה לכל החלופות שקיימות בשוק. צריכת החשמל של המכונות On2U ו-On4U הן 600W±7% ו-1200W±7% בהתאמה. בהיותה שילוב של שש מכונות On4U, צריכת החשמל של OnTower היא פי 6 מהצריכה של מכונות הכרייה On4U.

תכונות חשובות אחרות:

*מגיעה מוגדרת מראש, כך שהלקוח צריך רק לחבר לחשמל ולהתחיל לכרות

*מערכת קירור באמצעות אוויר ללא רעש מקורית של OnMiners

*חיבור לרשת: אתרנט ו-Wi-Fi

*אחריות לשנה אחת

*שימוש בשבב אנדותרמי 7 nm

*רמת רעש של 18db ו-20 db במכונות On2U ו-On4U

*תואמת לשקעים אוניברסליים 110v-240v

*משלוח לכל העולם פרט למדינות באזור המלחמה

"השוק הגלובלי ראה הרבה חוות כרייה שסגרו את הפעילות שלהן בחודשים האחרונים. עם ההשקה של המוצרים החדשים שלנו, למשקיעים יש עכשיו הזדמנות נהדרת לחזור לעשות עסקים עם רווחיות גבוהה יותר מאי פעם", אמר היסאו סאיטו, מנכ"ל OnMiners.

ברמת הקושי והמחיר הנוכחיים, שלוש המכונות מתוצרת OnMiners תוכננו להפיק 100% תשואה על ההשקעה בתוך בערך חודש. ההשקה של מכונות הכרייה האלה יוצרת בהחלט מצב של רווח לכול למשקיעים בכריית קריפטו כי עכשיו הם יוכלו להפעיל מכונת כרייה או אפילו חוות כרייה שלמה בלי צורך להעסיק אנשים מיומנים.

למידע נוסף על OnMiners והמוצרים שלה, בקרו בבקשה באתר https://www.onminers.com/

אודות

OnMiners היא חברה שהוקמה על ידי קבוצה של משקיעים שהשקיעו בדור החדש של שבבים רב אלגוריתמיים אנדותרמיים. המטרה שלהם היא לספק מכונות לכריית מטבעות קריפטו שהן רבות עוצמה, אבל יש להן צריכת חשמל נמוכה. באמצעות שימוש בטכנולוגיה של השבב האנדותרמי, OnMiners מציעה מגוון מקיף של מכונות כרייה שקל להתקין אותן, פולטות פחות חום בהשוואה לאחרות וחוסכות למשתמשים בהוצאות על אנרגיה.

אשת קשר:

Lucie Weber
lucie@onminers.com
+352 27 86 12 84

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים לאפריל 2019
Triton Digital®, המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים, פרסמה היום את דירוגי ה-Webcast Metrics® החודשיים שלה לאפריל 2019. הדירוגים הגלובליים, בנוסף לדירוגים האזוריים של ארה"ב, אמריקה הלטינית ואירופה, המזרח התיכון ואפריקה מספקים תובנות על תחנות ורשתות הסטרימינג אודיו עם הביצועים המובילים ברחבי העולם בחודש אפריל.

מורי בילדינג חושפת פרויקט התחדשות עירונית גדול במרכז טוקיו
פרויקט רב שימושי חדשני ייצור עיר בתוך עיר מלאה בשטחים ירוקים

אנדרסן גלובל נכנסת לזימבבואה
אנדרסן גלובל הודיעה שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם Chimwamurombe Legal Practice (Zenas) בזימבבואה. אנדרסן גלובל בנתה נוכחות ביותר מ-14 מדינות אפריקניות תוך קצת פחות משנתיים.

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company ברבעון השני של 2019
WeWork Companies LLC בנוגע לאג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-26 באוגוסט 2019 בשעה 12:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני של 2019.

NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך

The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור
The We Company הודיעה היום שהיא הגישה הצהרת רישום על גבי טופס S-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור של המניות הרגילות סוג A שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו.

המכון לניהול פרויקטים עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50
הארגון מכיר בפעילות הכלל עולמית ומנצל ניהול פרויקטים פרו בונו לתועלת חברתית

אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה
אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המיסים העצמאיות הגדולות ביותר באוסטריה, חברת המיסים מווינה G&W International Steuerberatungs- und Wirtschaftstreuhand GmbH, שמביאה את מספר המומחים המקצועיים במדינה לסביבות 140.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה
סך הכנסות של 7.8 מיליון דולר ממוצרים גנריים הושלמה ההרשמה בניסויים שלב 3 של TWIN והם מתקדמים לפי התכנון לדיווח על תוצאות ברבעון הרביעי של 2019
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI