דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
איריס וינשטיין 13/03/19 |  צפיות: 641

· F5, מובילה גלובלית בתחום שירותי היישומים בסביבות ריבוי עננים, מכריזה על רכישתה של NGINX, מובילה בקוד פתוח להעברת יישומים.

· רכישה אסטרטגית והשקעה אורגנית שתבטיח הכנסות בטווח הארוך וגידול ברווח למניה (EPS).

· F5 ו- NGINXיאפשרו שירותי יישומים בסביבות ריבוי עננים, דבר שיספק קלות בשימוש וגמישות.

· F5 מתחייבת לחדשנות מתמשכת והשקעות גדלות בפרויקט הקוד הפתוח של NGINX על מנת להעצים את קהילות המשתמשים הנרחבות של NGINX.

· F5 תשמר את המותג עם המנכ"ל הנוכחי של NGINX, גאס רוברטסון, ועם המייסדים איגור סיסוייב ומקסים קונובלוב, המצטרפים ל- F5 במטרה להמשיך ולהוביל את NGINX.

F5 Networks (NASDAQ: FFIV)ו- NGINX מכריזות על הסכם סופי תחתיו F5 רוכשת את כל מניות החברה של NGINX המונפקות והמוחזקות באופן פרטי בערך כולל של כ- 670 מיליון דולר, בכפוף להתאמות מסוימות.

"הרכישה של NGINX על ידי F5 מחזקת את נתיב הגידול שלנו על ידי האצת טרנספורמציית התוכנה וריבוי העננים שלנו," אמר פרנסואה לוקו-דונו, נשיא ומנכ"ל F5. "על ידי הצגת אבטחת המידע ליישומים ברמה עולמית ופורטפוליו שירותי היישומים העשיר שלנו לשיפור ביצועים, זמינות וניהול, יחד עם תוכנת העברת היישומים המובילה ופתרונות ניהול ה- API של NGINX, וכן אמון שאין דומה לו, הכרת המותג בקהילת ה- DevOps ובסיס משתמשים מסיבי של קוד פתוח, אנו מגשרים על הפער בין NetOps ל- DevOps עם שירותי יישומים עקביים בסביבות ריבוי עננים של ארגונים".

"אנו מאמינים כי כל ארגון יכול ליהנות מיתרון הגמישות המתאפשר על ידי טכנולוגיות מודרניות מבלי להתפשר על אבטחת מידע, יכולת ניהול ואמינות," המשיך לוקו-דונו. "החברה המשולבת תספק לכל לקוח – החל ממפתח היישום, דרך מהנדס הרשת ועד למומחה האבטחה – את הכלים הדרושים להם על מנת להבטיח שהיישומים שלהם זמינים ומאובטחים בכל פלטפורמה, החל מהדטה סנטר של הארגון ועד לעננים הפרטיים והציבוריים".

F5 תחזק את ההצעות הנוכחיות של NGINX עם פתרונות אבטחת המידע של F5 ותשלב את החדשנות העננית של F5 עם תוכנת טכנולוגית איזון העומסים של NGINX, דבר שיאיץ את הפריצה לשוק של שירותי היישומים של F5 עבור יישומים מודרניים וצנטרליסטיים. F5 גם תמנף את כוח המכירות הגלובלי שלה, תתעל תשתית ותשמש כשותפה באקוסיסטם על מנת להגדיל את הזדמנויות המכירה של NGINX לארגונים.

"NGINX ו- F5 שותפות לאותה משימה ולאותו חזון. שתי החברות מאמינות כי יישומים נמצאים בלב של ההנעה לטרנספורמציה דיגיטלית. ושתי החברות מאמינות כי תשתית יישומים מקצה לקצה – כזאת שנמתחת מהקוד ללקוח – דרושה על מנת לספק יישומים בסביבות ריבוי עננים," אמר גאס רוברטסון, מנכ"ל תאגיד NGINX. "אני שמח להמשיך את המסע הזה על ידי הוספת כוח החדשנות של הקוד הפתוח של NGINX למובילות ה- ADC של F5. חברת F5 זוכה לעומק עם פתרונות שתוכננו עבור DevOps, בעוד NGINX זוכה למרחב עם גישה לעשרות אלפי לקוחות ושותפים".

קהילת הקוד הפתוח המשגשגת היתה אחד האלמנטים האטרקטיביים בשילוב זה, ו- F5 מכירה באמון שיש לקהילת המשתמשים בטכנולוגית NGINX. קוד פתוח הוא חלק חשוב באסטרטגית ריבוי העננים של F5 והמניע לשלב הבא בחדשנות שלה. F5 מתחייבת לחדשנות מתמשכת וגידול ההשקעות בפרויקט הקוד הפתוח של NGINX על מנת להעצים את קהילות המשתמשים הנרחבות של NGINX. חברת F5 מצפה כי השילוב עם NGINX יחיש את אינטגרציות המוצר שלה עם פרויקטים מובילים של קוד פתוח ויגביר את השותפויות הטכנולוגיות החזקות שלה עם ספקי קוד פתוח.

עם סגירת הרכישה, F5 תשמר את המותג של NGINX. גאס רוברטסון, יחד עם מייסדי NGINX, איגור סיסוייב ומקסים קונובלוב, יצטרפו ל- F5 וימשיכו להוביל את NGINX. רוברטסון יצטרף לצוות ההנהלה הבכיר של F5 וידווח לפרנסואה לוקו-דונו. F5 תשמר את הפעילות של NGNINX בסאן פרנסיסקו, קליפורניה ובמיקומים אחרים בעולם.

למידע נוסף אודות הרכישה הקליקו כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
תפרון השלימה פרויקט ERP עם Infor M3
הפתרון ישמש למעלה ממאה משתמשי החברה במוקדי הייצור וההפצה בישראל ארה"ב, קנדה וסין היקף הפרויקט נאמד במאות אלפי שקלים

מחקר F5 Labs: אזור EMEA נמצאת בחזית מתקפות Brute Force
באזור EMEA מתקפות ה- brute force על יישומים תופסות את הנתח הגדול ביותר מכלל מתקפות הסייבר

ThetaRay ממשיכה להתרחב: פותחת משרדים חדשים במקסיקו שיספקו תמיכה ייעודית לבנקים ומוסדות פיננסים באמריקה הלטינית
המטה החדש יספק שירותים ותמיכה לבנקים וחברות פיננסיות הממוקמים באמריקה הלטינית, ויסייע להם באיתור פשעי סייבר והונאות. זהו המשרד החמישי ש- ThetaRay פותחת, המצטרף לאלה שבישראל, ארצות הברית, בריטניה וסינגפור.

חברת Infor מודיעה על חילופי תפקידים בהנהגה הבכירה
מקדמת את קווין סמואלסון לתפקיד מנכ"ל צ'רלס פיליפס ממונה ליו"ר הדירקטוריון

חברת Comm-IT מקימה מערך סייבר לתחנות כוח עבור Energy Services
במסגרת הפרויקט, שהחל בימים אלו ויימשך כשנתיים, Comm-IT תשמש כארכיטקטית פתרונות הגנת הסייבר בתחנת כוח חדשנית אותה מקימהEnergy Services בישראל. תחנת כוח זו, המונעת בגז טבעי, תייצר כ-400 מגה וואט ותספק גיבוי לרשת החשמל הארצית בשעות של צריכת השיא (Peaker). תחנת הכוח תספק אנרגיה אמינה וגמישה שהינה קריטית לתמיכה במקורות האנרגיה המתחדשת בישראל.

חברת F5 Networks ממנה את ארן אראל למנהל הפעילות של החברה בישראל, יוון וקפריסין
במסגרת תפקידו יהיה אראל אחראי על הרחבת פעילות החברה, החדרת פתרונות חדשים והעמקת הפתרונות הקיימים. אראל יוביל יוזמות אסטרטגיות להרחבת שיתוף הפעולה עם השותפים העסקיים בישראל, פיתוח שווקים וגיוס לקוחות חדשים. בנוסף, אראל יוביל את מערך השיווק וההסברה של החברה.

כרמל פרנקל בוחרת ב- Infor M3 13.4 כפתרון ה- ERP שלה
הפרויקט, שנאמד במאות אלפי שקלים, ישרת 160 עובדים בשני אתרי ייצור

חברת F5 Networks מקיימת כנס בנושא: יישומים כמנוע להצלחה עסקית
הכנס, שיתקיים ב"ארקה" בתל אביב, מתמקד ביצירת ערך עסקי (Application Capital) באמצעות יישומים גמישים, מהירים ומאובטחים, הנמצאים בבסיס פעילותו של הארגון הדיגיטלי המודרני.

חברת Infinidat משתפת פעולה עם Thales על מנת לספק אבטחת מידע כפולה ללקוחות אחסון הנתונים בארגוני אנטרפרייז
אינטגרציה של InfiniBox עם פלטפורמת SafeNet KeySecure מספקת הצפנה למידע במנוחה יחד עם תיעוד מרכזי ויכולת בקרה

ThetaRay ממנה את עידן קרת למנהל לקוחות ראשי
קרת יהיה אחראי להטמעה המוצלחת של כל פרויקטי היישום של לקוחות ThetaRay, ליצירת שותפויות עם ארגונים מייעצים בינלאומיים, ולסיוע ללקוחות למקסם את ההחזר על ההשקעה שלהם בטכנולוגיית Intuitive AI של ThetaRay.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI