דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
איריס וינשטיין 13/03/19 |  צפיות: 352

· F5, מובילה גלובלית בתחום שירותי היישומים בסביבות ריבוי עננים, מכריזה על רכישתה של NGINX, מובילה בקוד פתוח להעברת יישומים.

· רכישה אסטרטגית והשקעה אורגנית שתבטיח הכנסות בטווח הארוך וגידול ברווח למניה (EPS).

· F5 ו- NGINXיאפשרו שירותי יישומים בסביבות ריבוי עננים, דבר שיספק קלות בשימוש וגמישות.

· F5 מתחייבת לחדשנות מתמשכת והשקעות גדלות בפרויקט הקוד הפתוח של NGINX על מנת להעצים את קהילות המשתמשים הנרחבות של NGINX.

· F5 תשמר את המותג עם המנכ"ל הנוכחי של NGINX, גאס רוברטסון, ועם המייסדים איגור סיסוייב ומקסים קונובלוב, המצטרפים ל- F5 במטרה להמשיך ולהוביל את NGINX.

F5 Networks (NASDAQ: FFIV)ו- NGINX מכריזות על הסכם סופי תחתיו F5 רוכשת את כל מניות החברה של NGINX המונפקות והמוחזקות באופן פרטי בערך כולל של כ- 670 מיליון דולר, בכפוף להתאמות מסוימות.

"הרכישה של NGINX על ידי F5 מחזקת את נתיב הגידול שלנו על ידי האצת טרנספורמציית התוכנה וריבוי העננים שלנו," אמר פרנסואה לוקו-דונו, נשיא ומנכ"ל F5. "על ידי הצגת אבטחת המידע ליישומים ברמה עולמית ופורטפוליו שירותי היישומים העשיר שלנו לשיפור ביצועים, זמינות וניהול, יחד עם תוכנת העברת היישומים המובילה ופתרונות ניהול ה- API של NGINX, וכן אמון שאין דומה לו, הכרת המותג בקהילת ה- DevOps ובסיס משתמשים מסיבי של קוד פתוח, אנו מגשרים על הפער בין NetOps ל- DevOps עם שירותי יישומים עקביים בסביבות ריבוי עננים של ארגונים".

"אנו מאמינים כי כל ארגון יכול ליהנות מיתרון הגמישות המתאפשר על ידי טכנולוגיות מודרניות מבלי להתפשר על אבטחת מידע, יכולת ניהול ואמינות," המשיך לוקו-דונו. "החברה המשולבת תספק לכל לקוח – החל ממפתח היישום, דרך מהנדס הרשת ועד למומחה האבטחה – את הכלים הדרושים להם על מנת להבטיח שהיישומים שלהם זמינים ומאובטחים בכל פלטפורמה, החל מהדטה סנטר של הארגון ועד לעננים הפרטיים והציבוריים".

F5 תחזק את ההצעות הנוכחיות של NGINX עם פתרונות אבטחת המידע של F5 ותשלב את החדשנות העננית של F5 עם תוכנת טכנולוגית איזון העומסים של NGINX, דבר שיאיץ את הפריצה לשוק של שירותי היישומים של F5 עבור יישומים מודרניים וצנטרליסטיים. F5 גם תמנף את כוח המכירות הגלובלי שלה, תתעל תשתית ותשמש כשותפה באקוסיסטם על מנת להגדיל את הזדמנויות המכירה של NGINX לארגונים.

"NGINX ו- F5 שותפות לאותה משימה ולאותו חזון. שתי החברות מאמינות כי יישומים נמצאים בלב של ההנעה לטרנספורמציה דיגיטלית. ושתי החברות מאמינות כי תשתית יישומים מקצה לקצה – כזאת שנמתחת מהקוד ללקוח – דרושה על מנת לספק יישומים בסביבות ריבוי עננים," אמר גאס רוברטסון, מנכ"ל תאגיד NGINX. "אני שמח להמשיך את המסע הזה על ידי הוספת כוח החדשנות של הקוד הפתוח של NGINX למובילות ה- ADC של F5. חברת F5 זוכה לעומק עם פתרונות שתוכננו עבור DevOps, בעוד NGINX זוכה למרחב עם גישה לעשרות אלפי לקוחות ושותפים".

קהילת הקוד הפתוח המשגשגת היתה אחד האלמנטים האטרקטיביים בשילוב זה, ו- F5 מכירה באמון שיש לקהילת המשתמשים בטכנולוגית NGINX. קוד פתוח הוא חלק חשוב באסטרטגית ריבוי העננים של F5 והמניע לשלב הבא בחדשנות שלה. F5 מתחייבת לחדשנות מתמשכת וגידול ההשקעות בפרויקט הקוד הפתוח של NGINX על מנת להעצים את קהילות המשתמשים הנרחבות של NGINX. חברת F5 מצפה כי השילוב עם NGINX יחיש את אינטגרציות המוצר שלה עם פרויקטים מובילים של קוד פתוח ויגביר את השותפויות הטכנולוגיות החזקות שלה עם ספקי קוד פתוח.

עם סגירת הרכישה, F5 תשמר את המותג של NGINX. גאס רוברטסון, יחד עם מייסדי NGINX, איגור סיסוייב ומקסים קונובלוב, יצטרפו ל- F5 וימשיכו להוביל את NGINX. רוברטסון יצטרף לצוות ההנהלה הבכיר של F5 וידווח לפרנסואה לוקו-דונו. F5 תשמר את הפעילות של NGNINX בסאן פרנסיסקו, קליפורניה ובמיקומים אחרים בעולם.

למידע נוסף אודות הרכישה הקליקו כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת Twingo מארחת מיטאפ בנושא ביג דטה מודרני וארכיטקטורת אנליטיקס ב- AWS
המיטאפ, שיתקיים במטה אמזון במתחם שרונה, תל אביב, יארח לקוחות של AWS, שיציגו כיצד הם ערכו ארכיטקטורה מחדש לפייפליין המידע שלהם על מנת לענות לדרישות העסק הגדלות באופן תדיר, כאשר מרכז הדיון יכלול צלילה לגישת ה- Data Lake.

מינויי בכירים חדשים ב- F5
מיקה ימאמוטו נבחרה לסגנית נשיא לשיווק וחווית הלקוח החדשה וגרג לין מצטרף כסגן נשיא לטכנולוגיות

F5 משלימה את רכישת NGINX
החברה המשולבת תאפשר שירותי יישומים בכל הסביבות מרובות העננים, ותספק את קלות השימוש והגמישות שמפתחים דורשים ותוך כך גם את קנה המידה, אבטחת המידע, האמינות והמוכנות הארגונית אותם דורשים צוותי תפעול הרשת.

CTERA NETWORKS מרחיבה את פעילותה בשוק הישראלי - ממנה דירקטור מכירות ומנהל ערוצי הפצה חדשים
מוטי אוקסמן, אשר שימש כמנהל ערוצי הפצה ינהל כעת את כל פעילות המכירות בישראל, זאת לאור הגדלת הפעילות באופן משמעותי, בשוק הישראלי, ואלכס פרידמן שניהל לקוחות גדולים במספר חברות גדולות מיישמות כמו ONE1, בזק בינלאומי ופרטנר, ינהל את ערוצי ההפצה בישראל

חברת Quickode השלימה פיתוח אפליקציית מובייל לגלובס
חברת Quickode מבית Comm-IT, המתמחה בפיתוח אפליקציות מובייל, web וצד-שרת, פיתחה אפליקציית מובייל חדשה ומשודרגת לאייפון עבור העיתון הכלכלי "גלובס". פרויקט פיתוח האפליקציה נמשך כשבעה חודשים והסתיים לפני מספר שבועות.

Infinidat מכריזה על חזון האחסון "Scale to Win" עבור דטה סנטר מרובה פטה-בייט המקדם את היתרון התחרותי של לקוחותיה
Infinidat, הספקית המובילה בשוק לפתרונות אחסון מידע מרובי פטה-בייט, מכריזה על חזונה החדש לעתיד אחסון המידע בארגוני אנטרפרייז. החזון כולל התמקדות בהעצמת היתרון התחרותי באמצעות אחסון מידע בסדר גודל של פטה-בייט על פלטפורמה מהירה מתמיד בעלת היתירות הגבוהה בתעשייה, תוך שימת דגש על חווית משתמש. חזון זה נתמך על ידי שיפורי מפתח חדשים בגרסאות התוכנה החדשות, דבר שמחזק את Infinidat כמובילה בתעשייה.

Trend Micro קוראת לכל קהילת הסטארט אפים הישראלית בתחום הסייבר להירשם לתחרות
בתחרות Segal Cybersecurity Innovation Award”" מזמינה טרנד מיקרו חברות סטארט-אפ ישראליות מתחום הסייבר, הנמצאות בשלב מוקדם (שגייסו כסף ראשוני בלבד), להציג את הפתרון שלהן כדי להשיג ליווי מקצועי של אחת מהחברות המובילות עולמית בתחום. התאריך האחרון לרישום הוא ה-6 ליוני 2019.

חברת Comm-IT ממשיכה להתרחב
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח תוכנה מתקדמים מהמובילים בישראל, מינתה את אבי גלנץ למנהל שרות ה- SOC MSSP של החברה. גלנץ מונה על רקע גידול בפעילות של החברה בתחום שירותי אבטחת המידע.

Trend Micro מסייעת בהגנה על ענן, Containers ודואר אלקטרוני ארגוני
Trend Micro חושפת חידושים המגבירים את האבטחה עבור פלטפורמות Google Cloud, Kubernetes ו- G Suite Gmail

פורטפוליו הענן של F5 מתרחב עם שירותי ענן שמספקים ביצועי יישומים משופרים ואבטחת מידע
הצעות SaaS חדשות המושקות ב- AWG מספקות שירותים אופטימליים וקלים לצריכה למפתחי יישומים וצוותי DevOps
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI