דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
איריס וינשטיין 13/03/19 |  צפיות: 74

· F5, מובילה גלובלית בתחום שירותי היישומים בסביבות ריבוי עננים, מכריזה על רכישתה של NGINX, מובילה בקוד פתוח להעברת יישומים.

· רכישה אסטרטגית והשקעה אורגנית שתבטיח הכנסות בטווח הארוך וגידול ברווח למניה (EPS).

· F5 ו- NGINXיאפשרו שירותי יישומים בסביבות ריבוי עננים, דבר שיספק קלות בשימוש וגמישות.

· F5 מתחייבת לחדשנות מתמשכת והשקעות גדלות בפרויקט הקוד הפתוח של NGINX על מנת להעצים את קהילות המשתמשים הנרחבות של NGINX.

· F5 תשמר את המותג עם המנכ"ל הנוכחי של NGINX, גאס רוברטסון, ועם המייסדים איגור סיסוייב ומקסים קונובלוב, המצטרפים ל- F5 במטרה להמשיך ולהוביל את NGINX.

F5 Networks (NASDAQ: FFIV)ו- NGINX מכריזות על הסכם סופי תחתיו F5 רוכשת את כל מניות החברה של NGINX המונפקות והמוחזקות באופן פרטי בערך כולל של כ- 670 מיליון דולר, בכפוף להתאמות מסוימות.

"הרכישה של NGINX על ידי F5 מחזקת את נתיב הגידול שלנו על ידי האצת טרנספורמציית התוכנה וריבוי העננים שלנו," אמר פרנסואה לוקו-דונו, נשיא ומנכ"ל F5. "על ידי הצגת אבטחת המידע ליישומים ברמה עולמית ופורטפוליו שירותי היישומים העשיר שלנו לשיפור ביצועים, זמינות וניהול, יחד עם תוכנת העברת היישומים המובילה ופתרונות ניהול ה- API של NGINX, וכן אמון שאין דומה לו, הכרת המותג בקהילת ה- DevOps ובסיס משתמשים מסיבי של קוד פתוח, אנו מגשרים על הפער בין NetOps ל- DevOps עם שירותי יישומים עקביים בסביבות ריבוי עננים של ארגונים".

"אנו מאמינים כי כל ארגון יכול ליהנות מיתרון הגמישות המתאפשר על ידי טכנולוגיות מודרניות מבלי להתפשר על אבטחת מידע, יכולת ניהול ואמינות," המשיך לוקו-דונו. "החברה המשולבת תספק לכל לקוח – החל ממפתח היישום, דרך מהנדס הרשת ועד למומחה האבטחה – את הכלים הדרושים להם על מנת להבטיח שהיישומים שלהם זמינים ומאובטחים בכל פלטפורמה, החל מהדטה סנטר של הארגון ועד לעננים הפרטיים והציבוריים".

F5 תחזק את ההצעות הנוכחיות של NGINX עם פתרונות אבטחת המידע של F5 ותשלב את החדשנות העננית של F5 עם תוכנת טכנולוגית איזון העומסים של NGINX, דבר שיאיץ את הפריצה לשוק של שירותי היישומים של F5 עבור יישומים מודרניים וצנטרליסטיים. F5 גם תמנף את כוח המכירות הגלובלי שלה, תתעל תשתית ותשמש כשותפה באקוסיסטם על מנת להגדיל את הזדמנויות המכירה של NGINX לארגונים.

"NGINX ו- F5 שותפות לאותה משימה ולאותו חזון. שתי החברות מאמינות כי יישומים נמצאים בלב של ההנעה לטרנספורמציה דיגיטלית. ושתי החברות מאמינות כי תשתית יישומים מקצה לקצה – כזאת שנמתחת מהקוד ללקוח – דרושה על מנת לספק יישומים בסביבות ריבוי עננים," אמר גאס רוברטסון, מנכ"ל תאגיד NGINX. "אני שמח להמשיך את המסע הזה על ידי הוספת כוח החדשנות של הקוד הפתוח של NGINX למובילות ה- ADC של F5. חברת F5 זוכה לעומק עם פתרונות שתוכננו עבור DevOps, בעוד NGINX זוכה למרחב עם גישה לעשרות אלפי לקוחות ושותפים".

קהילת הקוד הפתוח המשגשגת היתה אחד האלמנטים האטרקטיביים בשילוב זה, ו- F5 מכירה באמון שיש לקהילת המשתמשים בטכנולוגית NGINX. קוד פתוח הוא חלק חשוב באסטרטגית ריבוי העננים של F5 והמניע לשלב הבא בחדשנות שלה. F5 מתחייבת לחדשנות מתמשכת וגידול ההשקעות בפרויקט הקוד הפתוח של NGINX על מנת להעצים את קהילות המשתמשים הנרחבות של NGINX. חברת F5 מצפה כי השילוב עם NGINX יחיש את אינטגרציות המוצר שלה עם פרויקטים מובילים של קוד פתוח ויגביר את השותפויות הטכנולוגיות החזקות שלה עם ספקי קוד פתוח.

עם סגירת הרכישה, F5 תשמר את המותג של NGINX. גאס רוברטסון, יחד עם מייסדי NGINX, איגור סיסוייב ומקסים קונובלוב, יצטרפו ל- F5 וימשיכו להוביל את NGINX. רוברטסון יצטרף לצוות ההנהלה הבכיר של F5 וידווח לפרנסואה לוקו-דונו. F5 תשמר את הפעילות של NGNINX בסאן פרנסיסקו, קליפורניה ובמיקומים אחרים בעולם.

למידע נוסף אודות הרכישה הקליקו כאן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
סיטרה נטוורקס משיקה סדרת מוצרי אחסון בשיתוף עם HPE
סדרה X החדשה משלבת תשתית Hyper Converged עם אחסון בענן פרטי מאובטח

חברת INFINIDAT מכריזה על עדכון תוכנה חדש לפתרון האחסון InfiniBox
עדכון התוכנה החדש ל- InfiniBox מאפשר ללקוחות קונסולידציה רבה יותר לנפחי אחסון, הרחבת ביצועים והגנת מידע מוגברת ועונה על דרישות הלקוחות לתמיכה בפרוטוקול SMB

מחקר של Trend Micro מצא סיכונים עסקיים חמורים במבנים חכמים
ככל שהבניינים חכמים ומחוברים יותר, עסקים ארגוניים נתקלים באיומים פיזיים ואבטחת מידע חדשים

F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
F5 Networks (NASDAQ: FFIV) ו- NGINX מכריזות על הסכם סופי תחתיו F5 רוכשת את כל מניות החברה של NGINX המונפקות והמוחזקות באופן פרטי בערך כולל של כ- 670 מיליון דולר, בכפוף להתאמות מסוימות.

חברת Ex Libris בחרה בפתרונות אחסון הנתונים של INFINIDAT
Ex Libris, ספקית מובילה של פתרונות ענן לקהילת ההשכלה הגבוהה עם התמחות במיכון ספריות אקדמיות ולאומיות, בחרה בפתרונות אחסון הנתונים של INFINIDAT. בפרויקט, שהיקפו נאמד במיליוני דולרים, הוטמע נפח אחסון של למעלה מ- 10 פטה בייט.

דוח Trend Micro: כ- 4 מיליון מתקפות נוזקה זוהו ב- 2018 בישראל
הדוח המסכם לשנת 2018 חושף שיעורי חשיפה גבוהים לאיומים בישראל ומשרטט את השינויים המשמעותיים בנוף האיומים הגלובלי

F5 מאפשרת שירותי 5G עם פתרונות חדשים לספקי השירות
כלים ושירותים חדשים יאפשרו אופטימיזציה של רשתות ומונטיזציה של שירותים חדשים היום לחברות טלקום העוברות ל- 5G

ביטוח ישיר בוחרת בפתרון אחסון הנתונים של INFINIDAT
במסגרת הפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, הוטמע פתרון InfiniBox מבית INFINIDAT בהיקף כולל של 2.5 פטה בייט בשני אתרי החברה

Trend Micro: שליש מכל צוות סייבר מרגיש מבודד מהארגון
57% אמרו כי האתגר הגדול ביותר של cybersecurity הוא איום פנימי • 64% אמרו שהנזק שנגרם כתוצאה מהתקפות כמו WannaCry מסייע להסביר את סיכוני הסייבר להנהלת הארגון

Comm-IT השלימה פרויקט פיתוח סייבר עבור Pcysys
Pcysys מספקת פתרון טכנולוגי חדשני לבדיקת חדירות אוטומטית (Automated Penetration Testing) ובחינת יעילות מערכות ההגנה בארגון. הפתרון של החברה, המבוסס על תוכנה ואלגוריתמים מתוחכמים, מדמה "האקר וירטואלי" המנסה לפרוץ למערכות הארגון, מבלי לפגוע בבטיחות המידע, מזהה ליקויים שקיימים בחוסן המערכות ומספק תובנות. הפתרון של החברה מאפשר לארגונים לתקן ליקויים בעוד מועד ולשפר את מערך האבטחה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI