דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Murray Energy Corporation תארח שיחת ועידה עם משקיעים על התוצאות הפיננסיות והתפעוליות של הרבעון הרביעי וסוף שנת 2018
Murray Energy Corporation תארח שיחת ועידה עם משקיעים על התוצאות הפיננסיות והתפעוליות של הרבעון הרביעי וסוף שנת 2018
חיים נוי 12/03/19 |  צפיות: 571

 

Murray Energy Corporation תארח שיחת ועידה עם משקיעים על התוצאות הפיננסיות והתפעוליות של הרבעון הרביעי וסוף שנת 2018

סנט קלרסוויל, אוהיו, 11 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

Murray Energy Corporation ("Murray Energy") הודיעה שתארח שיחת ועידה עם משקיעים כדי לדבר על התוצאות הפיננסיות והתפעוליות של הרבעון הרביעי וסוף שנת 2018 ביום חמישי, 21 במרץ 2019 בשעה 11:00 שעון החוף המזרחי. הגישה לשיחת הוועידה עם המשקיעים תוגבל למחזיקים של:  אמצעי ההלוואות הקצובות המובטחות בעדיפות עליונה לפירעון ב-2022 (ביחד "ההלוואות הקצובות המובטחות בעדיפות עליונה") מיום 29 ביוני 2018; אמצעי ההלוואות הקצובות המובטחות לפירעון ב-2020 (ביחד "ההלוואות הקצובות המובטחות הבכירות"), מיום 16 באפריל 2015, כפי שתוקנו; האג"ח המובטחות הבכירות 12% לפירעון ב-2014 ("האג"ח המובטחות הבכירות שעבוד 1.5"), מיום 29 ביוני 2018; האג"ח המובטחות הבכירות 11.25% לפירעון ב-2021 ("האג"ח המובטחות הבכירות שעבוד שני"), מיום 16 באפריל 2015, כפי שתוקנו; אמצעי האשראי המתגלגל ואמצעי ה-FILO (ביחד "אמצעי האשראי המתגלגל"), מיום 5 בדצמבר 2013, כפי שתוקנו ונוסחו מחדש ב-29 ביוני 2018, וברוקרים- דילרים ואנליסטים של ניירות ערך מסוימים.

Murray Energy פרסמה הוראות ספציפיות איך לגשת לשיחת הוועידה עם משקיעים באתר המשקיעים המאובטח של Murray Energy, שמשתמשים מורשים יכולים לגשת אליו דרך העמוד Investors באתר הציבורי שלנו בכתובת www.murrayenergycorp.com.

אם אתה מחזיק של ההלוואות הקצובות המובטחות בעדיפות עליונה, ההלוואות הקצובות המובטחות הבכירות, האג"ח המובטחות הבכירות שעבוד 1.5, האג"ח המובטחות הבכירות שעבוד שני, אמצעי האשראי המתגלגל או ברוקר- דילר או אנליסט של ניירות ערך מוסמך, שמעוניין לגשת לאתר המשקיעים המאובטח אבל לא אושרת עדיין על ידי Murray Energy, פנה בבקשה לעמוד Investors של www.murrayenergycorp.com לקבלת מידע איך לקבל אישור.

אנשי קשר

Jason D. Witt
Assistant General Counsel and
Director of Investor and Media Relations
(740) 338-3100 (phone)
investors@coalsource.com (email)

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190311005578/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Mary Kay מקדמת את המחויבות להעצמה נשית גלובלית בפורום של ההסכם של האו"ם לשוויון מגדרי
ההסכם הגלובלי, שתומכים בו מנהלים כלליים, הוא מסגרת מעשית לפיתוח, יישום וגילוי של מדיניות ופרקטיקות של קיימות, שמציעה למשתתפים קשת רחבה של זרימות עבודה, כלי ניהול ומשאבים, שכולם מיועדים לעזור לקדם מודלים עסקיים ושווקים בני קיימא.

אולפני אמזון הזמינו עונה רביעית של הקומדיה זוכת פרס האמי גברת מייזל המופלאה
בעונה השלישית של גברת מייזל המופלאה, מידג' וסוזי מגלות שהחיים בסיבוב הופעות עם שיי אפופי זוהר אבל מעוררי ענווה, והן לומדות לקח בעסקי השעשועים שלעולם לא ישכחו. ג'ואל מתקשה לתמוך במידג' כשהוא רודף אחרי החלומות שלו, אייב מאמץ משימה חדשה ורוז מגלה שיש לה כישרונות משלה.

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בניגריה באמצעות The New Practice
אנדרסן גלובל התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין מלאגוס The New Practice (TNP) ומגדילה את הנוכחות של הארגון הגלובלי שלה באפריקה ומחזקת את הנוכחות שלה בניגריה.

Madison Realty Capital מספקת הלוואת בנייה של 210 מיליון דולר למלון ארבע העונות ובתי מגורים פרטיים בפורט לודרדייל
המימון מאפשר ל-Fort Partners, חברת פיתוח מאוד מכובדת, להשלים את הבנייה האנכית בפרויקט עם 22 קומות של המותג ארבע העונות

וויפרו מקבלת הכרה כמובילה בחברות ייעוץ בבינה מלאכותית על ידי חברת מחקר בלתי תלויה
החברה העריכה את החברות המשתתפות על ידי מחקר, ניתוח ומתן ציונים ב-23 קריטריונים שונים בשלוש קטגוריות עיקריות - היצע נוכחי, אסטרטגיה ונוכחות בשוק.

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים בוחרת בארבעה בתי ספר למינהל עסקים חדשים לחברות
בתי הספר החדשים מייצגים אזורים ג"ג מגוונים, ומביאים נקודת מבט חשובה שתומכת במשימה של GMAC

MoEngage Inc. מקבלת מעמד של כשירות חוויה קמעונאית של Amazon Web Services
MoEngage Inc, פלטפורמה חכמה למעורבות לקוחות, הודיעה היום שקיבלה כשירות קמעונאות של Amazon Web Services (AWS).

זיהאד וולס חוזר ל-True Religion Apparel כמנהל הקריאטיבי
True Religion Apparel, Inc. הודיעה היום שזיהאד וולס, מונה למנהל הקריאטיבי החדש שלה, בתוקף מיידי. מר וולס היה בעבר סגן הנשיא לעיצוב של True Religion Apparel מ-2006 עד 2017 ותפקידו האחרון היה סגן נשיא לעיצוב וקריאטיב ב-AG Jeans

OKEx תשיק מסחר באופציות
בורסת הקריפטו הראשונה שתציע מסחר ב-C2C, ספוט, חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות באותו מקום

Hawk Security Limited התחילה למכור כונן SSD חיצוני מוגן על ידי חומרה עם הצפנה בדרגה צבאית AES 256 XTS
הכונן נקרא Hawk S-Drive. ההתקן הקומפקטי מגיע עם USB 3.1 Gen 1 מודרני, מארז אלומיניום (84 * 40 * 10 mm) עם משקל של 42 גרם בלבד, וזיכרון פנימי (מ-128 GB עד 2 TB).
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI