דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Murray Energy Corporation תארח שיחת ועידה עם משקיעים על התוצאות הפיננסיות והתפעוליות של הרבעון הרביעי וסוף שנת 2018
Murray Energy Corporation תארח שיחת ועידה עם משקיעים על התוצאות הפיננסיות והתפעוליות של הרבעון הרביעי וסוף שנת 2018
חיים נוי 12/03/19 |  צפיות: 304

 

Murray Energy Corporation תארח שיחת ועידה עם משקיעים על התוצאות הפיננסיות והתפעוליות של הרבעון הרביעי וסוף שנת 2018

סנט קלרסוויל, אוהיו, 11 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

Murray Energy Corporation ("Murray Energy") הודיעה שתארח שיחת ועידה עם משקיעים כדי לדבר על התוצאות הפיננסיות והתפעוליות של הרבעון הרביעי וסוף שנת 2018 ביום חמישי, 21 במרץ 2019 בשעה 11:00 שעון החוף המזרחי. הגישה לשיחת הוועידה עם המשקיעים תוגבל למחזיקים של:  אמצעי ההלוואות הקצובות המובטחות בעדיפות עליונה לפירעון ב-2022 (ביחד "ההלוואות הקצובות המובטחות בעדיפות עליונה") מיום 29 ביוני 2018; אמצעי ההלוואות הקצובות המובטחות לפירעון ב-2020 (ביחד "ההלוואות הקצובות המובטחות הבכירות"), מיום 16 באפריל 2015, כפי שתוקנו; האג"ח המובטחות הבכירות 12% לפירעון ב-2014 ("האג"ח המובטחות הבכירות שעבוד 1.5"), מיום 29 ביוני 2018; האג"ח המובטחות הבכירות 11.25% לפירעון ב-2021 ("האג"ח המובטחות הבכירות שעבוד שני"), מיום 16 באפריל 2015, כפי שתוקנו; אמצעי האשראי המתגלגל ואמצעי ה-FILO (ביחד "אמצעי האשראי המתגלגל"), מיום 5 בדצמבר 2013, כפי שתוקנו ונוסחו מחדש ב-29 ביוני 2018, וברוקרים- דילרים ואנליסטים של ניירות ערך מסוימים.

Murray Energy פרסמה הוראות ספציפיות איך לגשת לשיחת הוועידה עם משקיעים באתר המשקיעים המאובטח של Murray Energy, שמשתמשים מורשים יכולים לגשת אליו דרך העמוד Investors באתר הציבורי שלנו בכתובת www.murrayenergycorp.com.

אם אתה מחזיק של ההלוואות הקצובות המובטחות בעדיפות עליונה, ההלוואות הקצובות המובטחות הבכירות, האג"ח המובטחות הבכירות שעבוד 1.5, האג"ח המובטחות הבכירות שעבוד שני, אמצעי האשראי המתגלגל או ברוקר- דילר או אנליסט של ניירות ערך מוסמך, שמעוניין לגשת לאתר המשקיעים המאובטח אבל לא אושרת עדיין על ידי Murray Energy, פנה בבקשה לעמוד Investors של www.murrayenergycorp.com לקבלת מידע איך לקבל אישור.

אנשי קשר

Jason D. Witt
Assistant General Counsel and
Director of Investor and Media Relations
(740) 338-3100 (phone)
investors@coalsource.com (email)

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190311005578/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
סעודיה מתכוונת לבנות את מסלול הניסויים הראשון בעולם של הייפרלופ לטווח ארוך בשותפות עם Virgin Hyperloop One
כדי ליצור השפעה גדולה על הכלכלה ועל משרות, רשות הערים הכלכליות של הממלכה תחקור מו"פ, ניסויים ומפעלי ייצור מתקדמים כדי להפוך את ההייפרלופ למציאות במזרח התיכון

ביקורת:בחזרה לרצח -אגאטה כריסטי במותחן בריטי מבריק וקולח - בית צבי
23/07/19 | תיאטרון
ההצגה עולה בבית צבי ברמת גן לראשונה בישראל והיא מבוססת על סיפור של מלכת המסתורין שכמעט ולא עלה על במות. זהו מותחן שזור בניחוח אנגלי ענוג. חובבי כריסטי ישמחו לצפות בה וכמו תמיד אצלה, הסוף הוא הפתעה מוחלטת. זהו מחזה בלשי קליל ומהנה.

ביקורת: אנה קרנינה - על פי הרומן הנודע של טולסטוי בהפקה צנועה ומרגשת - כוריאוגרפיה קסומה - בית צבי
22/07/19 | תיאטרון
"אנה קרנינה" העולה בבית צבי ברמת גן היא הצגה צנועה ומרגשת, שזורה בכישרונות צעירים ומוכשרים ומעל לכל, מלווה בכוריאוגרפיה נפלאה ובמוזיקה תקופתית מעולה.

חברת פלוק רוכשת את המובילה באמינות תעשייתית PRÜFTECHNIK
חברת פלוק, המובילה הגלובלית במכשירי בדיקה ומדידה, רכשה את PRÜFTECHNIK שנמצאת באיזמאנינג, גרמניה, מובילת שוק בשיוור מדויק של צירים באמצעות לייזר, ניטור מצב ובדיקות לא הרסניות.

Blue Magic Inc. תשיק את japanese-cuisine.com, תוך שימוש בלמידה מתוקשבת כדי ללמד את התרבות והטכניקות של המטבח היפני האותנטי
הקורס היחידי בעולם שפועל לפי מערכת אישורי הארד שמוכרת על ידי ממשלת יפן

ביקורת: יומן חוף ברייטון - - מחזהו הנודע של ניל סיימון - מרגש ומענג - חוויה תיאטרלית - בית צבי
11/07/19 | תיאטרון
"יומן חוף ברייטון" המועלה בבית צבי ברמת גן הוא מחזה נודע פרי עטו של המחזאי ניל סיימון וההפקה בבימויה של ליאת פישמן לני היא מרשימה , מרגשת ומענגת . ליאת הצליחה ללהטט עם להקת השחקנים המוכשרת והביצוע הוא חוויה תיאטרלית מרשימה.

מוזיאון האמנות הדיגיטלית של מורי בילדינג: teamLab Borderless" יציין שנה לקיומו
קידם בברכה 2.3 מיליון מבקרים מיותר מ-160 מדינות -- מושך אנשים מחו"ל כיעד מוביל של טוקיו, יפן --

טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים למרץ 2019
riton Digital® היא המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים.

C3.ai מודיעה על צאתו לאור של הספר החדש של המנכ"ל טום סיבל, "השינוי הדיגיטלי"
סיבל מציע למנהלים בכירים תוכנית פעולה קונקרטית להוביל שינוי דיגיטלי בארגונים שלהם

הופעת הבכורה של Andersen Tax בבריטניה
אנדרסן גלובל גאה להודיע על הופעת הבכורה של השם אנדרסן בבריטניה עם ההקמה של Andersen Tax LLP. Andersen Tax LLP בבריטניה מצטרפת לארגון הגלובלי כחברה החברה הראשונה בבריטניה ומנהלים אותה השותפים ג'ורג' מקרקן, ג'וליאן נלברג ופול לוידס.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI