דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים משנים את המצב בכריית מטבעות קריפטו
משנים את המצב בכריית מטבעות קריפטו
חיים נוי 10/03/19 |  צפיות: 1010

משנים את המצב בכריית מטבעות קריפטו

לוכסמבורג / ACCESSWIRE / 8 במרץ, 2019/:

OnMiners S.A (ww.OnMiners.com) שמחה להודיע על ההשקה הרשמית של המכונות לכרייה מטבעות קריפטו האנדותרמיות החזקות שלה עם תכונות שיכבשו בסערה את תחום כריית מטבעות הקריפטו הגלובלי. החברה מודיעה שמכונות הכרייה הרב האלגוריתמיות שלה שזה עתה הושקו מציעות את קצבי הגיבוב הגדולים ביותר שקיימים בשוק, תוך צמצום צריכת החשמל, הרעש ויצירת החום.

OnMiners מציעה כעת שלוש מכונות כרייה, דהיינו On2U, On4U ו-OnTower, שכולן יכולות לכרות ביטקוין, לייטקוין, אתריום, מונרו, דאש וזי-קאש. כל המכונות האלה מגיעות מוגדרות מראש, והמשתמשים יכולים להתחיל לכרות מיידית פשוט על ידי חיבורן לחשמל.

קצב הגיבוב הוא הגורם הכי חשוב שצריך להביא בחשבון כשבוחרים מכונה לכריית מטבעות קריפטו. במילים פשוטות, אפשר להגדיר אותו כמהירות שבה מכונת כרייה נתונה פועלת. כורים תמיד מעדיפים קצב גיבוב גבוה יותר כי זה מגדיל את ההזדמנות שלהם למצוא את הבלוק הבא ולקבל את התגמול. להלן מצוינות עוצמות הגיבוב של שלושת המוצרים במבט חטוף.

עוצמת גיבוב

On2U: 140 TH/s לביטקוין, 38 GH/s ללייטקוין, 5 GH/s לאתריום, 230 KH/s למונרו, 1.3 TH/s לדאש ו-1.1 MH/s k לזי-קאש.
On4U: 270 TH/s לביטקוין, 75 GH/s ללייטקוין, 9 GH/s לאתריום, 450 KH/s למונרו, 2.5 TH/s לדאש ו-2.1 MH/s k לזי-קאש.
OnTower: 1620 TH/s לביטקוין, 450 GH/s ללייטקוין, 54 GH/s לאתריום, 2700 KH/s למונרו, 15 TH/s לדאש ו-12.6 MH/s לזי-קאש.

OnMiners הביאה בחשבון את החשיבות של עוצמת הגיבוב כשתיכננה את שלוש המכונות שלה. התוצאה היא יצירה של שלוש מכונות עם קצבי גיבוב שאין שני להם בשוק.

צריכת חשמל

תכונה חשובה אחרת של שלוש מכונות הכרייה מתוצרת OnMiners היא טיבן האנדותרמי. באמצעות שימוש בטכנולוגיה הכי חדישה של שבבים אנדותרמיים, OnMiners מבטיחה שהמוצרים שלה מסוגלים לספוג אנרגיית חום מהסביבה ולא לפלוט חום. כתוצאה מכך, למכונות הכרייה האלה יש צריכת חשמל משמעותית נמוכה יותר בהשוואה לכל החלופות שקיימות בשוק. צריכת החשמל של המכונות On2U ו-On4U הן 600W±7% ו-1200W±7% בהתאמה. בהיותה שילוב של שש מכונות On4U, צריכת החשמל של OnTower היא פי 6 מהצריכה של מכונות הכרייה On4U.

תכונות חשובות אחרות

*מגיעה מוגדרת מראש, כך שהלקוח צריך רק לחבר לחשמל ולהתחיל לכרות

*מערכת קירור באמצעות אוויר ללא רעש מקורית של OnMiners

*חיבור לרשת: אתרנט ו-Wi-Fi

*אחריות לשנה אחת

*שימוש בשבב אנדותרמי 7 nm

*רמת רעש של 18db ו-20 db במכונות On2U ו-On4U

*תואמת לשקעים אוניברסליים 110v-240v

*משלוח לכל העולם פרט למדינות באזור המלחמה

"השוק הגלובלי ראה הרבה חוות כרייה שסגרו את הפעילות שלהן בחודשים האחרונים. עם ההשקה של המוצרים החדשים שלנו, למשקיעים יש עכשיו הזדמנות נהדרת לחזור לעשות עסקים עם רווחיות גבוהה יותר מאי פעם", אמר היסאו סאיטו, מנכ"ל OnMiners.

ברמת הקושי והמחיר הנוכחיים, שלוש המכונות מתוצרת OnMiners תוכננו להפיק 100% תשואה על ההשקעה בתוך בערך חודש. ההשקה של מכונות הכרייה האלה יוצרת בהחלט מצב של רווח לכול למשקיעים בכריית קריפטו כי עכשיו הם יוכלו להפעיל מכונת כרייה או אפילו חוות כרייה שלמה בלי צורך להעסיק אנשים מיומנים.

למידע נוסף על OnMiners והמוצרים שלה, בקרו בבקשה באתר https://www.onminers.com/

אודות

OnMiners היא חברה שהוקמה על ידי קבוצה של משקיעים שהשקיעו בדור החדש של שבבים רב אלגוריתמיים אנדותרמיים. המטרה שלהם היא לספק מכונות לכריית מטבעות קריפטו שהן רבות עוצמה, אבל יש להן צריכת חשמל נמוכה. באמצעות שימוש בטכנולוגיה של השבב האנדותרמי, OnMiners מציעה מגוון מקיף של מכונות כרייה שקל להתקין אותן, פולטות פחות חום בהשוואה לאחרות וחוסכות למשתמשים בהוצאות על אנרגיה.

אשת קשר:

Lucie Weber
lucie@onminers.com
+352 27 86 12 84

מקור: OnMiners S.A

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020

רובוט נוכחות מרחוק חדש יפחית פליטות CO2 באלפי טונות
חברת הבת GoBe Robots של Blue Ocean Robotics מכריזה על דור חדש של רובוטי הנוכחות מרחוק הידידותיים לאקלים שלה עם ביקוש גדול שנובע ממגיפת קוביד-19.

נרקסה תאפשר למשקיעים לקנות קריפטו במטבע שיבחרו
בששת החודשים האחרונים, מספר המשקיעים במטבעות קריפטו עלה ב-20 אחוז, בעיקר בגלל הירידות לאחרונה בשווקים הגלובליים. נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונה באיסטנבול, מקווה לאפשר בקרוב ללקוחת שלה לבצע עסקאות ב-156 מטבעות לאומיים

[INVNT GROUP]™ מושקת גלובלית עם שירותים בארבעה תחומים כדי לעזור למותגים ליצור קשרים עמוקים יותר עם קהלים ברחבי העולם
המייסדים המשותפים של INVNT סקוט קלתר וקריסטינה מקוברי מונו לנשיא ומנכ"ל, ומנהלת תפעול ראשית של [INVNT GROUP], ומקוברי נכנסת לתפקיד של מנכ"ל INVNT®

דול מכריזה על ההבטחות שלה, ומביאה שגשוג תלוי הדדית לאנשים ולכדור הארץ
דול תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פחת בפירות ואפס אריזות פלסטיק מבוססות דלקים פוסיליים עד 2025, וגם לאפס פליטות פחמן נטו עד 2030

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות בליבריה
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לראיית חשבון עם מלוא השירותים BICON Inc. בליבריה, בהמשיכה את מאמצי הארגון ליצור צמיחה בפלטפורמה הגלובלית שלה ולהוסיף רוחב לנוכחות שלה ביבשת.

Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems מודיעות על הסכם לשיתוף פעולה
החברות יעבדו יחד על אב הטיפוס של ההייפרלופ כש-Virgin Hyperloop מתקדמת לתכנון מסחרי ויוצרת שרשרת אספקה גלובלית חדשה

Nyxoah מקבלת אישור IDE ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) למחקר DREAM שלה
ניסוי לתמיכה באישור של המערכת Genio® של Nyxoah בארה"ב יתחיל בחודשים הקרובים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI