דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים המכון לניהול פרויקטים ממנה את סוניל פראשארה לנשיא ומנהל העסקים הראשי החדש
המכון לניהול פרויקטים ממנה את סוניל פראשארה לנשיא ומנהל העסקים הראשי החדש
חיים נוי 05/03/19 |  צפיות: 1028

המכון לניהול פרויקטים ממנה את סוניל פראשארה לנשיא ומנהל העסקים הראשי החדש

פילדלפיה, 4 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

המכון לניהול פרויקטים (PMI) הודיע היום שמועצת המנהלים שלו מינתה את סוניל פראשארה לנשיא ומנהל עסקים ראשי (מנכ"ל), בתוקף מיידי. בתפקידו החדש, סוניל ישמש כתומך הראשי בארגון הגלובלי של PMI, שמשרת יותר משלושה מיליון אנשי מקצוע בכל מדינה כמעט בעולם. יחד עם מועצת המנהלים, הוא יפקח על היישום של התוכנית האסטרטגית החדשה של PMI וינחה את הארגון לקראת עתיד שמיועד לעזור לאלפי אנשי מקצוע בתחום הפרויקטים ברחבי העולם להאיץ את הקריירה שלהם ולהפוך רעיונות למציאות.

"על בסיס מורשת של חמישים שנים מוצלחות של קידום העיסוק בניהול פרויקטים בכל העולם, PMI קובע מסלול חדש ומלהיב לחמישים השנים הבאות ולאחריהן", אמר רנדל ט. (רנדי) בלק, P. Eng., PMP, יו"ר מועצת המנהלים של PMI. "המנהיגות הגלובלית של סוניל, המומחיות בשינוי הדיגיטלי והלהט לגבי המטרה של PMI הפכו אותו להתאמה הטבעית לתפקיד המנכ"ל הבא שלנו. הניהול שלו גם יהווה עידן של יותר שקיפות ושיתוף פעולה כדי להמריץ חברים, מתנדבים ובעלי עניין לתמוך בעבודה של PMI -- ויבטיח שאנחנו מעבירים את המסר של ההשפעה והערך של ניהול פרויקטים ברחבי העולם".

סוניל מביא יותר משלושה עשורים של ניהול גלובלי יקר ערך ל-PMI, עם רקורד חזק של קביעת אסטרטגיות, מימוש אג'נדות של שינוי בקנה מידה גדול ועמידה באתגרי צמיחה ורווחים בארגונים בינ"ל.

"הטכנולוגיה משנה את האופן שבו העולם עושה עסקים במהירות האור. אני מצפה לעבודה עם הצוות ב-PMI כדי לממש יוזמה רב שנתית חדשה ונועזת שמיועדת לחדד את הכיוון האסטרטגי של הארגון, לשפר את היכולות הטכנולוגיות שלו כדי לאמץ את המגמות המשתנות במקום העבודה, ולתת ערך ללא מקבילים לחברים שלנו, למתנדבים, לסניפים ולאנשי המקצוע בתחום הפרויקטים", אמר סוניל. "כמנהל עסקי גלובלי בחברות גדולות ומורכבות ברחבי העולם, ראיתי ממקור ראשון את העוצמה שניהול פרויקטים מקצועי מביא להפיכת אנשים והארגונים שלהם למצליחים".

לפני שהצטרף ל-PMI, סוניל היה המנכ"ל של i1too Ltd בבריטניה, מאיץ מכירות של הזנקים דיגיטליים, שהוא הקים ב-2016 וגדל בכל העולם. קודם לכן היה המנכ"ל  של Expereo International, וגם מילא תפקידי הנהלה בכירים רבים בענפי טכנולוגיית המידע והתקשורת והטלקומוניקציה. הניסיון הרב-תפקידי, רב תרבותי ורב ג"ג הנרחב שלו כולל ניהול מכירות, תפעול ושינוי דיגיטלי בחברות כגון וודאפון, נוקיה, Accenture ו-Perot Systems (NTT). כמנהל עסקי, הוא פיתח הערכה למומחיות בניהול פרויקטים, ומבין מנקודת מבט של "מבחוץ פנימה" איך PMI יכול להרחיב את ההגעה שלו בעולם.

אודות המכון לניהול פרויקטים (PMI)

המכון לניהול פרויקטים (PMI) הוא האיגוד המוביל בעולם לאלה שמחשיבים ניהול פרויקטים, תוכניות או תיקים למקצוע שלהם. PMI, שהוקם ב-1969, מביא ערך ליותר משלושה מיליון אנשי מקצוע שעובדים בכל מדינה כמעט בעולם באמצעות תמיכה, שיתוף פעולה, לימוד ומחקר גלובליים. אנחנו מקדמים קריירות, משפרים הצלחה ארגונית ומפתחים עוד את מקצוע ניהול הפרויקטים באמצעות תקנים שמוכרים בכל העולם, הסמכות, קהילות, משאבים, כלים, מחקר אקדמי, פרסומים, קורסים להתפתחות מקצועית ואפשרויות רישות. כחלק ממשפחת PMI, ProjectManagement.com יוצר קהילות מקוונות גלובליות שמספקות יותר משאבים, כלים טובים יותר, רשתות גדולות יותר ונקודות מבט רחבות יותר.

בקרו אותנו בכתובות www.PMI.org, www.projectmanagement.com, www.facebook.com/PMInstitute ובטוויטר @PMInstitute.

אנשי קשר

Karen Flanagan
+1 610-356-4600 x1092
Karen.flanagan@pmi.org

מקור: Project Management Institute (PMI)

גלריית מולטימדיה חכמה

 

המכון לניהול פרויקטים ממנה את סוניל פראשארה לנשיא ומנהל העסקים הראשי החדש. בתפקידו זה, יפקח על היישום של התוכנית האסטרטגית החדשה של PMI וינחה את הארגון לקראת עתיד שמיועד לעזור לאלפי אנשי מקצוע בתחום הפרויקטים ברחבי העולם להאיץ את הקריירה שלהם ולהפוך רעיונות למציאות. (תמונה: Business Wire)

 

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190304005698/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020

רובוט נוכחות מרחוק חדש יפחית פליטות CO2 באלפי טונות
חברת הבת GoBe Robots של Blue Ocean Robotics מכריזה על דור חדש של רובוטי הנוכחות מרחוק הידידותיים לאקלים שלה עם ביקוש גדול שנובע ממגיפת קוביד-19.

נרקסה תאפשר למשקיעים לקנות קריפטו במטבע שיבחרו
בששת החודשים האחרונים, מספר המשקיעים במטבעות קריפטו עלה ב-20 אחוז, בעיקר בגלל הירידות לאחרונה בשווקים הגלובליים. נרקסה, בורסת מטבעות קריפטו שהחלה לפעול לאחרונה באיסטנבול, מקווה לאפשר בקרוב ללקוחת שלה לבצע עסקאות ב-156 מטבעות לאומיים

[INVNT GROUP]™ מושקת גלובלית עם שירותים בארבעה תחומים כדי לעזור למותגים ליצור קשרים עמוקים יותר עם קהלים ברחבי העולם
המייסדים המשותפים של INVNT סקוט קלתר וקריסטינה מקוברי מונו לנשיא ומנכ"ל, ומנהלת תפעול ראשית של [INVNT GROUP], ומקוברי נכנסת לתפקיד של מנכ"ל INVNT®

דול מכריזה על ההבטחות שלה, ומביאה שגשוג תלוי הדדית לאנשים ולכדור הארץ
דול תנגיש מזון מזין למיליארד אנשים, ותחתור לאפס פחת בפירות ואפס אריזות פלסטיק מבוססות דלקים פוסיליים עד 2025, וגם לאפס פליטות פחמן נטו עד 2030

אנדרסן גלובל מוסיפה נוכחות בליבריה
אנדרסן גלובל מודיעה על נוכחות מוספת באפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם החברה לראיית חשבון עם מלוא השירותים BICON Inc. בליבריה, בהמשיכה את מאמצי הארגון ליצור צמיחה בפלטפורמה הגלובלית שלה ולהוסיף רוחב לנוכחות שלה ביבשת.

Virgin Hyperloop ו-Spirit AeroSystems מודיעות על הסכם לשיתוף פעולה
החברות יעבדו יחד על אב הטיפוס של ההייפרלופ כש-Virgin Hyperloop מתקדמת לתכנון מסחרי ויוצרת שרשרת אספקה גלובלית חדשה

Nyxoah מקבלת אישור IDE ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב (FDA) למחקר DREAM שלה
ניסוי לתמיכה באישור של המערכת Genio® של Nyxoah בארה"ב יתחיל בחודשים הקרובים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI