דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים המכון לניהול פרויקטים ממנה את סוניל פראשארה לנשיא ומנהל העסקים הראשי החדש
המכון לניהול פרויקטים ממנה את סוניל פראשארה לנשיא ומנהל העסקים הראשי החדש
חיים נוי 05/03/19 |  צפיות: 370

המכון לניהול פרויקטים ממנה את סוניל פראשארה לנשיא ומנהל העסקים הראשי החדש

פילדלפיה, 4 במרץ 2019, (BUSINESS WIRE):

המכון לניהול פרויקטים (PMI) הודיע היום שמועצת המנהלים שלו מינתה את סוניל פראשארה לנשיא ומנהל עסקים ראשי (מנכ"ל), בתוקף מיידי. בתפקידו החדש, סוניל ישמש כתומך הראשי בארגון הגלובלי של PMI, שמשרת יותר משלושה מיליון אנשי מקצוע בכל מדינה כמעט בעולם. יחד עם מועצת המנהלים, הוא יפקח על היישום של התוכנית האסטרטגית החדשה של PMI וינחה את הארגון לקראת עתיד שמיועד לעזור לאלפי אנשי מקצוע בתחום הפרויקטים ברחבי העולם להאיץ את הקריירה שלהם ולהפוך רעיונות למציאות.

"על בסיס מורשת של חמישים שנים מוצלחות של קידום העיסוק בניהול פרויקטים בכל העולם, PMI קובע מסלול חדש ומלהיב לחמישים השנים הבאות ולאחריהן", אמר רנדל ט. (רנדי) בלק, P. Eng., PMP, יו"ר מועצת המנהלים של PMI. "המנהיגות הגלובלית של סוניל, המומחיות בשינוי הדיגיטלי והלהט לגבי המטרה של PMI הפכו אותו להתאמה הטבעית לתפקיד המנכ"ל הבא שלנו. הניהול שלו גם יהווה עידן של יותר שקיפות ושיתוף פעולה כדי להמריץ חברים, מתנדבים ובעלי עניין לתמוך בעבודה של PMI -- ויבטיח שאנחנו מעבירים את המסר של ההשפעה והערך של ניהול פרויקטים ברחבי העולם".

סוניל מביא יותר משלושה עשורים של ניהול גלובלי יקר ערך ל-PMI, עם רקורד חזק של קביעת אסטרטגיות, מימוש אג'נדות של שינוי בקנה מידה גדול ועמידה באתגרי צמיחה ורווחים בארגונים בינ"ל.

"הטכנולוגיה משנה את האופן שבו העולם עושה עסקים במהירות האור. אני מצפה לעבודה עם הצוות ב-PMI כדי לממש יוזמה רב שנתית חדשה ונועזת שמיועדת לחדד את הכיוון האסטרטגי של הארגון, לשפר את היכולות הטכנולוגיות שלו כדי לאמץ את המגמות המשתנות במקום העבודה, ולתת ערך ללא מקבילים לחברים שלנו, למתנדבים, לסניפים ולאנשי המקצוע בתחום הפרויקטים", אמר סוניל. "כמנהל עסקי גלובלי בחברות גדולות ומורכבות ברחבי העולם, ראיתי ממקור ראשון את העוצמה שניהול פרויקטים מקצועי מביא להפיכת אנשים והארגונים שלהם למצליחים".

לפני שהצטרף ל-PMI, סוניל היה המנכ"ל של i1too Ltd בבריטניה, מאיץ מכירות של הזנקים דיגיטליים, שהוא הקים ב-2016 וגדל בכל העולם. קודם לכן היה המנכ"ל  של Expereo International, וגם מילא תפקידי הנהלה בכירים רבים בענפי טכנולוגיית המידע והתקשורת והטלקומוניקציה. הניסיון הרב-תפקידי, רב תרבותי ורב ג"ג הנרחב שלו כולל ניהול מכירות, תפעול ושינוי דיגיטלי בחברות כגון וודאפון, נוקיה, Accenture ו-Perot Systems (NTT). כמנהל עסקי, הוא פיתח הערכה למומחיות בניהול פרויקטים, ומבין מנקודת מבט של "מבחוץ פנימה" איך PMI יכול להרחיב את ההגעה שלו בעולם.

אודות המכון לניהול פרויקטים (PMI)

המכון לניהול פרויקטים (PMI) הוא האיגוד המוביל בעולם לאלה שמחשיבים ניהול פרויקטים, תוכניות או תיקים למקצוע שלהם. PMI, שהוקם ב-1969, מביא ערך ליותר משלושה מיליון אנשי מקצוע שעובדים בכל מדינה כמעט בעולם באמצעות תמיכה, שיתוף פעולה, לימוד ומחקר גלובליים. אנחנו מקדמים קריירות, משפרים הצלחה ארגונית ומפתחים עוד את מקצוע ניהול הפרויקטים באמצעות תקנים שמוכרים בכל העולם, הסמכות, קהילות, משאבים, כלים, מחקר אקדמי, פרסומים, קורסים להתפתחות מקצועית ואפשרויות רישות. כחלק ממשפחת PMI, ProjectManagement.com יוצר קהילות מקוונות גלובליות שמספקות יותר משאבים, כלים טובים יותר, רשתות גדולות יותר ונקודות מבט רחבות יותר.

בקרו אותנו בכתובות www.PMI.org, www.projectmanagement.com, www.facebook.com/PMInstitute ובטוויטר @PMInstitute.

אנשי קשר

Karen Flanagan
+1 610-356-4600 x1092
Karen.flanagan@pmi.org

מקור: Project Management Institute (PMI)

גלריית מולטימדיה חכמה

 

המכון לניהול פרויקטים ממנה את סוניל פראשארה לנשיא ומנהל העסקים הראשי החדש. בתפקידו זה, יפקח על היישום של התוכנית האסטרטגית החדשה של PMI וינחה את הארגון לקראת עתיד שמיועד לעזור לאלפי אנשי מקצוע בתחום הפרויקטים ברחבי העולם להאיץ את הקריירה שלהם ולהפוך רעיונות למציאות. (תמונה: Business Wire)

 

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190304005698/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים לאפריל 2019
Triton Digital®, המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים, פרסמה היום את דירוגי ה-Webcast Metrics® החודשיים שלה לאפריל 2019. הדירוגים הגלובליים, בנוסף לדירוגים האזוריים של ארה"ב, אמריקה הלטינית ואירופה, המזרח התיכון ואפריקה מספקים תובנות על תחנות ורשתות הסטרימינג אודיו עם הביצועים המובילים ברחבי העולם בחודש אפריל.

מורי בילדינג חושפת פרויקט התחדשות עירונית גדול במרכז טוקיו
פרויקט רב שימושי חדשני ייצור עיר בתוך עיר מלאה בשטחים ירוקים

אנדרסן גלובל נכנסת לזימבבואה
אנדרסן גלובל הודיעה שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם Chimwamurombe Legal Practice (Zenas) בזימבבואה. אנדרסן גלובל בנתה נוכחות ביותר מ-14 מדינות אפריקניות תוך קצת פחות משנתיים.

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company ברבעון השני של 2019
WeWork Companies LLC בנוגע לאג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-26 באוגוסט 2019 בשעה 12:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני של 2019.

NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך

The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור
The We Company הודיעה היום שהיא הגישה הצהרת רישום על גבי טופס S-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור של המניות הרגילות סוג A שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו.

המכון לניהול פרויקטים עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50
הארגון מכיר בפעילות הכלל עולמית ומנצל ניהול פרויקטים פרו בונו לתועלת חברתית

אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה
אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המיסים העצמאיות הגדולות ביותר באוסטריה, חברת המיסים מווינה G&W International Steuerberatungs- und Wirtschaftstreuhand GmbH, שמביאה את מספר המומחים המקצועיים במדינה לסביבות 140.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה
סך הכנסות של 7.8 מיליון דולר ממוצרים גנריים הושלמה ההרשמה בניסויים שלב 3 של TWIN והם מתקדמים לפי התכנון לדיווח על תוצאות ברבעון הרביעי של 2019
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI