דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים YPO ממנה את אליזבת זאקר ליו"ר לשנים 2019-20
YPO ממנה את אליזבת זאקר ליו"ר לשנים 2019-20
חיים נוי 04/03/19 |  צפיות: 543
YPO ממנה את אליזבת זאקר ליו"ר לשנים 2019-20

דאלאס, 4 במרץ 2019 (GLOBE NEWSWIRE) :

YPO, ארגון המנהיגות הראשון בחשיבותו בעולם של מנכ"לים, הודיע היום על בחירתה של  אליזבת זאקר לתפקיד הנבחר הכי בכיר ב-YPO, יו"ר מועצת המנהלים של YPO לשנים 2019-20.

זאקר היא החבר ה-68 שממלא את התפקיד הזה, ותחליף את היו"ר הנוכחי של YPO  פסקל גרקן. היא תתחיל את תקופת כהונתה ב-1 ביולי 2019.

זאקר, חברה בסניפים YPO Saint Louis Gateway ו-YPO Mid-America, היא השותפה המנהלת ב-Interior Investments of St. Louis, LLC, חברה באחריות מוגבלת מאילינוי וחברת בת של I3 Group, Inc..

באמצעות מודל עסקי של טבור וחישורים והמנהיגות של זאקר, Interior Investments of St. Louis, LLC צמחה לסוכנות של 40 מיליון דולר.

"לכבוד היא לי הבחירה של מועצת המנהלים כיו"ר YPO לתקופת הכהונה של 2019-2020. ל-YPO יש השפעה מאוד חזקה על חיי, העסק שלי והמשפחה שלי. אני מצפה להמשך השירות שלי למען YPO כי הוא הביא חברויות וחוויות נהדרות לחיי שאני מוקירה מאוד", אומרת זאקר.

יו"ר YPO נבחר על ידי העמיתים חברי מועצת המנהלים. זאקר ממשיכה את המורשת של המייסד והנשיא הראשון של YPO, ריי היקוק, שקבע את אמות המידה של הנהגה של עמיתים. כיום יותר מ-30 יושבי ראש לשעבר מעורבים באופן פעיל בארגון.

"הנכסים הכי גדולים של YPO טבועים בחיים, החוויות והכישרונות שהחברים שלנו חולקים איתנו בכל יום", אומר גרקן. "אליזבת היא דוגמה למשמעות של להיות מנהיג שיוצר המון השפעה. אני יודע שהיא תנהיג בלהט ותהיה שגרירה מצוינת של YPO ושל יותר מ-27,000 החברים שלנו".

זאקר הצטרפה ל-YPO ב-2007. במהרה היא התחילה להיות מעורבת בהנהגה של YPO, ומילאה יותר משבעה תפקידים בסניפים. ב-2014 היא הצטרפה לוועד המנהל האזורי של מרכז ארה"ב והייתה בשנים 2013-2015 מנהלת השילוב האזורית. בשנים 2015-2016 היא הייתה היו"ר האזורית של מרכז ארה"ב.

ביולי 2016 זאקר הפכה לחברה במועצת המנהלים של YPO. במהלך כהונתה היא הייתה חברה בוועדת החברות של YPO, ועדת המימשל והעברת תפקידים, ועדת הסניפים והאזורים, ועדת השכר ומשאבי אנוש ויו"ר המועצה של YPO.

אודות YPO

YPO הוא ארגון המנהיגות הגלובלי הראשון במעלה בעולם של יותר מ-27,000 מנהלים כלליים ביותר מ-130 מדינות, והפלטפורמה הגלובלית עבורם להיות מעורבים, ללמוד ולהתפתח. חברי YPO רותמים את הידע, ההשפעה והאמון של המנהיגים העסקיים הכי משפיעים וחדשניים בעולם כדי לתת השראה להשפעה עסקית, אישית, משפחתית וקהילתית.

כיום, חברות שמנוהלות על ידי חברי YPO, המגוונות מבחינת ענפים וסוגי עסקים, מעסיקות יותר מ-22 מיליון אנשים ברחבי העולם ומפיקות הכנסות שנתיות בסך 9 טריליון דולר. למידע נוסף, בקרו באתר YPO.org.

אשת הקשר למדיה של YPO:
Amy Reid, areid@ypo.org, +1 646 678 0575 (United States)

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זיהאד וולס חוזר ל-True Religion Apparel כמנהל הקריאטיבי
True Religion Apparel, Inc. הודיעה היום שזיהאד וולס, מונה למנהל הקריאטיבי החדש שלה, בתוקף מיידי. מר וולס היה בעבר סגן הנשיא לעיצוב של True Religion Apparel מ-2006 עד 2017 ותפקידו האחרון היה סגן נשיא לעיצוב וקריאטיב ב-AG Jeans

OKEx תשיק מסחר באופציות
בורסת הקריפטו הראשונה שתציע מסחר ב-C2C, ספוט, חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות באותו מקום

Hawk Security Limited התחילה למכור כונן SSD חיצוני מוגן על ידי חומרה עם הצפנה בדרגה צבאית AES 256 XTS
הכונן נקרא Hawk S-Drive. ההתקן הקומפקטי מגיע עם USB 3.1 Gen 1 מודרני, מארז אלומיניום (84 * 40 * 10 mm) עם משקל של 42 גרם בלבד, וזיכרון פנימי (מ-128 GB עד 2 TB).

תרו מודיעה על ההתפטרות של מנהל הכספים הראשי
תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE: TARO) הודיעה היום שקיבלה את ההתפטרות של מנהל הכספים הראשי, מריאנו בלגואר, בתוקף מ-3 בינואר 2020. מר בלגואר עוזב כדי לקבל משרה של מנהל הכספים בחברה אחרת.

קיירקליקס מודיעה על השלמת אישור ביקורת SOC 2 סוג 1
CareClix, Inc., חברת בת בבעלות מלאה של Solei Systems, Inc. (OTC PINK:SOLI) שמחה להודיעה, שבתוקף מה-4 לנובמבר 2019, היא קיבלה את דוח SOC 2 (אמצעי בקרה של ארגוני שירות 2) של לשכת רואי חשבון בארצות הברית (AICPA).

PW Power Systems מעניקה חגים שמחים יותר לפוארטו ריקו
נכסי ייצור חשמל ניידים גם יהוו ביטחון לרשת החשמל וישלימו אנרגיה מתחדשת

VF Corporation מודיעה על מטרות מבוססות על מדע חדשות כדי להאיץ תוכניות של אחריות חברתית וסביבתית
היעדים החדשים הם חלק מהדוח "נועד לשינוי קיימות ואחריות" האחרון

זינגה מציינת יום הולדת 110 לבוגאטי עם סדרה של אירועי CSR Racing 2 מיוחדים
השחקנים יכולים להתחרות ולאסוף היפר מכוניות ספורט שתוכננו במיוחד על ידי בוגאטי במשחק

דיגיסרט ויוביסקיור משתפות פעולה בפתרונות הדור הבא של זיהוי ארגונים באמצעות קודים של מזהה ישות משפטית
החברות ישתפו פעולה בהרחבת השימוש בקודי מזהה ישות משפטית (LEI) לסוגים רבים של מקרי שימוש שמתבססים על אישורים דיגיטליים

Lightbits Labs צוינה כחברת האחסון של השנה ומקבלת את פרס חומרת האחסון על SuperSSD NVMe/TCP בפרסי SDC
החברה זוכה לכבוד על הצעת פתרונות שהם היסוד של שינוי דיגיטלי אמיתי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI