דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים YPO ממנה את אליזבת זאקר ליו"ר לשנים 2019-20
YPO ממנה את אליזבת זאקר ליו"ר לשנים 2019-20
חיים נוי 04/03/19 |  צפיות: 309
YPO ממנה את אליזבת זאקר ליו"ר לשנים 2019-20

דאלאס, 4 במרץ 2019 (GLOBE NEWSWIRE) :

YPO, ארגון המנהיגות הראשון בחשיבותו בעולם של מנכ"לים, הודיע היום על בחירתה של  אליזבת זאקר לתפקיד הנבחר הכי בכיר ב-YPO, יו"ר מועצת המנהלים של YPO לשנים 2019-20.

זאקר היא החבר ה-68 שממלא את התפקיד הזה, ותחליף את היו"ר הנוכחי של YPO  פסקל גרקן. היא תתחיל את תקופת כהונתה ב-1 ביולי 2019.

זאקר, חברה בסניפים YPO Saint Louis Gateway ו-YPO Mid-America, היא השותפה המנהלת ב-Interior Investments of St. Louis, LLC, חברה באחריות מוגבלת מאילינוי וחברת בת של I3 Group, Inc..

באמצעות מודל עסקי של טבור וחישורים והמנהיגות של זאקר, Interior Investments of St. Louis, LLC צמחה לסוכנות של 40 מיליון דולר.

"לכבוד היא לי הבחירה של מועצת המנהלים כיו"ר YPO לתקופת הכהונה של 2019-2020. ל-YPO יש השפעה מאוד חזקה על חיי, העסק שלי והמשפחה שלי. אני מצפה להמשך השירות שלי למען YPO כי הוא הביא חברויות וחוויות נהדרות לחיי שאני מוקירה מאוד", אומרת זאקר.

יו"ר YPO נבחר על ידי העמיתים חברי מועצת המנהלים. זאקר ממשיכה את המורשת של המייסד והנשיא הראשון של YPO, ריי היקוק, שקבע את אמות המידה של הנהגה של עמיתים. כיום יותר מ-30 יושבי ראש לשעבר מעורבים באופן פעיל בארגון.

"הנכסים הכי גדולים של YPO טבועים בחיים, החוויות והכישרונות שהחברים שלנו חולקים איתנו בכל יום", אומר גרקן. "אליזבת היא דוגמה למשמעות של להיות מנהיג שיוצר המון השפעה. אני יודע שהיא תנהיג בלהט ותהיה שגרירה מצוינת של YPO ושל יותר מ-27,000 החברים שלנו".

זאקר הצטרפה ל-YPO ב-2007. במהרה היא התחילה להיות מעורבת בהנהגה של YPO, ומילאה יותר משבעה תפקידים בסניפים. ב-2014 היא הצטרפה לוועד המנהל האזורי של מרכז ארה"ב והייתה בשנים 2013-2015 מנהלת השילוב האזורית. בשנים 2015-2016 היא הייתה היו"ר האזורית של מרכז ארה"ב.

ביולי 2016 זאקר הפכה לחברה במועצת המנהלים של YPO. במהלך כהונתה היא הייתה חברה בוועדת החברות של YPO, ועדת המימשל והעברת תפקידים, ועדת הסניפים והאזורים, ועדת השכר ומשאבי אנוש ויו"ר המועצה של YPO.

אודות YPO

YPO הוא ארגון המנהיגות הגלובלי הראשון במעלה בעולם של יותר מ-27,000 מנהלים כלליים ביותר מ-130 מדינות, והפלטפורמה הגלובלית עבורם להיות מעורבים, ללמוד ולהתפתח. חברי YPO רותמים את הידע, ההשפעה והאמון של המנהיגים העסקיים הכי משפיעים וחדשניים בעולם כדי לתת השראה להשפעה עסקית, אישית, משפחתית וקהילתית.

כיום, חברות שמנוהלות על ידי חברי YPO, המגוונות מבחינת ענפים וסוגי עסקים, מעסיקות יותר מ-22 מיליון אנשים ברחבי העולם ומפיקות הכנסות שנתיות בסך 9 טריליון דולר. למידע נוסף, בקרו באתר YPO.org.

אשת הקשר למדיה של YPO:
Amy Reid, areid@ypo.org, +1 646 678 0575 (United States)

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת: אנה קרנינה - על פי הרומן הנודע של טולסטוי בהפקה צנועה ומרגשת - כוריאוגרפיה קסומה - בית צבי
22/07/19 | תיאטרון
"אנה קרנינה" העולה בבית צבי ברמת גן היא הצגה צנועה ומרגשת, שזורה בכישרונות צעירים ומוכשרים ומעל לכל, מלווה בכוריאוגרפיה נפלאה ובמוזיקה תקופתית מעולה.

חברת פלוק רוכשת את המובילה באמינות תעשייתית PRÜFTECHNIK
חברת פלוק, המובילה הגלובלית במכשירי בדיקה ומדידה, רכשה את PRÜFTECHNIK שנמצאת באיזמאנינג, גרמניה, מובילת שוק בשיוור מדויק של צירים באמצעות לייזר, ניטור מצב ובדיקות לא הרסניות.

Blue Magic Inc. תשיק את japanese-cuisine.com, תוך שימוש בלמידה מתוקשבת כדי ללמד את התרבות והטכניקות של המטבח היפני האותנטי
הקורס היחידי בעולם שפועל לפי מערכת אישורי הארד שמוכרת על ידי ממשלת יפן

ביקורת: יומן חוף ברייטון - - מחזהו הנודע של ניל סיימון - מרגש ומענג - חוויה תיאטרלית - בית צבי
11/07/19 | תיאטרון
"יומן חוף ברייטון" המועלה בבית צבי ברמת גן הוא מחזה נודע פרי עטו של המחזאי ניל סיימון וההפקה בבימויה של ליאת פישמן לני היא מרשימה , מרגשת ומענגת . ליאת הצליחה ללהטט עם להקת השחקנים המוכשרת והביצוע הוא חוויה תיאטרלית מרשימה.

מוזיאון האמנות הדיגיטלית של מורי בילדינג: teamLab Borderless" יציין שנה לקיומו
קידם בברכה 2.3 מיליון מבקרים מיותר מ-160 מדינות -- מושך אנשים מחו"ל כיעד מוביל של טוקיו, יפן --

טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים למרץ 2019
riton Digital® היא המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים.

C3.ai מודיעה על צאתו לאור של הספר החדש של המנכ"ל טום סיבל, "השינוי הדיגיטלי"
סיבל מציע למנהלים בכירים תוכנית פעולה קונקרטית להוביל שינוי דיגיטלי בארגונים שלהם

הופעת הבכורה של Andersen Tax בבריטניה
אנדרסן גלובל גאה להודיע על הופעת הבכורה של השם אנדרסן בבריטניה עם ההקמה של Andersen Tax LLP. Andersen Tax LLP בבריטניה מצטרפת לארגון הגלובלי כחברה החברה הראשונה בבריטניה ומנהלים אותה השותפים ג'ורג' מקרקן, ג'וליאן נלברג ופול לוידס.

סול-ג'ל מודיעה על תוצאות ראשוניות חיוביות בתוכנית שלב 3 של Epsolay® ברוזציאה פפולו פוסטולרית
09/07/19 | בריאות
כל נקודות הסיום הראשוניות והמשניות הושגו בשני הניסויים הקליניים שלב 3 נראתה יעילות מהירה, עם הגעה למובהקות סטטיסטית כבר בשבוע 2 בהשוואה לנשא

סטייט סטריט ממנה מנהל לעסקים שלה בבריטניה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה
כמנהל סטייט סטריט ב-EMEA, אמברוסיוס יהיה אחראי לכל הפעילות העסקית באזור כולל יצירת אסטרטגיה, שמירה על מעורבות הלקוחות, פיתוח כישרונות, פיקוח על ניהול סיכונים, ניצול הזדמנויות צמיחה וגם ניהול הקשרים עם בעלי עניין שונים כולל פקידי מימשל ורגולטורים מקומיים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI