דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים L&T Technology Services הוכרה בין חברות השירותים ההנדסיים למכשירים רפואיים שבצמרת על ידי Everest Group
L&T Technology Services הוכרה בין חברות השירותים ההנדסיים למכשירים רפואיים שבצמרת על ידי Everest Group
חיים נוי 02/03/19 |  צפיות: 1169
L&T Technology Services הוכרה בין חברות השירותים ההנדסיים למכשירים רפואיים שבצמרת על ידי Everest Group

בנגלורו, הודו, 28 בפברואר 2019, (BUSINESS WIRE) :

L&T Technology Services Limited (NSE: LTTS), חברה גלובלית מובילה שעוסקת רק בשירותים הנדסיים, הוכרה כ"מובילה" ודורגה בין ספקי השירותים ההנדסיים למכשירים רפואיים שבצמרת על ידי Everest Group, חברת ייעוץ ומחקרים.

הערכת השירותים ההנדסיים למכשירים רפואיים Peak MatrixTM של Everest Group לשנת 2019 מסווגת את 12 ספקי השירותים שבצמרת למובילים, מתמודדים עיקריים ושאפתנים על סמך פרמטרים שונים כגון האימוץ של השוק, התמהיל של התיק, הערך שמסופק, הנוכחות של ההספקה, חדשנות והשקעה. לדברי Everest Group, גורמים מבדלים כמו מומחיות חזקה בתחום המכשירים הרפואיים, יכולות מאוזנות לאורך רכיבי שרשרת הערך, פונקציות שירותים וקטגוריות של מוצרים והכרה של הלקוחות באיכות גמישה ועקבית של התוצרת הניעו את LTTS למעמד של המובילה במחקר.

סמיר בגה, מנהל השיווק הראשי ב-L&T Technology Services, אמר: "מכשירים רפואיים הוא תחום קריטי שבו התפתחויות טכנולוגיות עוזרות לאפשר טיפול איכותי בחולים. הלקוחות שלנו צריכים שירותים הטובים מסוגם כדי להבטיח דיוק ואמינות גבוהים וגם עמידה בנורמות ותקנים בינ"ל שנוצרו. אנחנו מחויבים לעזור ללקוחותינו בצורך שלהם במודרניזציה וחידושים במוצרים באמצעות השירותים המעולים שלנו. ההכרה של Everest Group מדגישה את המחויבות שלנו להיות השותפים המועדפים של לקוחותינו במעבר שלהם מפתרונות שמתרכזים במוצרים לפתרונות שמתרכזים בחולים".

"חברות מכשירים רפואיים עושות מאמצים ייעודיים לציית לרגולציה המתפתחת, להפחית את העלויות של המוצרים ולאמץ טכנולוגיות דיגיטליות, ולספקי השירותים יש הזדמנות להציג לראווה הצעות ערך מובדלות על סמך המומחיות הטכנית שלהם והשקעות ייעודיות במוצרים חדשים, ציות, הנדסת ערך ותכנון שמתמקד בבני אדם", אמר אקשט ואיד, סגן נשיא, Everest Group.

"ידע חזק בתחום, תיק מאוזן בין הקטגוריות של המכשירים והשקעות ייעודיות בתשתיות ונכסי מעבדות עזרו ל-L&T Technology Services לעלות כמובילה בהערכת השירותים ההנדסיים למכשירים רפואיים Peak MatrixTM של Everest Group שפורסמה לאחרונה.

מכשירים רפואיים הוא השוק האנכי עם הצמיחה המהירה ביותר של L&T Technology Services והחברה מונה שבעה מעשרת יצרני הציוד הרפואי המובילים שבצמרת בין לקוחותיה. הדוח של Everest Group מציין שני סיפורי הצלחה בהנדסה רפואית שמדגישים את היכולות הייחודיות של LTTS בתחום.

LTTS עזרה ליצרן ציוד רפואי מוביל על ידי שיפור האמינות של ציוד הסלייד מייקר סטריינר שלו ותיקנה 15 בעיות קריטיות שהקטינו את היעילות שלו והגדילו את עלויות התחזוקה. עבור לקוח אחר, LTTS פיתחה את מכשיר הניפוח לכירורגיית כלי הדם הראשון בעולם עם יכולת לחץ של 40 אטמוספרות. במקרה הזה, החברה עזרה לקצר את זמן ההגעה לשוק וחיזקה את המכירה של המכשיר.

אודות L&T Technology Services Limited:

L&T Technology Services Limited (LTTS) היא חברת בת רשומה בבורסה של Larsen & Toubro Limited שמתמקדת בשירותי הנדסה ומו"פ. אנחנו מציעים שירותי ייעוץ, תכנון, פיתוח ובדיקה לאורך מחזור חיי הפיתוח של המוצר והתהליך. בסיס הלקוחות שלנו כולל 52 חברות Fortune 500 ו-51 מחברות ההנדסה, מחקר ופיתוח הגדולות בעולם  במוצרים תעשייתיים, מכשירים רפואיים, תחבורה, טלקום והייטק, ותעשיות התהליכים. הבסיס שלנו בהודו ויש לנו בסביבות 14,700 עובדים הפזורים ב-17 משרדי תכנון גלובליים, 27 משרדי מכירות גלובליים ו-48 מעבדות חדשנות נכון ל-31 בדצמבר 2018.

למידע נוסף על L&T Technology Services, בקרו בבקשה באתר www.LntTechservices.com

אנשי קשר

Aniruddha Basu
L&T Technology Services Limited
E: Aniruddha.Basu@LntTechservices.com
T: +91-80-67675173

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20190228005482/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
זינגה נכנסת להסכם לרכישת רוליק המבוססת באיסטנבול, אחת מחברות משחקי הנייד היפר-קז'ואלים עם הצמיחה המהירה ביותר
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

אנדרסן גלובל נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם CFA Afrique בבורקינה פאסו
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

Advanced Energy הציגה שלושה מוצרים חדשים של חשמל לתהליכים ב-SEMICON West 2020
AE הכריזה על מערכת חשמל לתהליכי פלזמה מהפכנית ומרחיבה את היכולות של התאמת המצב המוצק ופתרון הגנרטור RF וההתאמה המשולב המובילים שלה

זינגה מכריזה על תוצאות פיננסיות של הרבעון השני של 2020
מדווחת על ההכנסות וההזמנות הרבעוניות הגבוהות ביותר בהיסטוריה של זינגה

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2020, התקדמות בעדיפויות בטווח הקצר
נזילות(2) פרו-פורמה(1) של בערך 3.5 מיליארד דולר, כולל מזומנים בקופה מאוחדים של בערך 1.7 מיליארד דולר, אפשרות הון חוזר זמינה של 738 מיליון דולר בתחבורה נכון ל-30 ביוני 2020, ונזילות חדשה של עד 1.0 מיליארד דולר מאמצעי האשראי המובטח העדיף שנמסר עליו לאחרונה

תזכורת\ מידע למדיה: בומברדיה תדווח על תוצאותיה הפיננסיות ברבעון השני של 2020 ב-6 באוגוסט, 2020
ב-6 באוגוסט 2020 בשעה 08:00, שעון החוף המזרחי, אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל, ג'ון די ברט, סגן נשיא בכיר ומנהל הכספים הראשי ופטריק גוטשה, סגן נשיא, אסטרטגיה תאגידית ויחסי משקיעים, יקיימו שידור אינטרנטי / שיחת ועידה שמיועדים למשקיעים ולאנליסטים פיננסיים כדי לסקור את התוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני שהסתיים ב-30 ביוני 2020.

אנטרה ביו יוצגו בכנס הווירטואלי של ביוטכנולוגיה
אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה כי חברי צוות הניהול שלה ישתתפו וירטואלית בכנס ביוטכנולוגיה ביום שני, 10 באוגוסט, 2020 ב-12:30 (שעון קיץ).

הפדרציה האוניברסלית לשלום: עצרת מקוונת הקוראת לשלום, פיוס ושגשוג הדדי
יותר ממיליון צפויים להצטרף! מנהיגי העולם מצביעים על הדרך קדימה, מעבר לאתגרים הגלובליים כולל COVID-19, יחסי גזע, בעיות סביבתיות ומיתון כלכלי גלובלי.

אנדרסן גלובל נכנסת לצ'ילה בשיתוף פעולה עם שתי חברות
אנדרסן גלובל נכנסת לשוק הצ'יליאני באמצעות הסכמי שיתוף פעולה עם שתי חברות מבוססות בסנטיאגו: משרד עורכי הדין Chirgwin Peñafiel וחברת המס SPASA Consulting. החברות הללו הן בשותפות קרובה זו לזו ומוסיפות עומק ורוחב לפלטפורמה הדרום האמריקנית של הארגון עם התרחבותה המתמדת.

JDE Peet’s מדווחת על תוצאות חזקות למחצית הראשונה של 2020
הביצועים החזקים משקפים עמידה איתנה של הפעילות העסקית וחוזק מותגים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI