דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים L&T Technology Services הוכרה בין חברות השירותים ההנדסיים למכשירים רפואיים שבצמרת על ידי Everest Group
L&T Technology Services הוכרה בין חברות השירותים ההנדסיים למכשירים רפואיים שבצמרת על ידי Everest Group
חיים נוי 02/03/19 |  צפיות: 377
L&T Technology Services הוכרה בין חברות השירותים ההנדסיים למכשירים רפואיים שבצמרת על ידי Everest Group

בנגלורו, הודו, 28 בפברואר 2019, (BUSINESS WIRE) :

L&T Technology Services Limited (NSE: LTTS), חברה גלובלית מובילה שעוסקת רק בשירותים הנדסיים, הוכרה כ"מובילה" ודורגה בין ספקי השירותים ההנדסיים למכשירים רפואיים שבצמרת על ידי Everest Group, חברת ייעוץ ומחקרים.

הערכת השירותים ההנדסיים למכשירים רפואיים Peak MatrixTM של Everest Group לשנת 2019 מסווגת את 12 ספקי השירותים שבצמרת למובילים, מתמודדים עיקריים ושאפתנים על סמך פרמטרים שונים כגון האימוץ של השוק, התמהיל של התיק, הערך שמסופק, הנוכחות של ההספקה, חדשנות והשקעה. לדברי Everest Group, גורמים מבדלים כמו מומחיות חזקה בתחום המכשירים הרפואיים, יכולות מאוזנות לאורך רכיבי שרשרת הערך, פונקציות שירותים וקטגוריות של מוצרים והכרה של הלקוחות באיכות גמישה ועקבית של התוצרת הניעו את LTTS למעמד של המובילה במחקר.

סמיר בגה, מנהל השיווק הראשי ב-L&T Technology Services, אמר: "מכשירים רפואיים הוא תחום קריטי שבו התפתחויות טכנולוגיות עוזרות לאפשר טיפול איכותי בחולים. הלקוחות שלנו צריכים שירותים הטובים מסוגם כדי להבטיח דיוק ואמינות גבוהים וגם עמידה בנורמות ותקנים בינ"ל שנוצרו. אנחנו מחויבים לעזור ללקוחותינו בצורך שלהם במודרניזציה וחידושים במוצרים באמצעות השירותים המעולים שלנו. ההכרה של Everest Group מדגישה את המחויבות שלנו להיות השותפים המועדפים של לקוחותינו במעבר שלהם מפתרונות שמתרכזים במוצרים לפתרונות שמתרכזים בחולים".

"חברות מכשירים רפואיים עושות מאמצים ייעודיים לציית לרגולציה המתפתחת, להפחית את העלויות של המוצרים ולאמץ טכנולוגיות דיגיטליות, ולספקי השירותים יש הזדמנות להציג לראווה הצעות ערך מובדלות על סמך המומחיות הטכנית שלהם והשקעות ייעודיות במוצרים חדשים, ציות, הנדסת ערך ותכנון שמתמקד בבני אדם", אמר אקשט ואיד, סגן נשיא, Everest Group.

"ידע חזק בתחום, תיק מאוזן בין הקטגוריות של המכשירים והשקעות ייעודיות בתשתיות ונכסי מעבדות עזרו ל-L&T Technology Services לעלות כמובילה בהערכת השירותים ההנדסיים למכשירים רפואיים Peak MatrixTM של Everest Group שפורסמה לאחרונה.

מכשירים רפואיים הוא השוק האנכי עם הצמיחה המהירה ביותר של L&T Technology Services והחברה מונה שבעה מעשרת יצרני הציוד הרפואי המובילים שבצמרת בין לקוחותיה. הדוח של Everest Group מציין שני סיפורי הצלחה בהנדסה רפואית שמדגישים את היכולות הייחודיות של LTTS בתחום.

LTTS עזרה ליצרן ציוד רפואי מוביל על ידי שיפור האמינות של ציוד הסלייד מייקר סטריינר שלו ותיקנה 15 בעיות קריטיות שהקטינו את היעילות שלו והגדילו את עלויות התחזוקה. עבור לקוח אחר, LTTS פיתחה את מכשיר הניפוח לכירורגיית כלי הדם הראשון בעולם עם יכולת לחץ של 40 אטמוספרות. במקרה הזה, החברה עזרה לקצר את זמן ההגעה לשוק וחיזקה את המכירה של המכשיר.

אודות L&T Technology Services Limited:

L&T Technology Services Limited (LTTS) היא חברת בת רשומה בבורסה של Larsen & Toubro Limited שמתמקדת בשירותי הנדסה ומו"פ. אנחנו מציעים שירותי ייעוץ, תכנון, פיתוח ובדיקה לאורך מחזור חיי הפיתוח של המוצר והתהליך. בסיס הלקוחות שלנו כולל 52 חברות Fortune 500 ו-51 מחברות ההנדסה, מחקר ופיתוח הגדולות בעולם  במוצרים תעשייתיים, מכשירים רפואיים, תחבורה, טלקום והייטק, ותעשיות התהליכים. הבסיס שלנו בהודו ויש לנו בסביבות 14,700 עובדים הפזורים ב-17 משרדי תכנון גלובליים, 27 משרדי מכירות גלובליים ו-48 מעבדות חדשנות נכון ל-31 בדצמבר 2018.

למידע נוסף על L&T Technology Services, בקרו בבקשה באתר www.LntTechservices.com

אנשי קשר

Aniruddha Basu
L&T Technology Services Limited
E: Aniruddha.Basu@LntTechservices.com
T: +91-80-67675173

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20190228005482/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך

The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור
The We Company הודיעה היום שהיא הגישה הצהרת רישום על גבי טופס S-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור של המניות הרגילות סוג A שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו.

המכון לניהול פרויקטים עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50
הארגון מכיר בפעילות הכלל עולמית ומנצל ניהול פרויקטים פרו בונו לתועלת חברתית

אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה
אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המיסים העצמאיות הגדולות ביותר באוסטריה, חברת המיסים מווינה G&W International Steuerberatungs- und Wirtschaftstreuhand GmbH, שמביאה את מספר המומחים המקצועיים במדינה לסביבות 140.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה
סך הכנסות של 7.8 מיליון דולר ממוצרים גנריים הושלמה ההרשמה בניסויים שלב 3 של TWIN והם מתקדמים לפי התכנון לדיווח על תוצאות ברבעון הרביעי של 2019

Great Bay Bio מוסיפה שני מובילים בענף לוועדה המייעצת
Great Bay Bio, חברת ביוטק של בינה מלאכותית מובילה שעוסקת בפיתוח CMC (כימיה, ייצור ואמצעי בקרה) מוכוון נתונים של תרופות ביולוגיות חדשניות, שמחה להודיע על הקמת המועצה המייעצת התלת מימדית שלה

Mary Kay חושפת מחקר על תפקוד המחסום העורי והאדמה של הפנים במפגש של האיגוד הסיני לרפואה אינטגרטיבית
המנהלת הבכירה לעניינים רפואיים של Mary Kay סין, ד"ר ג'ני ג'יאנג, שיתפה תוצאות מחקר של אסטרטגיות לשיפור תפקוד המחסום העורי והאדמה של הפנים. הממצאים האלה עשויים לספק תובנות חשובות להבנת עור רגיש. בין המשתתפים היו הדרמטולוגיים המובילים של המדינה ומנהלים נכבדים מחברות קוסמטיקה.

המכון לניהול פרויקטים מודיע על הרכישה של Disciplined Agile
מרחיב את ההיצע עבור מנהלי וצוותי פרויקטים לבחור את "אופן העבודה" שלהם

תרו מפרסמת את התוצאות ברבעון שהסתיים ביוני 2019
המכירות נטו של 161.3 מיליון דולר גדלו ב-6.7 מיליון דולר, או 4.3%, למרות קיטון חד ספרתי בכמויות בעיקר בגלל תמהיל הקטגוריות. הרווח הגולמי של 101.7 מיליון דולר גדל ב-1.6 מיליון דולר, וכאחוז מהמכירות היה 63.1% לעומת 64.7%.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI