דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות זיכרונות מהעיר הקדושה
זיכרונות מהעיר הקדושה
יחיאל לוי 28/02/19 |  צפיות: 1308
אירועים משמחים הם חלק בלתי נפרד מהחיים של בני האדם מן הרגע שבו הם נולדים. יש כאלה שעבורם מדובר באירועים ספורים בלבד, אבל ביהדות באופן די מסורתי טקסי המעבר הכי חשובים הם גם כאלה אשר כוללים אירוע חגיגי שאליו מוזמנים בני המשפחה הקרובה והרחוקה לצד חברים טובים יותר ופחות של אותה משפחה.

כך ישנו אירוע עבור ברית המילה של תינוק חדש, אירוע עבור טקס בר המצווה של נער ואירוע של חתונה מרגש עבור שני בני זוג שבאו בברית הנישואין הקדושה כדת וכדין. את כל אחד מן האירועים הללו נוהגים גם לתעד עם צרור של צילומים נכבד, כאשר אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

 

דואגים לזיכרונות יפים

כל חגיגה שאותה חוגגים במהלך החיים היא כזו אשר ראויה לתיעוד, וכך אנשים רבים טורחים בין כל ההכנות שהם מבצעים עבור אירוע משמח ונעים לכולם, גם למצוא צלם אירועים שיודע לתעד את כל היום הנהדר הזה מאלף ועד תו.

כדי שהאירוע הזה יהיה עד כמה שיותר זכור בתור קסום כפי שהוא היה, זה חשוב להתמקד על צלם בירושלים שמכיר היטב את העיר הזו ויודע את כל הסודות הגלויים והחבויים שהיא מכילה. באופן הזה מתקבלים צילומים מרגשים שבהם נהנים לעלעל מידי פעם בפעם, ואפילו אותם להגדיל לכדי קולאז' יפהפה שמתעד את כל ההיסטוריה של אירוע מופלא שפעם היה.

 

הייחודיות של צילום בירושלים

כאשר מבקשים לבצע צילומים עבור אירוע מיוחד, אחד מן המקומות שאר נחשבים בתור לוקיישן מאוד אהוב על ישראלים רבים הוא זה של ירושלים העיר הקדושה. מדוע? כי העיר הזו לא רק גדולה מאוד, אלא מאחדת בתוכה מגוון רחב מאוד של נופים לצד תרבויות שונות שאת הנגיעה שלהן בעיר רואים בכל מיני אזורים.

לכן, אם רוצים כי הצילום יהיה יוצא דופן בייחודיות שבו זה עדיף לבדוק היטב את המיקומים שקיימים מלבד האזור של הכותל והעיר העתיקה, אלא יותר מקומות קסומים כמו האזור של עיר דוד, האזור של שוק מחנה יהודה והאזור של קניון ממילא אפילו, במידה וזה משהו שקשור באופן ספציפי אל האדם שאותו מצלמים. כל צלם בירושלים שיש לו ניסיון רב בעיר הזו, יודע כבר להמליץ על המיקומים הכי יפים שנותנים את התמונות הכי יפות, כאלה שלא רואים בכל אלבום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI