דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קתוורקס מוסיפה סגן נשיא לשיווק גלובלי להנהלה הבכירה
קתוורקס מוסיפה סגן נשיא לשיווק גלובלי להנהלה הבכירה
חיים נוי 26/02/19 |  צפיות: 484

קתוורקס מוסיפה סגן נשיא לשיווק גלובלי להנהלה הבכירה

כפר סבא, ישראל ואליסו וייחו, קליפורניה, 25 בפברואר 2019, (BUSINESS WIRE):

קתוורקס הודיעה שראמין מוסאבי הצטרף לקתוורקס כסגן נשיא לשיווק גלובלי ואסטרטגיה. מר מוסאבי, משווק מנוסה בתחום הלב וכלי דם, יהיה אחראי על ההשקה הקלינית והמסחרית בארה"ב של מערכת  FFRangioTMשל קתוורקס וההתרחבות העתידית הישירה לשווקים גלובליים אחרים.

למר מוסאבי יש מומחיות של יותר מ-15 שנים בשיווק גלובלי, אסטרטגיה, פיתוח מוצרים וניהול כללי והוא מוכר מאוד בזכות ההשקות של כמה ממכשירי הלב וכלי דם הכי מוצלחים בעשור האחרון. לפי שהצטרף לקתוורקס, ראמין היה מנהל השיווק של Transcatheter Heart Valves בארה"ב ב-Edwards Lifesciences. ראמין קיבל תארי B.S. בהנדסת מחשבים ובהנדסת חשמל מהאוניברסיטה של קליפורניה, אירביין. הוא גם קיבל תואר M.B.A. מהאוניברסיטה של קליפורניה, אירביין ותעודת הנהלה בכירה בבריאות בחדשנות עסקית בבריאות גלובלית מבית הספר למינהל עסקים של הרווארד.

ג'ים קורבט, מנכ"ל קתוורקס, אמר על המינוי של ראמין: "אני מאוד נרגש מהצטרפותו של ראמין לצוות ההנהלה שלנו. החשיבה האנליטית והאסטרטגית שלו יחד עם הניסיון בהשקת טכנולוגיות חדשניות ומשנות מצב תוך שימוש בפלטפורמות דיגיטליות מתקדמות כדי להעלות מודעות ולהגדיל את האימוץ, יועילו מאוד כשאנו משיקים ומגדילים את האימוץ של מערכת FFRangio של קתוורקס בארצות הברית ובעולם. המערכת של קתוורקס מהווה הזדמנות אדירה לקרדיולוגיים התערבותיים לשפר את איכות הטיפול ולהוריד עלויות בטיפול במחלת לב כלילית של כלי דם רבים".

מר מוסאבי אמר: "אני נרגש להצטרף לקתוורקס ואני יודע שרופאים וחולים יפיקו תועלת רבה מכך שתהיה פלטפורמה לא פולשנית אובייקטיבית שתתמוך באופן שגרתי בקבלת החלטות PCI (התערבות כלילית מלעורית) בזמן אנגיוגרפיה כלילית. המטרה שלנו היא להבטיח שמערכת FFRangio של קתוורקס תהיה מועילה מבחינה קלינית וכלכלית לקרדיולוגיים התערבותיים, החולים שלהם ולמערכת הבריאות כולה".

מערכת FFRangio של קתוורקס מספקת במהירות ובמדויק את הנחיית FFR האובייקטיבית שנחוצה למיטוב החלטות לגבי טיפולי PCI לכל חולה. היא לא פולשנית ומבוצעת בזמן ההליך במהלך אנגיוגרפיה כלילית מבלי להוסיף סיכונים קליניים נוספים או עלויות לכל תהליך. החברה קיבלה אישור 510(k) מ-FDA בארה"ב עבור תוכנת הסימולציה הפיזיולוגית של כלי הדם הכליליים FFRangio של קתוורקס ב-19 בדצמבר 2018.

אודות קתוורקס

קתוורקס היא חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת ביישום פלטפורמת המדע החישובי המתקדמת שלה כדי למטב החלטות בטיפולי PCI ולהעלות את צילום העורקים הכליליים מהערכה חזותית לכלי לקבלת החלטות אובייקטיביות מבוססות FFRangio עבור רופאים. הוכח שקבלת החלטות PCI מונחית FFR מעניקה תועלת קלינית משמעותית לחולים עם מחלת לב כלילית ותועלת כלכלית לחולים ולמשלמים. ההתמקדות של החברה כיום היא ספציפית בהבאת המערכת FFRangio של קתוורקס לשוק כדי לספק הנחיית FFRangio מהירה, מדויקת ואובייקטיבית בזמן ההליך שמעשית בכל המקרים.

אנשי קשר

Jim Corbett , מנכ"ל
+1 949.395.1214
jim.corbett@cath.works

מקור:  CathWorks

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190225005173/en

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Mary Kay מקדמת את המחויבות להעצמה נשית גלובלית בפורום של ההסכם של האו"ם לשוויון מגדרי
ההסכם הגלובלי, שתומכים בו מנהלים כלליים, הוא מסגרת מעשית לפיתוח, יישום וגילוי של מדיניות ופרקטיקות של קיימות, שמציעה למשתתפים קשת רחבה של זרימות עבודה, כלי ניהול ומשאבים, שכולם מיועדים לעזור לקדם מודלים עסקיים ושווקים בני קיימא.

אולפני אמזון הזמינו עונה רביעית של הקומדיה זוכת פרס האמי גברת מייזל המופלאה
בעונה השלישית של גברת מייזל המופלאה, מידג' וסוזי מגלות שהחיים בסיבוב הופעות עם שיי אפופי זוהר אבל מעוררי ענווה, והן לומדות לקח בעסקי השעשועים שלעולם לא ישכחו. ג'ואל מתקשה לתמוך במידג' כשהוא רודף אחרי החלומות שלו, אייב מאמץ משימה חדשה ורוז מגלה שיש לה כישרונות משלה.

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בניגריה באמצעות The New Practice
אנדרסן גלובל התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין מלאגוס The New Practice (TNP) ומגדילה את הנוכחות של הארגון הגלובלי שלה באפריקה ומחזקת את הנוכחות שלה בניגריה.

Madison Realty Capital מספקת הלוואת בנייה של 210 מיליון דולר למלון ארבע העונות ובתי מגורים פרטיים בפורט לודרדייל
המימון מאפשר ל-Fort Partners, חברת פיתוח מאוד מכובדת, להשלים את הבנייה האנכית בפרויקט עם 22 קומות של המותג ארבע העונות

וויפרו מקבלת הכרה כמובילה בחברות ייעוץ בבינה מלאכותית על ידי חברת מחקר בלתי תלויה
החברה העריכה את החברות המשתתפות על ידי מחקר, ניתוח ומתן ציונים ב-23 קריטריונים שונים בשלוש קטגוריות עיקריות - היצע נוכחי, אסטרטגיה ונוכחות בשוק.

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים בוחרת בארבעה בתי ספר למינהל עסקים חדשים לחברות
בתי הספר החדשים מייצגים אזורים ג"ג מגוונים, ומביאים נקודת מבט חשובה שתומכת במשימה של GMAC

MoEngage Inc. מקבלת מעמד של כשירות חוויה קמעונאית של Amazon Web Services
MoEngage Inc, פלטפורמה חכמה למעורבות לקוחות, הודיעה היום שקיבלה כשירות קמעונאות של Amazon Web Services (AWS).

זיהאד וולס חוזר ל-True Religion Apparel כמנהל הקריאטיבי
True Religion Apparel, Inc. הודיעה היום שזיהאד וולס, מונה למנהל הקריאטיבי החדש שלה, בתוקף מיידי. מר וולס היה בעבר סגן הנשיא לעיצוב של True Religion Apparel מ-2006 עד 2017 ותפקידו האחרון היה סגן נשיא לעיצוב וקריאטיב ב-AG Jeans

OKEx תשיק מסחר באופציות
בורסת הקריפטו הראשונה שתציע מסחר ב-C2C, ספוט, חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות באותו מקום

Hawk Security Limited התחילה למכור כונן SSD חיצוני מוגן על ידי חומרה עם הצפנה בדרגה צבאית AES 256 XTS
הכונן נקרא Hawk S-Drive. ההתקן הקומפקטי מגיע עם USB 3.1 Gen 1 מודרני, מארז אלומיניום (84 * 40 * 10 mm) עם משקל של 42 גרם בלבד, וזיכרון פנימי (מ-128 GB עד 2 TB).
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI