דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קתוורקס מוסיפה סגן נשיא לשיווק גלובלי להנהלה הבכירה
קתוורקס מוסיפה סגן נשיא לשיווק גלובלי להנהלה הבכירה
חיים נוי 26/02/19 |  צפיות: 238

קתוורקס מוסיפה סגן נשיא לשיווק גלובלי להנהלה הבכירה

כפר סבא, ישראל ואליסו וייחו, קליפורניה, 25 בפברואר 2019, (BUSINESS WIRE):

קתוורקס הודיעה שראמין מוסאבי הצטרף לקתוורקס כסגן נשיא לשיווק גלובלי ואסטרטגיה. מר מוסאבי, משווק מנוסה בתחום הלב וכלי דם, יהיה אחראי על ההשקה הקלינית והמסחרית בארה"ב של מערכת  FFRangioTMשל קתוורקס וההתרחבות העתידית הישירה לשווקים גלובליים אחרים.

למר מוסאבי יש מומחיות של יותר מ-15 שנים בשיווק גלובלי, אסטרטגיה, פיתוח מוצרים וניהול כללי והוא מוכר מאוד בזכות ההשקות של כמה ממכשירי הלב וכלי דם הכי מוצלחים בעשור האחרון. לפי שהצטרף לקתוורקס, ראמין היה מנהל השיווק של Transcatheter Heart Valves בארה"ב ב-Edwards Lifesciences. ראמין קיבל תארי B.S. בהנדסת מחשבים ובהנדסת חשמל מהאוניברסיטה של קליפורניה, אירביין. הוא גם קיבל תואר M.B.A. מהאוניברסיטה של קליפורניה, אירביין ותעודת הנהלה בכירה בבריאות בחדשנות עסקית בבריאות גלובלית מבית הספר למינהל עסקים של הרווארד.

ג'ים קורבט, מנכ"ל קתוורקס, אמר על המינוי של ראמין: "אני מאוד נרגש מהצטרפותו של ראמין לצוות ההנהלה שלנו. החשיבה האנליטית והאסטרטגית שלו יחד עם הניסיון בהשקת טכנולוגיות חדשניות ומשנות מצב תוך שימוש בפלטפורמות דיגיטליות מתקדמות כדי להעלות מודעות ולהגדיל את האימוץ, יועילו מאוד כשאנו משיקים ומגדילים את האימוץ של מערכת FFRangio של קתוורקס בארצות הברית ובעולם. המערכת של קתוורקס מהווה הזדמנות אדירה לקרדיולוגיים התערבותיים לשפר את איכות הטיפול ולהוריד עלויות בטיפול במחלת לב כלילית של כלי דם רבים".

מר מוסאבי אמר: "אני נרגש להצטרף לקתוורקס ואני יודע שרופאים וחולים יפיקו תועלת רבה מכך שתהיה פלטפורמה לא פולשנית אובייקטיבית שתתמוך באופן שגרתי בקבלת החלטות PCI (התערבות כלילית מלעורית) בזמן אנגיוגרפיה כלילית. המטרה שלנו היא להבטיח שמערכת FFRangio של קתוורקס תהיה מועילה מבחינה קלינית וכלכלית לקרדיולוגיים התערבותיים, החולים שלהם ולמערכת הבריאות כולה".

מערכת FFRangio של קתוורקס מספקת במהירות ובמדויק את הנחיית FFR האובייקטיבית שנחוצה למיטוב החלטות לגבי טיפולי PCI לכל חולה. היא לא פולשנית ומבוצעת בזמן ההליך במהלך אנגיוגרפיה כלילית מבלי להוסיף סיכונים קליניים נוספים או עלויות לכל תהליך. החברה קיבלה אישור 510(k) מ-FDA בארה"ב עבור תוכנת הסימולציה הפיזיולוגית של כלי הדם הכליליים FFRangio של קתוורקס ב-19 בדצמבר 2018.

אודות קתוורקס

קתוורקס היא חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת ביישום פלטפורמת המדע החישובי המתקדמת שלה כדי למטב החלטות בטיפולי PCI ולהעלות את צילום העורקים הכליליים מהערכה חזותית לכלי לקבלת החלטות אובייקטיביות מבוססות FFRangio עבור רופאים. הוכח שקבלת החלטות PCI מונחית FFR מעניקה תועלת קלינית משמעותית לחולים עם מחלת לב כלילית ותועלת כלכלית לחולים ולמשלמים. ההתמקדות של החברה כיום היא ספציפית בהבאת המערכת FFRangio של קתוורקס לשוק כדי לספק הנחיית FFRangio מהירה, מדויקת ואובייקטיבית בזמן ההליך שמעשית בכל המקרים.

אנשי קשר

Jim Corbett , מנכ"ל
+1 949.395.1214
jim.corbett@cath.works

מקור:  CathWorks

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190225005173/en

ההודעה לעיתונות  מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת: אנה קרנינה - על פי הרומן הנודע של טולסטוי בהפקה צנועה ומרגשת - כוריאוגרפיה קסומה - בית צבי
22/07/19 | תיאטרון
"אנה קרנינה" העולה בבית צבי ברמת גן היא הצגה צנועה ומרגשת, שזורה בכישרונות צעירים ומוכשרים ומעל לכל, מלווה בכוריאוגרפיה נפלאה ובמוזיקה תקופתית מעולה.

חברת פלוק רוכשת את המובילה באמינות תעשייתית PRÜFTECHNIK
חברת פלוק, המובילה הגלובלית במכשירי בדיקה ומדידה, רכשה את PRÜFTECHNIK שנמצאת באיזמאנינג, גרמניה, מובילת שוק בשיוור מדויק של צירים באמצעות לייזר, ניטור מצב ובדיקות לא הרסניות.

Blue Magic Inc. תשיק את japanese-cuisine.com, תוך שימוש בלמידה מתוקשבת כדי ללמד את התרבות והטכניקות של המטבח היפני האותנטי
הקורס היחידי בעולם שפועל לפי מערכת אישורי הארד שמוכרת על ידי ממשלת יפן

ביקורת: יומן חוף ברייטון - - מחזהו הנודע של ניל סיימון - מרגש ומענג - חוויה תיאטרלית - בית צבי
11/07/19 | תיאטרון
"יומן חוף ברייטון" המועלה בבית צבי ברמת גן הוא מחזה נודע פרי עטו של המחזאי ניל סיימון וההפקה בבימויה של ליאת פישמן לני היא מרשימה , מרגשת ומענגת . ליאת הצליחה ללהטט עם להקת השחקנים המוכשרת והביצוע הוא חוויה תיאטרלית מרשימה.

מוזיאון האמנות הדיגיטלית של מורי בילדינג: teamLab Borderless" יציין שנה לקיומו
קידם בברכה 2.3 מיליון מבקרים מיותר מ-160 מדינות -- מושך אנשים מחו"ל כיעד מוביל של טוקיו, יפן --

טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים למרץ 2019
riton Digital® היא המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים.

C3.ai מודיעה על צאתו לאור של הספר החדש של המנכ"ל טום סיבל, "השינוי הדיגיטלי"
סיבל מציע למנהלים בכירים תוכנית פעולה קונקרטית להוביל שינוי דיגיטלי בארגונים שלהם

הופעת הבכורה של Andersen Tax בבריטניה
אנדרסן גלובל גאה להודיע על הופעת הבכורה של השם אנדרסן בבריטניה עם ההקמה של Andersen Tax LLP. Andersen Tax LLP בבריטניה מצטרפת לארגון הגלובלי כחברה החברה הראשונה בבריטניה ומנהלים אותה השותפים ג'ורג' מקרקן, ג'וליאן נלברג ופול לוידס.

סול-ג'ל מודיעה על תוצאות ראשוניות חיוביות בתוכנית שלב 3 של Epsolay® ברוזציאה פפולו פוסטולרית
09/07/19 | בריאות
כל נקודות הסיום הראשוניות והמשניות הושגו בשני הניסויים הקליניים שלב 3 נראתה יעילות מהירה, עם הגעה למובהקות סטטיסטית כבר בשבוע 2 בהשוואה לנשא

סטייט סטריט ממנה מנהל לעסקים שלה בבריטניה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה
כמנהל סטייט סטריט ב-EMEA, אמברוסיוס יהיה אחראי לכל הפעילות העסקית באזור כולל יצירת אסטרטגיה, שמירה על מעורבות הלקוחות, פיתוח כישרונות, פיקוח על ניהול סיכונים, ניצול הזדמנויות צמיחה וגם ניהול הקשרים עם בעלי עניין שונים כולל פקידי מימשל ורגולטורים מקומיים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI