דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אוסטרליה עולה כחדשנית מובילה בחקלאות 4.0
אוסטרליה עולה כחדשנית מובילה בחקלאות 4.0
חיים נוי 21/02/19 |  צפיות: 322
אוסטרליה עולה כחדשנית מובילה בחקלאות 4.0

משקיעים וחוקרים פונים לאוסטרליה כדי לפתח את טכנולוגיות החקלאות והמזון של העתיד

סידני, 21 בפברואר 2019, (BUSINESS WIRE) :

ההיסטוריה הארוכה והמכובדת של אוסטרליה במחקר חקלאי מחזקת את מעמדה כמרכז גלובלי של טכנולוגיות חקלאות ומזון.

עם מגוון של אקלימים ומערכות אקולוגיות, סביבה עסקית יציבה וחיובית וחיבור עם השווקים הצומחים במהירות של אסיה, אוסטרליה מנצלת את היתרונות האלה כדי להפוך למרכז של חדשנות באגטק ופודטק.

אוסטרליה למען חקלאות 4.0, יוזמה חדשה של אוסטרייד, הסוכנות לקידום המסחר וההשקעות של המדינה, תתבסס על הרקורד המרשים של אוסטרליה בחדשנות חקלאית כדי לקדם השקעות זרות, ייצוא ושיתוף פעולה באגטק ופודטק.

מטרת היוזמה לבסס את אוסטרליה כמרכז גלובלי לחדשנות בחקלאות ומזון. היא תציג לראווה את היכולות של אוסטרליה באגטק ופודטק, ותדגיש את ההתפתחויות הטכנולוגיות הייחודיות שלה, המחקר והמצוינות, רקורד חזק של מומחיות בחידושים, וגם את התמיכה הממשלתית החזקה וערוצי היצוא המבוססים של המדינה.

אוסטרייד פיתחה פלטפורמה דיגיטלית חדשה (www.austrade.gov.au/agriculture40), שמושקת היום ב-evokeAG. היא תציג לראווה יכולות ותובנות ממגזר האגטק ופודטק האוסטרלי, ותחבר משקיעים, יצואנים ושותפי מחקר למנהיגים ובעלי העניין בתחום במימשל, במגזר הפרטי ובאקדמיה של אוסטרליה.

evokeAG הוא אירוע חדש של טכנולוגיות אגריפוד לקהילת המזון והחקלאות. האירוע, שמתקיים במלבורן, אוסטרליה, מפגיש חקלאים, חדשנים ומשקיעים מאוסטרליה ומחו"ל כדי לשתף ולחקור כיוונים חדשים לדור החדש של מזון וחקלאות.

אוסטרייד מארחת יותר מ-70 נציגים במשלחת כלל ארצית במשך שבוע שלם כחלק מ-evokeAG. המשלחת תיסע לאתרים בטריטוריה של בירת אוסטרליה, ניו סאות וולס, קווינסלנד, טסמניה וויקטוריה, ולנציגים תהיה הזדמנות להיפגש עם הזנקי האגטק ופודטק המובילים של אוסטרליה, יזמים מצליחים, עסקים, גופי מחקר וסוכנויות ממשלתיות.

"לאוסטרליה יש פוטנציאל להיות מעצמה בטכנולוגיות אגריפוד ואנחנו רוצים לעזור למגזר להגיע למלוא הפוטנציאל שלו", אמר סיימון ברמינגהם, שר המסחר, התיירות וההשקעות.

"החקלאים שלנו הם בין החדשנים ביותר בעולם אבל אנחנו מאחורי השאר כשמדובר במסחור של טכנולוגיות המזון והחקלאות שלנו. היוזמה הזאת עוסקת בחיבור משקיעים עם חקלאים והזנקי אגטק אוסטרלים וגם ביצירת הזדמנויות ליותר שיתוף פעולה במחקר ופיתוח".

ממשלת אוסטרליה משקיעה יותר מ-600 מיליון דולר אוסטרלי בשנה במחקר ופיתוח חקלאי, ותומכת ביוזמה של פדרציית החקלאים הלאומית להגדיל את החקלאות האוסטרלית לתעשייה של 100 מיליארד ד"א עד 2030.

"החקלאים ויצרני המזון האוסטרלים ידועים בכל העולם בחדשנות שלהם, הם משתמשים בטכנולוגיה כדי להגדיל בעקביות את הפריון, לפתח מוצרים יותר איכותיים ולבנות עסקים תחרותיים בקנה מידה גלובלי. למרות התמודדות עם תנאי סביבה ואקלים מהקשים ביותר בעולם, הם הפכו את המדינה ליצרנית בין החמש הראשונות של שעורה, שיבולת שועל, חומוס, שקדים, בקר, כבשים וצמר", אמרה קארן קסטון, מומחית השקעות בכירה, עסקי חקלאות ומזון, אוסטרייד.

"יצרני התוצרת החקלאית והמזון האוסטרלים גם ממהרים לרתום טכנולוגיות שבחזית הקידמה כדי לספק חומרי גלם ומוצרים באיכות גבוהה שניתן לעקוב אחריהם לשוקי יצוא. פתרונות האגטק ופודטק שלנו מושכים תשומת לב רבה ברחבי העולם, ואנחנו רואים עניין גובר ממשקיעים ושותפי מחקר זרים שרואים באוסטרליה שדה ניסויים או בסיס אזורי להמשך פיתוח ויזמות".

מובילים גלובליים באגטק ופודטק, כמו סיסקו ובוש, בוחרים באוסטרליה כבסיס להרחבת פעילות החדשנות שלהם.

סיסקו השקיעה באגטק האוסטרלי על ידי הקמת מרכזי חדשנות בפרת וסידני, שניים מרק עשרה מרכזי חדשנות ברשת הגלובלית של סיסקו. סיסקו אוסטרליה מנצלת את תעשיית החקלאות החזקה של המדינה, וכיום היא מנסה חידוש חדש באגטק.

בניו סאות וולס וויקטוריה מנסים את פלטפורמת ההחלטות של החווה כדי לספק לחוואים נתונים בזמן אמת בשטחים שלהם. הפלטפורמה מספקת חיבור מאובטח בשטח החווה על פני מרחקים ארוכים ותומכת בכל יישום/ חיישן של צד שלישי. שותפים מהתעשייה יכולים לארח את היישומים והחיישנים שלהם בפלטפורמה. המטרה של סיסקו היא לקחת את הפתרון הזה לכל העולם יחד עם שותפי האגטק שלה.

קווין בלוק, מנהל טכנולוגיות ראשי, סיסקו אוסטרליה, אמר שההחלטה של סיסקו להשקיע בחידושי חקלאות באוסטרליה מקבלת דחיפה משיתוף הפעולה של קהילת האגטק והיחס של "אפשר לעשות" והגישה של פתרון בעיות מצד חקלאי אוסטרליה.

"הגודל היחסי של אוסטרליה, הידע הנרחב במזון וחקלאות, הגישה של פתרון בעיות והתמיכה של הממשלה בשיתופי פעולה יצרו סביבה שתומכת בפיתוח של חידושים חדשים", אומר בלוק. "זה מרחב של שיתוף פעולה שבו "הטק" וה"משתמש" -- היצרנים והאגרונומים -- יכולים להיפגש כדי ליצור פתרונות שהם רלבנטיים ואיתנים".

מצאנו כמה פתרונות כאן באוסטרליה".

"בוש משקיעה באוסטרליה כמרכז פיתוח של חקלאות 4.0 משלוש סיבות עיקריות: ההיסטוריה העשירה שלה כיצרנית מובילה בעולם של סחורות חקלאיות, החוזק של המחקר החקלאי והיכולות המדעיות שלה והנכונות של תעשיית החקלאות והמזון לנסות ולאמץ פתרונות חדשים", אמר גאבין סמית, נשיא, בוש אוסטרליה.

"ההשקעות שלנו במוסדות אוסטרלים והשותפויות איתם הן עדות לחוזק של אוסטרליה בטכנולוגיות שיובילו את המהפכה הבאה בחקלאות".

בקרו בבקשה באתר www.austrade.gov.au/agriculture40 למידע נוסף על מגזר האגטק ופודטק של אוסטרליה וגלו איך נוכל לעזור לכם ולעסק שלכם להתחבר עם אוסטרליה.

צפו בסרטון על הסיבה שאוסטרליה היא יעד משכנע לחדשנות באגטק ופודטק.

אודות אוסטרייד

נציבות המסחר וההשקעות האוסטרלית (אוסטרייד) עוזרת לחברות ברחבי העולם לזהות ולנצל הזדמנויות השקעה באוסטרליה וגם להשיג מוצרים ושירותים אוסטרלים. העזרה שלנו כוללת:

  • תובנות על יכולות אוסטרליות
  • זיהוי פרויקטי השקעה ושותפים אסטרטגיים פוטנציאליים
  • לעזור לכם לזהות ספקים אוסטרלים ולהתקשר איתם

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

אנשי קשר

לשאלות מהמדיה, התקשרו בבקשה עם:
Naomi Mapstone
Media Manager, Australian Trade and Investment Commission
E: naomi.mapstone@austrade.gov.au
M: +61 466 142 308

מקור: Australian Trade and Investment Commission

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים



 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת: אנה קרנינה - על פי הרומן הנודע של טולסטוי בהפקה צנועה ומרגשת - כוריאוגרפיה קסומה - בית צבי
22/07/19 | תיאטרון
"אנה קרנינה" העולה בבית צבי ברמת גן היא הצגה צנועה ומרגשת, שזורה בכישרונות צעירים ומוכשרים ומעל לכל, מלווה בכוריאוגרפיה נפלאה ובמוזיקה תקופתית מעולה.

חברת פלוק רוכשת את המובילה באמינות תעשייתית PRÜFTECHNIK
חברת פלוק, המובילה הגלובלית במכשירי בדיקה ומדידה, רכשה את PRÜFTECHNIK שנמצאת באיזמאנינג, גרמניה, מובילת שוק בשיוור מדויק של צירים באמצעות לייזר, ניטור מצב ובדיקות לא הרסניות.

Blue Magic Inc. תשיק את japanese-cuisine.com, תוך שימוש בלמידה מתוקשבת כדי ללמד את התרבות והטכניקות של המטבח היפני האותנטי
הקורס היחידי בעולם שפועל לפי מערכת אישורי הארד שמוכרת על ידי ממשלת יפן

ביקורת: יומן חוף ברייטון - - מחזהו הנודע של ניל סיימון - מרגש ומענג - חוויה תיאטרלית - בית צבי
11/07/19 | תיאטרון
"יומן חוף ברייטון" המועלה בבית צבי ברמת גן הוא מחזה נודע פרי עטו של המחזאי ניל סיימון וההפקה בבימויה של ליאת פישמן לני היא מרשימה , מרגשת ומענגת . ליאת הצליחה ללהטט עם להקת השחקנים המוכשרת והביצוע הוא חוויה תיאטרלית מרשימה.

מוזיאון האמנות הדיגיטלית של מורי בילדינג: teamLab Borderless" יציין שנה לקיומו
קידם בברכה 2.3 מיליון מבקרים מיותר מ-160 מדינות -- מושך אנשים מחו"ל כיעד מוביל של טוקיו, יפן --

טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים למרץ 2019
riton Digital® היא המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים.

C3.ai מודיעה על צאתו לאור של הספר החדש של המנכ"ל טום סיבל, "השינוי הדיגיטלי"
סיבל מציע למנהלים בכירים תוכנית פעולה קונקרטית להוביל שינוי דיגיטלי בארגונים שלהם

הופעת הבכורה של Andersen Tax בבריטניה
אנדרסן גלובל גאה להודיע על הופעת הבכורה של השם אנדרסן בבריטניה עם ההקמה של Andersen Tax LLP. Andersen Tax LLP בבריטניה מצטרפת לארגון הגלובלי כחברה החברה הראשונה בבריטניה ומנהלים אותה השותפים ג'ורג' מקרקן, ג'וליאן נלברג ופול לוידס.

סול-ג'ל מודיעה על תוצאות ראשוניות חיוביות בתוכנית שלב 3 של Epsolay® ברוזציאה פפולו פוסטולרית
09/07/19 | בריאות
כל נקודות הסיום הראשוניות והמשניות הושגו בשני הניסויים הקליניים שלב 3 נראתה יעילות מהירה, עם הגעה למובהקות סטטיסטית כבר בשבוע 2 בהשוואה לנשא

סטייט סטריט ממנה מנהל לעסקים שלה בבריטניה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה
כמנהל סטייט סטריט ב-EMEA, אמברוסיוס יהיה אחראי לכל הפעילות העסקית באזור כולל יצירת אסטרטגיה, שמירה על מעורבות הלקוחות, פיתוח כישרונות, פיקוח על ניהול סיכונים, ניצול הזדמנויות צמיחה וגם ניהול הקשרים עם בעלי עניין שונים כולל פקידי מימשל ורגולטורים מקומיים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI