דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אוסטרליה עולה כחדשנית מובילה בחקלאות 4.0
אוסטרליה עולה כחדשנית מובילה בחקלאות 4.0
חיים נוי 21/02/19 |  צפיות: 1090
אוסטרליה עולה כחדשנית מובילה בחקלאות 4.0

משקיעים וחוקרים פונים לאוסטרליה כדי לפתח את טכנולוגיות החקלאות והמזון של העתיד

סידני, 21 בפברואר 2019, (BUSINESS WIRE) :

ההיסטוריה הארוכה והמכובדת של אוסטרליה במחקר חקלאי מחזקת את מעמדה כמרכז גלובלי של טכנולוגיות חקלאות ומזון.

עם מגוון של אקלימים ומערכות אקולוגיות, סביבה עסקית יציבה וחיובית וחיבור עם השווקים הצומחים במהירות של אסיה, אוסטרליה מנצלת את היתרונות האלה כדי להפוך למרכז של חדשנות באגטק ופודטק.

אוסטרליה למען חקלאות 4.0, יוזמה חדשה של אוסטרייד, הסוכנות לקידום המסחר וההשקעות של המדינה, תתבסס על הרקורד המרשים של אוסטרליה בחדשנות חקלאית כדי לקדם השקעות זרות, ייצוא ושיתוף פעולה באגטק ופודטק.

מטרת היוזמה לבסס את אוסטרליה כמרכז גלובלי לחדשנות בחקלאות ומזון. היא תציג לראווה את היכולות של אוסטרליה באגטק ופודטק, ותדגיש את ההתפתחויות הטכנולוגיות הייחודיות שלה, המחקר והמצוינות, רקורד חזק של מומחיות בחידושים, וגם את התמיכה הממשלתית החזקה וערוצי היצוא המבוססים של המדינה.

אוסטרייד פיתחה פלטפורמה דיגיטלית חדשה (www.austrade.gov.au/agriculture40), שמושקת היום ב-evokeAG. היא תציג לראווה יכולות ותובנות ממגזר האגטק ופודטק האוסטרלי, ותחבר משקיעים, יצואנים ושותפי מחקר למנהיגים ובעלי העניין בתחום במימשל, במגזר הפרטי ובאקדמיה של אוסטרליה.

evokeAG הוא אירוע חדש של טכנולוגיות אגריפוד לקהילת המזון והחקלאות. האירוע, שמתקיים במלבורן, אוסטרליה, מפגיש חקלאים, חדשנים ומשקיעים מאוסטרליה ומחו"ל כדי לשתף ולחקור כיוונים חדשים לדור החדש של מזון וחקלאות.

אוסטרייד מארחת יותר מ-70 נציגים במשלחת כלל ארצית במשך שבוע שלם כחלק מ-evokeAG. המשלחת תיסע לאתרים בטריטוריה של בירת אוסטרליה, ניו סאות וולס, קווינסלנד, טסמניה וויקטוריה, ולנציגים תהיה הזדמנות להיפגש עם הזנקי האגטק ופודטק המובילים של אוסטרליה, יזמים מצליחים, עסקים, גופי מחקר וסוכנויות ממשלתיות.

"לאוסטרליה יש פוטנציאל להיות מעצמה בטכנולוגיות אגריפוד ואנחנו רוצים לעזור למגזר להגיע למלוא הפוטנציאל שלו", אמר סיימון ברמינגהם, שר המסחר, התיירות וההשקעות.

"החקלאים שלנו הם בין החדשנים ביותר בעולם אבל אנחנו מאחורי השאר כשמדובר במסחור של טכנולוגיות המזון והחקלאות שלנו. היוזמה הזאת עוסקת בחיבור משקיעים עם חקלאים והזנקי אגטק אוסטרלים וגם ביצירת הזדמנויות ליותר שיתוף פעולה במחקר ופיתוח".

ממשלת אוסטרליה משקיעה יותר מ-600 מיליון דולר אוסטרלי בשנה במחקר ופיתוח חקלאי, ותומכת ביוזמה של פדרציית החקלאים הלאומית להגדיל את החקלאות האוסטרלית לתעשייה של 100 מיליארד ד"א עד 2030.

"החקלאים ויצרני המזון האוסטרלים ידועים בכל העולם בחדשנות שלהם, הם משתמשים בטכנולוגיה כדי להגדיל בעקביות את הפריון, לפתח מוצרים יותר איכותיים ולבנות עסקים תחרותיים בקנה מידה גלובלי. למרות התמודדות עם תנאי סביבה ואקלים מהקשים ביותר בעולם, הם הפכו את המדינה ליצרנית בין החמש הראשונות של שעורה, שיבולת שועל, חומוס, שקדים, בקר, כבשים וצמר", אמרה קארן קסטון, מומחית השקעות בכירה, עסקי חקלאות ומזון, אוסטרייד.

"יצרני התוצרת החקלאית והמזון האוסטרלים גם ממהרים לרתום טכנולוגיות שבחזית הקידמה כדי לספק חומרי גלם ומוצרים באיכות גבוהה שניתן לעקוב אחריהם לשוקי יצוא. פתרונות האגטק ופודטק שלנו מושכים תשומת לב רבה ברחבי העולם, ואנחנו רואים עניין גובר ממשקיעים ושותפי מחקר זרים שרואים באוסטרליה שדה ניסויים או בסיס אזורי להמשך פיתוח ויזמות".

מובילים גלובליים באגטק ופודטק, כמו סיסקו ובוש, בוחרים באוסטרליה כבסיס להרחבת פעילות החדשנות שלהם.

סיסקו השקיעה באגטק האוסטרלי על ידי הקמת מרכזי חדשנות בפרת וסידני, שניים מרק עשרה מרכזי חדשנות ברשת הגלובלית של סיסקו. סיסקו אוסטרליה מנצלת את תעשיית החקלאות החזקה של המדינה, וכיום היא מנסה חידוש חדש באגטק.

בניו סאות וולס וויקטוריה מנסים את פלטפורמת ההחלטות של החווה כדי לספק לחוואים נתונים בזמן אמת בשטחים שלהם. הפלטפורמה מספקת חיבור מאובטח בשטח החווה על פני מרחקים ארוכים ותומכת בכל יישום/ חיישן של צד שלישי. שותפים מהתעשייה יכולים לארח את היישומים והחיישנים שלהם בפלטפורמה. המטרה של סיסקו היא לקחת את הפתרון הזה לכל העולם יחד עם שותפי האגטק שלה.

קווין בלוק, מנהל טכנולוגיות ראשי, סיסקו אוסטרליה, אמר שההחלטה של סיסקו להשקיע בחידושי חקלאות באוסטרליה מקבלת דחיפה משיתוף הפעולה של קהילת האגטק והיחס של "אפשר לעשות" והגישה של פתרון בעיות מצד חקלאי אוסטרליה.

"הגודל היחסי של אוסטרליה, הידע הנרחב במזון וחקלאות, הגישה של פתרון בעיות והתמיכה של הממשלה בשיתופי פעולה יצרו סביבה שתומכת בפיתוח של חידושים חדשים", אומר בלוק. "זה מרחב של שיתוף פעולה שבו "הטק" וה"משתמש" -- היצרנים והאגרונומים -- יכולים להיפגש כדי ליצור פתרונות שהם רלבנטיים ואיתנים".

מצאנו כמה פתרונות כאן באוסטרליה".

"בוש משקיעה באוסטרליה כמרכז פיתוח של חקלאות 4.0 משלוש סיבות עיקריות: ההיסטוריה העשירה שלה כיצרנית מובילה בעולם של סחורות חקלאיות, החוזק של המחקר החקלאי והיכולות המדעיות שלה והנכונות של תעשיית החקלאות והמזון לנסות ולאמץ פתרונות חדשים", אמר גאבין סמית, נשיא, בוש אוסטרליה.

"ההשקעות שלנו במוסדות אוסטרלים והשותפויות איתם הן עדות לחוזק של אוסטרליה בטכנולוגיות שיובילו את המהפכה הבאה בחקלאות".

בקרו בבקשה באתר www.austrade.gov.au/agriculture40 למידע נוסף על מגזר האגטק ופודטק של אוסטרליה וגלו איך נוכל לעזור לכם ולעסק שלכם להתחבר עם אוסטרליה.

צפו בסרטון על הסיבה שאוסטרליה היא יעד משכנע לחדשנות באגטק ופודטק.

אודות אוסטרייד

נציבות המסחר וההשקעות האוסטרלית (אוסטרייד) עוזרת לחברות ברחבי העולם לזהות ולנצל הזדמנויות השקעה באוסטרליה וגם להשיג מוצרים ושירותים אוסטרלים. העזרה שלנו כוללת:

  • תובנות על יכולות אוסטרליות
  • זיהוי פרויקטי השקעה ושותפים אסטרטגיים פוטנציאליים
  • לעזור לכם לזהות ספקים אוסטרלים ולהתקשר איתם

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

אנשי קשר

לשאלות מהמדיה, התקשרו בבקשה עם:
Naomi Mapstone
Media Manager, Australian Trade and Investment Commission
E: naomi.mapstone@austrade.gov.au
M: +61 466 142 308

מקור: Australian Trade and Investment Commission

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Mary Kay מקדמת את המחויבות להעצמה נשית גלובלית בפורום של ההסכם של האו"ם לשוויון מגדרי
ההסכם הגלובלי, שתומכים בו מנהלים כלליים, הוא מסגרת מעשית לפיתוח, יישום וגילוי של מדיניות ופרקטיקות של קיימות, שמציעה למשתתפים קשת רחבה של זרימות עבודה, כלי ניהול ומשאבים, שכולם מיועדים לעזור לקדם מודלים עסקיים ושווקים בני קיימא.

אולפני אמזון הזמינו עונה רביעית של הקומדיה זוכת פרס האמי גברת מייזל המופלאה
בעונה השלישית של גברת מייזל המופלאה, מידג' וסוזי מגלות שהחיים בסיבוב הופעות עם שיי אפופי זוהר אבל מעוררי ענווה, והן לומדות לקח בעסקי השעשועים שלעולם לא ישכחו. ג'ואל מתקשה לתמוך במידג' כשהוא רודף אחרי החלומות שלו, אייב מאמץ משימה חדשה ורוז מגלה שיש לה כישרונות משלה.

אנדרסן גלובל מחזקת את הנוכחות בניגריה באמצעות The New Practice
אנדרסן גלובל התקשרה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין מלאגוס The New Practice (TNP) ומגדילה את הנוכחות של הארגון הגלובלי שלה באפריקה ומחזקת את הנוכחות שלה בניגריה.

Madison Realty Capital מספקת הלוואת בנייה של 210 מיליון דולר למלון ארבע העונות ובתי מגורים פרטיים בפורט לודרדייל
המימון מאפשר ל-Fort Partners, חברת פיתוח מאוד מכובדת, להשלים את הבנייה האנכית בפרויקט עם 22 קומות של המותג ארבע העונות

וויפרו מקבלת הכרה כמובילה בחברות ייעוץ בבינה מלאכותית על ידי חברת מחקר בלתי תלויה
החברה העריכה את החברות המשתתפות על ידי מחקר, ניתוח ומתן ציונים ב-23 קריטריונים שונים בשלוש קטגוריות עיקריות - היצע נוכחי, אסטרטגיה ונוכחות בשוק.

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים בוחרת בארבעה בתי ספר למינהל עסקים חדשים לחברות
בתי הספר החדשים מייצגים אזורים ג"ג מגוונים, ומביאים נקודת מבט חשובה שתומכת במשימה של GMAC

MoEngage Inc. מקבלת מעמד של כשירות חוויה קמעונאית של Amazon Web Services
MoEngage Inc, פלטפורמה חכמה למעורבות לקוחות, הודיעה היום שקיבלה כשירות קמעונאות של Amazon Web Services (AWS).

זיהאד וולס חוזר ל-True Religion Apparel כמנהל הקריאטיבי
True Religion Apparel, Inc. הודיעה היום שזיהאד וולס, מונה למנהל הקריאטיבי החדש שלה, בתוקף מיידי. מר וולס היה בעבר סגן הנשיא לעיצוב של True Religion Apparel מ-2006 עד 2017 ותפקידו האחרון היה סגן נשיא לעיצוב וקריאטיב ב-AG Jeans

OKEx תשיק מסחר באופציות
בורסת הקריפטו הראשונה שתציע מסחר ב-C2C, ספוט, חוזים עתידיים, החלפות תמידיות ואופציות באותו מקום

Hawk Security Limited התחילה למכור כונן SSD חיצוני מוגן על ידי חומרה עם הצפנה בדרגה צבאית AES 256 XTS
הכונן נקרא Hawk S-Drive. ההתקן הקומפקטי מגיע עם USB 3.1 Gen 1 מודרני, מארז אלומיניום (84 * 40 * 10 mm) עם משקל של 42 גרם בלבד, וזיכרון פנימי (מ-128 GB עד 2 TB).
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI