דף הבית קניות וצרכנות אופנה נראות נהדר ליד הכלה
נראות נהדר ליד הכלה
יחיאל לוי 04/02/19 |  צפיות: 1807

אף אחת לא ממש רוצה להאפיל על הכלה בערב החתונה שלה, אבל כל אישה רוצה להיראות הכי טוב שהיא רק יכולה מבלי שהשמלה שלה תהיה בגוון שקרוב לזה של הכלה.

הבחירה של גוון השמלה הוא חלק מאוד חשוב מהבחירה הסופית של השמלה שתהיה מתועדת במידה רבה, בייחוד כאשר את האחות של הכלה, או אמא שלה, וכאן זה חשוב לשים את הדגש על בחירת שמלות ערב לחתונה בתל אביב לפי פרמטרים שיסייעו לגרום לכל אישה להיראות ברגעי השיא שלה.


איך בוחרים את השמלה

בארץ רוב האנשים אינם מורגלים בלבישה של שמלות נשף מהודרות, אלא לכל היותר שמלה פשוטה שאותה רואים על גבי הקולב ומתאימה ליציאה לסרט או למסעדה. המעבר הזה אל עבר בגדי ערב יוקרתיים יותר יכול להרגיש כמו קפיצה יותר מידי גדולה, ועל מנת להיראות הכי טבעיים שאפשר זה חשוב מאוד לבחור שמלת ערב שבה מרגישים לא מחופשים, אלא כמו חלום שהתגשם להיות כוכבת לערב אחד.

שמלה טובה היא כזו אשר מדגישה את כל הצדדים הכי טובים של האישה, וזה אומר כי כל גזרה יכולה לעשות זאת, בייחוד עבור אישה שלא לבשה שמלת ערב מהודרת טרם לאותו המעמד של החתונה. זה מדהים לראות כי הרוב המכריע של הנשים לא ממש יודעות איזו גזרה תהיה עבורן הכי טובה, ולכן זה פרק מאתגר להיכנס אל חנות שמלות ערב לחתונה בתל אביב ולמדוד כמה סוגים של גזרות רק כדי להבין איך הגוף נראה בכל אחת ואחת.

לבסוף, בבוטיק איכותי יש גם את האפשרות של התאמה אחרונה, שבה מסדרים את אותה שמלה יוקרתית על מנת שהיא תהיה מותאמת בכל כיוון אל האישה, שכן כל אישה מגיעה בגובה שונה ועם דרישה שונה אורך של המחשוף והאורך של השרוול עבורה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI