דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים הופעת הבכורה של Andersen Tax & Legal בפולין
הופעת הבכורה של Andersen Tax & Legal בפולין
חיים נוי 30/01/19 |  צפיות: 982
הופעת הבכורה של Andersen Tax & Legal בפולין

A2Z Tax & Legal תהפוך ל-Andersen Tax & Legal

סן פרנסיסקו, 29 בינואר 2019, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל מחזקת את נוכחותה הגדלה במזרח אירופה עם החדשות ש-A2Z Tax & Legal תאמץ את השם Andersen Tax & Legal ותהיה חברה חברה מלאה של הארגון הבינ"ל. לאנדרסן גלובל יש נוכחות בקרוב ל-20 מדינות באירופה באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

A2Z Tax & Legal, שהמטה שלה בוורשה, כוללת יותר מעשרים עובדים וחמישה שותפים, וסיפקה שירותי מיסים, עריכת דין, תמחור העברות, ייעוץ כולל ייעוץ מע"מ, בדיקת נאותות, ייעוץ מכס, מיזוגים ורכישות, דיני עבודה, משפט מנהלי והערכת שווי. השותפים של A2Z Tax & Legal עבדו עם אנדרסן גלובל במשך שנים והחברה חתמה על הסכם לשיתוף פעולה באביב שעבר.

"כמה שותפים של A2Z Tax & Legal ואני התחלנו את הקריירה  שלנו ב-Arthur Andersen לפני יותר מעשרים שנה. לכן להגדלת פרקטיקת המס ועריכת דין בפולין במסגרת השם אנדרסן יש הרבה משמעות, ואנחנו חשים אחריות לבניית חברה הטובה מסוגה לא רק עבורנו אלא גם עבור הדורות הבאים", אמר מרצין מטיקה, מנהל שותף ב-A2Z Tax & Legal. "כבר יצרנו קשרי עבודה עם הרבה שותפים נוכחיים בתוך החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה של אנדרסן גלובל, כולל העמיתים שלנו בקטוביץ מ-KSP Legal & Tax advice, חברת מיסים ועריכת דין שמשתפת פעולה עם אנדרסן גלובל".

"לצוות שלנו יש קשרים עמוקים לשם אנדרסן ולערכים של אנדרסן", אמרה אלכסנדרה קלינובסקה, שותפה ב-A2Z Tax & Legal. "כשאתה מתחיל עם בסיס בסטנדרטים הכי גבוהים גם במומחיות וגם בשירות לקוחות, זה אף פעם לא עוזב את הליבה שלך. ההפיכה לחברה חברה מלאה של אנדרסן גלובל מבטאת את המסירות המתמדת שלנו לערכים האלה ומבטיחה שהלקוחות שלנו יקבלו שירות חלק ברחבי העולם".

"העמיתים שלנו ב-A2Z Tax & Legal הם קבוצה איתנה של אנשי מקצוע שמספקים שירות הטוב מסוגו ומוסיפים ליכולות הקיימות שלנו באזור האירופי", אמר היו"ר של אנדרסן גלובל והמנכ"ל של Andersen Tax LLC מרק וורסאץ.

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-4,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-129 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר

Megan Tsuei
Andersen Tax
415-764-2700

מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190129005004/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
בומברדייה מאשרת את התמיכה שלה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום כחלק מהרכישה של בומברדייה תחבורה
בומברדייה (TSX: BBD.B) אישרה את התמיכה שלה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום מוקדם יותר היום לטפל בבעיות פוטנציאליות שהועלו על ידי הנציבות האירופית בקשר לרכישה של אלסטום את בומברדייה תחבורה, כולל ההקניה של נכסים מסוימים שמוחזקים כעת על ידי בומברדייה תחבורה

Mary Kay Inc. ממשיכה לתמוך בביוטי, אופנה ועיצוב באירועים שנערכים באסיה, אירופה וארה"ב
Mary Kay Inc. וסטודיו העיצוב הגלובלי של Mary Kay לאחרונה נתנו חסות והשתתפו באירועים שונים של ביוטי, אופנה ועיצוב ברחבי העולם במטרה לקדם את אמנות הביוטי האישי והייחודי -- ואת אמני הביוטי עצמם -- ולהכשיר את הקרקע לטרנדים הבאים של העונה.

אנדרסן מגבשת את הנוכחות באירופה
אחרי שפעלו במותגים Andersen Tax, Andersen Legal ו-Andersen Tax & Legal, החברות החברות של אנדרסן גלובל באירופה יפעלו עכשיו במותג אחד, "אנדרסן", שמפגין את הגישה האחידה והחלקה של חברת המשפטים והמיסים הגלובלית. שינויים דומים במותגים באזורים אחרים של העולם יגיעו במשך השנה.

וולטר קנדלו מצטרף ל-SAFR של RealNetworks כסגן נשיא אזורי של המזרח התיכון
Walter Candelu Joins SAFR From RealNetworks As Area Vice President For The Middle East

Entera Bio Ltd מוסרת עדכון על הניסוי הקליני שלב 2 של EB613 בנשים אחרי תום וסת עם דילול העצם
- ועדות הלסינקי המוסדיות מאשרות פרוטוקול שלב 2 מתוקן עם חולות חדשות שיירשמו ויקבלו מנה של 2.5 mg, מנה של 1.5 mg או פלצבו -

שפת ההייפרלופ עוברת בבית הנבחרים כחלק מחוק נעים קדימה
תמיכה דו מפלגתית מאיצה את תעשייה ההייפרלופ בארה"ב ומטילה על מועצת NETT לקבוע מסגרת רגולטורית בששת החודשים הבאים

OwnBackup סוגרת סבב מימון של 50 מיליון דולר שיסייע בהגנה על נתוני SaaS קריטיים
הסבב החדש, בהשתתפות קרן Vertex Ventures, יאפשר הגדלה של צוות המהנדסים והאצה בפיתוח המוצר

Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI