דף הבית חינוך ולימודים חינוך אחר איך בוחרים גן ילדים
איך בוחרים גן ילדים
יחיאל לוי 29/01/19 |  צפיות: 1849

עכשיו, כאשר החלה תקופת ההרשמה אל גני הילדים, הורים צעירים צריכים להתמודד עם השאלה המאוד חשובה הזו אשר תשליך על ההתפתחות של הילדים שלהם במידה רבה.

המעבר הזה מגן ילדים פרטי אל עבר גן ילדים עירוני הוא דבר לא קל, ובעוד שישנן הורים אשר משאירים את הילדים שלנה נוספת בגן הפרטי, רבים אחרים חשים כי ההוצאה גדולה מידי עבורם ומחפשים אחר גני ילדים במודיעין אשר עונים לכל מה שהם מציבים בתור דרישה לחינוך המושלם מבחינתם.

מה צריכה להכיל הבחינה הזו של גני הילדים טרם האקט של הבחירה והרישום עצמו בעירייה? קרא הלאה.


בודקים לפני שרושמים את הילדים

מהי שיטת הלימוד – נכון להיום גם בגני הילדים העירוניים יש כבר אלטרנטיבות לחינוך המוכר עם גני ילדים בשיטה הדמוקרטית וכאלה בשיטת מונטסורי האהובה. זה חשוב להבין את השיטות החדשניות לעומקן, כדי לדעת האם גני ילדים במודיעין הם כאלה שרלבנטיים לככב בראש הרשימה.

צוות הגן – בסופו של דבר ההצלחה של הגן תלויה בגננת ובסייעות שנמצאות על מנת לסייע לה בכל יום מחדש עם כמות ילדים לא קטנה. זה חשוב מאוד להבין את הרקע המקצועי של הצוות ואת השנים של הניסיון של כל הצוות, והגננת בראשית העניין. הגעה לפגישה מסייעת להבין את היחס ולראות באופן ישיר את הגננת והגן בשעת פעולה.

מראה הגן – זה חשוב כי הגן יהיה מטופח ושומר על כל כללי הבטיחות כהלכה. יש הורים שאין להם כל בעיה עם גן ישן כל עוד יש שם אזור ממוגן ויש אחרים אשר לא מתפשרים על גן חדשני ללא חול בכלל. כאן זו כבר העדפה אישית לחלוטין שבה כל אחד שם את הדגש בצורה שונה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI