דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Mary Kay Inc. מודיעה על שני מינויים בכירים בפעילות שרשרת האספקה
Mary Kay Inc. מודיעה על שני מינויים בכירים בפעילות שרשרת האספקה
חיים נוי 24/01/19 |  צפיות: 1054
Mary Kay Inc. מודיעה על שני מינויים בכירים בפעילות שרשרת האספקה

מותג הקוסמטיקה הגלובלי ממנה את שון הרפר וד"ר לוסי גילדיי להנהלה הבכירה

דאלאס, 23 בינואר 2019, (BUSINESS WIRE):

Mary Kay Inc., המציינת 55 שנות מותג קוסמטיקה מוביל ומכירות ישירות בקרוב ל-40 שווקים, מודיעה על המינוי של שון הרפר לסגן נשיא בכיר - מנהל ייצור ראשי וד"ר לוסי גילדיי לסגן נשיא בכיר - מנהלת מדעית ראשית. בתפקידיהם החדשים הרפר וגילדיי יצטרפו להנהלה הבכירה של חברת הקוסמטיקה הגלובלית.

הודעה לעיתונות זאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20190124005055/en/

 

בתפקידיהם החדשים שון הרפר ולוסי גילדיי יצטרפו להנהלה הבכירה של חברת הקוסמטיקה הגלובלית. (תמונה: Mary Kay Inc.)

בתור סגן נשיא בכיר - מנהל ייצור ראשי, שון הרפר יקבל את האחריות על פעילות הייצור הגלובלית, בקרת המלאי הגלובלית, תכנון ההספקה, הובלה ואיכות גלובלית. הרפר הצטרף ל-Mary Kay Inc. ב-2014 כמנהל פעילות הייצור. בתקופת כהונתו, הרפר מילא תפקיד חשוב ביצירת תרבות של שיפור מתמיד במפעל הייצור של Mary Kay כולל הגדלה דרמטית של יעילות הייצור והנהגת הזדמנויות חשובות לעובדים להתפתח על ידי העלאת מיומנויות טכניות וקידום הקריירה שלהם. לפני שהצטרף לחברת הקוסמטיקה האיקונית, הרפר עבד בלוריאל שם מילא תפקידים בתפעול ובאיכות.

בתור סגן נשיא בכיר - מנהלת מדעית ראשית, לוסי גילדיי תמשיך לנהל את פעילות המחקר ופיתוח של Mary Kay Inc.. מאז שהצטרפה לחברת הקוסמטיקה האיקונית ב-2017, ד"ר גילדיי פעלה לבצע את אסטרטגיית המוצרים הגלובלית וצנרת המוצרים החדשים של החברה. עם תיק גלובלי של יותר מ-1,400 פטנטים על מוצרים, טכנולוגיות ומערכות אריזה, Mary Kay טיפחה תרבות של חדשנות ומשקיעה מיליוני דולרים כל שנה במחקר ופיתוח. ד"ר גילדיי תמלא תפקיד מפתח בהובלת החברה בחדשנות אל הדור הבא. לפני שהצטרפה ל-Mary Kay Inc., ד"ר גילדיי עבדה 15 שנים בפרוקטר אנד גמבל ועסקה בפיתוח בתחומי הבריאות, בריאות הפה, טכנולוגיות קוסמטיקה וקוסמטיקה/ עור.

"בזמן קצר יחסית גם שון וגם לוסי תרמו תרומות גדולות ומילאו תפקידים חשובים בפעילויות המחקר, הפיתוח ושרשרת ההספקה של Mary Kay", אמרה דבורה גיבינס, מנהלת התפעול הראשית של Mary Kay Inc.. "בתפקידיהם החדשים כחברים בהנהלה הבכירה של החברה, שון ולוסי יפעלו להבטיח התאמה מקומית ואזורית של מוצרי Mary Kay® לאסטרטגיה ולתוכניות. כאחת החדשניות הגדולות בענפי המכירה הישירה והקוסמטיקה, Mary Kay היא מעצמת קוסמטיקה עם יותר מ-700 מוצרים בתיק הגלובלי שלנו. בהמשיכנו לייצר מוצרים הטובים בענף, אנחנו גאים למנות את שון ולוסי לתפקידים הבכירים האלה ביודענו שלמנהיגות ולמומחיות שלהם יהיה ערך רב כשאנו מרחיבים את מאמצינו להעשיר את חיי הנשים בכל העולם".

הרפר קיבל תואר ראשון בכימיה מאוניברסיטת ארקנסו טק ברסלוויל, ארקנסו ו-MBA מאוניברסיטת ווסטרן בסנט לואי, מיזורי. ד"ר גילדיי קיבלה תואר ראשון בביולוגיה מג'ורג'טאון קולג' בג'ורג'טאון, קנטקי ודוקטורט בביולוגיה של תאים ומולקולות, אימונולוגיה ומחלות מדבקות מהאוניברסיטה של סינסינטי.

אודות Mary Kay

ב-Mary Kay, ההצלחה טמונה בדבקות שלנו במוצרים שלא ניתן לעמוד בפניהם, הזדמנות מתגמלת והשפעה חיובית על הקהילה. כבר 55 שנים Mary Kay נותנת לנשים השראה להשיג את יעדי היזמות שלהן בקרוב ל-40 מדינות. כחברה בשווי מיליארדי דולרים, אנחנו מציעים את החידושים האחרונים בשמירה על העור, קוסמטיקה בצבעים נועזים ובשמים. גלו עוד סיבות לאהוב את Mary Kay באתר marykay.com.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com:   https://www.businesswire.com/news/home/20190124005055/en/

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

מקור:  Mary Kay

מולטימדיה

 

בתפקידיהם החדשים שון הרפר ולוסי גילדיי יצטרפו להנהלה הבכירה של חברת הקוסמטיקה הגלובלית. (תמונה: Mary Kay Inc.)

 

בתפקידיהם החדשים שון הרפר ולוסי גילדיי יצטרפו להנהלה הבכירה של חברת הקוסמטיקה הגלובלית. (תמונה: Mary Kay Inc.)

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
בומברדייה מאשרת את התמיכה שלה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום כחלק מהרכישה של בומברדייה תחבורה
בומברדייה (TSX: BBD.B) אישרה את התמיכה שלה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום מוקדם יותר היום לטפל בבעיות פוטנציאליות שהועלו על ידי הנציבות האירופית בקשר לרכישה של אלסטום את בומברדייה תחבורה, כולל ההקניה של נכסים מסוימים שמוחזקים כעת על ידי בומברדייה תחבורה

Mary Kay Inc. ממשיכה לתמוך בביוטי, אופנה ועיצוב באירועים שנערכים באסיה, אירופה וארה"ב
Mary Kay Inc. וסטודיו העיצוב הגלובלי של Mary Kay לאחרונה נתנו חסות והשתתפו באירועים שונים של ביוטי, אופנה ועיצוב ברחבי העולם במטרה לקדם את אמנות הביוטי האישי והייחודי -- ואת אמני הביוטי עצמם -- ולהכשיר את הקרקע לטרנדים הבאים של העונה.

אנדרסן מגבשת את הנוכחות באירופה
אחרי שפעלו במותגים Andersen Tax, Andersen Legal ו-Andersen Tax & Legal, החברות החברות של אנדרסן גלובל באירופה יפעלו עכשיו במותג אחד, "אנדרסן", שמפגין את הגישה האחידה והחלקה של חברת המשפטים והמיסים הגלובלית. שינויים דומים במותגים באזורים אחרים של העולם יגיעו במשך השנה.

וולטר קנדלו מצטרף ל-SAFR של RealNetworks כסגן נשיא אזורי של המזרח התיכון
Walter Candelu Joins SAFR From RealNetworks As Area Vice President For The Middle East

Entera Bio Ltd מוסרת עדכון על הניסוי הקליני שלב 2 של EB613 בנשים אחרי תום וסת עם דילול העצם
- ועדות הלסינקי המוסדיות מאשרות פרוטוקול שלב 2 מתוקן עם חולות חדשות שיירשמו ויקבלו מנה של 2.5 mg, מנה של 1.5 mg או פלצבו -

שפת ההייפרלופ עוברת בבית הנבחרים כחלק מחוק נעים קדימה
תמיכה דו מפלגתית מאיצה את תעשייה ההייפרלופ בארה"ב ומטילה על מועצת NETT לקבוע מסגרת רגולטורית בששת החודשים הבאים

OwnBackup סוגרת סבב מימון של 50 מיליון דולר שיסייע בהגנה על נתוני SaaS קריטיים
הסבב החדש, בהשתתפות קרן Vertex Ventures, יאפשר הגדלה של צוות המהנדסים והאצה בפיתוח המוצר

Tech Data מתכוונת להשקיע בערך 750 מיליון דולר כדי להאיץ את השינוי הדיגיטלי
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

אנדרסן גלובל מתרחבת בקריביים
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור.

זינגה סוגרת את הרכישה הטרנספורמטיבית של פיק מאיסטנבול; מרחיבה את תיק הזיכיונות לעד ב-Toon Blast ו-Toy Blast
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI