דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Mary Kay Inc. מודיעה על שני מינויים בכירים בפעילות שרשרת האספקה
Mary Kay Inc. מודיעה על שני מינויים בכירים בפעילות שרשרת האספקה
חיים נוי 24/01/19 |  צפיות: 427
Mary Kay Inc. מודיעה על שני מינויים בכירים בפעילות שרשרת האספקה

מותג הקוסמטיקה הגלובלי ממנה את שון הרפר וד"ר לוסי גילדיי להנהלה הבכירה

דאלאס, 23 בינואר 2019, (BUSINESS WIRE):

Mary Kay Inc., המציינת 55 שנות מותג קוסמטיקה מוביל ומכירות ישירות בקרוב ל-40 שווקים, מודיעה על המינוי של שון הרפר לסגן נשיא בכיר - מנהל ייצור ראשי וד"ר לוסי גילדיי לסגן נשיא בכיר - מנהלת מדעית ראשית. בתפקידיהם החדשים הרפר וגילדיי יצטרפו להנהלה הבכירה של חברת הקוסמטיקה הגלובלית.

הודעה לעיתונות זאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20190124005055/en/

 

בתפקידיהם החדשים שון הרפר ולוסי גילדיי יצטרפו להנהלה הבכירה של חברת הקוסמטיקה הגלובלית. (תמונה: Mary Kay Inc.)

בתור סגן נשיא בכיר - מנהל ייצור ראשי, שון הרפר יקבל את האחריות על פעילות הייצור הגלובלית, בקרת המלאי הגלובלית, תכנון ההספקה, הובלה ואיכות גלובלית. הרפר הצטרף ל-Mary Kay Inc. ב-2014 כמנהל פעילות הייצור. בתקופת כהונתו, הרפר מילא תפקיד חשוב ביצירת תרבות של שיפור מתמיד במפעל הייצור של Mary Kay כולל הגדלה דרמטית של יעילות הייצור והנהגת הזדמנויות חשובות לעובדים להתפתח על ידי העלאת מיומנויות טכניות וקידום הקריירה שלהם. לפני שהצטרף לחברת הקוסמטיקה האיקונית, הרפר עבד בלוריאל שם מילא תפקידים בתפעול ובאיכות.

בתור סגן נשיא בכיר - מנהלת מדעית ראשית, לוסי גילדיי תמשיך לנהל את פעילות המחקר ופיתוח של Mary Kay Inc.. מאז שהצטרפה לחברת הקוסמטיקה האיקונית ב-2017, ד"ר גילדיי פעלה לבצע את אסטרטגיית המוצרים הגלובלית וצנרת המוצרים החדשים של החברה. עם תיק גלובלי של יותר מ-1,400 פטנטים על מוצרים, טכנולוגיות ומערכות אריזה, Mary Kay טיפחה תרבות של חדשנות ומשקיעה מיליוני דולרים כל שנה במחקר ופיתוח. ד"ר גילדיי תמלא תפקיד מפתח בהובלת החברה בחדשנות אל הדור הבא. לפני שהצטרפה ל-Mary Kay Inc., ד"ר גילדיי עבדה 15 שנים בפרוקטר אנד גמבל ועסקה בפיתוח בתחומי הבריאות, בריאות הפה, טכנולוגיות קוסמטיקה וקוסמטיקה/ עור.

"בזמן קצר יחסית גם שון וגם לוסי תרמו תרומות גדולות ומילאו תפקידים חשובים בפעילויות המחקר, הפיתוח ושרשרת ההספקה של Mary Kay", אמרה דבורה גיבינס, מנהלת התפעול הראשית של Mary Kay Inc.. "בתפקידיהם החדשים כחברים בהנהלה הבכירה של החברה, שון ולוסי יפעלו להבטיח התאמה מקומית ואזורית של מוצרי Mary Kay® לאסטרטגיה ולתוכניות. כאחת החדשניות הגדולות בענפי המכירה הישירה והקוסמטיקה, Mary Kay היא מעצמת קוסמטיקה עם יותר מ-700 מוצרים בתיק הגלובלי שלנו. בהמשיכנו לייצר מוצרים הטובים בענף, אנחנו גאים למנות את שון ולוסי לתפקידים הבכירים האלה ביודענו שלמנהיגות ולמומחיות שלהם יהיה ערך רב כשאנו מרחיבים את מאמצינו להעשיר את חיי הנשים בכל העולם".

הרפר קיבל תואר ראשון בכימיה מאוניברסיטת ארקנסו טק ברסלוויל, ארקנסו ו-MBA מאוניברסיטת ווסטרן בסנט לואי, מיזורי. ד"ר גילדיי קיבלה תואר ראשון בביולוגיה מג'ורג'טאון קולג' בג'ורג'טאון, קנטקי ודוקטורט בביולוגיה של תאים ומולקולות, אימונולוגיה ומחלות מדבקות מהאוניברסיטה של סינסינטי.

אודות Mary Kay

ב-Mary Kay, ההצלחה טמונה בדבקות שלנו במוצרים שלא ניתן לעמוד בפניהם, הזדמנות מתגמלת והשפעה חיובית על הקהילה. כבר 55 שנים Mary Kay נותנת לנשים השראה להשיג את יעדי היזמות שלהן בקרוב ל-40 מדינות. כחברה בשווי מיליארדי דולרים, אנחנו מציעים את החידושים האחרונים בשמירה על העור, קוסמטיקה בצבעים נועזים ובשמים. גלו עוד סיבות לאהוב את Mary Kay באתר marykay.com.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com:   https://www.businesswire.com/news/home/20190124005055/en/

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

מקור:  Mary Kay

מולטימדיה

 

בתפקידיהם החדשים שון הרפר ולוסי גילדיי יצטרפו להנהלה הבכירה של חברת הקוסמטיקה הגלובלית. (תמונה: Mary Kay Inc.)

 

בתפקידיהם החדשים שון הרפר ולוסי גילדיי יצטרפו להנהלה הבכירה של חברת הקוסמטיקה הגלובלית. (תמונה: Mary Kay Inc.)

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים לאפריל 2019
Triton Digital®, המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים, פרסמה היום את דירוגי ה-Webcast Metrics® החודשיים שלה לאפריל 2019. הדירוגים הגלובליים, בנוסף לדירוגים האזוריים של ארה"ב, אמריקה הלטינית ואירופה, המזרח התיכון ואפריקה מספקים תובנות על תחנות ורשתות הסטרימינג אודיו עם הביצועים המובילים ברחבי העולם בחודש אפריל.

מורי בילדינג חושפת פרויקט התחדשות עירונית גדול במרכז טוקיו
פרויקט רב שימושי חדשני ייצור עיר בתוך עיר מלאה בשטחים ירוקים

אנדרסן גלובל נכנסת לזימבבואה
אנדרסן גלובל הודיעה שחתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם Chimwamurombe Legal Practice (Zenas) בזימבבואה. אנדרסן גלובל בנתה נוכחות ביותר מ-14 מדינות אפריקניות תוך קצת פחות משנתיים.

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company ברבעון השני של 2019
WeWork Companies LLC בנוגע לאג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-26 באוגוסט 2019 בשעה 12:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה ברבעון השני של 2019.

NetAlly מתפצלת מ-NETSCOUT כדי להמשיך לחדש בשוק הבדיקות הנישאות של רשתות
השיפורים הראשונים במוצרים של החברה כוללים תמיכה של AirCheck G2 ב-Wi-Fi 6 ועדכונים חדשים בפלטפורמת הענן Link-Live שמרכזים את הניהול של מכשירי הבדיקה ואת הנראות של הנתונים עבור מהנדסי וטכנאי הרשתות

ניוסטאר: מספר התקפות ה-DDoS "מתחת לרדאר" גדל ב-158 אחוז ברבעון השני של 2019 לעומת התקופה המקבילה בשנה הקודמת
מחקר של ניוסטאר על המגמות האחרונות מגלה את הפנים המשתנים של התקפות DDoS, כולל גודל, אופי ומשך

The We Company מגישה הצהרת רישום מוצעת להנפקה ראשונה לציבור
The We Company הודיעה היום שהיא הגישה הצהרת רישום על גבי טופס S-1 לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC) בקשר להנפקה ראשונה לציבור של המניות הרגילות סוג A שלה. מספר המניות שיונפקו וטווח המחירים של ההנפקה המוצעת עדיין לא נקבעו.

המכון לניהול פרויקטים עובר את יעד ההתחייבות, מציין 100,000 שעות מתנדבים שנתרמו לכבוד יובל ה-50
הארגון מכיר בפעילות הכלל עולמית ומנצל ניהול פרויקטים פרו בונו לתועלת חברתית

אנדרסן גלובל מגדילה את הצוות באוסטריה
אנדרסן גלובל חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אחת מקבוצות המיסים העצמאיות הגדולות ביותר באוסטריה, חברת המיסים מווינה G&W International Steuerberatungs- und Wirtschaftstreuhand GmbH, שמביאה את מספר המומחים המקצועיים במדינה לסביבות 140.

סול-ג'ל טכנולוגיות מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השני של 2019 ועדכונים על החברה
סך הכנסות של 7.8 מיליון דולר ממוצרים גנריים הושלמה ההרשמה בניסויים שלב 3 של TWIN והם מתקדמים לפי התכנון לדיווח על תוצאות ברבעון הרביעי של 2019
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI