דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Mary Kay Inc. מודיעה על שני מינויים בכירים בפעילות שרשרת האספקה
Mary Kay Inc. מודיעה על שני מינויים בכירים בפעילות שרשרת האספקה
חיים נוי 24/01/19 |  צפיות: 365
Mary Kay Inc. מודיעה על שני מינויים בכירים בפעילות שרשרת האספקה

מותג הקוסמטיקה הגלובלי ממנה את שון הרפר וד"ר לוסי גילדיי להנהלה הבכירה

דאלאס, 23 בינואר 2019, (BUSINESS WIRE):

Mary Kay Inc., המציינת 55 שנות מותג קוסמטיקה מוביל ומכירות ישירות בקרוב ל-40 שווקים, מודיעה על המינוי של שון הרפר לסגן נשיא בכיר - מנהל ייצור ראשי וד"ר לוסי גילדיי לסגן נשיא בכיר - מנהלת מדעית ראשית. בתפקידיהם החדשים הרפר וגילדיי יצטרפו להנהלה הבכירה של חברת הקוסמטיקה הגלובלית.

הודעה לעיתונות זאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20190124005055/en/

 

בתפקידיהם החדשים שון הרפר ולוסי גילדיי יצטרפו להנהלה הבכירה של חברת הקוסמטיקה הגלובלית. (תמונה: Mary Kay Inc.)

בתור סגן נשיא בכיר - מנהל ייצור ראשי, שון הרפר יקבל את האחריות על פעילות הייצור הגלובלית, בקרת המלאי הגלובלית, תכנון ההספקה, הובלה ואיכות גלובלית. הרפר הצטרף ל-Mary Kay Inc. ב-2014 כמנהל פעילות הייצור. בתקופת כהונתו, הרפר מילא תפקיד חשוב ביצירת תרבות של שיפור מתמיד במפעל הייצור של Mary Kay כולל הגדלה דרמטית של יעילות הייצור והנהגת הזדמנויות חשובות לעובדים להתפתח על ידי העלאת מיומנויות טכניות וקידום הקריירה שלהם. לפני שהצטרף לחברת הקוסמטיקה האיקונית, הרפר עבד בלוריאל שם מילא תפקידים בתפעול ובאיכות.

בתור סגן נשיא בכיר - מנהלת מדעית ראשית, לוסי גילדיי תמשיך לנהל את פעילות המחקר ופיתוח של Mary Kay Inc.. מאז שהצטרפה לחברת הקוסמטיקה האיקונית ב-2017, ד"ר גילדיי פעלה לבצע את אסטרטגיית המוצרים הגלובלית וצנרת המוצרים החדשים של החברה. עם תיק גלובלי של יותר מ-1,400 פטנטים על מוצרים, טכנולוגיות ומערכות אריזה, Mary Kay טיפחה תרבות של חדשנות ומשקיעה מיליוני דולרים כל שנה במחקר ופיתוח. ד"ר גילדיי תמלא תפקיד מפתח בהובלת החברה בחדשנות אל הדור הבא. לפני שהצטרפה ל-Mary Kay Inc., ד"ר גילדיי עבדה 15 שנים בפרוקטר אנד גמבל ועסקה בפיתוח בתחומי הבריאות, בריאות הפה, טכנולוגיות קוסמטיקה וקוסמטיקה/ עור.

"בזמן קצר יחסית גם שון וגם לוסי תרמו תרומות גדולות ומילאו תפקידים חשובים בפעילויות המחקר, הפיתוח ושרשרת ההספקה של Mary Kay", אמרה דבורה גיבינס, מנהלת התפעול הראשית של Mary Kay Inc.. "בתפקידיהם החדשים כחברים בהנהלה הבכירה של החברה, שון ולוסי יפעלו להבטיח התאמה מקומית ואזורית של מוצרי Mary Kay® לאסטרטגיה ולתוכניות. כאחת החדשניות הגדולות בענפי המכירה הישירה והקוסמטיקה, Mary Kay היא מעצמת קוסמטיקה עם יותר מ-700 מוצרים בתיק הגלובלי שלנו. בהמשיכנו לייצר מוצרים הטובים בענף, אנחנו גאים למנות את שון ולוסי לתפקידים הבכירים האלה ביודענו שלמנהיגות ולמומחיות שלהם יהיה ערך רב כשאנו מרחיבים את מאמצינו להעשיר את חיי הנשים בכל העולם".

הרפר קיבל תואר ראשון בכימיה מאוניברסיטת ארקנסו טק ברסלוויל, ארקנסו ו-MBA מאוניברסיטת ווסטרן בסנט לואי, מיזורי. ד"ר גילדיי קיבלה תואר ראשון בביולוגיה מג'ורג'טאון קולג' בג'ורג'טאון, קנטקי ודוקטורט בביולוגיה של תאים ומולקולות, אימונולוגיה ומחלות מדבקות מהאוניברסיטה של סינסינטי.

אודות Mary Kay

ב-Mary Kay, ההצלחה טמונה בדבקות שלנו במוצרים שלא ניתן לעמוד בפניהם, הזדמנות מתגמלת והשפעה חיובית על הקהילה. כבר 55 שנים Mary Kay נותנת לנשים השראה להשיג את יעדי היזמות שלהן בקרוב ל-40 מדינות. כחברה בשווי מיליארדי דולרים, אנחנו מציעים את החידושים האחרונים בשמירה על העור, קוסמטיקה בצבעים נועזים ובשמים. גלו עוד סיבות לאהוב את Mary Kay באתר marykay.com.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com:   https://www.businesswire.com/news/home/20190124005055/en/

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

מקור:  Mary Kay

מולטימדיה

 

בתפקידיהם החדשים שון הרפר ולוסי גילדיי יצטרפו להנהלה הבכירה של חברת הקוסמטיקה הגלובלית. (תמונה: Mary Kay Inc.)

 

בתפקידיהם החדשים שון הרפר ולוסי גילדיי יצטרפו להנהלה הבכירה של חברת הקוסמטיקה הגלובלית. (תמונה: Mary Kay Inc.)

 

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
DTCP סוגרת קרן הון סיכון וצמיחה של 350 מיליון דולר כולל הון ממשקיעים מוסדיים ותאגידיים
המשקיעים התאגידיים SK Telecom וצייס התחייבו להשקיע הון בקרן הון הסיכון והצמיחה השנייה של DTCP והצטרפו לדויטשה טלקום, HarbourVest Partners, Neuberger Berman ומשקיעים אחרים.

ClickFellas בוחרת ב-Digital Element כדי להגדיל את הדיוק של שירותי מיקוד גיאוגרפי לפי IP
טכנולוגיה מובילה בתעשייה למיקוד גיאוגרפי לפי IP משמשת להגדלת הדיוק של מיקוד מודעות

SNOMED International מקדמת בברכה את מרכז מידע הבריאות הלאומי של סעודיה לקהילת SNOMED CT
SNOMED CT היא טרמינולוגיית הבריאות הכי מקיפה בעולם. SNOMED International, שהוקם ב-2007 על ידי תשע מדינות מייסדות, הוא ארגון בינ"ל שלא למטרת רווח שבבעלות ובהפעלת החברות.

ביקורת: לשבור את הצופן - הצגה מרגשת על הגאון שפיצח את הצופן הנאצי
24/06/19 | תיאטרון
שם קץ לחייו בשל נטייה מינית אסורה בבריטניה - משחק מבריק ומותח - בית צבי

הדוח השנתי של תרו על גבי טופס 20-F זמין לשנת הכספים שהסתיימה ב-31 במרץ 2019
תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE:TARO, "תרו") הודיעה שהדוח השנתי שלה על גבי טופס 20-F לשנת הכספים שהסתיימה ב-31 מרץ 2019, שהוגש לרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), זמין בחלק "Investor Relations" של אתר האינטרנט של תרו בכתובת www.taro.com.

ביקורת: תעלולי סקפן - הצגה מוזיקלית תוססת ומצחיקה - מולייר ואלתרמן בבית צבי
22/06/19 | תיאטרון
"תעלולי סקפן" , העולה בבית צבי ברמת גן היא הצגה תוססת, מצחיקה ובתצורה מודרנית , חרף היותה בת כ-350 שנים לפרמיירה שלה, בכיכובו של מולייר עצמו. המחזה נכתב בהשראת הקומדיה הרומית פורמיו מאת פובליוס ושם המשרת התככן דומה לדמותו של סקפינו. העלילה עוסקת באוקטב הנושא לו לאישה בחשאי את היאסינט ובליאנדר המאוהב בזרבינט, בהיעדרם של אבותיהם, השבים מטיול ולהם תוכניות אחרות לבניהם.

INDX מפרסמת דוח הכנסות פסיביות ל-2019, מתרחבת לתביעות חזקה ו-DPoS
הדוח משווה הכנסה פסיבית מקריפטו להזדמנויות מסורתיות צומתי מסטר מציעים תשואה פוטנציאלית של יותר מ-40% בהשוואה לסביבות 3% באג"ח ממשלתיות ומניות האסימון של INDX חוזק על ידי ההוספה של נכסי תביעות חזקה ו-DPoS

חופשות קצרצרות של הליכת ירח, שירות חדרים בהדפסה תלת מימדית וחללים מותאמים מאוד אישית: ברוכים הבאים למלון של 2119
הילטון מפרסמת דוח מביט לעתיד לציון 100 שנות פעילות

שופיפיי חושפת חידושים חדשים כדי לשנות את המסחר עבור סוחרים וצרכנים בכל העולם
ההכרזות של שופיפיי על מוצרים ופונקציות כוללות רשת המימוש הראשונה אי פעם שלה, פלטפורמה חדשה לגמרי למותגים ארגוניים ועוד יכולות עבור סוחרים למכירות בינ"ל

P&G משיקה סרט חדש על המסע הפנימי שלה לכלילה של להט"ב+
סרט ההמשך לסרט שזכה בפרסים The Words Matter נותן קרדיט לעובדים אמיצים שהתלכדו נגד חוסר סובלנות כדי לקבל הטבות שוות לעובדים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI