דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים בסקר המנהיגות הגלובלי החדש של YPO נמצא שהמנהיגים העסקיים הצעירים מאמינים באופן גורף שעסק הוא כוח למען הטוב
בסקר המנהיגות הגלובלי החדש של YPO נמצא שהמנהיגים העסקיים הצעירים מאמינים באופן גורף שעסק הוא כוח למען הטוב
חיים נוי 23/01/19 |  צפיות: 236
בסקר המנהיגות הגלובלי החדש של YPO נמצא שהמנהיגים העסקיים הצעירים מאמינים באופן גורף שעסק הוא כוח למען הטוב תשעים ושלושה אחוז מהנסקרים אומרים שלעסק צריכה להיות השפעה חיובית על החברה

דאבוס, שווייץ, 23 בינואר 2019 (GLOBE NEWSWIRE) :

YPO, ארגון המנהיגות הגלובלי הראשון במעלה בעולם של יותר מ-27,000 מנהלים כלליים, ערך סקר של החברים בו ביותר מ-130 מדינות כדי לקבל את המחשבות שלהם בסוגיה האם המטרה של עסק היא להשפיע על החברה מעבר לרווחים ועושר.

בסקר המנהיגות הגלובלי של YPO 2019, שנערך בין ה-23 בדצמבר 2018 ל-4 בינואר 2019 עם יותר מ-2,200 מנכ"לים שהשיבו, נמצא ששינוי תרבותי גדול לגבי התפקיד של המנהיגות העסקית נמצא בעיצומו כפי שעולה מהממצאים הבאים:

  • רוב גדול של המשיבים (74 אחוז) אומרים שנקודת המבט שלהםעל תפקידם כמנהיג עסקי השתנתה בחמש השנים האחרונות. עובדים (43 אחוז), עמיתים(40 אחוז) וילדיהם (37 אחוז) צוינו ככמה מהמשפיעים הגדולים ביותר על הדעההחדשה הזאת.
  • מנהיגים עסקיים שיתפו שהם נוטים הרבה יותר להשפיעבאמצעות העסק שלהם מאשר על ידי מעורבות בפוליטיקה.

· המכשול הגדול ביותר, לדברי המנכ"לים שנסקרו, במאמציהם ליצור השפעה גדולה יותר באמצעות העסק שלהם הוא הרגולציה הממשלתית (51 אחוז) כשמיסוי צוין במקום השני בהפרש גדול (27 אחוז). לפי אזורים, אי-שקט פוליטי צוין על ידי חברים באפריקה (32 אחוז) ובמזרח התיכון וצפון אפריקה (39 אחוז), משמעותית יותר ממוצע הסקר (19 אחוז).

  • המנכ"לים אמרו ששלושת הדברים שהם הכי חוששים מהםלגבי העתיד הם היעדר חינוך איכותי (37 אחוז), שינויי האקלים (37 אחוז) ושלום,צדק ומוסדות גלובליים (30 אחוז). העומק והסוג של החשש משתנים לפי האזורהג"ג של החבר:
    • היעדר חינוך איכותי צוין כבעיה בקרב חברים מאמריקההלטינית (56 אחוז) ומארה"ב (41 אחוז).
    • שינוייהאקלים צוין הכי הרבה בקרב חברים באירופה ואחריהם אסיה (48אחוז ו-41 אחוז בהשוואה לממוצע הסקר של 37 אחוז).
  • מנהיגים פועלים כדי לטפל בחששות האלה באמצעות העסק שלהם.לוודא שהעסק שלהם יוצר שינוי חיובי (57 אחוז), ליצור עבודה ושגשוג לאנשים (49אחוז) וללמד/ להיות מנטור לאנשים אחרים (43 אחוז) הם האופנים העיקריים שבהםהמנכ"לים שנסקרו ממקדים את מאמציהם. בנוסף, הפחתת פסולת והשפעה עלהסביבה היו נקודות התמקדות חשובות עבור משתתפים באסיה (44 אחוז), אירופה (44אחוז) ואפריקה (43 אחוז).

כדי לקבל נקודת מבט נוספת על הממצאים האלה, YPO סקר בו-זמנית יותר מ-1,800 מנהיגים עתידיים, אנשים בני 18-31 עם השכלה גבוהה כלשהי לפחות, כדי לראות מה המחשבות שלהם על אותם הנושאים האלה בהשוואה למנהיגים העסקיים הנוכחיים. גם הקבוצה הזאת הסכימה באופן גורף (92 אחוז) שהמטרה של עסק היא להשפיע על החברה מעבר לחתירה לרווחים ועושר.

גם שינויי האקלים (37 אחוז) הם עניין שמדאיג מאוד את הדור הצעיר יותר הזה ויותר ממחצית מהנסקרים (55 אחוז) רוצים להפחית את ההשפעה הסביבתית שלהם. גם להיעדר חינוך איכותי (27 אחוז), הזמינות של הזדמנויות עבודה וצמיחה כלכלית (24 אחוז) ושלום, צדק ומוסדות גלובליים (22 אחוז) יש משקל במחשבות של המנהיגים העתידיים.

בעוד שלדעת רוב המנהיגים הנוכחיים הרגולציה הממשלתית היא המכשול הגדול ביותר להשפעה, המנהיגים העתידיים מאמינים שהשחיתות (42 אחוז) ומנהיגים עסקיים שאין להם עניין לעשות יותר (32 אחוז) הם המכשולים האמיתיים.

YPO ישתף את הממצאים של סקר המנהיגות הגלובלי 2019 בדיון בפאנל שכותרתו "רווח עם מטרה: מודל גלובלי חדש" שיתקיים בדאבוס ב-24 בינואר 2019. התוצאות המלאות של הסקר זמינות בכתובת YPO.org/Davos.

המתודולוגיה של סקר המנהיגות הגלובלי של YPO 2019:

סקר המנהיגות הגלובלי 2019 של חברי YPO נערך על ידי YPO בין ה-23 בדצמבר 2018 ל-4 בינואר 2019 באמצעות שאלון מקוון עם מדגם הסתברותי מייצג של 2,283 חברי YPO. המדגם כלל חברים ב-110 מדינות. השאלון היה באנגלית. מרווח טעות הדגימה הוא פלוס או מינוס 1.97 נקודות אחוז ברמת הסמך של 95 אחוז.

הסקר הנלווה של אנשים מהדור הצעיר יותר (מנהיגים עסקיים עתידיים) נערך על ידי YPO בין ה-23 בדצמבר 2018 ל-4 בינואר. בסך הכל 1,871 משיבים מכל העולם, בני 18-31 עם השכלה גבוהה כלשהי לפחות השתתפו בסקר. מרווח טעות הדגימה הוא פלוס או מינוס 2.3 נקודות אחוז ברמת הסמך של 95 אחוז.

אודות YPO

YPO הוא ארגון המנהיגות הגלובלי הראשון במעלה בעולם של יותר מ-27,000 מנהלים כלליים ביותר מ-130 מדינות, והפלטפורמה הגלובלית עבורם להיות מעורבים, ללמוד ולהתפתח. חברי YPO רותמים את הידע, ההשפעה והאמון של המנהיגים העסקיים הכי משפיעים וחדשניים בעולם כדי לתת השראה להשפעה עסקית, אישית, משפחתית וקהילתית. כיום, חברות שמנוהלות על ידי חברי YPO, המגוונות מבחינת ענפים וסוגי עסקים, מעסיקות יותר מ-22 מיליון אנשים ברחבי העולם ומפיקות הכנסות שנתיות בסך 9 טריליון דולר. למידע נוסף, בקרו באתר YPO.org.

אנשי הקשר למדיה של YPO:
Amy Reid, areid@ypo.org, +1 646 678 0575 (United States)
Serena Marchionni, smarchionni@ypo.org, +34 699 903 472 (Europe)
Vickie Tikam, vtikam@ypo.org, +60 012 331 7411 (Asia)
Angela Mers, amers@ypo.org, +1 415 298 8534 (United States/Canada)

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מרכז פרס לשלום וחדשנות בוחר את אוגורי לתערוכת החדשנות הראשונה
אוגורי הופכת מכונות לאמינות יותר על ידי שילוב של שני שינויים חשובים בענף הטכנולוגיה: בינה מלאכותית והאינטרנט של הדברים. המפגש של שתי המגמות האלה מאפשר לאוגורי לספק לשחקנים מובילים בענף ראות ושליטה מלאות על המצב והביצועים של המכונות שלהם, ובכך להאיץ מאוד את היצרניות, הבטיחות, וההשפעה הסביבתית החיובית.

סול-ג'ל טכנולוגיות מודיעה על השתתפות בכנס משקיעים קרוב
21/04/19 | בריאות
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL) , חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום שההנהלה תשתתף ב-Class of 2018 Biotech IPOs Investor Day בחסות BMO שיתקיים בניו יורק.

אמזון וגוגל מודיעות על האפליקציה הרשמיות של יוטיוב שיושקו ב-Fire TV; אפליקציית Prime Video מגיעה ל-Chromecast ו-Android TV
האפליקציות הרשמיות של יוטיוב יהיו זמינות ב-Fire TV בחודשים הקרובים, ויאפשרו למשתמשים גישה חלקה לעולם של בידור - כולל סרטוני מוסיקה, היוצרים האהובים עליהם, סרטי קולנוע, תוכניות, ספורט בשידור חי ועוד

המבחן של NIST מדרג את TECH5 בין האלגוריתמים לזיהוי הפנים עם הביצועים הטובים ביותר בעולם
FRVT הוא הערכה מתמשכת של יותר מ-100 אלגוריתמים לזיהוי פנים שמגישים ספקים של טכנולוגיות ביומטריות מכל העולם. NIST מעריכה את הביצועים של האלגוריתמים על ידי מדידת הביצועים שלהם בזיהוי אוטומטי של תמונות פנים, תוך בדיקת שגיאות כשמשווים ומאמתים סוגים שונים של תמונות מיישומי ויזה וגם תמונות עיתונות אקראיות.

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה בדרום אפריקה; חותמת על הסכם לשיתוף פעולה במרכז הכלכלי דרום אפריקה
אנדרסן גלובל נרגשת להודיע על ההוספה של חברת שיתוף הפעולה הראשונה שלה בדרום אפריקה. Tabacks Attorneys and Corporate Law Advisors, שהמטה שלה ביוהנסבורג, דרום אפריקה, חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם אנדרסן, איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות וחברות שיתוף פעולה. דרום אפריקה היא המדינה העשירית באפריקה שבה יש לאנדרסן נוכחות.

Farmers Edge מוסיפה בינה בקבינה לפלטפורמה דיגיטלית מדויקת
כלי מבוסס אפליקציות מספק חיבוריות אוניברסלית, בקבינה ומרחוק, כדי לספק תמיכה בהחלטות ושמירת רישומים פשוטה יותר לניתוח רווחים מדויק

Twelve Seas Investment Company חותמת על הסכם להתאחד עם חברה מאיחוד האמירויות
Twelve Seas Investment Company ("Twelve Seas") (לשעבר NASDAQ:TWLV ועכשיו NASDAQ:BROG), חברה שהוקמה מתוך מטרה להתקשר באיחוד עסקי, וחברה מאיחוד האמירויות בעסקי האחסון והשירותים של נפט, הודיעו שהן חתמו היום על הסכם לאיחוד עסקי

סול-ג'ל טכנולוגיות מודיעה על הרשמה של 50אחוז בתוכנית הפיבוטלית שלב 3 של TWIN לטיפול באקנה וולגריס
16/04/19 | בריאות
הרשמת החולים לניסויים שלב 3 הפיבוטליים ב-TWIN נמשכת לפי התוכנית תוצאות ראשוניות צפויות ברבעון הרביעי של 2019

CPE וירטואלי חדש תומך בפתרונות הייפרוויזור VNF ל-SD‑WAN
משפחת מוצרי ה-CPE הווירטואלי SmartNode וירטואלי (vSN) מפשטת, מאיצה ומורידה עלויות בהתקנות של שירותי טראנק SIP, PBX מתארח, SDN, גישת IP ו-VPN

הנוכחות של אנדרסן גלובל מתפשטת בספרד
אנדרסן גלובל הודיעה היום על הרחבת הנוכחות שלה בספרד עם ההוספה של חברת שיתוף פעולה חדשה, Perez Moreno Abogados, שנמצאת בסביליה. התוספת תהיה המקום השישי של אנדרסן גלובל במדינת ספרד והשנייה בסביליה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI