דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים הנרי שיין ו-Vets First Choice מודיעים על מועצת המנהלים של קובטרוס
הנרי שיין ו-Vets First Choice מודיעים על מועצת המנהלים של קובטרוס
חיים נוי 16/01/19 |  צפיות: 404
הנרי שיין ו-Vets First Choice מודיעים על מועצת המנהלים של קובטרוס

דייוויד אי. שו ישמש יו"ר מועצת המנהלים; פיליפ לאסקאווי יהיה הדירקטור הבלתי תלוי המוביל

מלביל, ניו יורק ופורטלנד, מיין, 14 בינואר 2019, (BUSINESS WIRE) :

Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC) ו-Vets First Choice הודיעו היום על האנשים שמינו ויהוו את 11 חברי מועצת המנהלים של קובטרוס, החברה הציבורית העצמאית שתיווצר כתוצאה מהפיצול המתוכנן של העסק Henry Schein Animal Health והמיזוג לאחר מכן עם Vets First Choice. מימוש המיזוג צפוי להיות ב-4 בפברואר 2019 או בסמוך לו.

כפי שעבר נמסר, דייוויד אי. שו, מייסד שותף ויו"ר Vets First Choice, יהיה יו"ר מועצת המנהלים של קובטרוס. מר שו עזר לבנות כמה חברות מבוססות מדע ביניהן איקריה ו-IDEXX בהן היה יו"ר מייסד ומנכ"ל. פיליפ לאסקאווי, לשעבר שותף, יו"ר ומנהל עסקים ראשי של החברה לראיית חשבון EY LLP וכיום הדירקטור הבלתי תלוי המוביל במועצת המנהלים של הנרי שיין, יהיה הדירקטור הבלתי תלוי המוביל של קובטרוס. גם האנשים הבאים צפויים להתמנות כחברים האחרים במועצת המנהלים של קובטרוס:

  • בנג'מין שו, נשיא, ומנהל עסקים ראשי של קובטרוס ומייסד שותף ומנהל עסקים ראשי של Vets First Choice
  • בטסי אטקינס, מנהלת עסקים ראשית של חברת הון הסיכון Baja LLC
  • דבורה ג. אלינגר, יועצת בכירה של The Boston Consulting Group ולשעבר מנכ"לית ו/או נשיאה של ארבע חברות מגובות בהון פרטי, ביניהן Ideal Image
  • סנדרה ל. הלטון, לשעבר סגנית נשיא ביצועית ומנהלת כספים ראשית של Telephone and Data Systems, Inc.
  • מרק ג'. מאנוף, לשעבר שותף וסגן יו"ר אמריקני של EY
  • אדוארד מ. מקנמרה, נשיא ומייסד שותף של חברת הון הסיכון לבנייה TeamLaunch, LLC
  • סטיבן פלדינו, סגן נשיא ביצועי, מנהל כספים ראשי וחבר במועצת המנהלים של הנרי שיין
  • ראווי סצ'דב, שותף ב-Clayton Dubilier & Rice
  • בנג'מין וולין, לשעבר מנהל עסקים ראשי ומייסד שותף של Everyday Health ויועץ של 3L Capital LLC

"הכוונה שלנו הייתה ליצור מועצת מנהלים שמשקפת את האופי המקיף ומשנה המצב של ההזדמנות של קובטרוס, ואנחנו מאמינים שרשימת המינויים הזאת משיגה זאת מבחינת קליבר, גיוון, אי תלות ותכונות אחרות", אמר דייוויד שו. "לקבוצה הזאת יש תמהיל חזק של ניסיון רלבנטי, ידע גלובלי בתחום ויכולות נרחבות בפונקציות מפתח של מועצת המנהלים שיעזרו לקובטרוס להגדיל את פלטפורמת השירותים מבוססי הטכנולוגיות שלה ברחבי העולם ולהגשים את משימתה לקדם את עולם הרפואה הווטרינרית".

"לכבוד הוא לי שהוטל עלי תפקיד הדירקטור הבלתי תלוי המוביל, ולהצטרף לצוות של דירקטורים באיכות כל כך גבוהה", אמר פיליפ לאסקאווי. "בקובטרוס תהיה לנו מחויבות מוצקה למימשל תאגידי חזק כשנתמקד בהנחלת מסגרת של נשיאה באחריות שגורמת ליצירת ערך בטווח הארוך".

מידע נוסף והיכן למצוא אותו

הצהרת רישום על גבי טופס S-1/S-4 בנוגע לעסקה הזאת הוגשה ל-SEC, אבל לא נכנסה עדיין לתוקף. משקיעים ומחזיקי ניירות ערך מתבקשים לקרוא בתשומת לב את הצהרת הרישום/ התשקיף (כולל כל שינוי או תוספת להם וכל מסמך שמוכלל על דרך ההפניה בהם) וכל מסמך רלבנטי אחר שמוגש ל-SEC כשיהיו זמינים, כי הם יכילו מידע חשוב על הצדדים והעסקה המוצעת. את הצהרת הרישום, התשקיף המקדמי ומסמכים רלבנטיים אחרים שמוגשים ל-SEC, כשיהיו זמינים, אפשר יהיה להשיג ללא תשלום מהאתר של SEC בכתובת www.sec.gov. את המסמכים האלה, כשיהיו זמינים, אפשר יהיה להשיג ללא תשלום גם מ-Henry Schein, Inc. על ידי בקשה בכתב אל Carolynne Borders בכתובת Henry Schein, Inc., 135 Duryea Road, Melville, NY 11747. הודעה לעיתונות הזאת לא תהווה הצעה למכור או שכנוע להצעה לקנות ניירות ערך כלשהם, ולא תהיה כל מכירה של ניירות ערך בכל תחום שיפוט שבהם הצעה, שכנוע או מכירה אלה יהיו בלתי חוקיים לפני הרישום או הכשירות בהתאם לחוקי ניירות הערך של אותו תחום שיפוט. שום הצעה של ניירות ערך לא תיעשה אלא באמצעות תשקיף שעונה על הדרישות של סעיף 10 של חוק ניירות ערך 1933, כפי שתוקן.

אודות הנרי שיין

Henry Schein, Inc. (Nasdaq: HSIC) היא חברת פתרונות עבור אנשי מקצועות הבריאות שמונעת על ידי רשת של אנשים וטכנולוגיות. עם יותר מ-22,000 חברי צוות שיין המשרתים יותר ממיליון לקוחות בכל העולם, החברה היא הספקית הגדולה ביותר בעולם של פתרונות עסקיים, קליניים, טכנולוגיים ושרשרת האספקה כדי לשפר את היעילות של מרפאות שיניים, בריאות בעלי חיים ורפואה. החברה משרתת גם מעבדות שיניים, מרפאות ממשלתיות ומוסדיות ואתרים אחרים של טיפול אלטרנטיבי.

רשת היועצים המהימנים של הנרי שיין, חברת Fortune 500® ומשתתפת במדדים S&P 500® ו-Nasdaq 100®, מספקת לאנשי מקצועות הרפואה את הפתרונות רבי הערך שהם צריכים כדי לשפר את ההצלחה התפעולית והתוצאות הקליניות. החברה מציעה ללקוחות מוצרים ופתרונות בלעדיים וחדשניים, כולל תוכנה לניהול קליניקות, פתרונות סחר אלקטרוני, מוצרים כירורגיים ומיוחדים, וגם מגוון רחב של שירותים פיננסיים. הנרי שיין פועלת באמצעות רשת הפצה מרכזית ואוטומטית, עם מבחר של יותר מ-120,000 מוצרים ממותגים ומוצרי המותג הפרטי של הנרי שיין במלאי, וגם יותר מ-180,000 מוצרים נוספים שזמינים כפריטים בהזמנה מיוחדת.

המטה של הנרי שיין נמצא במלביל, ניו יורק ויש לה עסקים או חברות קשורות ב-34 מדינות. המכירות של החברה הגיעו לשיא של 12.5 מיליארד דולר ב-2017, וגדלו בשיעור צמיחה שנתי מורכב של בערך 15% מאז שהנרי שיין הפכה לחברה ציבורית ב-1995. למידע נוסף, בקרו בבקשה את הנרי שיין באתר www.henryschein.com או Facebook.com/HenrySchein ו-@HenrySchein on Twitter.

אודות Vets First Choice

Vets First Choice היא חדשנית בשירותים באמצעות טכנולוגיות שמעצימה וטרינרים באמצעות תובנות שמיועדות להגביר את מעורבות הלקוחות ולשפר את מצב המרפאה הווטרינרית. הפלטפורמה של Vets First Choice, שמשולבת עם זרימת העבודה של תוכנת הניהול של המרפאה הווטרינרית, מנצלת תובנות וניתוחים, שירותי מעורבות לקוחות ושירותי בית מרקחת ומספקת ציות רפואי משופר באמצעות ניהול מרשמים פרואקטיבי. על ידי עבודה ישירות עם מרפאות וטרינריות כדי לנהל פערים בטיפול, Vets First Choice מנסה לאפשר ללקוחות הווטרינרים שלה ליצור הזדמנויות חדשות להכנסות, להסתגל להתנהגויות הרכישה המשתנות של בעלי חיות המחמד, לשפר את קשרי הלקוחות שלהם ולשפר את איכות הטיפול והתוצאות הרפואיות. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.vetsfirstchoice.com.

אנשי קשר

William Durling
סגן נשיא לתקשורת תאגידית
wdurling@vetsfirstchoice.com
603 769 7471

Nicholas Jansen
סגן נשיא של קשרי משקיעים
nicholas.jansen@vetsfirstchoice.com
407 761 8172

Ann Marie Gothard
סגן נשיא, קשרי מדיה תאגידיים
annmarie.gothard@henryschein.com
631-390-8169

Carolynne Borders
סגן נשיא, קשרי משקיעים
Carolynne.borders@henryschein.com
631 390-8105

מקור:  Vets First Choice

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20190114005412/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
CIM GROUP רוכשת 2,468,390 מניות של CIM COMMERCIAL TRUST
כך ששיעור הבעלות של CIM Group והחברות המסונפות אליה עולה ל-19%

הייטרה הציגה ב-GITEX יחד עם השותפה המקומית נסמה
כנקודת השיא של GITEX, שנערכה בין 6 ל-10 באוקטובר במרכז הסחר העולמי של דובאי, הייטרה הציגה את המוצרים והפתרונות הכי חדישים שלה שמותאמים ספציפית ללקוחות, כולל שליטה ובקרה משולבות, פתרונות פס רחב, פטרול חכם ומסופים חכמים.

טריטון דיגיטל מפרסמת את דירוגי Webcast Metrics של נכסי האודיו הדיגיטלי המובילים ליוני 2019
Triton Digital® היא המובילה הגלובלית בטכנולוגיות ושירותים לתעשיית הרדיו הדיגיטלי והפודקסטים.

אנדרסן גלובל נכנסת לנמיביה; ממשיכה להרחיב את הנוכחות באפריקה
עם שורשים עמוקים של עיסוק בעריכת דין בנמיביה יותר מ-70 שנה, יש ל-Dr Weder, Kauta & Hoveka Inc יותר ממאה אנשי מקצוע בתחום המשפטים ו-19 שותפים ברחבי נמיביה עם משרדים בווינדהוק, אונגוודיבה, סוואקופמונד וחרוטפונטיין.

Galimedix Therapeutics, Inc. תציג מצגת בפסגת החדשנות באופתלמולוגיה במפגש של האקדמיה האמריקנית לרפואת עיניים
נתונים קדם קליניים חדשים מראים שחזור של אובדן תפקוד של תאי עצב באמצעות GAL-101 במבחנה, ייתכן שיתורגם לראייה טובה יותר בחולי גלאוקומה ו-AMD יבש

המכון לניהול פרויקטים מודיע על מועצת המנהלים של 2020
המכון לניהול פרויקטים (PMI) האיגוד המוביל בעולם למקצוע הניהול של פרויקטים, תוכניות ותיקים, הודיע על מועצת המנהלים שלו לשנת 2020. החברים של PMI בוחרים בגוף המנהל לכהונה של שלוש שנים. ארבעה מנהלים שנבחרו על ידי העמיתים שלהם משמשים כנושאי משרה של PMI ויושבי ראש של ועדות:

המכון לניהול פרויקטים מכריז על 50 הפרויקטים הכי משפיעים ב-50 השנים האחרונות
מגורדי שחקים ועד לטכנולוגיות בחזית הקידמה ותגליות מדעיות, PMI מעניק הכרה לעבודות יוצאות דופן שהגדירו מחדש את העולם שלנו

SolarWinds תציג Orion Platform משופרת ב-GITEX Technology Week 2019
הספקית שזכתה בפרסים של תוכנה לניהול מחשוב מציידת את אנשי הטכנולוגיה בכלים שעוזרים לנטר, לנהל ולאבטח את סביבות המחשוב המורכבות של היום

שיעור ריקוד – קומדיה מרגשת ומרטיטה על מפגש בין רקדנית לבין תלמיד לוקה באספרגר – תיאטרון בית ליסין
06/10/19 | תיאטרון
העלילה עוסקת ברקדנית מקצועית שנפגעת בתאונה ורתוקה לסד על רגלה שנאותה ללמד שיעור ריקוד את אחד משכניה, צעיר מומחה לגנטיקה, הלוקה בתסמונת אספרגר ויש לו רתיעה מנשים וממגע. הרקדנית מצליחה לאחות בין שני העולמות והמפגש הזה הוא טעון ועמוס רגשות והתנסויות קשות והתוצאה היא חוויה תיאטרלית מרגשת, נוקבת שראוי להרעיף עליה מחיאות כפיים חמות.

Andersen Tax & Legal מוסיפה מקום בפולין
אנדרסן גלובל הודיעה היום ש-Andersen Tax & Legal בפולין מתרחבת עם משרד חדש בטורון כדי לשרת לקוחות בצפון מרכז פולין. טורון היא מקום אחד מארבעה בפולין שבו יש לאנדרסן גלובל נוכחות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתוף הפעולה שלה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI