דף הבית חוק ומשפט ירושה האם לערוך צוואה לבד
האם לערוך צוואה לבד
יחיאל לוי 24/12/18 |  צפיות: 2049

יש הרבה מאוד עורכי דין בארץ, אבל מה שרבים אינם מבינים הוא כי לכל עורך דין יש את ההתמחות שלו, וכי המגוון הזה של עורכי דין מאפשר לכל אחד לגשת אל עורך דין באזור של המגורים שלו ולקבל את העצה המקצועית הכי טובה שזה יכול לספק עבורו.

גם כאשר אנשים רוצים לערוך צוואה טרם הפטירה שלהם הם ניגשים אל עורך דין צוואות כאשר יש כאלה שחושבים שעדיף אולי לבצע את הדבר הזה באופן עצמאי וללא כל תשלום נוסף בתור שכר טרחה לעו"ד שעורך את המסמך הזה בנוכחות אותו אדם במשרד שלו. האם זה הדבר הכי נכון לעשותו? הדעות חלוקות לפה ולפה.


לבד או עם עורך דין

זה לא ממש עניין יוצא דופן לראות כי בני אדם מכינים צוואה בכתב ידם, כזו שנכתבת בצורה חופשית וללא כל סיוע של איש מקצוע מיומן בזו הפעולה. פעם באמת אנשים רבים היו יושבים לכתוב צוואה לעת זקנה באופן הזה, מתוך המחשבה כי אין כל צורך להוציא כסף עבור שירות שאותו הם יכולים לעשות לבד.

והיום? היום זה הרבה יותר ברור כי השירותים של עורך דין צוואות הם כאלה ששווים את משקלם בזהב, כי עורך דין מיומן הוא כזה אשר יש לו את הבקיאות הנדרשת לגבי כל מה שחייב להופיע על גבי צוואה על מנת שלא יהיה קל לערער עליה, אם בכלל.

דבר זה חשוב עבור אנשים שרוצים לוודא כי מבצעים את הדרישות האחרונות שלהם לאחר מותם, ויצירה של צוואה מסודרת ללא כל פגם היא פעולה הרבה יותר פשוטה להיעשות מול עורך דין, עם עדיפות להכנה מבעוד מועד ולא ברגע האחרון בלבד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI