דף הבית עסקים עסקים - אחר הדרך אל עסק עצמאי מוצלח
הדרך אל עסק עצמאי מוצלח
יחיאל לוי 17/12/18 |  צפיות: 2020

זה די ברור כי הרוב המכריע של האנשים נכנסים אל הסיפור הזה של בניית עסק עצמאי מתוך הרצון המאוד ברור הזה כי העסק יצמח אל עבר הגבהים הכי רחוקים וימצא בצורה הכי טובה את כל הפוטנציאל. אבל, כדי שעסק יצליח צריכים הרבה יותר מאשר מימון על ידי שותף שקט או חזון של רעיון שנראה בתור הדבר הבא, אלא השקעה של הרבה מאוד כסף לצד השקעה של הרבה מאוד זמן כדי להגיע אל התוצאה הכי טובה.


כדי להכניס צריכים להוציא

העובדה הבסיסית שבעל עסק חייב להפנים, היא שעל מנת שהעסק יכניס כסף צריכים קודם כל לבצע את המהלך שבו מבצעים את ההשקעה. זה נכון כי ההשקעה יכולה להגיע אל גבהים שלהם כלל לא מצפים, אבל לשם כך זה חשוב מאוד לבצע את התכנון המוקדם ואת עבודת התחקיר המלאה לגבי כל מה שיידרש להשקיעה טרם היציאה אל ההקמה. יש להשקיע עם שכירות של מקום עבור העסק, רכישה של ציוד, מציאת כוח אדם וכן עיצוב חנויות מקצועי שיקדם את פני הלקוחות בכל פעם שהם נכנסים למקום.


הכוח של העיצוב

עיצוב של מקום הוא תכונה שכוללת הרבה מאוד רבדים בתוכה. מעצב של חנויות יודע עד כמה זה חשוב להוביל את הלקוחות אל עבר הביצוע של הרכישה, וכמה מכל מה שמבצע הלקוח הוא תולדה ישירה של מה שהוא חווה בתוך החנות עצמה. לכן, עיצוב חנויות נכון הוא המחבר הכי יעיל בין הרצון של העסק לעשות כמה שיותר מכירות לבין זה של הלקוח לקבל חוויה מעניינת ואת התחושה כי הוא עשה את העסקה הכי טובה. את זה יכולים ליצור עם עיצוב חכם של כל החלל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI