דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר INFINIDAT מכריזה על Neutrix Cloud 2.0 לשיפור האחסון בענן
INFINIDAT מכריזה על Neutrix Cloud 2.0 לשיפור האחסון בענן
איריס וינשטיין 25/11/18 |  צפיות: 674

הגרסה החדשה של Neutrix Cloud מוסיפה רפליקציה חוצה-אזורים, ממשקים חדשים ואינטגרציות נוספות למחשוב רב-ענני

INFINIDAT, המובילה באספקת פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה גרסה חדשה של Neutrix Cloud 2.0, שרות האחסון של החברה למחשוב רב-ענני (Multi Cloud) לארגוני אנטרפרייז. עם שחרור גרסה זאת, Neutrix Cloud™ יתמוך כעת ברפליקציה חוצה-אזורים, עם ממשק משתמש גרפי מבוסס web, שליטה קולית עם Amazon Alexa ואינטגרציות נוספות לענן.

Neutrix Cloud הוא שרות ענן ציבורי ייחודי שמספק מערכות קבצים ונפחי בלוק (block) שניתנים לגישה סימולטנית מ- Google Cloud Platform (GCP), Microsoft Azure, Amazon Web Services (AWS), IBM Cloud ו- VMWare Cloud בסביבות המחשוב של AWS. Neutrix Cloud הוא שירות OpEx טהור והוא ניתן ליישום כפתרון עצמאי או עם פתרון האחסון InfiniBox במצב של רפליקציה בענן ההיברידי עם RPO (Recovery Point Objective) נמוך של 4 שניות. מאז שהיה לראשונה זמין מוקדם יותר השנה, Neutrix Cloud המשיך להוסיף יכולות חדשות, כשהוא מתקדם בצורה יציבה ב- roadmap שלו לאחסון-ענני כשרות (as-a-service) לארגוני אנטרפרייז ומגדיל את השפעתו על תעשיית האחסון לארגוני אנטרפרייז.

"עם העלייה בשירותי הענן הציבורי, כל ארגוני האנטרפרייז צריכים ספק אחסון ניטרלי שמאפשר גמישות עננית לאחסון מידע ויישומים", אמר גרגורי טורצקי, מנהל מוצר בכיר ב- INFINIDAT. "עם החידושים האחרונים הללו ב- Neutrix Cloud, אנחנו ממשיכים להתחייב לאחסון שעובד בצורה חלקה עם כל תשתית ענן. הדור הבא הזה של Neutrix Cloud מביא יותר חופש ללקוחות שלנו ולקהילה העסקית".

Neutrix Cloud 2.0 של INFINIDAT מציע מספר יכולות מפתח, כולל:

· רפליקציה חוצה-אזורים: ארגונים יכולים להשתמש ברפליקציה א-סינכרונית להתאוששות מאסון (DR)והגנה על מידע המאוחסן בענן לאורך האזורים של Neutrix Cloud.

· ממשק משתמש גרפי מבוסס web: עם ממשק משתמש מבוסס web, INFINIDAT מספקת למשתמשים ממשק פשוט לניהול מערכות קבצים, נפחים, סנאפשוטים והעתקים, וכמו גם מאפשרת לבדוק פרטי חשבון ופעולות אחרות ברמה גבוהה.

· אינטגרציות נוספות לענן: בנוסף לפעילות ותקשורת הדדית קודמת עם AWS, Microsoft Azure ו- VMWare Cloudב- AWS™, פתרון Neutrix Cloud של INFINIDAT מספק תמיכה כעת לאספקת קישוריות אוטומטית ל- Google Cloud ולקישוריות ל- IBM Cloud.

· ניהול מקומי לענן: טמפלטים של AWS CloudFormation לנפחי Neutrix ואספקת קבצי מערכת.

· אוטומציה ל-VPN Setup : קלות בשימוש ללקוחות היא עקרון מפתח בתכנון של Neutrix. גרסה זאת מאפשרת יצירה אוטומטית של קשרי VPN עם יצרנים נבחרים של פיירוול on-premises.

· שליטה קולית באמצעות Amazon Alexa: מאפשרת ביצוע משימות ניהול נפוצות באמצעות הקול שלכם.

כל היכולות החדשות זמינות ללא תשלום נוסף. משתתפי כנס AWS re:Invent מוזמנים להצטרף ל- INFINIDAT בביתן 1503 ב- Venetian Conference Center לראות דמו חי של Neutrix Cloud וללמוד יותר על הפורטפוליו המלא של פתרונות INFINIDAT.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
F5 Networks מרחיבה יכולות חדשות של מולטי-קלאוד, קוברנטיס ו- DevOps
F5 Networks מציגה התפתחויות חדשות, הכוללות את רכישת NGINX ושחרור Kubernetes Ingress Controller 1.5, לצד שירותי יישומים מורחבים למולטי-קלאוד והצעות Aspen Mesh.

קרן ההשקעות של הבנק ההולנדי ABN AMRO משקיעה ב-Thetaray הישראלית
המאבק בהלבנת הון, סחר בבני אדם ומימון טרור נמצאים בראש סדר העדיפויות של הבנקים, ו- ABN AMRO משתמש בפתרונות החדשניים של ThetaRay כדי לשמש כשומר סף למערכת הפיננסית שלו.

Trend Micro מרחיבה את פעילותה בשוק הישראלי
Trend Micro, מובילה עולמית בפיתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, מרחיבה את פעילותה בשוק הישראלי וממנה את אחירותם בן חרות ולירן משי כמנהלי לקוחות אזורים, ורוויטל אוחיון מונתה למנהלת ערוצי הפצה בישראל.

"סטיב" - הרובוט שיעזור לכם להרוויח יותר כסף באמזון
הסטארט-אפ הישראלי PPC Winner של היזמים שי ונציה ונדב גורליצקי מגדיל מכירות וממקסם רווחים למוכרים באמזון עם הרובוט החכם "סטיב"

אירופה היא אויב הסייבר הגדול ביותר של עצמה
מודיעין איומים חדש מ- F5 Labs מראה שאירופה סובלת מהתקפות סייבר מרובות יותר מתוך גבולותיה לעומת התקפות מכל מקום אחר בעולם

סיום פרויקט טרנספורמציה דיגיטלית במפגש הפסגה של מיקרוסופט ו- Comm-IT
צוותי הפיתוח וניהול הפרויקטים המובילים של מיקרוסופט ו- Comm-IT נפגשו השבוע על מנת לציין סיום שלב א' מוצלח של פרויקט משותף במסעדה בתל אביב. הפרויקט, שהתנהל בסודיות מוחלטת בשנה וחצי האחרונות, התמקד בטרנספורמציה דיגיטלית של אחד מארגוני התשתית הגדולים ביותר בישראל.

חברת Twingo מארחת מיטאפ בנושא ביג דטה מודרני וארכיטקטורת אנליטיקס ב- AWS
המיטאפ, שיתקיים במטה אמזון במתחם שרונה, תל אביב, יארח לקוחות של AWS, שיציגו כיצד הם ערכו ארכיטקטורה מחדש לפייפליין המידע שלהם על מנת לענות לדרישות העסק הגדלות באופן תדיר, כאשר מרכז הדיון יכלול צלילה לגישת ה- Data Lake.

מינויי בכירים חדשים ב- F5
מיקה ימאמוטו נבחרה לסגנית נשיא לשיווק וחווית הלקוח החדשה וגרג לין מצטרף כסגן נשיא לטכנולוגיות

F5 משלימה את רכישת NGINX
החברה המשולבת תאפשר שירותי יישומים בכל הסביבות מרובות העננים, ותספק את קלות השימוש והגמישות שמפתחים דורשים ותוך כך גם את קנה המידה, אבטחת המידע, האמינות והמוכנות הארגונית אותם דורשים צוותי תפעול הרשת.

CTERA NETWORKS מרחיבה את פעילותה בשוק הישראלי - ממנה דירקטור מכירות ומנהל ערוצי הפצה חדשים
מוטי אוקסמן, אשר שימש כמנהל ערוצי הפצה ינהל כעת את כל פעילות המכירות בישראל, זאת לאור הגדלת הפעילות באופן משמעותי, בשוק הישראלי, ואלכס פרידמן שניהל לקוחות גדולים במספר חברות גדולות מיישמות כמו ONE1, בזק בינלאומי ופרטנר, ינהל את ערוצי ההפצה בישראל
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI