דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר INFINIDAT מכריזה על Neutrix Cloud 2.0 לשיפור האחסון בענן
INFINIDAT מכריזה על Neutrix Cloud 2.0 לשיפור האחסון בענן
איריס וינשטיין 25/11/18 |  צפיות: 390

הגרסה החדשה של Neutrix Cloud מוסיפה רפליקציה חוצה-אזורים, ממשקים חדשים ואינטגרציות נוספות למחשוב רב-ענני

INFINIDAT, המובילה באספקת פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה גרסה חדשה של Neutrix Cloud 2.0, שרות האחסון של החברה למחשוב רב-ענני (Multi Cloud) לארגוני אנטרפרייז. עם שחרור גרסה זאת, Neutrix Cloud™ יתמוך כעת ברפליקציה חוצה-אזורים, עם ממשק משתמש גרפי מבוסס web, שליטה קולית עם Amazon Alexa ואינטגרציות נוספות לענן.

Neutrix Cloud הוא שרות ענן ציבורי ייחודי שמספק מערכות קבצים ונפחי בלוק (block) שניתנים לגישה סימולטנית מ- Google Cloud Platform (GCP), Microsoft Azure, Amazon Web Services (AWS), IBM Cloud ו- VMWare Cloud בסביבות המחשוב של AWS. Neutrix Cloud הוא שירות OpEx טהור והוא ניתן ליישום כפתרון עצמאי או עם פתרון האחסון InfiniBox במצב של רפליקציה בענן ההיברידי עם RPO (Recovery Point Objective) נמוך של 4 שניות. מאז שהיה לראשונה זמין מוקדם יותר השנה, Neutrix Cloud המשיך להוסיף יכולות חדשות, כשהוא מתקדם בצורה יציבה ב- roadmap שלו לאחסון-ענני כשרות (as-a-service) לארגוני אנטרפרייז ומגדיל את השפעתו על תעשיית האחסון לארגוני אנטרפרייז.

"עם העלייה בשירותי הענן הציבורי, כל ארגוני האנטרפרייז צריכים ספק אחסון ניטרלי שמאפשר גמישות עננית לאחסון מידע ויישומים", אמר גרגורי טורצקי, מנהל מוצר בכיר ב- INFINIDAT. "עם החידושים האחרונים הללו ב- Neutrix Cloud, אנחנו ממשיכים להתחייב לאחסון שעובד בצורה חלקה עם כל תשתית ענן. הדור הבא הזה של Neutrix Cloud מביא יותר חופש ללקוחות שלנו ולקהילה העסקית".

Neutrix Cloud 2.0 של INFINIDAT מציע מספר יכולות מפתח, כולל:

· רפליקציה חוצה-אזורים: ארגונים יכולים להשתמש ברפליקציה א-סינכרונית להתאוששות מאסון (DR)והגנה על מידע המאוחסן בענן לאורך האזורים של Neutrix Cloud.

· ממשק משתמש גרפי מבוסס web: עם ממשק משתמש מבוסס web, INFINIDAT מספקת למשתמשים ממשק פשוט לניהול מערכות קבצים, נפחים, סנאפשוטים והעתקים, וכמו גם מאפשרת לבדוק פרטי חשבון ופעולות אחרות ברמה גבוהה.

· אינטגרציות נוספות לענן: בנוסף לפעילות ותקשורת הדדית קודמת עם AWS, Microsoft Azure ו- VMWare Cloudב- AWS™, פתרון Neutrix Cloud של INFINIDAT מספק תמיכה כעת לאספקת קישוריות אוטומטית ל- Google Cloud ולקישוריות ל- IBM Cloud.

· ניהול מקומי לענן: טמפלטים של AWS CloudFormation לנפחי Neutrix ואספקת קבצי מערכת.

· אוטומציה ל-VPN Setup : קלות בשימוש ללקוחות היא עקרון מפתח בתכנון של Neutrix. גרסה זאת מאפשרת יצירה אוטומטית של קשרי VPN עם יצרנים נבחרים של פיירוול on-premises.

· שליטה קולית באמצעות Amazon Alexa: מאפשרת ביצוע משימות ניהול נפוצות באמצעות הקול שלכם.

כל היכולות החדשות זמינות ללא תשלום נוסף. משתתפי כנס AWS re:Invent מוזמנים להצטרף ל- INFINIDAT בביתן 1503 ב- Venetian Conference Center לראות דמו חי של Neutrix Cloud וללמוד יותר על הפורטפוליו המלא של פתרונות INFINIDAT.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Twingo השלימה פרויקט BIG DATA מבוסס MemSQL ב- IronSource
Twingo מקבוצת Comm-IT הטמיעה בחברת IronSource את בסיס הנתונים MemSQL. הפתרון משרת את לקוחות המובייל של IronSource ברחבי העולם, ומאפשר אנליטיקה בזמן אמת בשילוב מידע היסטורי.

קונטאל ITS מתחדשת בשם חדש: Trunovate
קונטאל ITS (ContelITS), מובילה בפתרונות Manufacturing Execution Systems (MES) לניהול רצפת הייצור בשוק הישראלי, עם למעלה מ- 80 לקוחות גדולים בישראל ובעולם, מתחדשת בשם חדש ומהיום תקרא Trunovate מלשון True Innovation.

דוח חדש של F5 קובע: רוב הארגונים באזור EMEA שואפים לטרנספורמציה דיגיטלית ככוח מניע אסטרטגי ומשמעותי
הדוח מתאר כיצד הטרנספורמציה הדיגיטלית מניעה פריסה של יישומים קריטיים והחלטות ניהוליות. ההשפעות הטכנולוגיות המשמעותיות על ארגונים באזור EMEA כוללות שירותי יישומים, מחויבויות הקשורות ל- Multi-Cloud והשפעה גוברת של DevOps

Comm-IT פיתחה ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים עבור חברת מיכפל
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח תוכנה מתקדמים מהמובילים בישראל, מקבוצת מג'יק, השלימה פרויקט פיתוח של ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים לשימוש מעסיקים, רואי חשבון ויועצי מס עבור חברת מיכפל. הפרויקט החל לפני כשנה וחצי והסתיים בימים האחרונים והינו בהיקף של מיליוני שקלים.

Trend Micro צופה כי ב-2019 התקפות מתוחכמות ימשיכו להיות דומיננטיות
Trend Micro, מובילה עולמית בפתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, חושפת את דו"ח התחזיות שלה לשנת 2019 ומתריעה כי התקפות הסייבר יהפכו ליעילות יותר בשל ניצול אלמנטים מתוחכמים התוקפים את סביבות המחשוב המשתנות בארגונים. הדו"ח ממפה את האיומים ההולכים וגדלים שאיתם מתמודדים ארגונים ומשתמשים בעולם מקושר.

פסגת המשקיעים של OurCrowd: ועידת המשקיעים הגדולה ביותר במדינה חוזרת ב-7 למרץ 2019, בירושלים
נושא הועידה- "סטארטאפים: מחוללים שינוי גלובלי" צפוי למשוך כ-15,000 נרשמים

בחירת הלקוחות בפלטפורמת ההגנה על עמדות הקצה הטובה ביותר לשנת 2018 על ידי "Gartner Peer Insights" הייתה Trend Micro
הכרה זו מצטרפת לרשימה ארוכה של זכיות שהוענקו על ידי גרטנר לחברה

מחלקת המחקר של Trend Micro חשפה סיכונים בתקיפות שרשרת האספקה למערכות אספקת מים ואנרגיה
במערכות תשתית רבות נמצאו נקודות פגיעות החושפות אותן לסיכון התקפת סייבר משמעותי

INFINIDAT מכריזה על Neutrix Cloud 2.0 לשיפור האחסון בענן
הגרסה החדשה של Neutrix Cloud מוסיפה רפליקציה חוצה-אזורים, ממשקים חדשים ואינטגרציות נוספות למחשוב רב-ענני

Trend Micro חוגגת 30 שנות פעילות מוצלחות ופותחת משרדים חדשים בתל אביב
מנציחה את מנהל הפעילות הקודם שלה בהכרזה על תחרות סטארט אפים על שם תמיר סגל “Segal cyber Security Innovation award”
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI