דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר INFINIDAT מכריזה על Neutrix Cloud 2.0 לשיפור האחסון בענן
INFINIDAT מכריזה על Neutrix Cloud 2.0 לשיפור האחסון בענן
איריס וינשטיין 25/11/18 |  צפיות: 517

הגרסה החדשה של Neutrix Cloud מוסיפה רפליקציה חוצה-אזורים, ממשקים חדשים ואינטגרציות נוספות למחשוב רב-ענני

INFINIDAT, המובילה באספקת פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, משיקה גרסה חדשה של Neutrix Cloud 2.0, שרות האחסון של החברה למחשוב רב-ענני (Multi Cloud) לארגוני אנטרפרייז. עם שחרור גרסה זאת, Neutrix Cloud™ יתמוך כעת ברפליקציה חוצה-אזורים, עם ממשק משתמש גרפי מבוסס web, שליטה קולית עם Amazon Alexa ואינטגרציות נוספות לענן.

Neutrix Cloud הוא שרות ענן ציבורי ייחודי שמספק מערכות קבצים ונפחי בלוק (block) שניתנים לגישה סימולטנית מ- Google Cloud Platform (GCP), Microsoft Azure, Amazon Web Services (AWS), IBM Cloud ו- VMWare Cloud בסביבות המחשוב של AWS. Neutrix Cloud הוא שירות OpEx טהור והוא ניתן ליישום כפתרון עצמאי או עם פתרון האחסון InfiniBox במצב של רפליקציה בענן ההיברידי עם RPO (Recovery Point Objective) נמוך של 4 שניות. מאז שהיה לראשונה זמין מוקדם יותר השנה, Neutrix Cloud המשיך להוסיף יכולות חדשות, כשהוא מתקדם בצורה יציבה ב- roadmap שלו לאחסון-ענני כשרות (as-a-service) לארגוני אנטרפרייז ומגדיל את השפעתו על תעשיית האחסון לארגוני אנטרפרייז.

"עם העלייה בשירותי הענן הציבורי, כל ארגוני האנטרפרייז צריכים ספק אחסון ניטרלי שמאפשר גמישות עננית לאחסון מידע ויישומים", אמר גרגורי טורצקי, מנהל מוצר בכיר ב- INFINIDAT. "עם החידושים האחרונים הללו ב- Neutrix Cloud, אנחנו ממשיכים להתחייב לאחסון שעובד בצורה חלקה עם כל תשתית ענן. הדור הבא הזה של Neutrix Cloud מביא יותר חופש ללקוחות שלנו ולקהילה העסקית".

Neutrix Cloud 2.0 של INFINIDAT מציע מספר יכולות מפתח, כולל:

· רפליקציה חוצה-אזורים: ארגונים יכולים להשתמש ברפליקציה א-סינכרונית להתאוששות מאסון (DR)והגנה על מידע המאוחסן בענן לאורך האזורים של Neutrix Cloud.

· ממשק משתמש גרפי מבוסס web: עם ממשק משתמש מבוסס web, INFINIDAT מספקת למשתמשים ממשק פשוט לניהול מערכות קבצים, נפחים, סנאפשוטים והעתקים, וכמו גם מאפשרת לבדוק פרטי חשבון ופעולות אחרות ברמה גבוהה.

· אינטגרציות נוספות לענן: בנוסף לפעילות ותקשורת הדדית קודמת עם AWS, Microsoft Azure ו- VMWare Cloudב- AWS™, פתרון Neutrix Cloud של INFINIDAT מספק תמיכה כעת לאספקת קישוריות אוטומטית ל- Google Cloud ולקישוריות ל- IBM Cloud.

· ניהול מקומי לענן: טמפלטים של AWS CloudFormation לנפחי Neutrix ואספקת קבצי מערכת.

· אוטומציה ל-VPN Setup : קלות בשימוש ללקוחות היא עקרון מפתח בתכנון של Neutrix. גרסה זאת מאפשרת יצירה אוטומטית של קשרי VPN עם יצרנים נבחרים של פיירוול on-premises.

· שליטה קולית באמצעות Amazon Alexa: מאפשרת ביצוע משימות ניהול נפוצות באמצעות הקול שלכם.

כל היכולות החדשות זמינות ללא תשלום נוסף. משתתפי כנס AWS re:Invent מוזמנים להצטרף ל- INFINIDAT בביתן 1503 ב- Venetian Conference Center לראות דמו חי של Neutrix Cloud וללמוד יותר על הפורטפוליו המלא של פתרונות INFINIDAT.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת INFINIDAT מכריזה על עדכון תוכנה חדש לפתרון האחסון InfiniBox
עדכון התוכנה החדש ל- InfiniBox מאפשר ללקוחות קונסולידציה רבה יותר לנפחי אחסון, הרחבת ביצועים והגנת מידע מוגברת ועונה על דרישות הלקוחות לתמיכה בפרוטוקול SMB

מחקר של Trend Micro מצא סיכונים עסקיים חמורים במבנים חכמים
ככל שהבניינים חכמים ומחוברים יותר, עסקים ארגוניים נתקלים באיומים פיזיים ואבטחת מידע חדשים

F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
F5 Networks (NASDAQ: FFIV) ו- NGINX מכריזות על הסכם סופי תחתיו F5 רוכשת את כל מניות החברה של NGINX המונפקות והמוחזקות באופן פרטי בערך כולל של כ- 670 מיליון דולר, בכפוף להתאמות מסוימות.

חברת Ex Libris בחרה בפתרונות אחסון הנתונים של INFINIDAT
Ex Libris, ספקית מובילה של פתרונות ענן לקהילת ההשכלה הגבוהה עם התמחות במיכון ספריות אקדמיות ולאומיות, בחרה בפתרונות אחסון הנתונים של INFINIDAT. בפרויקט, שהיקפו נאמד במיליוני דולרים, הוטמע נפח אחסון של למעלה מ- 10 פטה בייט.

דוח Trend Micro: כ- 4 מיליון מתקפות נוזקה זוהו ב- 2018 בישראל
הדוח המסכם לשנת 2018 חושף שיעורי חשיפה גבוהים לאיומים בישראל ומשרטט את השינויים המשמעותיים בנוף האיומים הגלובלי

F5 מאפשרת שירותי 5G עם פתרונות חדשים לספקי השירות
כלים ושירותים חדשים יאפשרו אופטימיזציה של רשתות ומונטיזציה של שירותים חדשים היום לחברות טלקום העוברות ל- 5G

ביטוח ישיר בוחרת בפתרון אחסון הנתונים של INFINIDAT
במסגרת הפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, הוטמע פתרון InfiniBox מבית INFINIDAT בהיקף כולל של 2.5 פטה בייט בשני אתרי החברה

Trend Micro: שליש מכל צוות סייבר מרגיש מבודד מהארגון
57% אמרו כי האתגר הגדול ביותר של cybersecurity הוא איום פנימי • 64% אמרו שהנזק שנגרם כתוצאה מהתקפות כמו WannaCry מסייע להסביר את סיכוני הסייבר להנהלת הארגון

Comm-IT השלימה פרויקט פיתוח סייבר עבור Pcysys
Pcysys מספקת פתרון טכנולוגי חדשני לבדיקת חדירות אוטומטית (Automated Penetration Testing) ובחינת יעילות מערכות ההגנה בארגון. הפתרון של החברה, המבוסס על תוכנה ואלגוריתמים מתוחכמים, מדמה "האקר וירטואלי" המנסה לפרוץ למערכות הארגון, מבלי לפגוע בבטיחות המידע, מזהה ליקויים שקיימים בחוסן המערכות ומספק תובנות. הפתרון של החברה מאפשר לארגונים לתקן ליקויים בעוד מועד ולשפר את מערך האבטחה.

INFINIDAT הוכרזה על ידי Gartner Peer Insights בחודש פברואר 2019 כבחירת הלקוחות עבור מערכי אחסון רב-תכליתיים
ההכרה בתעשייה מבוססת על סקירות חיוביות ודירוג גבוה שהתקבל בעקבות חוויות משתמשי הקצה בעת רכישה ויישום של INFINIDAT
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI