דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים eSilicon תציג פלטפורמות IP לבינה מלאכותית ו-ASICs עתירי ביצועים לרשתות
eSilicon תציג פלטפורמות IP לבינה מלאכותית ו-ASICs עתירי ביצועים לרשתות
חיים נוי 20/11/18 |  צפיות: 272
eSilicon תציג פלטפורמות IP לבינה מלאכותית ו-ASICs עתירי ביצועים לרשתות הדגמות של 7nm 56G DSP SerDes ואפשרות לפגישות פרטיות

סן חוזה, קליפורניה, 20 בנובמבר 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

eSilicon, ספקית מובילה של ASICs מסוג FinFET, פלטפורמות IP לשווקים ספציפיים ופתרונות אריזה מתקדמים ל-2.5D, תציג את שתי פלטפורמות ה-IP 7nm החדשות שלה ב-SemIsrael ב-27 בנובמבר 2018 בקריית שדה התעופה, ישראל. eSilicon גם תדגים את ה-7nm 56G full-DSP SerDes שלה בביתן 42.

הדגמות של SerDes: ביתן 42

באמצעות כרטיסי Samtec ExaMAX® Backplane Connector ו-ExaMAX Backplane Cable Assembly, eSilicon תדגים את הביצועים, הגמישות וצריכת החשמל הנמוכה של ה-SerDes עם הגעה ארוכה מבוסס DSP PAM4 ו-NRZ G56 nm7 שלה. פעולה ללא שגיאות (בלי צורך בתיקון שגיאות FEC) תוצג בערוצים, תדרי עבודה וסכמות מודולציה מרובים, הודות ליכולת שוויון מבוססת DSP בזמן אמת מאוד עוצמתית וניתנת לתכנות. יחס סיביות שגויות, מוניטורים של דיאגרמות עין ועיבוד היענות לפולסים יוצגו בין יכולות רבות אחרות.

פלטפורמת IP ל-ASICs עתירי ביצועים לרשתות
מסלול
IP וליבות 11:40 - 12:00
דייוויד אקסלרד, מנהל בכיר, שיווק
IP, eSilicon

פלטפורמת ה-7nm IP של eSilicon מספקת סביבה מלאה של IP ממוטב לרשתות עם יכולת הגדרת תצורה חזקה כלולה בתכנון. כל ה-IP בפלטפורמה הם "הכנס והפעל", שמשתמשים באותם מחסנית מתכת, דרישות אמינות, טווחי פעולה, מימשקי בקרה וטכנולוגיית DPT. יכולת הגדרת התצורה והתאימות האלה מביאות לביצועים טובים יותר, צפיפות גבוהה יותר וזמן הגעה לשוק מהיר יותר.

הפלטפורמה כוללת SerDes 56G ו-112G עתיר ביצועים ומאוד גמיש, קומפיילר TCAM, זיכרון חסון ניתן לתכנות עם פס רחב (HBM2) PHY, קומפיילרי זיכרון ממוטבים לרשת מרובים וספריות ק/פ רב תכליתיות ו-LVDS עם מתח מורחב.

פלטפורמת IP ל-ASICs של בינה מלאכותית
מסלול בינה מלאכותית ולמידת מכונה
14:00 - 14:20
פייר בויה, מנהל מכירות ויישומים, eSilicon

פלטפורמת ה-IP ל-ASICs של בינה מלאכותית neuASICTM כוללת ספריה של פונקציות שמיועדות לבינה מלאכותית שאפשר לשלב ולהגדיר תצורה במהירות כדי ליצור מאיצי אלגוריתמים לבינה מלאכותית מותאמים אישית עבור ASICs של בינה מלאכותית ולמידת מכונה. הפלטפורמה כוללת מערך של פונקציות מקומפלות, מחוזקות ומאומתות וגם מספקת פונקציה של בניית מאיצי בינה מלאכותית שמספקת הערכות הספק/ ביצועים/ שטח (PPA) של ארכיטקטורת ה-ASIC שנבחרה לפני שמתחיל פיתוח ה-RTL.

אודות SemIsrael

SemIsrael Expo 2018 מפגיש מאות אנשי שבבים ישראלים מכל התחומים וההיבטים של תעשיית השבבים.

אודות eSilicon

eSilicon מספקת ASICs מסוג  FinFETמורכבים, פלטפורמות IP לשווקים ספציפיים ופתרונות אריזה מתקדמים ל-2.5D. ה-IP המבדל שהוכח מבחינת ASIC כולל 7nm 56G/112G SerDes עם יכולת הגדרת תצורה חזקה בתוספת פלטפורמות 16/14/7nm FinFET IP ממוטבות לרשתות הכוללות HBM2 PHY, TCAM, קומפיילרי זיכרון מיוחדים וספריות ק/פ. הפלטפורמה שלנו neuASICTM מספקת IP ספציפי לבינה מלאכותית ומתודולוגיה של תכנון מודולרי כדי ליצור ASICs של בינה מלאכותית מאוד יעילים וניתנים להתאמה. eSilicon משרתת את השווקים של רשתות פס רחב, חישוב עתיר ביצועים, בינה מלאכותית ותשתית 5G. www.esilicon.com

Collaborate. Differentiate. Win.TM

eSilicon הוא סימן מסחר רשום, והלוגו של eSilicon, neuASIC ו-"Collaborate. Differentiate. Win" הם סימני מסחר של eSilicon Corporation. סימני מסחר אחרים הם הרכוש של בעליהם, בהתאמה.

ליצירת קשר:

Sally Slemons

eSilicon Corporation

408-635-6409

sslemons@esilicon.com

Susan Cain

Cain Communications

408-393-4794

scain@caincom.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Corsair Infrastructure Partners מודיעה על השקעות לטווח ארוך של HarbourVest Partners
HarbourVest משקיעה בשלוש קרנות בניהול CIP שמתמקדות בתשתיות תחבורה

American Process - עידן חדש
TRHoldco LLC, חברת ההחזקה של תיאודורה רצינה, מודיעה על היפרדותה מ-GranBio במיזם המשותף GranAPI, ועל תחילתו של עידן חדש עבור American Process.

למרות אי הוודאות לגבי הברקזיט, נמשך הביקוש הבינ"ל החזק לבתי ספר למינהל עסקים בבריטניה
רוב המועמדים אומרים שלברקזיט אין השפעה על החלטה ללמוד בבריטניה

מכונות הכרייה של OnMiners מציעות את קצב הגיבוב הגדול ביותר בשוק
OnMiners S.A (www.OnMiners.com) עולה בהתמדה כגורם משנה מצב בשוק מטבעות הקריפטו שמתפתח במהירות. החברה הודיעה לאחרונה על הגעתה עם שלוש מכונות לכריית מטבעות קריפטו, שכל אחת מהן מציעה קצבי גיבוב שלא נשמעו כמותם בענף. אפשר להשתמש בשלושת המוצרים של OnMiners לכריית ביטקוין, לייטקוין, אתריום, מונרו, דאש וזי-קאש. הלקוחות הראשונים של החברה כבר התחילו להרוויח תוך פחות מחודש.

קוהלר חוגגת את פרטי העיצוב בשבוע העיצוב של מילאנו 2019
הטבע ממלא תפקיד חשוב עם ההכללה של "גן דיגיטלי" בכניסה לתצוגה וגם גן אינסוף שבו מונחים בגחמנות זה לצד זה פריטי קולקציית הבית החכם של קוהלר. המרחב של קוהלר כולל גם בר ואזור טרקלין עבור האורחים להתרגעות והחלפת כוחות.

OnMiners משנה את המצב בכריית מטבעות קריפטו
OnMiners היא חברה שהוקמה על ידי קבוצה של משקיעים שהשקיעו בדור החדש של שבבים רב אלגוריתמיים אנדותרמיים. המטרה שלהם היא לספק מכונות לכריית מטבעות קריפטו שהן רבות עוצמה, אבל יש להן צריכת חשמל נמוכה.

פאטון מספקת שילוב מופעל באמצעות הענן שקיבל תיקוף עם Microsoft Skype for Business
שערי ה-VoIP וה-eSBCs SmartNodeTM, שקיבלו תיקוף על ידי TekVizion, משלבים טלפוניה ותיקה, תקשורת ALL-IP -- או שתיהן בו-זמנית -- עם Skype for Business

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company בשנת הכספים 2018
WeWork Companies Inc. , המנפיקה של אג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-25 במרץ 2019 בשעה 17:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה בשנת הכספים 2018.

אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה עם Țuca Zbârcea & Asociații, חברת עורכי דין עם משרדים בבוקרשט וקלוז'-נפוקה וזרוע המיסים שלה, Țuca Zbârcea & Asociații Tax. זה ההסכם לשיתוף פעולה הראשון ברומניה, שממשיך את ההתרחבות של אנדרסן גלובל במזרח אירופה

מסקר עולה: מנהלי פרויקטים צריכים יותר PMTQ (מנת הטכנולוגיה של ניהול פרויקטים)
סקר הדופק של המקצוע 2019 של PMI מזהה פערים -- וכמה פתרונות -- לגבי התשואה על ההשקעה בפרויקטים עם ניהול גרוע
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI