דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר CTERA ו-Nutanix משתפות פעולה כדי להפוך את שרותי ניהול הקבצים לארגונים, חדשנים ומתקדמים יותר
CTERA ו-Nutanix משתפות פעולה כדי להפוך את שרותי ניהול הקבצים לארגונים, חדשנים ומתקדמים יותר
איריס וינשטיין 20/11/18 |  צפיות: 703

CTERA ,מובילה עולמית בתחום פתרונות אחסון מבוססי ענן, ו-Nutanix ספקית מערכות הITהמשולבות והאחודות (Hyper-Converged), משתפות פעולה כדי להפוך את שרותי ניהול הקבצים לארגונים חדשנים ומתקדמים יותר.

שותפות זו מונעת על ידי הסינרגיה בין שתי הפלטפורמות הטכנולוגיות של החברות, אך יותר מכך על ידי כוחות השוק, המעצבים מחדש את מבנה התשתיות בארגון. חברות מטמיעות תהליך מודרניזציה בתשתיות ה-IT הכוללת אתרי קצה ואתרים במיקומים מרוחקים. ארגונים המפוזרים על פני אזורים גיאוגרפים גדולים, עומדים בפני אתגרים טכנולוגים רבים לספק שירותיITהחל משרתים ואחסון, דרך גידול בכמויות המידע הלא מובנה(Unstructured Data) ועד גישה רציפה למידע. כאן השותפות בין CTERA ו- Nutanix באה לביטוי.

השותפות המציעה פתרון המאחד את שתי הפלטפורמות הטכנולוגיות, מאפשרת ללקוחותיה לשדרג מגוון רחב של תשתיות ומערכות במשרדים מרוחקים (ROBO), כדי לאפשר אחסון, שיתוף ושמירה על הקבצים הארגוניים, חוצה ארגון ובצורה מאובטחת.

הפתרון המאוחד מציע:

אופטימיזציה של שרותי IT למשרדים מרוחקים ( Remote Office /Branch Office) - בין אם מדובר בניהול 10 אתרים מרוחקים או 10,000 אתרים, פתרון הניהול הריכוזי מאפשר לארגונים לפקח על כל ההיבטים של אספקת שרותי IT מפלטפורמה אחת ולהחליף את פתרון ה- NAS המסורתי בפתרון מתקדם וחדשני יותר.

Digital Transformation בתנאים שלך – הפתרון המאוחד מספק למשתמשים בארגון את הכלים הנדרשים כדי להיות פרודוקטיביים, תוך שמירה על 100% מהמידע והאפליקציות מאובטחים.

הרחבת שירותי הענן לקצה– מערכות אקרופוליס (Acropolis) נעזרות ב Gateway מבוסס הענן של CTERA על מנת להאיץ את הגישה לקבצים, בין אם זה באתר מרוחק או משתמש בתנועה.

הפחתת עלות ( TCO) – אחוד מגוון הצרכים של שירותי ה IT בקצה לפתרון מרוכז בקופסה אחת, תפחית עד ל-80% מהעלויות בהשוואה למערכות מדור קודם. אם מחשבים את סך כל ההפחתות מכל האתרים המרוחקים החיסכון הופך לבלתי נתפס.

למידע נוסף אנא בקרו באתר שלנו www.ctera.com או עיינו בחומרים הבאים:

· On-demand webinar hosted by Nutanix and CTERA examining the modernization of ROBO IT

· Nutanix Technology Alliances: CTERA

· Nutanix-CTERA Solution Brief


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
F5 Networks מרחיבה יכולות חדשות של מולטי-קלאוד, קוברנטיס ו- DevOps
F5 Networks מציגה התפתחויות חדשות, הכוללות את רכישת NGINX ושחרור Kubernetes Ingress Controller 1.5, לצד שירותי יישומים מורחבים למולטי-קלאוד והצעות Aspen Mesh.

קרן ההשקעות של הבנק ההולנדי ABN AMRO משקיעה ב-Thetaray הישראלית
המאבק בהלבנת הון, סחר בבני אדם ומימון טרור נמצאים בראש סדר העדיפויות של הבנקים, ו- ABN AMRO משתמש בפתרונות החדשניים של ThetaRay כדי לשמש כשומר סף למערכת הפיננסית שלו.

Trend Micro מרחיבה את פעילותה בשוק הישראלי
Trend Micro, מובילה עולמית בפיתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, מרחיבה את פעילותה בשוק הישראלי וממנה את אחירותם בן חרות ולירן משי כמנהלי לקוחות אזורים, ורוויטל אוחיון מונתה למנהלת ערוצי הפצה בישראל.

"סטיב" - הרובוט שיעזור לכם להרוויח יותר כסף באמזון
הסטארט-אפ הישראלי PPC Winner של היזמים שי ונציה ונדב גורליצקי מגדיל מכירות וממקסם רווחים למוכרים באמזון עם הרובוט החכם "סטיב"

אירופה היא אויב הסייבר הגדול ביותר של עצמה
מודיעין איומים חדש מ- F5 Labs מראה שאירופה סובלת מהתקפות סייבר מרובות יותר מתוך גבולותיה לעומת התקפות מכל מקום אחר בעולם

סיום פרויקט טרנספורמציה דיגיטלית במפגש הפסגה של מיקרוסופט ו- Comm-IT
צוותי הפיתוח וניהול הפרויקטים המובילים של מיקרוסופט ו- Comm-IT נפגשו השבוע על מנת לציין סיום שלב א' מוצלח של פרויקט משותף במסעדה בתל אביב. הפרויקט, שהתנהל בסודיות מוחלטת בשנה וחצי האחרונות, התמקד בטרנספורמציה דיגיטלית של אחד מארגוני התשתית הגדולים ביותר בישראל.

חברת Twingo מארחת מיטאפ בנושא ביג דטה מודרני וארכיטקטורת אנליטיקס ב- AWS
המיטאפ, שיתקיים במטה אמזון במתחם שרונה, תל אביב, יארח לקוחות של AWS, שיציגו כיצד הם ערכו ארכיטקטורה מחדש לפייפליין המידע שלהם על מנת לענות לדרישות העסק הגדלות באופן תדיר, כאשר מרכז הדיון יכלול צלילה לגישת ה- Data Lake.

מינויי בכירים חדשים ב- F5
מיקה ימאמוטו נבחרה לסגנית נשיא לשיווק וחווית הלקוח החדשה וגרג לין מצטרף כסגן נשיא לטכנולוגיות

F5 משלימה את רכישת NGINX
החברה המשולבת תאפשר שירותי יישומים בכל הסביבות מרובות העננים, ותספק את קלות השימוש והגמישות שמפתחים דורשים ותוך כך גם את קנה המידה, אבטחת המידע, האמינות והמוכנות הארגונית אותם דורשים צוותי תפעול הרשת.

CTERA NETWORKS מרחיבה את פעילותה בשוק הישראלי - ממנה דירקטור מכירות ומנהל ערוצי הפצה חדשים
מוטי אוקסמן, אשר שימש כמנהל ערוצי הפצה ינהל כעת את כל פעילות המכירות בישראל, זאת לאור הגדלת הפעילות באופן משמעותי, בשוק הישראלי, ואלכס פרידמן שניהל לקוחות גדולים במספר חברות גדולות מיישמות כמו ONE1, בזק בינלאומי ופרטנר, ינהל את ערוצי ההפצה בישראל
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI