דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר CTERA ו-Nutanix משתפות פעולה כדי להפוך את שרותי ניהול הקבצים לארגונים, חדשנים ומתקדמים יותר
CTERA ו-Nutanix משתפות פעולה כדי להפוך את שרותי ניהול הקבצים לארגונים, חדשנים ומתקדמים יותר
איריס וינשטיין 20/11/18 |  צפיות: 420

CTERA ,מובילה עולמית בתחום פתרונות אחסון מבוססי ענן, ו-Nutanix ספקית מערכות הITהמשולבות והאחודות (Hyper-Converged), משתפות פעולה כדי להפוך את שרותי ניהול הקבצים לארגונים חדשנים ומתקדמים יותר.

שותפות זו מונעת על ידי הסינרגיה בין שתי הפלטפורמות הטכנולוגיות של החברות, אך יותר מכך על ידי כוחות השוק, המעצבים מחדש את מבנה התשתיות בארגון. חברות מטמיעות תהליך מודרניזציה בתשתיות ה-IT הכוללת אתרי קצה ואתרים במיקומים מרוחקים. ארגונים המפוזרים על פני אזורים גיאוגרפים גדולים, עומדים בפני אתגרים טכנולוגים רבים לספק שירותיITהחל משרתים ואחסון, דרך גידול בכמויות המידע הלא מובנה(Unstructured Data) ועד גישה רציפה למידע. כאן השותפות בין CTERA ו- Nutanix באה לביטוי.

השותפות המציעה פתרון המאחד את שתי הפלטפורמות הטכנולוגיות, מאפשרת ללקוחותיה לשדרג מגוון רחב של תשתיות ומערכות במשרדים מרוחקים (ROBO), כדי לאפשר אחסון, שיתוף ושמירה על הקבצים הארגוניים, חוצה ארגון ובצורה מאובטחת.

הפתרון המאוחד מציע:

אופטימיזציה של שרותי IT למשרדים מרוחקים ( Remote Office /Branch Office) - בין אם מדובר בניהול 10 אתרים מרוחקים או 10,000 אתרים, פתרון הניהול הריכוזי מאפשר לארגונים לפקח על כל ההיבטים של אספקת שרותי IT מפלטפורמה אחת ולהחליף את פתרון ה- NAS המסורתי בפתרון מתקדם וחדשני יותר.

Digital Transformation בתנאים שלך – הפתרון המאוחד מספק למשתמשים בארגון את הכלים הנדרשים כדי להיות פרודוקטיביים, תוך שמירה על 100% מהמידע והאפליקציות מאובטחים.

הרחבת שירותי הענן לקצה– מערכות אקרופוליס (Acropolis) נעזרות ב Gateway מבוסס הענן של CTERA על מנת להאיץ את הגישה לקבצים, בין אם זה באתר מרוחק או משתמש בתנועה.

הפחתת עלות ( TCO) – אחוד מגוון הצרכים של שירותי ה IT בקצה לפתרון מרוכז בקופסה אחת, תפחית עד ל-80% מהעלויות בהשוואה למערכות מדור קודם. אם מחשבים את סך כל ההפחתות מכל האתרים המרוחקים החיסכון הופך לבלתי נתפס.

למידע נוסף אנא בקרו באתר שלנו www.ctera.com או עיינו בחומרים הבאים:

· On-demand webinar hosted by Nutanix and CTERA examining the modernization of ROBO IT

· Nutanix Technology Alliances: CTERA

· Nutanix-CTERA Solution Brief


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Twingo השלימה פרויקט BIG DATA מבוסס MemSQL ב- IronSource
Twingo מקבוצת Comm-IT הטמיעה בחברת IronSource את בסיס הנתונים MemSQL. הפתרון משרת את לקוחות המובייל של IronSource ברחבי העולם, ומאפשר אנליטיקה בזמן אמת בשילוב מידע היסטורי.

קונטאל ITS מתחדשת בשם חדש: Trunovate
קונטאל ITS (ContelITS), מובילה בפתרונות Manufacturing Execution Systems (MES) לניהול רצפת הייצור בשוק הישראלי, עם למעלה מ- 80 לקוחות גדולים בישראל ובעולם, מתחדשת בשם חדש ומהיום תקרא Trunovate מלשון True Innovation.

דוח חדש של F5 קובע: רוב הארגונים באזור EMEA שואפים לטרנספורמציה דיגיטלית ככוח מניע אסטרטגי ומשמעותי
הדוח מתאר כיצד הטרנספורמציה הדיגיטלית מניעה פריסה של יישומים קריטיים והחלטות ניהוליות. ההשפעות הטכנולוגיות המשמעותיות על ארגונים באזור EMEA כוללות שירותי יישומים, מחויבויות הקשורות ל- Multi-Cloud והשפעה גוברת של DevOps

Comm-IT פיתחה ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים עבור חברת מיכפל
חברת Comm-IT, בית מערכות לשירותי פיתוח תוכנה מתקדמים מהמובילים בישראל, מקבוצת מג'יק, השלימה פרויקט פיתוח של ממשק דיווח תשלומים פנסיוניים לשימוש מעסיקים, רואי חשבון ויועצי מס עבור חברת מיכפל. הפרויקט החל לפני כשנה וחצי והסתיים בימים האחרונים והינו בהיקף של מיליוני שקלים.

Trend Micro צופה כי ב-2019 התקפות מתוחכמות ימשיכו להיות דומיננטיות
Trend Micro, מובילה עולמית בפתוח פתרונות אבטחת מידע וסייבר, חושפת את דו"ח התחזיות שלה לשנת 2019 ומתריעה כי התקפות הסייבר יהפכו ליעילות יותר בשל ניצול אלמנטים מתוחכמים התוקפים את סביבות המחשוב המשתנות בארגונים. הדו"ח ממפה את האיומים ההולכים וגדלים שאיתם מתמודדים ארגונים ומשתמשים בעולם מקושר.

פסגת המשקיעים של OurCrowd: ועידת המשקיעים הגדולה ביותר במדינה חוזרת ב-7 למרץ 2019, בירושלים
נושא הועידה- "סטארטאפים: מחוללים שינוי גלובלי" צפוי למשוך כ-15,000 נרשמים

בחירת הלקוחות בפלטפורמת ההגנה על עמדות הקצה הטובה ביותר לשנת 2018 על ידי "Gartner Peer Insights" הייתה Trend Micro
הכרה זו מצטרפת לרשימה ארוכה של זכיות שהוענקו על ידי גרטנר לחברה

מחלקת המחקר של Trend Micro חשפה סיכונים בתקיפות שרשרת האספקה למערכות אספקת מים ואנרגיה
במערכות תשתית רבות נמצאו נקודות פגיעות החושפות אותן לסיכון התקפת סייבר משמעותי

INFINIDAT מכריזה על Neutrix Cloud 2.0 לשיפור האחסון בענן
הגרסה החדשה של Neutrix Cloud מוסיפה רפליקציה חוצה-אזורים, ממשקים חדשים ואינטגרציות נוספות למחשוב רב-ענני

Trend Micro חוגגת 30 שנות פעילות מוצלחות ופותחת משרדים חדשים בתל אביב
מנציחה את מנהל הפעילות הקודם שלה בהכרזה על תחרות סטארט אפים על שם תמיר סגל “Segal cyber Security Innovation award”
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI