דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר CTERA ו-Nutanix משתפות פעולה כדי להפוך את שרותי ניהול הקבצים לארגונים, חדשנים ומתקדמים יותר
CTERA ו-Nutanix משתפות פעולה כדי להפוך את שרותי ניהול הקבצים לארגונים, חדשנים ומתקדמים יותר
איריס וינשטיין 20/11/18 |  צפיות: 536

CTERA ,מובילה עולמית בתחום פתרונות אחסון מבוססי ענן, ו-Nutanix ספקית מערכות הITהמשולבות והאחודות (Hyper-Converged), משתפות פעולה כדי להפוך את שרותי ניהול הקבצים לארגונים חדשנים ומתקדמים יותר.

שותפות זו מונעת על ידי הסינרגיה בין שתי הפלטפורמות הטכנולוגיות של החברות, אך יותר מכך על ידי כוחות השוק, המעצבים מחדש את מבנה התשתיות בארגון. חברות מטמיעות תהליך מודרניזציה בתשתיות ה-IT הכוללת אתרי קצה ואתרים במיקומים מרוחקים. ארגונים המפוזרים על פני אזורים גיאוגרפים גדולים, עומדים בפני אתגרים טכנולוגים רבים לספק שירותיITהחל משרתים ואחסון, דרך גידול בכמויות המידע הלא מובנה(Unstructured Data) ועד גישה רציפה למידע. כאן השותפות בין CTERA ו- Nutanix באה לביטוי.

השותפות המציעה פתרון המאחד את שתי הפלטפורמות הטכנולוגיות, מאפשרת ללקוחותיה לשדרג מגוון רחב של תשתיות ומערכות במשרדים מרוחקים (ROBO), כדי לאפשר אחסון, שיתוף ושמירה על הקבצים הארגוניים, חוצה ארגון ובצורה מאובטחת.

הפתרון המאוחד מציע:

אופטימיזציה של שרותי IT למשרדים מרוחקים ( Remote Office /Branch Office) - בין אם מדובר בניהול 10 אתרים מרוחקים או 10,000 אתרים, פתרון הניהול הריכוזי מאפשר לארגונים לפקח על כל ההיבטים של אספקת שרותי IT מפלטפורמה אחת ולהחליף את פתרון ה- NAS המסורתי בפתרון מתקדם וחדשני יותר.

Digital Transformation בתנאים שלך – הפתרון המאוחד מספק למשתמשים בארגון את הכלים הנדרשים כדי להיות פרודוקטיביים, תוך שמירה על 100% מהמידע והאפליקציות מאובטחים.

הרחבת שירותי הענן לקצה– מערכות אקרופוליס (Acropolis) נעזרות ב Gateway מבוסס הענן של CTERA על מנת להאיץ את הגישה לקבצים, בין אם זה באתר מרוחק או משתמש בתנועה.

הפחתת עלות ( TCO) – אחוד מגוון הצרכים של שירותי ה IT בקצה לפתרון מרוכז בקופסה אחת, תפחית עד ל-80% מהעלויות בהשוואה למערכות מדור קודם. אם מחשבים את סך כל ההפחתות מכל האתרים המרוחקים החיסכון הופך לבלתי נתפס.

למידע נוסף אנא בקרו באתר שלנו www.ctera.com או עיינו בחומרים הבאים:

· On-demand webinar hosted by Nutanix and CTERA examining the modernization of ROBO IT

· Nutanix Technology Alliances: CTERA

· Nutanix-CTERA Solution Brief


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת INFINIDAT מכריזה על עדכון תוכנה חדש לפתרון האחסון InfiniBox
עדכון התוכנה החדש ל- InfiniBox מאפשר ללקוחות קונסולידציה רבה יותר לנפחי אחסון, הרחבת ביצועים והגנת מידע מוגברת ועונה על דרישות הלקוחות לתמיכה בפרוטוקול SMB

מחקר של Trend Micro מצא סיכונים עסקיים חמורים במבנים חכמים
ככל שהבניינים חכמים ומחוברים יותר, עסקים ארגוניים נתקלים באיומים פיזיים ואבטחת מידע חדשים

F5 רוכשת את NGINX על מנת לגשר על הפער בין סביבות NetOps ל- DevOps ובכך מאפשרת שירותי יישומים עקביים בכל סביבה
F5 Networks (NASDAQ: FFIV) ו- NGINX מכריזות על הסכם סופי תחתיו F5 רוכשת את כל מניות החברה של NGINX המונפקות והמוחזקות באופן פרטי בערך כולל של כ- 670 מיליון דולר, בכפוף להתאמות מסוימות.

חברת Ex Libris בחרה בפתרונות אחסון הנתונים של INFINIDAT
Ex Libris, ספקית מובילה של פתרונות ענן לקהילת ההשכלה הגבוהה עם התמחות במיכון ספריות אקדמיות ולאומיות, בחרה בפתרונות אחסון הנתונים של INFINIDAT. בפרויקט, שהיקפו נאמד במיליוני דולרים, הוטמע נפח אחסון של למעלה מ- 10 פטה בייט.

דוח Trend Micro: כ- 4 מיליון מתקפות נוזקה זוהו ב- 2018 בישראל
הדוח המסכם לשנת 2018 חושף שיעורי חשיפה גבוהים לאיומים בישראל ומשרטט את השינויים המשמעותיים בנוף האיומים הגלובלי

F5 מאפשרת שירותי 5G עם פתרונות חדשים לספקי השירות
כלים ושירותים חדשים יאפשרו אופטימיזציה של רשתות ומונטיזציה של שירותים חדשים היום לחברות טלקום העוברות ל- 5G

ביטוח ישיר בוחרת בפתרון אחסון הנתונים של INFINIDAT
במסגרת הפרויקט, הנאמד במיליוני שקלים, הוטמע פתרון InfiniBox מבית INFINIDAT בהיקף כולל של 2.5 פטה בייט בשני אתרי החברה

Trend Micro: שליש מכל צוות סייבר מרגיש מבודד מהארגון
57% אמרו כי האתגר הגדול ביותר של cybersecurity הוא איום פנימי • 64% אמרו שהנזק שנגרם כתוצאה מהתקפות כמו WannaCry מסייע להסביר את סיכוני הסייבר להנהלת הארגון

Comm-IT השלימה פרויקט פיתוח סייבר עבור Pcysys
Pcysys מספקת פתרון טכנולוגי חדשני לבדיקת חדירות אוטומטית (Automated Penetration Testing) ובחינת יעילות מערכות ההגנה בארגון. הפתרון של החברה, המבוסס על תוכנה ואלגוריתמים מתוחכמים, מדמה "האקר וירטואלי" המנסה לפרוץ למערכות הארגון, מבלי לפגוע בבטיחות המידע, מזהה ליקויים שקיימים בחוסן המערכות ומספק תובנות. הפתרון של החברה מאפשר לארגונים לתקן ליקויים בעוד מועד ולשפר את מערך האבטחה.

INFINIDAT הוכרזה על ידי Gartner Peer Insights בחודש פברואר 2019 כבחירת הלקוחות עבור מערכי אחסון רב-תכליתיים
ההכרה בתעשייה מבוססת על סקירות חיוביות ודירוג גבוה שהתקבל בעקבות חוויות משתמשי הקצה בעת רכישה ויישום של INFINIDAT
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI