דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים בית חולים בקוקס בזאר יציע עזרה רפואית 24/7 ל-140,000 פליטים רוהינגים
בית חולים בקוקס בזאר יציע עזרה רפואית 24/7 ל-140,000 פליטים רוהינגים
חיים נוי 15/11/18 |  צפיות: 320
בית חולים בקוקס בזאר יציע עזרה רפואית 24/7 ל-140,000 פליטים רוהינגים

קוקס בזאר, בנגלדש, 14 בנובמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

בית חולים עם קיבולת של מאה מיטות נפתח באזור קוקס בזאר בבנגלדש. הוא צפוי לשרת 140,000 פליטים רוהינגים שנמצאים במחנה קוטופאלונג.

המתקן הרפואי שפועל מסביב לשעון, שהוקם ומנוהל על ידי Médecins Sans Frontières (MSF) - רופאים ללא גבולות עם תמיכה של הארגון ההומניטרי הבינ"ל שבסיסו בשארג'ה קרן הלב הרחב (TBHF), מיועד לטפל ב-7,200 אנשים בשנתו הראשונה.

כחלק מהפעילות ההומניטרית המובילה של TBHF כדי להגיע לקהילות פגיעות בעולם, הפרויקט של בית החולים הזה נתמך על ידי תרומה של שלושה מיליון דירהאם של איחוד האמירויות מ-Sharjah Media Corporation (SMC), באמצעות היוזמה שלה לגיוס תרומות לפרויקטי טיפול רפואי, ויציע סעד מאוד נחוץ לרוהינגים שסובלים זמן רב, כולל נשים הרות, תינוקות וילדים קטנים.

בית החולים מצויד ביחידות טיפול נמרץ, מחלקות ילדים ויולדות וגם מרפאות חוץ כולל שירותי תמיכה בקורבנות תקיפה מינית.

במתקן יש גם מערכת טיהור מים שמשרתת את תושבי האזור ומצוידת במערכת התראה הייטקית לגילוי מחלות זיהומיות ותגובה ובקרה של התפרצויות. בית החולים ינסה לחזק את התשתיות הקיימות של האזור בהגבה למצבי חירום בעקבות מצבים אפידמיולוגיים או אסונות טבע.

שייח סולטן בין אחמד אל קסימי, השליח ההומניטרי של הקרן ויו"ר SMC חנך את בית החולים ביום שישי האחרון.

הוא אמר: "המימון לבית החולים נאסף באמצעות יוזמה לגיוס כספים מהציבור לפרויקטים של טיפול רפואי ומראה את המאמץ הקהילתי המשולב של איחוד האמירויות להפיץ מסרים הומניטריים בכל העולם.

"בית החולים משקף קשרים הומניטריים רציניים שמחברים את הקהילה של איחוד האמירויות לשאר העולם".

אחרי יותר משנה אחרי תחילת המשבר בקוקס בזאר, מספר הפליטים הרוהינגים הגיע לקרוב למיליון. גודל הזרימה לתוך אזור קוקס בזאר והמחסור במשאבים גרמו למצב חירום הומניטרי קריטי, שעולה על יכולת ההתמודדות של הקהילות והמערכות המקומיות.

אנשי קשר

National Network Communications (NNC)
Fadia Daouk, +971 52 617 2111

מקור: שארג'ה

גלריית מולטימדיה חכמה

שייח סולטן בין אחמד אל קסימי, השליח ההומניטרי של הקרן ויו"ר SMC חנך את בית החולים ביום שישי האחרון. (תמונה: Business Wire)

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20181114005631/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Corsair Infrastructure Partners מודיעה על השקעות לטווח ארוך של HarbourVest Partners
HarbourVest משקיעה בשלוש קרנות בניהול CIP שמתמקדות בתשתיות תחבורה

American Process - עידן חדש
TRHoldco LLC, חברת ההחזקה של תיאודורה רצינה, מודיעה על היפרדותה מ-GranBio במיזם המשותף GranAPI, ועל תחילתו של עידן חדש עבור American Process.

למרות אי הוודאות לגבי הברקזיט, נמשך הביקוש הבינ"ל החזק לבתי ספר למינהל עסקים בבריטניה
רוב המועמדים אומרים שלברקזיט אין השפעה על החלטה ללמוד בבריטניה

מכונות הכרייה של OnMiners מציעות את קצב הגיבוב הגדול ביותר בשוק
OnMiners S.A (www.OnMiners.com) עולה בהתמדה כגורם משנה מצב בשוק מטבעות הקריפטו שמתפתח במהירות. החברה הודיעה לאחרונה על הגעתה עם שלוש מכונות לכריית מטבעות קריפטו, שכל אחת מהן מציעה קצבי גיבוב שלא נשמעו כמותם בענף. אפשר להשתמש בשלושת המוצרים של OnMiners לכריית ביטקוין, לייטקוין, אתריום, מונרו, דאש וזי-קאש. הלקוחות הראשונים של החברה כבר התחילו להרוויח תוך פחות מחודש.

קוהלר חוגגת את פרטי העיצוב בשבוע העיצוב של מילאנו 2019
הטבע ממלא תפקיד חשוב עם ההכללה של "גן דיגיטלי" בכניסה לתצוגה וגם גן אינסוף שבו מונחים בגחמנות זה לצד זה פריטי קולקציית הבית החכם של קוהלר. המרחב של קוהלר כולל גם בר ואזור טרקלין עבור האורחים להתרגעות והחלפת כוחות.

OnMiners משנה את המצב בכריית מטבעות קריפטו
OnMiners היא חברה שהוקמה על ידי קבוצה של משקיעים שהשקיעו בדור החדש של שבבים רב אלגוריתמיים אנדותרמיים. המטרה שלהם היא לספק מכונות לכריית מטבעות קריפטו שהן רבות עוצמה, אבל יש להן צריכת חשמל נמוכה.

פאטון מספקת שילוב מופעל באמצעות הענן שקיבל תיקוף עם Microsoft Skype for Business
שערי ה-VoIP וה-eSBCs SmartNodeTM, שקיבלו תיקוף על ידי TekVizion, משלבים טלפוניה ותיקה, תקשורת ALL-IP -- או שתיהן בו-זמנית -- עם Skype for Business

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company בשנת הכספים 2018
WeWork Companies Inc. , המנפיקה של אג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-25 במרץ 2019 בשעה 17:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה בשנת הכספים 2018.

אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה עם Țuca Zbârcea & Asociații, חברת עורכי דין עם משרדים בבוקרשט וקלוז'-נפוקה וזרוע המיסים שלה, Țuca Zbârcea & Asociații Tax. זה ההסכם לשיתוף פעולה הראשון ברומניה, שממשיך את ההתרחבות של אנדרסן גלובל במזרח אירופה

מסקר עולה: מנהלי פרויקטים צריכים יותר PMTQ (מנת הטכנולוגיה של ניהול פרויקטים)
סקר הדופק של המקצוע 2019 של PMI מזהה פערים -- וכמה פתרונות -- לגבי התשואה על ההשקעה בפרויקטים עם ניהול גרוע
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI