דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אנפטר לוקחת את אלקטרוליזת המימן הירוקה לרמה הבאה - עם מכשיר האלקטרוליזה החדש "EL 2.0".
אנפטר לוקחת את אלקטרוליזת המימן הירוקה לרמה הבאה - עם מכשיר האלקטרוליזה החדש "EL 2.0".
חיים נוי 15/11/18 |  צפיות: 311
אנפטר לוקחת את אלקטרוליזת המימן הירוקה לרמה הבאה - עם מכשיר האלקטרוליזה החדש "EL 2.0".

פיזה, איטליה, 12 בנובמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

אנפטר Enapter חשפה היום את הדור הבא של מכשירי אלקטרוליזת המימן הירוקה שלה, ה-EL 2.0. מכשירי אלקטרוליזה מפרידים מים לחמצן ומימן, טכנולוגיה שתתרום משמעותית למערכות אנרגיה ירוקה בכל העולם. "יום ההולדת הראשון של אנפטר חל השבוע, ואנחנו שמחים להציג את המוצר הכי חדש שלנו", אמר היו"ר סבסטיאן יוסטוס שמיט בחגיגת יום השנה הראשון במרכז המחקר והפיתוח של אנפטר בפיזה. "EL 2.0 קטן יותר מקודמו, ומפחית את זמן ההתקנה והעלויות הכוללות ללקוח. אפשר לערום אותו באופן חופשי ליצירת כל גודל מ-500 ליטר עד 10,000 ליטר לשעה". מכשירי האלקטרוליזה בשיטת ממברנת החלפת אניונים (AEM) הרשומים כפטנט ייחודיים בשוק כי הם קטנים, גמישים ומודולריים. הם המערכות הכי משתלמות כי הם לא מצריכים שימוש במתכות אצילות כלשהן. El 2.0 גם מגיע עם הבטחת מיחזור ללא עלות נוספת. אנפטר לוקחת בחזרה את מכשיר האלקטרוליזה כדי להראות את המיחזוריות מעריסה לעריסה.

אנפטר הוקמה עם חזון חזק: עתיד ללא פחמן שבו כבר לא משתמשים בדלקים פוסיליים להפקת אנרגיה. אחרי שנה, אנפטר מספקת את אבן הדרך הראשונה בדרך אל העתיד הזה. שמיט משוכנע: "מימן הוא המפתח בהענקת עצמאות, אמינות וביטחון לכל המגזרים - חשמל, חימום ותחבורה - בכל מערכת אנרגיה".

אנפטר מחויבת לספק את אבני הבניין של עתיד האנרגיה. EL 2.0 כולל לכן את המערכת לניהול אנרגיה של אנפטר. היא הופכת מודולים מוערמים רבים של מכשירי אלקטרוליזה למכשיר אלקטרוליזה אחד גדול. היא גם משמשת כבסיס לניהול מערכות אנרגיה היברידיות מורכבות. אנפטר מתכוונת לפתוח חלקית את הקוד של התוכנה שלה מתוך כוונה שתשמש כמערכת ההפעלה לעולם אנרגיה חדש.

אודות אנפטר

אנפטר מתכננת ומייצרת מחוללי מימן מודולריים ומאוד יעילים, באמצעות אלקטרוליזת AEM. לטכנולוגיית הליבה שלה יש היסטוריה מוכחת של 10 שנים והיא הבסיס למגוון ייחודי של מכשירי אלקטרוליזת מימן זולים וקומפקטיים. כיום כבר משתמשים בהם בכל העולם בתקשורת, באקדמיה, בחקלאות ובבתי מגורים. הצוות משלב מומחיות באלקטרו מכניקה ובמחשוב כדי להניע את כלכלת המימן מבחינת חומרה ותוכנה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.enapter.com.

אנשי קשר

Vaitea Cowan, +49 30 25814 7916
Head of Communications
vaitea@enapter.com

מקור: Enapter

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20181110000000/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Corsair Infrastructure Partners מודיעה על השקעות לטווח ארוך של HarbourVest Partners
HarbourVest משקיעה בשלוש קרנות בניהול CIP שמתמקדות בתשתיות תחבורה

American Process - עידן חדש
TRHoldco LLC, חברת ההחזקה של תיאודורה רצינה, מודיעה על היפרדותה מ-GranBio במיזם המשותף GranAPI, ועל תחילתו של עידן חדש עבור American Process.

למרות אי הוודאות לגבי הברקזיט, נמשך הביקוש הבינ"ל החזק לבתי ספר למינהל עסקים בבריטניה
רוב המועמדים אומרים שלברקזיט אין השפעה על החלטה ללמוד בבריטניה

מכונות הכרייה של OnMiners מציעות את קצב הגיבוב הגדול ביותר בשוק
OnMiners S.A (www.OnMiners.com) עולה בהתמדה כגורם משנה מצב בשוק מטבעות הקריפטו שמתפתח במהירות. החברה הודיעה לאחרונה על הגעתה עם שלוש מכונות לכריית מטבעות קריפטו, שכל אחת מהן מציעה קצבי גיבוב שלא נשמעו כמותם בענף. אפשר להשתמש בשלושת המוצרים של OnMiners לכריית ביטקוין, לייטקוין, אתריום, מונרו, דאש וזי-קאש. הלקוחות הראשונים של החברה כבר התחילו להרוויח תוך פחות מחודש.

קוהלר חוגגת את פרטי העיצוב בשבוע העיצוב של מילאנו 2019
הטבע ממלא תפקיד חשוב עם ההכללה של "גן דיגיטלי" בכניסה לתצוגה וגם גן אינסוף שבו מונחים בגחמנות זה לצד זה פריטי קולקציית הבית החכם של קוהלר. המרחב של קוהלר כולל גם בר ואזור טרקלין עבור האורחים להתרגעות והחלפת כוחות.

OnMiners משנה את המצב בכריית מטבעות קריפטו
OnMiners היא חברה שהוקמה על ידי קבוצה של משקיעים שהשקיעו בדור החדש של שבבים רב אלגוריתמיים אנדותרמיים. המטרה שלהם היא לספק מכונות לכריית מטבעות קריפטו שהן רבות עוצמה, אבל יש להן צריכת חשמל נמוכה.

פאטון מספקת שילוב מופעל באמצעות הענן שקיבל תיקוף עם Microsoft Skype for Business
שערי ה-VoIP וה-eSBCs SmartNodeTM, שקיבלו תיקוף על ידי TekVizion, משלבים טלפוניה ותיקה, תקשורת ALL-IP -- או שתיהן בו-זמנית -- עם Skype for Business

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company בשנת הכספים 2018
WeWork Companies Inc. , המנפיקה של אג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-25 במרץ 2019 בשעה 17:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה בשנת הכספים 2018.

אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה עם Țuca Zbârcea & Asociații, חברת עורכי דין עם משרדים בבוקרשט וקלוז'-נפוקה וזרוע המיסים שלה, Țuca Zbârcea & Asociații Tax. זה ההסכם לשיתוף פעולה הראשון ברומניה, שממשיך את ההתרחבות של אנדרסן גלובל במזרח אירופה

מסקר עולה: מנהלי פרויקטים צריכים יותר PMTQ (מנת הטכנולוגיה של ניהול פרויקטים)
סקר הדופק של המקצוע 2019 של PMI מזהה פערים -- וכמה פתרונות -- לגבי התשואה על ההשקעה בפרויקטים עם ניהול גרוע
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI