דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים P&G מטפלת במים נקיים, שוויון מגדרי ופסלות פלסטיק בדוח האזרחות 2018
P&G מטפלת במים נקיים, שוויון מגדרי ופסלות פלסטיק בדוח האזרחות 2018
חיים נוי 14/11/18 |  צפיות: 270
P&G מטפלת במים נקיים, שוויון מגדרי ופסלות פלסטיק בדוח האזרחות 2018

P&G מדגישה תרומות לחברה, לקהילה ולסביבה בדוח האזרחות 2018 החדש

סינסינטי, 13 בנובמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

חברת פרוקטר & גמבל (NYSE:PG) ממשיכה את ההיסטוריה הארוכה שלה בעשיית טוב בעולם על ידי הבאת הנוחות של בית לאלה שנפגעו מאסונות, יצירת עוד שיחות על גיוון, כלילה ושוויון מגדרי באמצעות הפרסומות שלה והשפעה משמעותית על הסביבה עם יעדים חדשים ל-2030 כולל חזון להבטיח שאף אחת מהאריזות של החברה לא תגיע לאוקיינוסים של העולם.

בדוח האזרחות 2018 שפורסם היום, P&G מדגישה את הפעילויות האחרונות שמגדירות את החברה ככוח לטוב וכוח לצמיחה.

"השאיפה שלנו ברורה. אנחנו רוצים להיות כוח לטוב וכוח לצמיחה. אנחנו יודעים שככל שנשלב ונבנה יותר אזרחות באופן שבו אנו עושים עסקים, אנחנו יכולים להשפיע יותר על האנשים שאותם אנו משרתים, הקהילות שבהן אנו חיים ופועלים והעולם הרחב יותר שמקיף אותנו. זה מצידו עוזר לנו להתפתח ולבנות את העסק שלנו", אמר דייוויד טיילור, יו"ר מועצת המנהלים, הנשיא ומנהל העסקים הראשי של P&G.

החברה התקדמה בכל תחומי העדיפות של האזרחות שלה ואלה הדגשים מהדוח:

  • השפעה על הקהילה: השנה החברה ציינה אבן דרך עם תוכנית מי השתייה הבטוחים לילדים שלה, כשחילקה את הליטר ה-14 מיליארד של מים נקיים לאלה שהכי צריכים אותם. המותגים של P&G מילאו תפקיד חשוב בעזרה למי שנפגעו מאסונות טבע כמו ההוריקנים הארווי, אירמה, מריה ופלורנס, ובתוכנית שלנו Tide Loads of Hope כובסו יותר מ-3,800 "מכונות" כדי לעזור להביא תחושה של נורמליות לאלה שסובלים מההשפעות של אסונות טבע.
  • גיוון וכלילה: P&G יצרה שיחות חשובות על שוויון באמצעות שני סרטים שזכו בפרסים: "השיחה" על הטיה גזעית ו"המילים חשובות" על כלילת להט"ב+. המותגים שלה השיקו קמפייני פרסום רבים שכוללים הצגה חיובית של משפחות ואנשים מגוונים. בתוך החברה, היא הנהיגה הטבות נוספות כדי להכניס מודרניזציה במדיניות לגבי חופשות ההורות של העובדים כחלק מהתוכנית Flex@Work.
  • שוויון מגדרי: כמובילה בשימוש בקולה כדי למשוך תשומת לב לשוויון מגדרי, P&G יצרה תערוכה חדשה ומעוררת מחשבות, "נשים בעבודה: מיתוס מול מציאות", שמאתגרת את החשיבה המיושנת על נשים במקום העבודה. היא גם חברה לסדנת סומסום והחבובות כדי לקבוע ציפיות חדשות לגבי מגדר אצל בנים ובנות ברחבי העולם והציגה מגוון של קמפייני פרסום למותגים חדשים שדוגלים בקול שווה וייצוג שווה לכל האנשים.
  • קיימות סביבתית: באפריל החברה הודיעה על יעדי קיימות שאפתניים ל-2030. אחרי שכבר השיגה רבים מהיעדים שלה ל-2020 לגבי האקלים, מים ופסולת, המסגרת "שאיפה 2030" של P&G מתמקדת במקומות שבהם החברה יכולה להשפיע לחיוב הכי הרבה -- באמצעות המותגים, שרשרת האספקה, החברה האנושית והעובדים שלה. החברה חידשה את ההתמקדות שלה בפסולת פלסטיק ורבים מהמותגים שלה מתקדמים להגדלת המיחזוריות של האריזות ושימוש ביותר חומרים ממוחזרים.

"במשך יותר מ-180 שנה, החברה נגעה בחייהם של אנשים ושיפרה אותם. כאלה אנחנו. זה מה שאנחנו עושים. וזה מניע אותנו לעשות יותר ולהיות כוח לטוב וכוח לצמיחה בעולם", אמר טיילור.

תמצית המנהלים, סקירה כללית של 24 עמודים על ההתקדמות והסיפורים זמינה באינטרנט וגם גרסה מפורטת של הדוח. וידאו של דייוויד טיילור מדבר על ההתקדמות באזרחות אפשר למצוא ברשת כאן. P&G מפרסמת דוח קיימות כל שנה מאז 1999 אבל הרחיבה אותו החל ב-2016 כדי לכלול סקירה כללית יותר מקיפה של תחומי העדיפויות של החברה באזרחות.

אודות פרוקטר & גמבל

P&G משרתת צרכנים ברחבי העולם באמצעות אחד התיקים החזקים ביותר של מותגים אמינים ואיכותיים מובילים, ביניהם:

Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks®, Whisper®

הקהילה של P&G כוללת פעילות בכ-70 מדינות ברחבי העולם. למידע והחדשות הכי מעודכנים על P&G והמותגים שלה בקרו בבקשה באתר http://ww.pg.com.

אנשי קשר

Procter & Gamble
Damon Jones, 513-983-0190
Jones.dd@pg.com
או
Julie deSylva, 513-780-0006
Desylva.j@pg.com

מקור: Procter & Gamble

גלריית מולטימדיה חכמה

 

P&G פרסמה את דוח האזרחות 2018 שלה, שמדגיש את ההתקדמות של החברה בתחומי העדיפות של האזרחות שלה: השפעה על הקהילה, גיוון וכלילה, שוויון מגדרי וקיימות סביבתית, שכולם מבוססים על יסודות של אתיקה ואחריות תאגידית. (גרפיקה: Business Wire)

 

וידאו

P&G פרסמה את דוח האזרחות 2018 שלה, שמדגיש פעילויות שמגדירות את החברה ככוח לטוב וכוח לצמיחה.

 

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20181113005694/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Corsair Infrastructure Partners מודיעה על השקעות לטווח ארוך של HarbourVest Partners
HarbourVest משקיעה בשלוש קרנות בניהול CIP שמתמקדות בתשתיות תחבורה

American Process - עידן חדש
TRHoldco LLC, חברת ההחזקה של תיאודורה רצינה, מודיעה על היפרדותה מ-GranBio במיזם המשותף GranAPI, ועל תחילתו של עידן חדש עבור American Process.

למרות אי הוודאות לגבי הברקזיט, נמשך הביקוש הבינ"ל החזק לבתי ספר למינהל עסקים בבריטניה
רוב המועמדים אומרים שלברקזיט אין השפעה על החלטה ללמוד בבריטניה

מכונות הכרייה של OnMiners מציעות את קצב הגיבוב הגדול ביותר בשוק
OnMiners S.A (www.OnMiners.com) עולה בהתמדה כגורם משנה מצב בשוק מטבעות הקריפטו שמתפתח במהירות. החברה הודיעה לאחרונה על הגעתה עם שלוש מכונות לכריית מטבעות קריפטו, שכל אחת מהן מציעה קצבי גיבוב שלא נשמעו כמותם בענף. אפשר להשתמש בשלושת המוצרים של OnMiners לכריית ביטקוין, לייטקוין, אתריום, מונרו, דאש וזי-קאש. הלקוחות הראשונים של החברה כבר התחילו להרוויח תוך פחות מחודש.

קוהלר חוגגת את פרטי העיצוב בשבוע העיצוב של מילאנו 2019
הטבע ממלא תפקיד חשוב עם ההכללה של "גן דיגיטלי" בכניסה לתצוגה וגם גן אינסוף שבו מונחים בגחמנות זה לצד זה פריטי קולקציית הבית החכם של קוהלר. המרחב של קוהלר כולל גם בר ואזור טרקלין עבור האורחים להתרגעות והחלפת כוחות.

OnMiners משנה את המצב בכריית מטבעות קריפטו
OnMiners היא חברה שהוקמה על ידי קבוצה של משקיעים שהשקיעו בדור החדש של שבבים רב אלגוריתמיים אנדותרמיים. המטרה שלהם היא לספק מכונות לכריית מטבעות קריפטו שהן רבות עוצמה, אבל יש להן צריכת חשמל נמוכה.

פאטון מספקת שילוב מופעל באמצעות הענן שקיבל תיקוף עם Microsoft Skype for Business
שערי ה-VoIP וה-eSBCs SmartNodeTM, שקיבלו תיקוף על ידי TekVizion, משלבים טלפוניה ותיקה, תקשורת ALL-IP -- או שתיהן בו-זמנית -- עם Skype for Business

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company בשנת הכספים 2018
WeWork Companies Inc. , המנפיקה של אג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-25 במרץ 2019 בשעה 17:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה בשנת הכספים 2018.

אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה עם Țuca Zbârcea & Asociații, חברת עורכי דין עם משרדים בבוקרשט וקלוז'-נפוקה וזרוע המיסים שלה, Țuca Zbârcea & Asociații Tax. זה ההסכם לשיתוף פעולה הראשון ברומניה, שממשיך את ההתרחבות של אנדרסן גלובל במזרח אירופה

מסקר עולה: מנהלי פרויקטים צריכים יותר PMTQ (מנת הטכנולוגיה של ניהול פרויקטים)
סקר הדופק של המקצוע 2019 של PMI מזהה פערים -- וכמה פתרונות -- לגבי התשואה על ההשקעה בפרויקטים עם ניהול גרוע
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI