דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים P&G מטפלת במים נקיים, שוויון מגדרי ופסלות פלסטיק בדוח האזרחות 2018
P&G מטפלת במים נקיים, שוויון מגדרי ופסלות פלסטיק בדוח האזרחות 2018
חיים נוי 14/11/18 |  צפיות: 185
P&G מטפלת במים נקיים, שוויון מגדרי ופסלות פלסטיק בדוח האזרחות 2018

P&G מדגישה תרומות לחברה, לקהילה ולסביבה בדוח האזרחות 2018 החדש

סינסינטי, 13 בנובמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

חברת פרוקטר & גמבל (NYSE:PG) ממשיכה את ההיסטוריה הארוכה שלה בעשיית טוב בעולם על ידי הבאת הנוחות של בית לאלה שנפגעו מאסונות, יצירת עוד שיחות על גיוון, כלילה ושוויון מגדרי באמצעות הפרסומות שלה והשפעה משמעותית על הסביבה עם יעדים חדשים ל-2030 כולל חזון להבטיח שאף אחת מהאריזות של החברה לא תגיע לאוקיינוסים של העולם.

בדוח האזרחות 2018 שפורסם היום, P&G מדגישה את הפעילויות האחרונות שמגדירות את החברה ככוח לטוב וכוח לצמיחה.

"השאיפה שלנו ברורה. אנחנו רוצים להיות כוח לטוב וכוח לצמיחה. אנחנו יודעים שככל שנשלב ונבנה יותר אזרחות באופן שבו אנו עושים עסקים, אנחנו יכולים להשפיע יותר על האנשים שאותם אנו משרתים, הקהילות שבהן אנו חיים ופועלים והעולם הרחב יותר שמקיף אותנו. זה מצידו עוזר לנו להתפתח ולבנות את העסק שלנו", אמר דייוויד טיילור, יו"ר מועצת המנהלים, הנשיא ומנהל העסקים הראשי של P&G.

החברה התקדמה בכל תחומי העדיפות של האזרחות שלה ואלה הדגשים מהדוח:

  • השפעה על הקהילה: השנה החברה ציינה אבן דרך עם תוכנית מי השתייה הבטוחים לילדים שלה, כשחילקה את הליטר ה-14 מיליארד של מים נקיים לאלה שהכי צריכים אותם. המותגים של P&G מילאו תפקיד חשוב בעזרה למי שנפגעו מאסונות טבע כמו ההוריקנים הארווי, אירמה, מריה ופלורנס, ובתוכנית שלנו Tide Loads of Hope כובסו יותר מ-3,800 "מכונות" כדי לעזור להביא תחושה של נורמליות לאלה שסובלים מההשפעות של אסונות טבע.
  • גיוון וכלילה: P&G יצרה שיחות חשובות על שוויון באמצעות שני סרטים שזכו בפרסים: "השיחה" על הטיה גזעית ו"המילים חשובות" על כלילת להט"ב+. המותגים שלה השיקו קמפייני פרסום רבים שכוללים הצגה חיובית של משפחות ואנשים מגוונים. בתוך החברה, היא הנהיגה הטבות נוספות כדי להכניס מודרניזציה במדיניות לגבי חופשות ההורות של העובדים כחלק מהתוכנית Flex@Work.
  • שוויון מגדרי: כמובילה בשימוש בקולה כדי למשוך תשומת לב לשוויון מגדרי, P&G יצרה תערוכה חדשה ומעוררת מחשבות, "נשים בעבודה: מיתוס מול מציאות", שמאתגרת את החשיבה המיושנת על נשים במקום העבודה. היא גם חברה לסדנת סומסום והחבובות כדי לקבוע ציפיות חדשות לגבי מגדר אצל בנים ובנות ברחבי העולם והציגה מגוון של קמפייני פרסום למותגים חדשים שדוגלים בקול שווה וייצוג שווה לכל האנשים.
  • קיימות סביבתית: באפריל החברה הודיעה על יעדי קיימות שאפתניים ל-2030. אחרי שכבר השיגה רבים מהיעדים שלה ל-2020 לגבי האקלים, מים ופסולת, המסגרת "שאיפה 2030" של P&G מתמקדת במקומות שבהם החברה יכולה להשפיע לחיוב הכי הרבה -- באמצעות המותגים, שרשרת האספקה, החברה האנושית והעובדים שלה. החברה חידשה את ההתמקדות שלה בפסולת פלסטיק ורבים מהמותגים שלה מתקדמים להגדלת המיחזוריות של האריזות ושימוש ביותר חומרים ממוחזרים.

"במשך יותר מ-180 שנה, החברה נגעה בחייהם של אנשים ושיפרה אותם. כאלה אנחנו. זה מה שאנחנו עושים. וזה מניע אותנו לעשות יותר ולהיות כוח לטוב וכוח לצמיחה בעולם", אמר טיילור.

תמצית המנהלים, סקירה כללית של 24 עמודים על ההתקדמות והסיפורים זמינה באינטרנט וגם גרסה מפורטת של הדוח. וידאו של דייוויד טיילור מדבר על ההתקדמות באזרחות אפשר למצוא ברשת כאן. P&G מפרסמת דוח קיימות כל שנה מאז 1999 אבל הרחיבה אותו החל ב-2016 כדי לכלול סקירה כללית יותר מקיפה של תחומי העדיפויות של החברה באזרחות.

אודות פרוקטר & גמבל

P&G משרתת צרכנים ברחבי העולם באמצעות אחד התיקים החזקים ביותר של מותגים אמינים ואיכותיים מובילים, ביניהם:

Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks®, Whisper®

הקהילה של P&G כוללת פעילות בכ-70 מדינות ברחבי העולם. למידע והחדשות הכי מעודכנים על P&G והמותגים שלה בקרו בבקשה באתר http://ww.pg.com.

אנשי קשר

Procter & Gamble
Damon Jones, 513-983-0190
Jones.dd@pg.com
או
Julie deSylva, 513-780-0006
Desylva.j@pg.com

מקור: Procter & Gamble

גלריית מולטימדיה חכמה

 

P&G פרסמה את דוח האזרחות 2018 שלה, שמדגיש את ההתקדמות של החברה בתחומי העדיפות של האזרחות שלה: השפעה על הקהילה, גיוון וכלילה, שוויון מגדרי וקיימות סביבתית, שכולם מבוססים על יסודות של אתיקה ואחריות תאגידית. (גרפיקה: Business Wire)

 

וידאו

P&G פרסמה את דוח האזרחות 2018 שלה, שמדגיש פעילויות שמגדירות את החברה ככוח לטוב וכוח לצמיחה.

 

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20181113005694/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
בסקר המנהיגות הגלובלי החדש של YPO נמצא שהמנהיגים העסקיים הצעירים מאמינים באופן גורף שעסק הוא כוח למען הטוב
תשעים ושלושה אחוז מהנסקרים אומרים שלעסק צריכה להיות השפעה חיובית על החברה

אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף פעולה עם חברה לעריכת דין בבודפשט
לאיגוד הבינ"ל יש עכשיו נוכחות משפטית ב-38 מדינות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלו

ביקורת: הדוכסית מאמלפי - הון שלטון ושחיתות מינית - משחק מרגש ונוקב - בית צבי
21/01/19 | תיאטרון
הדוכסית מאמלפי הוא מחזה שטוף דם, העוסק בהון , שלטון ושחיתות מינית, שרקח המחזאי ג'ון וובסטר שנחשב לפוחח ומופרע ,בן דורו של שייקספיר והעוסק בפרשייה המבוססת על מקרה אמיתי.

TurbineAero, Inc. מודיעה על הרכישה של עסק התיקון של חלקי APU מ-Triumph Group
TurbineAero, חברת פורטפוליו של The Gores Group, הודיעה היום על הרכישה של קו מוצרי התיקון (RPL) של חלקי APU מ-Triumph Aviation Services Asia, Ltd.

תרו מודיעה על השלמת התוכנית לרכישה חוזרת של מניות ב-250 מיליון דולר
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום על השלמת התוכנית שלה לרכישה חוזרת של מניות ב-250 מיליון דולר. החברה קנתה בחזרה 2,493,378 מהמניות הרגילות שלה בעסקאות בשוק הפתוח במחיר ממוצע של $100.28 למניה. החברה הודיעה על התוכנית לרכישה חוזרת ב-23 בנובמבר 2016 והשלימה אותה ב-11 בינואר 2019.

סול-ג'ל טכנולוגיות ממנה את ג'ון ויירה למנהל המסחור בארה"ב
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL), חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום על המינוי של ג'ון ויירה למנהל המסחור בארה"ב.

ניוסקייל ו-JAEC מסכימות לבדוק התקנה של SMR בירדן
ניוסקייל ו-JAEC חותמות על מזכר הבנות לבדיקת היכולות והתועלות הייחודיות של ה-SMR של ניוסקייל עבור ירדן

Braidy Industries ממנה את ותיק תעשיית המתכת תומס מודרובסקי לנשיא Braidy Atlas
מר מודרובסקי מביא לתפקיד ניסיון רב בבניית מפעלים חדשים, הפעלה ועיבוד מתכות וינהל את המפעל של Braidy Atlas במהלך הבנייה הנוכחית ולתוך הפעילות שצפויה להתחיל ב-2020

הנרי שיין ו-Vets First Choice מודיעים על מועצת המנהלים של קובטרוס
דייוויד אי. שו ישמש יו"ר מועצת המנהלים; פיליפ לאסקאווי יהיה הדירקטור הבלתי תלוי המוביל

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים רוכשת את The MBA Tour
הרכישה תנצל את הנתונים והנכסים הדיגיטליים של GMAC כדי לעודד דו-שיח יותר אסטרטגי בין בתי ספר למינהל עסקים ומועמדים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI