דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים P&G מטפלת במים נקיים, שוויון מגדרי ופסלות פלסטיק בדוח האזרחות 2018
P&G מטפלת במים נקיים, שוויון מגדרי ופסלות פלסטיק בדוח האזרחות 2018
חיים נוי 14/11/18 |  צפיות: 355
P&G מטפלת במים נקיים, שוויון מגדרי ופסלות פלסטיק בדוח האזרחות 2018

P&G מדגישה תרומות לחברה, לקהילה ולסביבה בדוח האזרחות 2018 החדש

סינסינטי, 13 בנובמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

חברת פרוקטר & גמבל (NYSE:PG) ממשיכה את ההיסטוריה הארוכה שלה בעשיית טוב בעולם על ידי הבאת הנוחות של בית לאלה שנפגעו מאסונות, יצירת עוד שיחות על גיוון, כלילה ושוויון מגדרי באמצעות הפרסומות שלה והשפעה משמעותית על הסביבה עם יעדים חדשים ל-2030 כולל חזון להבטיח שאף אחת מהאריזות של החברה לא תגיע לאוקיינוסים של העולם.

בדוח האזרחות 2018 שפורסם היום, P&G מדגישה את הפעילויות האחרונות שמגדירות את החברה ככוח לטוב וכוח לצמיחה.

"השאיפה שלנו ברורה. אנחנו רוצים להיות כוח לטוב וכוח לצמיחה. אנחנו יודעים שככל שנשלב ונבנה יותר אזרחות באופן שבו אנו עושים עסקים, אנחנו יכולים להשפיע יותר על האנשים שאותם אנו משרתים, הקהילות שבהן אנו חיים ופועלים והעולם הרחב יותר שמקיף אותנו. זה מצידו עוזר לנו להתפתח ולבנות את העסק שלנו", אמר דייוויד טיילור, יו"ר מועצת המנהלים, הנשיא ומנהל העסקים הראשי של P&G.

החברה התקדמה בכל תחומי העדיפות של האזרחות שלה ואלה הדגשים מהדוח:

  • השפעה על הקהילה: השנה החברה ציינה אבן דרך עם תוכנית מי השתייה הבטוחים לילדים שלה, כשחילקה את הליטר ה-14 מיליארד של מים נקיים לאלה שהכי צריכים אותם. המותגים של P&G מילאו תפקיד חשוב בעזרה למי שנפגעו מאסונות טבע כמו ההוריקנים הארווי, אירמה, מריה ופלורנס, ובתוכנית שלנו Tide Loads of Hope כובסו יותר מ-3,800 "מכונות" כדי לעזור להביא תחושה של נורמליות לאלה שסובלים מההשפעות של אסונות טבע.
  • גיוון וכלילה: P&G יצרה שיחות חשובות על שוויון באמצעות שני סרטים שזכו בפרסים: "השיחה" על הטיה גזעית ו"המילים חשובות" על כלילת להט"ב+. המותגים שלה השיקו קמפייני פרסום רבים שכוללים הצגה חיובית של משפחות ואנשים מגוונים. בתוך החברה, היא הנהיגה הטבות נוספות כדי להכניס מודרניזציה במדיניות לגבי חופשות ההורות של העובדים כחלק מהתוכנית Flex@Work.
  • שוויון מגדרי: כמובילה בשימוש בקולה כדי למשוך תשומת לב לשוויון מגדרי, P&G יצרה תערוכה חדשה ומעוררת מחשבות, "נשים בעבודה: מיתוס מול מציאות", שמאתגרת את החשיבה המיושנת על נשים במקום העבודה. היא גם חברה לסדנת סומסום והחבובות כדי לקבוע ציפיות חדשות לגבי מגדר אצל בנים ובנות ברחבי העולם והציגה מגוון של קמפייני פרסום למותגים חדשים שדוגלים בקול שווה וייצוג שווה לכל האנשים.
  • קיימות סביבתית: באפריל החברה הודיעה על יעדי קיימות שאפתניים ל-2030. אחרי שכבר השיגה רבים מהיעדים שלה ל-2020 לגבי האקלים, מים ופסולת, המסגרת "שאיפה 2030" של P&G מתמקדת במקומות שבהם החברה יכולה להשפיע לחיוב הכי הרבה -- באמצעות המותגים, שרשרת האספקה, החברה האנושית והעובדים שלה. החברה חידשה את ההתמקדות שלה בפסולת פלסטיק ורבים מהמותגים שלה מתקדמים להגדלת המיחזוריות של האריזות ושימוש ביותר חומרים ממוחזרים.

"במשך יותר מ-180 שנה, החברה נגעה בחייהם של אנשים ושיפרה אותם. כאלה אנחנו. זה מה שאנחנו עושים. וזה מניע אותנו לעשות יותר ולהיות כוח לטוב וכוח לצמיחה בעולם", אמר טיילור.

תמצית המנהלים, סקירה כללית של 24 עמודים על ההתקדמות והסיפורים זמינה באינטרנט וגם גרסה מפורטת של הדוח. וידאו של דייוויד טיילור מדבר על ההתקדמות באזרחות אפשר למצוא ברשת כאן. P&G מפרסמת דוח קיימות כל שנה מאז 1999 אבל הרחיבה אותו החל ב-2016 כדי לכלול סקירה כללית יותר מקיפה של תחומי העדיפויות של החברה באזרחות.

אודות פרוקטר & גמבל

P&G משרתת צרכנים ברחבי העולם באמצעות אחד התיקים החזקים ביותר של מותגים אמינים ואיכותיים מובילים, ביניהם:

Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks®, Whisper®

הקהילה של P&G כוללת פעילות בכ-70 מדינות ברחבי העולם. למידע והחדשות הכי מעודכנים על P&G והמותגים שלה בקרו בבקשה באתר http://ww.pg.com.

אנשי קשר

Procter & Gamble
Damon Jones, 513-983-0190
Jones.dd@pg.com
או
Julie deSylva, 513-780-0006
Desylva.j@pg.com

מקור: Procter & Gamble

גלריית מולטימדיה חכמה

 

P&G פרסמה את דוח האזרחות 2018 שלה, שמדגיש את ההתקדמות של החברה בתחומי העדיפות של האזרחות שלה: השפעה על הקהילה, גיוון וכלילה, שוויון מגדרי וקיימות סביבתית, שכולם מבוססים על יסודות של אתיקה ואחריות תאגידית. (גרפיקה: Business Wire)

 

וידאו

P&G פרסמה את דוח האזרחות 2018 שלה, שמדגיש פעילויות שמגדירות את החברה ככוח לטוב וכוח לצמיחה.

 

צפו בהודעה הזאת ובמולטימדיה במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20181113005694/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
VBI Vaccines מודיעה על תוצאות ראשוניות חיוביות מ-PROTECT, מחקר שלב 3 פיבוטלי של Sci-B-Vac®
שתי נקודות הסיום המשותפות הושגו בהצלחה: כולל אי-נחיתות בכל המבוגרים בגיל 18 שנה ומעלה, ועליונות במבוגרים בגיל 45 שנה ומעלה

P&G מדמיינת מחדש את היצירתיות כדי להמציא מחדש את הפרסום באמצעות שותפויות יצירתיות חדשות חדשניות
P&G מתחילה שותפויות נועזות עם ג'ון לג'נד ו-Thrive Global של אריאנה הפינגטון, עבודה יצירתית פורצת דרך, וחוויות צרכנים באמצעות טכנולוגיות חדשות בפסטיבל היצירתיות של ארגון ליונס בקאן 2019

מחקר של המכון לניהול פרויקטים מזהה שש טכנולוגיות בינה מלאכותית שמשפיעות על אנשי המקצוע בתחום הפרויקטים
המכון לניהול פרויקטים (PMI) הוא האיגוד המוביל בעולם לאלה שמחשיבים ניהול פרויקטים, תוכניות או תיקים למקצוע שלהם. PMI, שהוקם ב-1969, מביא ערך ליותר משלושה מיליון אנשי מקצוע שעובדים בכל מדינה כמעט בעולם באמצעות תמיכה, שיתוף פעולה, לימוד ומחקר גלובליים.

סול-ג'ל טכנולוגיות תארח יום אנליסטים ומשקיעים ב-25 ביולי 2019
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL) " , חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, תארח יום אנליסטים ומשקיעים ביום חמישי, 25 ביולי 2019, מהשעה 08:00 שעון החוף המזרחי עד 11:00 שעון החוף המזרחי במלון מקסוול בעיר ניו יורק.

VBI Vaccines תארח שיחת ועידה מחר כדי לסקור נתונים קליניים של PROTECT שלב 3 ל-Sci-B-Vac®
VBI Vaccines Inc. (NASDAQ: VBIV) ("VBI"), חברת ביו פארמה בשלב המסחרי שמפתחת חיסונים מהדור הבא למחלות זיהומיות ואימונו- אונקולוגיה, תארח שיחת ועידה ושידור אינטרנט מחר בבוקר, ה-17 ביוני 2019, בשעה 08:00 שעון החוף המזרחי. ההנהלה מצפה לסקור נתונים ראשוניים מ-PROTECT, אחד משני מחקרי שלב 3 פיבוטליים ל-Sci-B-Vac®, החיסון התלת ערכי להפטיטיס בי של החברה.

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות
המעבדה מודיעה על מרחב פיזי בעיר ניו יורק עם יכולת G5, שותפויות עם WarnerMedia Ad Sales וזנדר של AT&T וגם מינוי של חברת תכנון

S BLOCK תארח במשותף את פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה
אירוע הבלוקצ'יין של אסיה שמאוד מצפים לו פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה ייערך ב-22-23 ביוני 2019 ב-Marina Bay Sands בסינגפור. הכנס יכנס יותר מ-4,000 אנשי אליטות מהמימשל, איגודים, גופי רגולציה, מוסדות השקעה, קבוצות מפרויקטי בלוקצ'יין, טכנולוגיות פיננסיות והמדיה כדי לדון במגמות וחידושים בענף, ובמשותף להעניק הכרה לחלוצי הענף ותרומות לקידום הענף והשגת פיתוח טוב ומהיר!

האסימון המקורי OKB של OKEx והמטבע היציב USDK של OKLink רשומים בביטפינקס
בהעצימו את הסביבה של OKEx, OKB מאפשר למשתמשים של OKEx לבצע משימות שונות כגון הקמת בורסה שותפה ל-OKEx, יישוב עמלות מסחר, ומנוי לאסימונים חדשים בפלטפורמה למכירת אסימונים OK Jumpstart. עם מקרי שימוש רבים, OKB תפס יותר נתח שוק בחודשים שחלפו, לפי נתונים שפורסמו ב-CoinMarketCap.

Fiverr International Ltd. מודיעה על תמחור ההנפקה שלה
Fiverr International Ltd: ("פיבר") הודיעה היום על תמחור ההנפקה שלה של 5,263,158 מניות רגילות במחיר הנפקה של $21.00 למניה. גם לחתמים של ההנפקה תהיה אופציה של 30 יום לרכוש עד 789,473 מניות נוספות מפיבר במחיר ההנפקה. המניות צפויות להתחיל להיסחר בבורסה לניירות ערך של ניו יורק ב-13 ביוני 2019 בסימול FVRR.

רושאן בוחרת ב-MATRIXX Software כדי לפתוח באפגניסטן את העידן הדיגיטלי בתקשורת
MATRIXX Software, מעצמה חדשנית שמחויבת לשינוי המסחר הדיגיטלי, הודיעה היום שרושאן, ספקית שירותי התקשורת המובילה באפגניסטן, בחרה ב-MATRIXX Digital Commerce כדי לשנות את הפעילות שלה ולהגדיל את ההכנסות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI