דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פאטון מציגה פתרונות CPE עם אישור BroadCloud ב-Connections
פאטון מציגה פתרונות CPE עם אישור BroadCloud ב-Connections
חיים נוי 14/11/18 |  צפיות: 379
פאטון מציגה פתרונות CPE עם אישור BroadCloud ב-Connections

בתצוגה שלה ב-BroadSoft Connections, פאטון תציג לראווה את פתרונות ה-eSBC ו-ATA בחצרי הלקוח שמיוצרים בארה"ב עם תיקוף BroadCloud, עם הספקה וניהול באמצעות הענן

גייתרסבורג, מרילנד, 13 בנובמבר 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

Patton Electronics, יצרנית אמריקנית של ציוד בחצרי הלקוח שמאפשר תקשורת מאוחדת -- תציג את פתרונות ה-eSBC ו-ATA עם אישור BroadCloud לספקי שירותים ומנויים ב-BroadSoft Connections במיאמי השבוע.

הציוד בחצרי הלקוח (CPE) ל-VoIP SmartNode, עם אישור לפעולה משותפת עם פלטפורמות התקשורת BroadSoft ו-BroadCloud, מספק שילוב חלק עם מערכות תקשורת בחצרי המנוי, כוללת טלפונים TDM ומערכות PBX ישנים או שירותי תקשורת מאוחדת מבוססי SIP מתקדמים.

עם הספקה אוטומטית, יכולת הישרדות אוטומטית ותמיכה על ידי Patton Cloud edge-orchestration service, Patton VoIP CPE עוזר לספקי שירותים למזער את ההוצאות ההוניות והתפעוליות תוך שיפור הרווחיות כשהוא מספק תקשורת מאוחדת כשירות (UCaaS) על בסיס BroadCloud.

>> תקראו את הסקירה הטכנית

Patton-BroadSoft Auto-Provisioning Solution for SIP Trunks Serving Customer-Chosen IP PBX

אפשרויות השרידות הנתמכות כוללות עקיפת כשלים בטראנק מולטי WAN, אלחוטי, נייח ו-TDM.

>> תקראו את הסקירה הטכנית

Enterprise Survivability for Subscribers of BroadSoft-Based Services

Patton Cloud נותן לספקי שירותים ולמנויים יותר בחירה ושליטה. אפשר להתאים את הגודל של שירותים, לשנות או לשנות ייעוד מרחוק באמצעות שדרוגי תוכנה, רישיונות למכשירים ושינויי קושחה. ספקים יכולים לבצע פרוטוקולי ניתוב חדשים, להוסיף ערוצי TDM, סשנים של SIP או תמיכת NFV/SD WAN מרחוק, מכל מקום בעולם.

המימשק המרכזי של Patton-Cloud מאפשר ניהול, ניטור, אמצעי אבטחה, התראה, פתרון בעיות ועוד. עם SmartNode VoIP CPE שמותקן בחצרי הלקוח, ספקי השירותים יכולים לנתח, לשנות, לשנות ייעוד ולמטב שירותים -- מכל מקום בעולם.

"פאטון היא שותפה עסקית מאושרת בסביבה של BroadSoft מאז 2006", אמר ברטון א. פאטון (ברט), סגן נשיא ביצועי בפאטון. "אנחנו בונים ציוד רשתות כבר 35 שנים. זה שילוב מנצח עבור ספקי שירותים והמנויים העסקיים שלהם".

למידע נוסף איך מוצרי ה-CPE של פאטון מעצימים ספקי שירות ליעילות -- ורווחיות -- כשהם מספקים שירותי תקשורת באיכות גבוהה למנויים העסקיים שלהם...

>> תקראו את המדריך

Patton BroadWorks and BroadCloud Product Guide

בחדשות קשורות, פאטון הכריזה לאחרונה על Patton Cloud edge-orchestration service שמאיץ את הפריסה ומפחית עלויות לספקי השירות.

קשרי מדיה: Glendon Flowers | +1 301 975 1000 | press@patton.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
VBI Vaccines מודיעה על תוצאות ראשוניות חיוביות מ-PROTECT, מחקר שלב 3 פיבוטלי של Sci-B-Vac®
שתי נקודות הסיום המשותפות הושגו בהצלחה: כולל אי-נחיתות בכל המבוגרים בגיל 18 שנה ומעלה, ועליונות במבוגרים בגיל 45 שנה ומעלה

P&G מדמיינת מחדש את היצירתיות כדי להמציא מחדש את הפרסום באמצעות שותפויות יצירתיות חדשות חדשניות
P&G מתחילה שותפויות נועזות עם ג'ון לג'נד ו-Thrive Global של אריאנה הפינגטון, עבודה יצירתית פורצת דרך, וחוויות צרכנים באמצעות טכנולוגיות חדשות בפסטיבל היצירתיות של ארגון ליונס בקאן 2019

מחקר של המכון לניהול פרויקטים מזהה שש טכנולוגיות בינה מלאכותית שמשפיעות על אנשי המקצוע בתחום הפרויקטים
המכון לניהול פרויקטים (PMI) הוא האיגוד המוביל בעולם לאלה שמחשיבים ניהול פרויקטים, תוכניות או תיקים למקצוע שלהם. PMI, שהוקם ב-1969, מביא ערך ליותר משלושה מיליון אנשי מקצוע שעובדים בכל מדינה כמעט בעולם באמצעות תמיכה, שיתוף פעולה, לימוד ומחקר גלובליים.

סול-ג'ל טכנולוגיות תארח יום אנליסטים ומשקיעים ב-25 ביולי 2019
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL) " , חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, תארח יום אנליסטים ומשקיעים ביום חמישי, 25 ביולי 2019, מהשעה 08:00 שעון החוף המזרחי עד 11:00 שעון החוף המזרחי במלון מקסוול בעיר ניו יורק.

VBI Vaccines תארח שיחת ועידה מחר כדי לסקור נתונים קליניים של PROTECT שלב 3 ל-Sci-B-Vac®
VBI Vaccines Inc. (NASDAQ: VBIV) ("VBI"), חברת ביו פארמה בשלב המסחרי שמפתחת חיסונים מהדור הבא למחלות זיהומיות ואימונו- אונקולוגיה, תארח שיחת ועידה ושידור אינטרנט מחר בבוקר, ה-17 ביוני 2019, בשעה 08:00 שעון החוף המזרחי. ההנהלה מצפה לסקור נתונים ראשוניים מ-PROTECT, אחד משני מחקרי שלב 3 פיבוטליים ל-Sci-B-Vac®, החיסון התלת ערכי להפטיטיס בי של החברה.

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות
המעבדה מודיעה על מרחב פיזי בעיר ניו יורק עם יכולת G5, שותפויות עם WarnerMedia Ad Sales וזנדר של AT&T וגם מינוי של חברת תכנון

S BLOCK תארח במשותף את פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה
אירוע הבלוקצ'יין של אסיה שמאוד מצפים לו פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה ייערך ב-22-23 ביוני 2019 ב-Marina Bay Sands בסינגפור. הכנס יכנס יותר מ-4,000 אנשי אליטות מהמימשל, איגודים, גופי רגולציה, מוסדות השקעה, קבוצות מפרויקטי בלוקצ'יין, טכנולוגיות פיננסיות והמדיה כדי לדון במגמות וחידושים בענף, ובמשותף להעניק הכרה לחלוצי הענף ותרומות לקידום הענף והשגת פיתוח טוב ומהיר!

האסימון המקורי OKB של OKEx והמטבע היציב USDK של OKLink רשומים בביטפינקס
בהעצימו את הסביבה של OKEx, OKB מאפשר למשתמשים של OKEx לבצע משימות שונות כגון הקמת בורסה שותפה ל-OKEx, יישוב עמלות מסחר, ומנוי לאסימונים חדשים בפלטפורמה למכירת אסימונים OK Jumpstart. עם מקרי שימוש רבים, OKB תפס יותר נתח שוק בחודשים שחלפו, לפי נתונים שפורסמו ב-CoinMarketCap.

Fiverr International Ltd. מודיעה על תמחור ההנפקה שלה
Fiverr International Ltd: ("פיבר") הודיעה היום על תמחור ההנפקה שלה של 5,263,158 מניות רגילות במחיר הנפקה של $21.00 למניה. גם לחתמים של ההנפקה תהיה אופציה של 30 יום לרכוש עד 789,473 מניות נוספות מפיבר במחיר ההנפקה. המניות צפויות להתחיל להיסחר בבורסה לניירות ערך של ניו יורק ב-13 ביוני 2019 בסימול FVRR.

רושאן בוחרת ב-MATRIXX Software כדי לפתוח באפגניסטן את העידן הדיגיטלי בתקשורת
MATRIXX Software, מעצמה חדשנית שמחויבת לשינוי המסחר הדיגיטלי, הודיעה היום שרושאן, ספקית שירותי התקשורת המובילה באפגניסטן, בחרה ב-MATRIXX Digital Commerce כדי לשנות את הפעילות שלה ולהגדיל את ההכנסות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI