דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Mytvchain.com משיקה את הנפקת המטבע הראשונית שלה
Mytvchain.com משיקה את הנפקת המטבע הראשונית שלה
חיים נוי 13/11/18 |  צפיות: 213
Mytvchain.com משיקה את הנפקת המטבע הראשונית שלה

13 בנובמבר 2018, GLOBENEWS WIRE:

MyTVchain מאפשרת למועדוני ספורט ליצור טלוויזיית אינטרנט משלהם בחינם ולפרסם סרטי וידאו שרלבנטיים למועדון ולקבוצות הספורט שלהם. השילוב של MyTVchain עם בלוקצ'יין מאפשר לקהילה לתבוע שליטה על התוכן שלה וליצור ממנה ערך. משתמשים (MyTVchainers) מתוגמלים באסימונים על כל סרט שניצפה ויכולים לבחור לתרום חלק מהאסימונים שלהם למועדון לפי בחירתם, לרכוש שירותים מטלוויזיות אינטרנט אחרות (מנויים, רכישות וידיאו וכדומה) או אפילו לתגמל יוצרי סרטים על סמך האיכות והתוכן של הסרטים שלהם. בלוקצ'יין הוא הטכנולוגיה הכי מתאימה לאפשר ל-MyTVchain להגדיל את הפלטפורמה המקוונת שלה ולהשיג את יעדיה האסטרטגיים: ביזור, שימוש חופשי, קיימות של הסביבה, תמריצים למנויים להרוויח אסימונים (האסימונים MyTV) על ידי יצירה, פרסום ושתוף של סרטים וביצוע תרומות.

"בדקנו את הרעיון באמצעות הוכחת רעיון במשך כמה שבועות בשנה שעברה והודות לתוצאות שהושגו, יכולנו לתקף רעיונות, מודלים והנחות מכ-25,000 משתמשים ו-500,000 צפיות בענפי ספורט שלא פופולריים במיוחד. החזון שלנו הוא לאפשר לכל מועדון ספורט, כולל הקטנים ביותר, לפרסם את התוכן שלו בטלוויזיית אינטרנט משלו, ולאפשר למועדון לעורר את הקהילה שלו במקום לאבד את השליטה על ההכנסות והפרסומים בפלטפורמות וידאו גדולות", מסביר קורנליו פרידגנט, נשיא.

MyTVchain תהיה המנפיקה של ה"חוזה החכם": MyTVchain מאפשרת למועדוני ספורט ליצור טלוויזיית אינטרנט משלהם וליצור מעורבות עם הקהילות שלהם (אוהדים, תומכים, חברים ומשפחות) תוך הפקת הכנסות נוספות כדי להגדיל את הפעילויות שלהם. שלא כמו רוב הנפקות המטבע, הפלטפורמה כבר פועלת ומארחת מועדוני ספורט.

MyTVchain מתכננת להנפיק את האסימון MyTV כדי לממן את הפיתוח שלה ומתכוונת לגייס 35 מיליון דולר (כשמביאים בחשבון מכירות בהנחה), כש-50% מהסכום יושקע בפיתוח מחדש ושילוב של הבלוקצ'יין. MyTVchain תציג את הנפקת המטבע שלה ב-BlockShow Asia סינגפור 27 בנובמבר- 1 בדצמבר, World Blockchain Summit קואלה לומפור במלזיה בפברואר 2019 ו-Blockchain Summit 27-28 בפברואר 2019.

החברה תקבל תמיכה מ-Marketkaps (מימון חברות והנפקות מטבע ראשוניות) ו-Chaineum (השחקנית הצרפתית הראשונה שמוקדשת לגיוס כספים במטבעות קריפטו) בהנפקת האסימונים שלה כדי לפתח את פלטפורמת טלוויזיית האינטרנט הראשונה שמוקדשת למועדוני ספורט וספורטאים, ומופעלת באמצעות בלוקצ'יין.

למידע נוסף, התקשרו עם:

החברה:  info@mytvchain.com

עיתונות:  press@mytvchain.com

אתר:  www.mytvchain.com

אתר ההנפקה:  www.mytvchain.io

@myTVchain

/MyTVchain

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Corsair Infrastructure Partners מודיעה על השקעות לטווח ארוך של HarbourVest Partners
HarbourVest משקיעה בשלוש קרנות בניהול CIP שמתמקדות בתשתיות תחבורה

American Process - עידן חדש
TRHoldco LLC, חברת ההחזקה של תיאודורה רצינה, מודיעה על היפרדותה מ-GranBio במיזם המשותף GranAPI, ועל תחילתו של עידן חדש עבור American Process.

למרות אי הוודאות לגבי הברקזיט, נמשך הביקוש הבינ"ל החזק לבתי ספר למינהל עסקים בבריטניה
רוב המועמדים אומרים שלברקזיט אין השפעה על החלטה ללמוד בבריטניה

מכונות הכרייה של OnMiners מציעות את קצב הגיבוב הגדול ביותר בשוק
OnMiners S.A (www.OnMiners.com) עולה בהתמדה כגורם משנה מצב בשוק מטבעות הקריפטו שמתפתח במהירות. החברה הודיעה לאחרונה על הגעתה עם שלוש מכונות לכריית מטבעות קריפטו, שכל אחת מהן מציעה קצבי גיבוב שלא נשמעו כמותם בענף. אפשר להשתמש בשלושת המוצרים של OnMiners לכריית ביטקוין, לייטקוין, אתריום, מונרו, דאש וזי-קאש. הלקוחות הראשונים של החברה כבר התחילו להרוויח תוך פחות מחודש.

קוהלר חוגגת את פרטי העיצוב בשבוע העיצוב של מילאנו 2019
הטבע ממלא תפקיד חשוב עם ההכללה של "גן דיגיטלי" בכניסה לתצוגה וגם גן אינסוף שבו מונחים בגחמנות זה לצד זה פריטי קולקציית הבית החכם של קוהלר. המרחב של קוהלר כולל גם בר ואזור טרקלין עבור האורחים להתרגעות והחלפת כוחות.

OnMiners משנה את המצב בכריית מטבעות קריפטו
OnMiners היא חברה שהוקמה על ידי קבוצה של משקיעים שהשקיעו בדור החדש של שבבים רב אלגוריתמיים אנדותרמיים. המטרה שלהם היא לספק מכונות לכריית מטבעות קריפטו שהן רבות עוצמה, אבל יש להן צריכת חשמל נמוכה.

פאטון מספקת שילוב מופעל באמצעות הענן שקיבל תיקוף עם Microsoft Skype for Business
שערי ה-VoIP וה-eSBCs SmartNodeTM, שקיבלו תיקוף על ידי TekVizion, משלבים טלפוניה ותיקה, תקשורת ALL-IP -- או שתיהן בו-זמנית -- עם Skype for Business

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company בשנת הכספים 2018
WeWork Companies Inc. , המנפיקה של אג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-25 במרץ 2019 בשעה 17:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה בשנת הכספים 2018.

אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה עם Țuca Zbârcea & Asociații, חברת עורכי דין עם משרדים בבוקרשט וקלוז'-נפוקה וזרוע המיסים שלה, Țuca Zbârcea & Asociații Tax. זה ההסכם לשיתוף פעולה הראשון ברומניה, שממשיך את ההתרחבות של אנדרסן גלובל במזרח אירופה

מסקר עולה: מנהלי פרויקטים צריכים יותר PMTQ (מנת הטכנולוגיה של ניהול פרויקטים)
סקר הדופק של המקצוע 2019 של PMI מזהה פערים -- וכמה פתרונות -- לגבי התשואה על ההשקעה בפרויקטים עם ניהול גרוע
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI