דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Xaxis: משווקים מתכננים גידול גלובלי ב"מדיה מוכוונת תוצאות" כשתשומת הלב הדיגיטלית פונה למדידה טובה יותר של הצלחה
Xaxis: משווקים מתכננים גידול גלובלי ב"מדיה מוכוונת תוצאות" כשתשומת הלב הדיגיטלית פונה למדידה טובה יותר של הצלחה
חיים נוי 13/11/18 |  צפיות: 231
Xaxis: משווקים מתכננים גידול גלובלי ב"מדיה מוכוונת תוצאות" כשתשומת הלב הדיגיטלית פונה למדידה טובה יותר של הצלחה

לונדון, 12 בנובמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

סקר גלובלי של כמעט 5,000 משווקים במדיה דיגיטלית מגלה שרובם המכריע מתכוונים להגדיל את השקעתם בתחום העולה של "מדיה מוכוונת תוצאות" כדי לתת מענה למורכבות הגדלה של המדיה ולהבין טוב יותר את ההשפעה של הקמפיינים שלהם על התוצאות העסקיות.

המחקר, שנעשה על ידי הזרוע הפרוגרמטית המתקדמת Xaxis, העריך את מידת שביעות הרצון של משווקים ממדדי ההצלחה הקיימים שלהם בקמפייינים של תצוגות דיגיטליות, ובמיוחד איך הם קשורים ליעדים עסקיים ושיווקיים אסטרטגיים.

בסקר של משווקים דיגיטליים ב-16 שוקי מפתח גלובליים נמצא ש-86% מתכוונים להגדיל את ההוצאה על מדיה מוכוונת תוצאות ב-12-24 החודשים הבאים  ו-79% אמרו שיבקשו לעבוד עם שותפים שעובדים באופן הזה.

בין הממצאים האחרים:

  • רוב (86%) המשווקים שנסקרו אמרו שהמדדים העיקריים שבהם הם משתמשים -- הכי נפוצים עלות לרכישה (CPA), עלות לצפייה שהושלמה (CPCV), עלות להקלקה (CPC) ושיעור הקלקה (CTR) -- היו יעילים מאוד או במידת מה בהערכת ההצלחה של קמפיינים לעומת יעדי השיווק האסטרטגיים.
  • כמעט תשעה מתוך עשרה (87%) אמרו שהשתמשו במדדי ביצוע עיקריים מותאמים אישית (אחד או יותר) כדי לקשר את ההשפעה של קמפיינים של תצוגות דיגיטליות על "תוצאות עסקיות מדידות" ו-80% הסכימו מאוד או במידת מה "שחיוני שקמפיינים דיגיטליים יפיקו מיתאם ישיר".
  • כשנשאלו מה העדיפויות של הארגונים שלהם לגבי השקעה במדיה ב-2019, התשובה במקום הראשון (48%) הייתה "להגביר יעילות", ואחריה "להראות שאסטרטגיית השיווק עולה בקנה אחד עם היעדים העסקיים" (40%), "הקצאה יעילה של משאבים" (37%), "שיפור רמת הנראות של מודעות" (37%).

אודות Xaxis

Xaxis היא חברת המדיה של התוצאות, אנחנו משלבים גישה למדיה ייחודית ובטוחה למותג, ניסיון פרוגרמטי ללא מתחרים ונתונים של 360 מעלות עם בינה מלאכותית קניינית כדי לעזור למותגים גלובליים להשיג את התוצאות שבעלות ערך עבורם מההשקעות שלהם במדיה הדיגיטלית.

אודות GroupM

GroupM היא חברת ניהול ההשקעות במדיה הגלובלית המובילה של סוכנויות המדיה של WPP כולל Mindshare, MediaCom, Wavemaker, Essence ו-m/SIX, וחברת הקהלים הפרוגרמטית מוכוונת התוצאות Xaxis. הסוכנויות של GroupM, שאחראיות להשקעות במדיה של יותר מ-108 מיליארד דולר בשנה על ידי כמה מהמפרסמים הכי גדולים בעולם, מעניקות יתרון ללקוחות באמצעות תובנות ללא מתחרים על שוקי המדיה וקהלי הצרכנים.

אנשי קשר

For Xaxis
Nadine Sanders
xaxisemea@gingermaypr.com
+44 (0)203 642 1124

מקור:  Xaxis

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20181112005060/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
VBI Vaccines מודיעה על תוצאות ראשוניות חיוביות מ-PROTECT, מחקר שלב 3 פיבוטלי של Sci-B-Vac®
שתי נקודות הסיום המשותפות הושגו בהצלחה: כולל אי-נחיתות בכל המבוגרים בגיל 18 שנה ומעלה, ועליונות במבוגרים בגיל 45 שנה ומעלה

P&G מדמיינת מחדש את היצירתיות כדי להמציא מחדש את הפרסום באמצעות שותפויות יצירתיות חדשות חדשניות
P&G מתחילה שותפויות נועזות עם ג'ון לג'נד ו-Thrive Global של אריאנה הפינגטון, עבודה יצירתית פורצת דרך, וחוויות צרכנים באמצעות טכנולוגיות חדשות בפסטיבל היצירתיות של ארגון ליונס בקאן 2019

מחקר של המכון לניהול פרויקטים מזהה שש טכנולוגיות בינה מלאכותית שמשפיעות על אנשי המקצוע בתחום הפרויקטים
המכון לניהול פרויקטים (PMI) הוא האיגוד המוביל בעולם לאלה שמחשיבים ניהול פרויקטים, תוכניות או תיקים למקצוע שלהם. PMI, שהוקם ב-1969, מביא ערך ליותר משלושה מיליון אנשי מקצוע שעובדים בכל מדינה כמעט בעולם באמצעות תמיכה, שיתוף פעולה, לימוד ומחקר גלובליים.

סול-ג'ל טכנולוגיות תארח יום אנליסטים ומשקיעים ב-25 ביולי 2019
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL) " , חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, תארח יום אנליסטים ומשקיעים ביום חמישי, 25 ביולי 2019, מהשעה 08:00 שעון החוף המזרחי עד 11:00 שעון החוף המזרחי במלון מקסוול בעיר ניו יורק.

VBI Vaccines תארח שיחת ועידה מחר כדי לסקור נתונים קליניים של PROTECT שלב 3 ל-Sci-B-Vac®
VBI Vaccines Inc. (NASDAQ: VBIV) ("VBI"), חברת ביו פארמה בשלב המסחרי שמפתחת חיסונים מהדור הבא למחלות זיהומיות ואימונו- אונקולוגיה, תארח שיחת ועידה ושידור אינטרנט מחר בבוקר, ה-17 ביוני 2019, בשעה 08:00 שעון החוף המזרחי. ההנהלה מצפה לסקור נתונים ראשוניים מ-PROTECT, אחד משני מחקרי שלב 3 פיבוטליים ל-Sci-B-Vac®, החיסון התלת ערכי להפטיטיס בי של החברה.

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות
המעבדה מודיעה על מרחב פיזי בעיר ניו יורק עם יכולת G5, שותפויות עם WarnerMedia Ad Sales וזנדר של AT&T וגם מינוי של חברת תכנון

S BLOCK תארח במשותף את פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה
אירוע הבלוקצ'יין של אסיה שמאוד מצפים לו פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה ייערך ב-22-23 ביוני 2019 ב-Marina Bay Sands בסינגפור. הכנס יכנס יותר מ-4,000 אנשי אליטות מהמימשל, איגודים, גופי רגולציה, מוסדות השקעה, קבוצות מפרויקטי בלוקצ'יין, טכנולוגיות פיננסיות והמדיה כדי לדון במגמות וחידושים בענף, ובמשותף להעניק הכרה לחלוצי הענף ותרומות לקידום הענף והשגת פיתוח טוב ומהיר!

האסימון המקורי OKB של OKEx והמטבע היציב USDK של OKLink רשומים בביטפינקס
בהעצימו את הסביבה של OKEx, OKB מאפשר למשתמשים של OKEx לבצע משימות שונות כגון הקמת בורסה שותפה ל-OKEx, יישוב עמלות מסחר, ומנוי לאסימונים חדשים בפלטפורמה למכירת אסימונים OK Jumpstart. עם מקרי שימוש רבים, OKB תפס יותר נתח שוק בחודשים שחלפו, לפי נתונים שפורסמו ב-CoinMarketCap.

Fiverr International Ltd. מודיעה על תמחור ההנפקה שלה
Fiverr International Ltd: ("פיבר") הודיעה היום על תמחור ההנפקה שלה של 5,263,158 מניות רגילות במחיר הנפקה של $21.00 למניה. גם לחתמים של ההנפקה תהיה אופציה של 30 יום לרכוש עד 789,473 מניות נוספות מפיבר במחיר ההנפקה. המניות צפויות להתחיל להיסחר בבורסה לניירות ערך של ניו יורק ב-13 ביוני 2019 בסימול FVRR.

רושאן בוחרת ב-MATRIXX Software כדי לפתוח באפגניסטן את העידן הדיגיטלי בתקשורת
MATRIXX Software, מעצמה חדשנית שמחויבת לשינוי המסחר הדיגיטלי, הודיעה היום שרושאן, ספקית שירותי התקשורת המובילה באפגניסטן, בחרה ב-MATRIXX Digital Commerce כדי לשנות את הפעילות שלה ולהגדיל את ההכנסות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI