דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Xaxis: משווקים מתכננים גידול גלובלי ב"מדיה מוכוונת תוצאות" כשתשומת הלב הדיגיטלית פונה למדידה טובה יותר של הצלחה
Xaxis: משווקים מתכננים גידול גלובלי ב"מדיה מוכוונת תוצאות" כשתשומת הלב הדיגיטלית פונה למדידה טובה יותר של הצלחה
חיים נוי 13/11/18 |  צפיות: 161
Xaxis: משווקים מתכננים גידול גלובלי ב"מדיה מוכוונת תוצאות" כשתשומת הלב הדיגיטלית פונה למדידה טובה יותר של הצלחה

לונדון, 12 בנובמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

סקר גלובלי של כמעט 5,000 משווקים במדיה דיגיטלית מגלה שרובם המכריע מתכוונים להגדיל את השקעתם בתחום העולה של "מדיה מוכוונת תוצאות" כדי לתת מענה למורכבות הגדלה של המדיה ולהבין טוב יותר את ההשפעה של הקמפיינים שלהם על התוצאות העסקיות.

המחקר, שנעשה על ידי הזרוע הפרוגרמטית המתקדמת Xaxis, העריך את מידת שביעות הרצון של משווקים ממדדי ההצלחה הקיימים שלהם בקמפייינים של תצוגות דיגיטליות, ובמיוחד איך הם קשורים ליעדים עסקיים ושיווקיים אסטרטגיים.

בסקר של משווקים דיגיטליים ב-16 שוקי מפתח גלובליים נמצא ש-86% מתכוונים להגדיל את ההוצאה על מדיה מוכוונת תוצאות ב-12-24 החודשים הבאים  ו-79% אמרו שיבקשו לעבוד עם שותפים שעובדים באופן הזה.

בין הממצאים האחרים:

  • רוב (86%) המשווקים שנסקרו אמרו שהמדדים העיקריים שבהם הם משתמשים -- הכי נפוצים עלות לרכישה (CPA), עלות לצפייה שהושלמה (CPCV), עלות להקלקה (CPC) ושיעור הקלקה (CTR) -- היו יעילים מאוד או במידת מה בהערכת ההצלחה של קמפיינים לעומת יעדי השיווק האסטרטגיים.
  • כמעט תשעה מתוך עשרה (87%) אמרו שהשתמשו במדדי ביצוע עיקריים מותאמים אישית (אחד או יותר) כדי לקשר את ההשפעה של קמפיינים של תצוגות דיגיטליות על "תוצאות עסקיות מדידות" ו-80% הסכימו מאוד או במידת מה "שחיוני שקמפיינים דיגיטליים יפיקו מיתאם ישיר".
  • כשנשאלו מה העדיפויות של הארגונים שלהם לגבי השקעה במדיה ב-2019, התשובה במקום הראשון (48%) הייתה "להגביר יעילות", ואחריה "להראות שאסטרטגיית השיווק עולה בקנה אחד עם היעדים העסקיים" (40%), "הקצאה יעילה של משאבים" (37%), "שיפור רמת הנראות של מודעות" (37%).

אודות Xaxis

Xaxis היא חברת המדיה של התוצאות, אנחנו משלבים גישה למדיה ייחודית ובטוחה למותג, ניסיון פרוגרמטי ללא מתחרים ונתונים של 360 מעלות עם בינה מלאכותית קניינית כדי לעזור למותגים גלובליים להשיג את התוצאות שבעלות ערך עבורם מההשקעות שלהם במדיה הדיגיטלית.

אודות GroupM

GroupM היא חברת ניהול ההשקעות במדיה הגלובלית המובילה של סוכנויות המדיה של WPP כולל Mindshare, MediaCom, Wavemaker, Essence ו-m/SIX, וחברת הקהלים הפרוגרמטית מוכוונת התוצאות Xaxis. הסוכנויות של GroupM, שאחראיות להשקעות במדיה של יותר מ-108 מיליארד דולר בשנה על ידי כמה מהמפרסמים הכי גדולים בעולם, מעניקות יתרון ללקוחות באמצעות תובנות ללא מתחרים על שוקי המדיה וקהלי הצרכנים.

אנשי קשר

For Xaxis
Nadine Sanders
xaxisemea@gingermaypr.com
+44 (0)203 642 1124

מקור:  Xaxis

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20181112005060/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Corsair Infrastructure Partners מודיעה על השקעות לטווח ארוך של HarbourVest Partners
HarbourVest משקיעה בשלוש קרנות בניהול CIP שמתמקדות בתשתיות תחבורה

American Process - עידן חדש
TRHoldco LLC, חברת ההחזקה של תיאודורה רצינה, מודיעה על היפרדותה מ-GranBio במיזם המשותף GranAPI, ועל תחילתו של עידן חדש עבור American Process.

למרות אי הוודאות לגבי הברקזיט, נמשך הביקוש הבינ"ל החזק לבתי ספר למינהל עסקים בבריטניה
רוב המועמדים אומרים שלברקזיט אין השפעה על החלטה ללמוד בבריטניה

מכונות הכרייה של OnMiners מציעות את קצב הגיבוב הגדול ביותר בשוק
OnMiners S.A (www.OnMiners.com) עולה בהתמדה כגורם משנה מצב בשוק מטבעות הקריפטו שמתפתח במהירות. החברה הודיעה לאחרונה על הגעתה עם שלוש מכונות לכריית מטבעות קריפטו, שכל אחת מהן מציעה קצבי גיבוב שלא נשמעו כמותם בענף. אפשר להשתמש בשלושת המוצרים של OnMiners לכריית ביטקוין, לייטקוין, אתריום, מונרו, דאש וזי-קאש. הלקוחות הראשונים של החברה כבר התחילו להרוויח תוך פחות מחודש.

קוהלר חוגגת את פרטי העיצוב בשבוע העיצוב של מילאנו 2019
הטבע ממלא תפקיד חשוב עם ההכללה של "גן דיגיטלי" בכניסה לתצוגה וגם גן אינסוף שבו מונחים בגחמנות זה לצד זה פריטי קולקציית הבית החכם של קוהלר. המרחב של קוהלר כולל גם בר ואזור טרקלין עבור האורחים להתרגעות והחלפת כוחות.

OnMiners משנה את המצב בכריית מטבעות קריפטו
OnMiners היא חברה שהוקמה על ידי קבוצה של משקיעים שהשקיעו בדור החדש של שבבים רב אלגוריתמיים אנדותרמיים. המטרה שלהם היא לספק מכונות לכריית מטבעות קריפטו שהן רבות עוצמה, אבל יש להן צריכת חשמל נמוכה.

פאטון מספקת שילוב מופעל באמצעות הענן שקיבל תיקוף עם Microsoft Skype for Business
שערי ה-VoIP וה-eSBCs SmartNodeTM, שקיבלו תיקוף על ידי TekVizion, משלבים טלפוניה ותיקה, תקשורת ALL-IP -- או שתיהן בו-זמנית -- עם Skype for Business

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company בשנת הכספים 2018
WeWork Companies Inc. , המנפיקה של אג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-25 במרץ 2019 בשעה 17:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה בשנת הכספים 2018.

אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה עם Țuca Zbârcea & Asociații, חברת עורכי דין עם משרדים בבוקרשט וקלוז'-נפוקה וזרוע המיסים שלה, Țuca Zbârcea & Asociații Tax. זה ההסכם לשיתוף פעולה הראשון ברומניה, שממשיך את ההתרחבות של אנדרסן גלובל במזרח אירופה

מסקר עולה: מנהלי פרויקטים צריכים יותר PMTQ (מנת הטכנולוגיה של ניהול פרויקטים)
סקר הדופק של המקצוע 2019 של PMI מזהה פערים -- וכמה פתרונות -- לגבי התשואה על ההשקעה בפרויקטים עם ניהול גרוע
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI