דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Northern Trust זכתה בתואר הבנק הפרטי הטוב ביותר למשרדים משפחתיים
Northern Trust זכתה בתואר הבנק הפרטי הטוב ביותר למשרדים משפחתיים
חיים נוי 13/11/18 |  צפיות: 258
Northern Trust זכתה בתואר הבנק הפרטי הטוב ביותר למשרדים משפחתיים

זאת השנה השנייה ברציפות, Financial Times Group מעניק ל-Northern Trust את תואר המשרדים המשפחתיים הגלובלי

שיקאגו, 12 בנובמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

הקבוצה הגלובלית של משרדים משפחתיים והשקעות פרטיות (GFO) של Northern Trust זכתה בתואר הבנק הפרטי הטוב ביותר למשרדים משפחתיים בכל העולם של כתבי העת Professional Wealth Management ו-The Banker, פרסומים של Financial Times Group. זאת השנה השנייה ברציפות ש-Northern Trust GFO זוכה להכרה כבנק הפרטי הטוב ביותר למשרדים משפחתיים בכל העולם.

ההכרה היוקרתית באה בעקבות צמיחת שיא ונוכחות גלובלית מתרחבת של קבוצת GFO של Northern Trust. "לכבוד הוא לנו לקבל את התואר המאוד תחרותי הזה כי הוא משקף את המחויבות שלנו מזה זמן רב לספק פתרונות פיננסיים חדשניים ללקוחות הפרטיים העשירים ביותר של Northern Trust", אמר נשיא הקבוצה הגלובלית של משרדים משפחתיים והשקעות פרטיות דייוויד. וו. פוקס הבן. "למשרדים משפחתיים יש צרכים מאוד מיוחדים שמצריכים מודל שירות נבדל, ואנחנו מביאים את המשאבים הטובים ביותר כדי לספק ללקוחותינו יכולות ברמה הגבוהה ביותר".

בשנתם העשירית עכשיו, תוארי הבנקאות הפרטית הגלובליים מושכים יותר מ-170 מועמדויות מבנקים ביותר מ-60 מדינות. הכבוד ניתן ל-Northern Trust בארוחת גאלה ב-7 בנובמבר בלונדון במלון שרתון פארק ליין.

לקבוצה הגלובלית של משרדים משפחתיים והשקעות פרטיות שהוקמה ב-1982 יש התחייבות ממוקדת למשפחות עם עושר משמעותי, לקרנות הפרטיות שלהם ולמשרדים המשפחתיים שמשרתים אותן. GFO, בין הספקים הכי ותיקים למשרדים משפחתיים, משלבת את הטכנולוגיה בחוזק מוסדי, יכולות ההשקעה והפלטפורמה הגלובלית של Northern Trust עם המסורת בת 129 שנים שלה לשמש כנאמנת ומנהלת עושר. הקבוצה של יותר מ-260 אנשי מקצוע ייעודיים עובדת עם יותר מ-450 משפחות ביותר מ-25 מדינות ברחבי העולם. גודל הלקוח הממוצע הוא 900 מיליון דולר, עם ממוצע נכסים במשמורת למשפחה של 770 מיליון דולר.

ניהול העושר של Northern Trust מתמחה בניהול עושר מונחה יעדים עם גיבוי של טכנולוגיה חדשנית ומסורת חזקה של נאמנות. ניהול העושר של Northern Trust מדורג בין עשרת מנהלי העושר הגדולים ביותר בארה"ב, עם נכסים מנוהלים של 295.5 מיליארד דולר נכון ל-30 בספטמבר 2018, ורשת רחבה של משרדי ניהול עושר ברחבי ארצות הברית.

Northern Trust Company היא נותנת הלוואות דיור שוויונית. חברה ב-FDIC.

אודות Northern Trust

Northern Trust Corporation (Nasdaq: NTRS) היא ספקית מובילה של ניהול עושר, טיפול בנכסים, ניהול נכסים ובנקאות לחברות, מוסדות, משפחות עשירות ואנשים פרטיים. Northern Trust הוקמה בשיקאגו ב-1889 ויש לה משרדים בארצות הברית ב-19 מדינות וושינגטון הבירה, ו-23 משרדים בעולם בקנדה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואזור אסיה פסיפיק. נכון ל-30 בספטמבר 2018 היו ל-Northern Trust נכסים במשמורת/ ניהול בשווי 10.8 טריליון דולר ונכסים מנוהלים בשווי של 1.1 טריליון דולר. במשך יותר מ-125 שנים, Northern Trust זוכה למוניטין כמובילה בענף הודות לשירות יוצא דופן, מומחיות פיננסית, יושרה וחדשנות. בקרו באתר northerntrust.com או עיקבו אחרינו בטוויטר @NorthernTrust.

Northern Trust Corporation, Head Office: 50 South La Salle Street, Chicago, Illinois 60603 U.S.A.,, מאוגדת באחריות מוגבלת בארה"ב. מידע משפטי ורגולטורי גלובלי אפשר למצוא בכתובת https://www.northerntrust.com/disclosures.

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20181112005133/en/

אנשי קשר

Northern Trust Corporation
Media Contact:
Alaina Kleinman
(312) 444-4065
AK503@ntrs.com
http://www.northerntrust.com

מקור: Northern Trust Corporation

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
VBI Vaccines מודיעה על תוצאות ראשוניות חיוביות מ-PROTECT, מחקר שלב 3 פיבוטלי של Sci-B-Vac®
שתי נקודות הסיום המשותפות הושגו בהצלחה: כולל אי-נחיתות בכל המבוגרים בגיל 18 שנה ומעלה, ועליונות במבוגרים בגיל 45 שנה ומעלה

P&G מדמיינת מחדש את היצירתיות כדי להמציא מחדש את הפרסום באמצעות שותפויות יצירתיות חדשות חדשניות
P&G מתחילה שותפויות נועזות עם ג'ון לג'נד ו-Thrive Global של אריאנה הפינגטון, עבודה יצירתית פורצת דרך, וחוויות צרכנים באמצעות טכנולוגיות חדשות בפסטיבל היצירתיות של ארגון ליונס בקאן 2019

מחקר של המכון לניהול פרויקטים מזהה שש טכנולוגיות בינה מלאכותית שמשפיעות על אנשי המקצוע בתחום הפרויקטים
המכון לניהול פרויקטים (PMI) הוא האיגוד המוביל בעולם לאלה שמחשיבים ניהול פרויקטים, תוכניות או תיקים למקצוע שלהם. PMI, שהוקם ב-1969, מביא ערך ליותר משלושה מיליון אנשי מקצוע שעובדים בכל מדינה כמעט בעולם באמצעות תמיכה, שיתוף פעולה, לימוד ומחקר גלובליים.

סול-ג'ל טכנולוגיות תארח יום אנליסטים ומשקיעים ב-25 ביולי 2019
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL) " , חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, תארח יום אנליסטים ומשקיעים ביום חמישי, 25 ביולי 2019, מהשעה 08:00 שעון החוף המזרחי עד 11:00 שעון החוף המזרחי במלון מקסוול בעיר ניו יורק.

VBI Vaccines תארח שיחת ועידה מחר כדי לסקור נתונים קליניים של PROTECT שלב 3 ל-Sci-B-Vac®
VBI Vaccines Inc. (NASDAQ: VBIV) ("VBI"), חברת ביו פארמה בשלב המסחרי שמפתחת חיסונים מהדור הבא למחלות זיהומיות ואימונו- אונקולוגיה, תארח שיחת ועידה ושידור אינטרנט מחר בבוקר, ה-17 ביוני 2019, בשעה 08:00 שעון החוף המזרחי. ההנהלה מצפה לסקור נתונים ראשוניים מ-PROTECT, אחד משני מחקרי שלב 3 פיבוטליים ל-Sci-B-Vac®, החיסון התלת ערכי להפטיטיס בי של החברה.

מעבדת החדשנות של וורנרמדיה ממשיכה לאמץ טכנולוגיות עתידות עם כמה הודעות חשובות
המעבדה מודיעה על מרחב פיזי בעיר ניו יורק עם יכולת G5, שותפויות עם WarnerMedia Ad Sales וזנדר של AT&T וגם מינוי של חברת תכנון

S BLOCK תארח במשותף את פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה
אירוע הבלוקצ'יין של אסיה שמאוד מצפים לו פורום הבלוקצ'יין העולמי סינגפור ופרס הבלוקצ'יין העולמי אסיה ייערך ב-22-23 ביוני 2019 ב-Marina Bay Sands בסינגפור. הכנס יכנס יותר מ-4,000 אנשי אליטות מהמימשל, איגודים, גופי רגולציה, מוסדות השקעה, קבוצות מפרויקטי בלוקצ'יין, טכנולוגיות פיננסיות והמדיה כדי לדון במגמות וחידושים בענף, ובמשותף להעניק הכרה לחלוצי הענף ותרומות לקידום הענף והשגת פיתוח טוב ומהיר!

האסימון המקורי OKB של OKEx והמטבע היציב USDK של OKLink רשומים בביטפינקס
בהעצימו את הסביבה של OKEx, OKB מאפשר למשתמשים של OKEx לבצע משימות שונות כגון הקמת בורסה שותפה ל-OKEx, יישוב עמלות מסחר, ומנוי לאסימונים חדשים בפלטפורמה למכירת אסימונים OK Jumpstart. עם מקרי שימוש רבים, OKB תפס יותר נתח שוק בחודשים שחלפו, לפי נתונים שפורסמו ב-CoinMarketCap.

Fiverr International Ltd. מודיעה על תמחור ההנפקה שלה
Fiverr International Ltd: ("פיבר") הודיעה היום על תמחור ההנפקה שלה של 5,263,158 מניות רגילות במחיר הנפקה של $21.00 למניה. גם לחתמים של ההנפקה תהיה אופציה של 30 יום לרכוש עד 789,473 מניות נוספות מפיבר במחיר ההנפקה. המניות צפויות להתחיל להיסחר בבורסה לניירות ערך של ניו יורק ב-13 ביוני 2019 בסימול FVRR.

רושאן בוחרת ב-MATRIXX Software כדי לפתוח באפגניסטן את העידן הדיגיטלי בתקשורת
MATRIXX Software, מעצמה חדשנית שמחויבת לשינוי המסחר הדיגיטלי, הודיעה היום שרושאן, ספקית שירותי התקשורת המובילה באפגניסטן, בחרה ב-MATRIXX Digital Commerce כדי לשנות את הפעילות שלה ולהגדיל את ההכנסות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI