דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Northern Trust זכתה בתואר הבנק הפרטי הטוב ביותר למשרדים משפחתיים
Northern Trust זכתה בתואר הבנק הפרטי הטוב ביותר למשרדים משפחתיים
חיים נוי 13/11/18 |  צפיות: 183
Northern Trust זכתה בתואר הבנק הפרטי הטוב ביותר למשרדים משפחתיים

זאת השנה השנייה ברציפות, Financial Times Group מעניק ל-Northern Trust את תואר המשרדים המשפחתיים הגלובלי

שיקאגו, 12 בנובמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

הקבוצה הגלובלית של משרדים משפחתיים והשקעות פרטיות (GFO) של Northern Trust זכתה בתואר הבנק הפרטי הטוב ביותר למשרדים משפחתיים בכל העולם של כתבי העת Professional Wealth Management ו-The Banker, פרסומים של Financial Times Group. זאת השנה השנייה ברציפות ש-Northern Trust GFO זוכה להכרה כבנק הפרטי הטוב ביותר למשרדים משפחתיים בכל העולם.

ההכרה היוקרתית באה בעקבות צמיחת שיא ונוכחות גלובלית מתרחבת של קבוצת GFO של Northern Trust. "לכבוד הוא לנו לקבל את התואר המאוד תחרותי הזה כי הוא משקף את המחויבות שלנו מזה זמן רב לספק פתרונות פיננסיים חדשניים ללקוחות הפרטיים העשירים ביותר של Northern Trust", אמר נשיא הקבוצה הגלובלית של משרדים משפחתיים והשקעות פרטיות דייוויד. וו. פוקס הבן. "למשרדים משפחתיים יש צרכים מאוד מיוחדים שמצריכים מודל שירות נבדל, ואנחנו מביאים את המשאבים הטובים ביותר כדי לספק ללקוחותינו יכולות ברמה הגבוהה ביותר".

בשנתם העשירית עכשיו, תוארי הבנקאות הפרטית הגלובליים מושכים יותר מ-170 מועמדויות מבנקים ביותר מ-60 מדינות. הכבוד ניתן ל-Northern Trust בארוחת גאלה ב-7 בנובמבר בלונדון במלון שרתון פארק ליין.

לקבוצה הגלובלית של משרדים משפחתיים והשקעות פרטיות שהוקמה ב-1982 יש התחייבות ממוקדת למשפחות עם עושר משמעותי, לקרנות הפרטיות שלהם ולמשרדים המשפחתיים שמשרתים אותן. GFO, בין הספקים הכי ותיקים למשרדים משפחתיים, משלבת את הטכנולוגיה בחוזק מוסדי, יכולות ההשקעה והפלטפורמה הגלובלית של Northern Trust עם המסורת בת 129 שנים שלה לשמש כנאמנת ומנהלת עושר. הקבוצה של יותר מ-260 אנשי מקצוע ייעודיים עובדת עם יותר מ-450 משפחות ביותר מ-25 מדינות ברחבי העולם. גודל הלקוח הממוצע הוא 900 מיליון דולר, עם ממוצע נכסים במשמורת למשפחה של 770 מיליון דולר.

ניהול העושר של Northern Trust מתמחה בניהול עושר מונחה יעדים עם גיבוי של טכנולוגיה חדשנית ומסורת חזקה של נאמנות. ניהול העושר של Northern Trust מדורג בין עשרת מנהלי העושר הגדולים ביותר בארה"ב, עם נכסים מנוהלים של 295.5 מיליארד דולר נכון ל-30 בספטמבר 2018, ורשת רחבה של משרדי ניהול עושר ברחבי ארצות הברית.

Northern Trust Company היא נותנת הלוואות דיור שוויונית. חברה ב-FDIC.

אודות Northern Trust

Northern Trust Corporation (Nasdaq: NTRS) היא ספקית מובילה של ניהול עושר, טיפול בנכסים, ניהול נכסים ובנקאות לחברות, מוסדות, משפחות עשירות ואנשים פרטיים. Northern Trust הוקמה בשיקאגו ב-1889 ויש לה משרדים בארצות הברית ב-19 מדינות וושינגטון הבירה, ו-23 משרדים בעולם בקנדה, אירופה, המזרח התיכון ואפריקה ואזור אסיה פסיפיק. נכון ל-30 בספטמבר 2018 היו ל-Northern Trust נכסים במשמורת/ ניהול בשווי 10.8 טריליון דולר ונכסים מנוהלים בשווי של 1.1 טריליון דולר. במשך יותר מ-125 שנים, Northern Trust זוכה למוניטין כמובילה בענף הודות לשירות יוצא דופן, מומחיות פיננסית, יושרה וחדשנות. בקרו באתר northerntrust.com או עיקבו אחרינו בטוויטר @NorthernTrust.

Northern Trust Corporation, Head Office: 50 South La Salle Street, Chicago, Illinois 60603 U.S.A.,, מאוגדת באחריות מוגבלת בארה"ב. מידע משפטי ורגולטורי גלובלי אפשר למצוא בכתובת https://www.northerntrust.com/disclosures.

צפו בגרסת המקור באתר www.businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20181112005133/en/

אנשי קשר

Northern Trust Corporation
Media Contact:
Alaina Kleinman
(312) 444-4065
AK503@ntrs.com
http://www.northerntrust.com

מקור: Northern Trust Corporation

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Corsair Infrastructure Partners מודיעה על השקעות לטווח ארוך של HarbourVest Partners
HarbourVest משקיעה בשלוש קרנות בניהול CIP שמתמקדות בתשתיות תחבורה

American Process - עידן חדש
TRHoldco LLC, חברת ההחזקה של תיאודורה רצינה, מודיעה על היפרדותה מ-GranBio במיזם המשותף GranAPI, ועל תחילתו של עידן חדש עבור American Process.

למרות אי הוודאות לגבי הברקזיט, נמשך הביקוש הבינ"ל החזק לבתי ספר למינהל עסקים בבריטניה
רוב המועמדים אומרים שלברקזיט אין השפעה על החלטה ללמוד בבריטניה

מכונות הכרייה של OnMiners מציעות את קצב הגיבוב הגדול ביותר בשוק
OnMiners S.A (www.OnMiners.com) עולה בהתמדה כגורם משנה מצב בשוק מטבעות הקריפטו שמתפתח במהירות. החברה הודיעה לאחרונה על הגעתה עם שלוש מכונות לכריית מטבעות קריפטו, שכל אחת מהן מציעה קצבי גיבוב שלא נשמעו כמותם בענף. אפשר להשתמש בשלושת המוצרים של OnMiners לכריית ביטקוין, לייטקוין, אתריום, מונרו, דאש וזי-קאש. הלקוחות הראשונים של החברה כבר התחילו להרוויח תוך פחות מחודש.

קוהלר חוגגת את פרטי העיצוב בשבוע העיצוב של מילאנו 2019
הטבע ממלא תפקיד חשוב עם ההכללה של "גן דיגיטלי" בכניסה לתצוגה וגם גן אינסוף שבו מונחים בגחמנות זה לצד זה פריטי קולקציית הבית החכם של קוהלר. המרחב של קוהלר כולל גם בר ואזור טרקלין עבור האורחים להתרגעות והחלפת כוחות.

OnMiners משנה את המצב בכריית מטבעות קריפטו
OnMiners היא חברה שהוקמה על ידי קבוצה של משקיעים שהשקיעו בדור החדש של שבבים רב אלגוריתמיים אנדותרמיים. המטרה שלהם היא לספק מכונות לכריית מטבעות קריפטו שהן רבות עוצמה, אבל יש להן צריכת חשמל נמוכה.

פאטון מספקת שילוב מופעל באמצעות הענן שקיבל תיקוף עם Microsoft Skype for Business
שערי ה-VoIP וה-eSBCs SmartNodeTM, שקיבלו תיקוף על ידי TekVizion, משלבים טלפוניה ותיקה, תקשורת ALL-IP -- או שתיהן בו-זמנית -- עם Skype for Business

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company בשנת הכספים 2018
WeWork Companies Inc. , המנפיקה של אג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-25 במרץ 2019 בשעה 17:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה בשנת הכספים 2018.

אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה עם Țuca Zbârcea & Asociații, חברת עורכי דין עם משרדים בבוקרשט וקלוז'-נפוקה וזרוע המיסים שלה, Țuca Zbârcea & Asociații Tax. זה ההסכם לשיתוף פעולה הראשון ברומניה, שממשיך את ההתרחבות של אנדרסן גלובל במזרח אירופה

מסקר עולה: מנהלי פרויקטים צריכים יותר PMTQ (מנת הטכנולוגיה של ניהול פרויקטים)
סקר הדופק של המקצוע 2019 של PMI מזהה פערים -- וכמה פתרונות -- לגבי התשואה על ההשקעה בפרויקטים עם ניהול גרוע
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI