דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים קימטה לוקחת את הקישוריות החלקה ל-AfricaCom עם שותפויות עסקיות חדשות
קימטה לוקחת את הקישוריות החלקה ל-AfricaCom עם שותפויות עסקיות חדשות
חיים נוי 13/11/18 |  צפיות: 178
קימטה לוקחת את הקישוריות החלקה ל-AfricaCom עם שותפויות עסקיות חדשות

חברת התקשורת מרדמונד ושבע מהשותפות שלה בעולם מגיעות לקייפטאון כדי להפגין את יכולת הקיום של פתרונות אנטנות לוויין עם פאנל שטוח בתנועה

רדמונד, וושינגטון וקייפטאון, דרום אפריקה, 12 בנובמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

Kymeta קימטה, חברת התקשורת שמקיימת את ההבטחה של תקשורת לוויינית סלולרית גלובלית -- תציע הדגמות סטטיות והדגמות חיות בנסיעה של הפתרונות של קימטה ב-AfricaCom, ימים שלישי עד חמישי, 13-15 בנובמבר 2018.

לשבע מהשותפות שלה בעולם תהיה נוכחות בתערוכה. כמה מהשותפות האלה יארחו ביתנים והדגמות חיות עבור התקשורת ומשתתפי התערוכה המקצועית: Intelsat (ביתן D60) ו-Stratosat (ביתן C191) יערכו הצגות חיות בנסיעה ברכב שמותקן בו המסוף  KymetaTM, שידגימו תקשורת אמינה עם קצב העברה גבוה בתנועה באמצעות אנטנת לוויין קלת משקל עם היגוי אלקטרוני שקל להתקין. iDirect (ביתן D35A) ו-Talia (ביתן D31) יקיימו פגישות מידע במשך כל התערוכה, ו-ELB, Qkon ו-Blue Sky Satellite יהיו נוכחות.

"קישוריות אמינה וחלקה קריטית במקומות כמו דרום אפריקה ושאר יבשת אפריקה, בהם אתרים מרוחקים תלויים מאוד במערכות תקשורת לביטחון ופעילות עסקית", אמר נוויל מייג'רז, מנהל מסחרי ראשי וסגן נשיא ביצועי, קימטה. "אנחנו נרגשים לבוא ל-AfricaCom ולהציג את הטכנולוגיה שלנו בפני האזור הג"ג הזה. אנחנו מצפים להיות חלק מפתרון הקישוריות של עתיד התקשורת באפריקה".

אודות קימטה

אי אפשר להפריך את הדרישה של העולם לקישוריות סלולרית שנמצאת בכל מקום. רשת סלולרית גלובלית היא התשובה לחיבור אנשים ומקומות שמעולם לא חוברו קודם.

קימטה מאפשרת תקשורת סלולר חלקה שתמיד מחוברת באמצעות גישה היברידית ייחודית שמאפשרת לרשתות לווייניות וסלולריות לספק רשת סלולר אחת גלובלית. תקשורת סלולרית מקצה לקצה מסופקת באמצעות שירותי הקישוריות Kymeta KĀLOTM, ומסוף הלוויינים עם ההיגוי החשמלי והפאנל השטוח הראשון והיחיד בעולם שמגיע למקומות שצלחות לוויין מסורתיות לא מגיעות. מגובה בפטנטים ורישיונות אמריקנים ובינ"ל, המסוף Kymeta KyWayTM מאפשר תקשורת סלולרית עם קצב העברה גבוה במכוניות, רכבות, אוטובוסים, משאיות, ספינות והרבה יותר.

אם זה נע, קימטה משאירה אותו מחובר.

למידע נוסף, בקרו באתרים kymetacorp.com ו-KALO.net.

אנשי קשר

שאלות בענייני עסקים לקימטה:
Kymeta Corporation
Sam Christensen
Marketing
+1 425.658.8703
schristensen@kymetacorp.com
או
שאלות מהמדיה לקימטה:
The Summit Group
Melanie McBride
Vice President, Content and PR
+1 801.990.8464
mmcbride@summitslc.com

מקור: Kymeta

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:
http://www.businesswire.com/news/home/20181112005130/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים



 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Corsair Infrastructure Partners מודיעה על השקעות לטווח ארוך של HarbourVest Partners
HarbourVest משקיעה בשלוש קרנות בניהול CIP שמתמקדות בתשתיות תחבורה

American Process - עידן חדש
TRHoldco LLC, חברת ההחזקה של תיאודורה רצינה, מודיעה על היפרדותה מ-GranBio במיזם המשותף GranAPI, ועל תחילתו של עידן חדש עבור American Process.

למרות אי הוודאות לגבי הברקזיט, נמשך הביקוש הבינ"ל החזק לבתי ספר למינהל עסקים בבריטניה
רוב המועמדים אומרים שלברקזיט אין השפעה על החלטה ללמוד בבריטניה

מכונות הכרייה של OnMiners מציעות את קצב הגיבוב הגדול ביותר בשוק
OnMiners S.A (www.OnMiners.com) עולה בהתמדה כגורם משנה מצב בשוק מטבעות הקריפטו שמתפתח במהירות. החברה הודיעה לאחרונה על הגעתה עם שלוש מכונות לכריית מטבעות קריפטו, שכל אחת מהן מציעה קצבי גיבוב שלא נשמעו כמותם בענף. אפשר להשתמש בשלושת המוצרים של OnMiners לכריית ביטקוין, לייטקוין, אתריום, מונרו, דאש וזי-קאש. הלקוחות הראשונים של החברה כבר התחילו להרוויח תוך פחות מחודש.

קוהלר חוגגת את פרטי העיצוב בשבוע העיצוב של מילאנו 2019
הטבע ממלא תפקיד חשוב עם ההכללה של "גן דיגיטלי" בכניסה לתצוגה וגם גן אינסוף שבו מונחים בגחמנות זה לצד זה פריטי קולקציית הבית החכם של קוהלר. המרחב של קוהלר כולל גם בר ואזור טרקלין עבור האורחים להתרגעות והחלפת כוחות.

OnMiners משנה את המצב בכריית מטבעות קריפטו
OnMiners היא חברה שהוקמה על ידי קבוצה של משקיעים שהשקיעו בדור החדש של שבבים רב אלגוריתמיים אנדותרמיים. המטרה שלהם היא לספק מכונות לכריית מטבעות קריפטו שהן רבות עוצמה, אבל יש להן צריכת חשמל נמוכה.

פאטון מספקת שילוב מופעל באמצעות הענן שקיבל תיקוף עם Microsoft Skype for Business
שערי ה-VoIP וה-eSBCs SmartNodeTM, שקיבלו תיקוף על ידי TekVizion, משלבים טלפוניה ותיקה, תקשורת ALL-IP -- או שתיהן בו-זמנית -- עם Skype for Business

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company בשנת הכספים 2018
WeWork Companies Inc. , המנפיקה של אג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-25 במרץ 2019 בשעה 17:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה בשנת הכספים 2018.

אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה עם Țuca Zbârcea & Asociații, חברת עורכי דין עם משרדים בבוקרשט וקלוז'-נפוקה וזרוע המיסים שלה, Țuca Zbârcea & Asociații Tax. זה ההסכם לשיתוף פעולה הראשון ברומניה, שממשיך את ההתרחבות של אנדרסן גלובל במזרח אירופה

מסקר עולה: מנהלי פרויקטים צריכים יותר PMTQ (מנת הטכנולוגיה של ניהול פרויקטים)
סקר הדופק של המקצוע 2019 של PMI מזהה פערים -- וכמה פתרונות -- לגבי התשואה על ההשקעה בפרויקטים עם ניהול גרוע
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI