דף הבית קניות וצרכנות קניות חנות שמשווקת את עצמה
חנות שמשווקת את עצמה
יחיאל לוי 12/11/18 |  צפיות: 2149

התחרות בין בעלי חנויות נכון להיום היא מאוד גדולה. הכמות של הלקוחות שמגיעים פיזית אל החנויות והמרכזים המסחריים רק הולכת ומתמעטת לה בכל שנה, כאשר מנגד ישנם אתרי מסחר נהדרים שבהם עושים את הכל על מנת שללקוח יהיה ברור איך נראה כל פריט ואת כל המפרט לגביו.

איך בכל זאת מצליחים להכניס ולהשאיר את הלקוחות הפוטנציאליים שכן נמצאים באזור של החנות ואף גורמים להם לבצע רכישה? הרבה מזה תלוי עיצוב חנויות חכם שבו שוקלים את כל מה שרוצים כי יימכר תחילה, לצד הדרך שבה מציגים את חוויית השירות עבור הלקוחות שנכנסים פנימה מתוך התקווה שיצאו עם שקית קניות מלאה.


הכל עניין של עיצוב נכון

מה המיקום הנכון של דלפק התשלום עיבור הלקוחות? האם כדאי לשים את התצוגה בצורה שצמודה אל הקירות או כזו שבה יש גם תצוגה במרכז החנות? איך מתמודדים עם תצוגה בחנות בעלת מימדים לא ממש נדיבים? באיזה צבע כדאי לצבוע את הקירות והיכן למקם את תאי המדידה.

יש הרבה מאוד שאלות שעליהן צריכים לענות כשאר רוצים להקים את החנות הכי יפה, ובין כל השאלות לגבי העיצוב תמיד זה חשוב להבין כי עיצוב חנויות הוא הדבר הזה אשר מגיע עם כוח רב להניע את הלקוחות אל עבר פנים החנות ולאחר מכן אל עבר העמדה של התשלום עצמה. לא לחינם מניחים דברים "קטנים" שאותם יכולים רכוש בעמדת התשלום, כאשר כל דבר שעליו חושבים בקפידה יכול להעלות את אחוזי המכירה. עם חוויית רכישה שבה האדם מוקף בכל חמשת החושים במידע שמשווק ללא הפסקה, רוב הסיכויים הם לטובת הרכישה ולטובת חנות שללא הפסקה משווקת את עצמה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI