דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אינפלובוק מודיעה על הנפקת המטבע הראשונית שלה
אינפלובוק מודיעה על הנפקת המטבע הראשונית שלה
חיים נוי 11/11/18 |  צפיות: 216
אינפלובוק מודיעה על הנפקת המטבע הראשונית שלה

מחברת משפיעים, עסקים וצרכנים לחוויית מסחר חברתי חדשה

בזנסון, 7 בנובמבר 2018 (GLOBENEWS WIRE):

אינפלובוק, הרשת הפתוחה הראשונה עבור משפיעים כדי שיבנו את המוניטין החברתי שלהם, יתחברו ישירות עם המותגים שהם אוהבים ויאחדו כוחות כדי להציע לצרכנים דרך חדשה לגלות מוצרים ושירותים באמצעות סיפור הסיפורים הנלהב של משפיעים ברחבי העולם.

הרוב המכריע של תקציב השיווק באמצעות משפיעים הולך לאחוז האחד של המשפיעים הכי גדולים - אינפלובוק מעצימה את 99% הנותרים. בלי שירותי שיווק יקרים, עסקים מתקשים למצוא, להעריך ולהתחבר עם משפיעים רלבנטיים. בה בעת, משפיעים מתקשים להוכיח את הערך שלהם ולהפיק כסף מהקהלים שלהם במדיה החברתית. אנחנו מאפשרים את ההתאמה המושלמת בין משפיע בכל גודל ויעדי השיווק והתקציב של כל עסק. המטרה היא לפתוח את סביבת המשפיעים לקהל רחב יותר כאשר משפיעים, משווקים וצרכנים יכולים בקלות לגלות, להעריך ולהתחבר בחינם כדי להנהיג דמוקרטיה בהשפעה תוך יצירת הזדמנויות הכנסה חדשות בכלכלת השיתוף.

אינפלובוק מעצימה צרכנים באמצעות רשת בלוגים שאפשר לקנות דרכם שמשלבים תיאורי מותגים עם פוסטים נלהבים של משפיעים מכל רשת חברתית במקום אחד... ברגע החלטת הקנייה. לפי דרישת הציבור, אינפלובוק גם אימצה אסטרטגיה של הסדרי תווית לבנה לגבי  הפלטפורמה שלה עם חברות, ערים וממשלות כדרך חדשה להזמין משפיעים מתאימים לקדם את השירותים שלהם ישירות באתר החברה שלהם.

"משפיעים מאפשרים למיקרומניה ערוץ יעיל לתקשר עם קהילת הגיימרים שלה ואינפלובוק ממוצבת היטב להוביל את הפעילות הזאת", אמר ניקולא ברטרן, סגן נשיא בכיר, GameStop Europe, ופיליפ סואטה, מנהל מסחרי ראשי, שדה התעופה הבינ"ל של ניס אמר: "בשדה התעופה ניס של חוף התכלת יש לנו שלושה עשר מיליון נוסעים בשנה שעוברים דרך חנויות הדיוטי פרי שלנו ואנחנו להוטים לעבוד עם משפיעים כדי לקדם את המותגים שאנו מייצגים. שיתוף פעולה עם אינפלובוק באסטרטגיה להשגת נראות ברשתות החברתיות של המשפיעים שלה בהחלט תועיל לשדה התעופה וללקוחות שלנו".

Chaineum, בוטיק מוביל של הנפקות מטבע ראשוניות, מסייע לאינפלובוק עם ההנפקה והטוקניזציה של מטבע הקריפטו שלה, הפלואנס, אסימון שימוש ERC20. אפשר להשתמש בפלואנס לתשלומים ורכישות בפלטפורמה של אינפלובוק באמצעות חמישה מקרי שימוש חזקים: מסחר אלקטרוני, קמפייני שיווק של משפיעים, הטבות קהילתיות, הטבות של קאשבק וזכויות הצבעה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר ההנפקה שלנו בכתובת www.influbook.io.

אינפלובוק הייתה חלק מתוכנית ההזנקים אלפא ב-WebSummit בליסבון ב-5-8 בנובמבר. נייתן פריי, המייסד, הציג פיץ' ב-6 בנובמבר. הצטרפו אלינו גם בכנסים רבים אחרים שכוללים את BlockShow Asia בסינגפור ב-27-30 בנובמבר, World Blockchain Summit Riyadh ב-5-6 בדצמבר ו-CryptoBlockCon Las Vegas ב-11-12 בדצמבר.

חברה:  info@influbook.com
עיתונות:  press@influbook.com
אתר ראשי: www.influbook.com
אתר הנפקה:  www.influbook.io
טוויטר: twitter.com/influbook
פייסבוק:  facebook.com/influblog
לינקדאין:  linkedin.com/company/influbook
טלגרם:  t.me/influbook

Chaineum Capital Partners

Chaineum Capital Partners, שהוקמה על ידי Laurent Leloup, מומחה בבלוקצ'יין ופיננסים של חברות, מתמחה בכלכלה מבוזרת וטכנולוגיית בלוקצ'יין, מספקת ייעוץ אסטרטגי ופיננסי וגם ליווי לחברות, משקיעים, משרדים משפחתיים, ספונסרים פיננסיים, בנקים וממשלות.

Chaineum Capital Partner מתמחה בדברים באים:

  • הנדסה פיננסיתוקריפטו פיננסית, טוקנומיקה, טוקניזציה של נכסים ומטבעות קריפטו.
  • תהליך של גיוסכספים דרך מכירת אסימונים*, גיוס כספים, מימון, הנפקות פרטיות.
  • ייעוץ במיזוגיםורכישות, אסטרטגיית השקעות בבלוקצ'יין.

Chaineum Capital Partners, הגשר בין פיננסים ישנים ופיננסים קריפטוגרפיים. מטה בבזנסון + משרדים בפריס, ז'נבה ונשאטל. www.chaineum.com

איש קשר:
Laurent Leloup - CEO
ll@chaineum.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Corsair Infrastructure Partners מודיעה על השקעות לטווח ארוך של HarbourVest Partners
HarbourVest משקיעה בשלוש קרנות בניהול CIP שמתמקדות בתשתיות תחבורה

American Process - עידן חדש
TRHoldco LLC, חברת ההחזקה של תיאודורה רצינה, מודיעה על היפרדותה מ-GranBio במיזם המשותף GranAPI, ועל תחילתו של עידן חדש עבור American Process.

למרות אי הוודאות לגבי הברקזיט, נמשך הביקוש הבינ"ל החזק לבתי ספר למינהל עסקים בבריטניה
רוב המועמדים אומרים שלברקזיט אין השפעה על החלטה ללמוד בבריטניה

מכונות הכרייה של OnMiners מציעות את קצב הגיבוב הגדול ביותר בשוק
OnMiners S.A (www.OnMiners.com) עולה בהתמדה כגורם משנה מצב בשוק מטבעות הקריפטו שמתפתח במהירות. החברה הודיעה לאחרונה על הגעתה עם שלוש מכונות לכריית מטבעות קריפטו, שכל אחת מהן מציעה קצבי גיבוב שלא נשמעו כמותם בענף. אפשר להשתמש בשלושת המוצרים של OnMiners לכריית ביטקוין, לייטקוין, אתריום, מונרו, דאש וזי-קאש. הלקוחות הראשונים של החברה כבר התחילו להרוויח תוך פחות מחודש.

קוהלר חוגגת את פרטי העיצוב בשבוע העיצוב של מילאנו 2019
הטבע ממלא תפקיד חשוב עם ההכללה של "גן דיגיטלי" בכניסה לתצוגה וגם גן אינסוף שבו מונחים בגחמנות זה לצד זה פריטי קולקציית הבית החכם של קוהלר. המרחב של קוהלר כולל גם בר ואזור טרקלין עבור האורחים להתרגעות והחלפת כוחות.

OnMiners משנה את המצב בכריית מטבעות קריפטו
OnMiners היא חברה שהוקמה על ידי קבוצה של משקיעים שהשקיעו בדור החדש של שבבים רב אלגוריתמיים אנדותרמיים. המטרה שלהם היא לספק מכונות לכריית מטבעות קריפטו שהן רבות עוצמה, אבל יש להן צריכת חשמל נמוכה.

פאטון מספקת שילוב מופעל באמצעות הענן שקיבל תיקוף עם Microsoft Skype for Business
שערי ה-VoIP וה-eSBCs SmartNodeTM, שקיבלו תיקוף על ידי TekVizion, משלבים טלפוניה ותיקה, תקשורת ALL-IP -- או שתיהן בו-זמנית -- עם Skype for Business

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company בשנת הכספים 2018
WeWork Companies Inc. , המנפיקה של אג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-25 במרץ 2019 בשעה 17:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה בשנת הכספים 2018.

אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה עם Țuca Zbârcea & Asociații, חברת עורכי דין עם משרדים בבוקרשט וקלוז'-נפוקה וזרוע המיסים שלה, Țuca Zbârcea & Asociații Tax. זה ההסכם לשיתוף פעולה הראשון ברומניה, שממשיך את ההתרחבות של אנדרסן גלובל במזרח אירופה

מסקר עולה: מנהלי פרויקטים צריכים יותר PMTQ (מנת הטכנולוגיה של ניהול פרויקטים)
סקר הדופק של המקצוע 2019 של PMI מזהה פערים -- וכמה פתרונות -- לגבי התשואה על ההשקעה בפרויקטים עם ניהול גרוע
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI