דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Virgin Hyperloop One מודיעה על הנהלה חדשה שתתמוך במסחור והביצוע של מערכת ההייפרלופ הראשונה בעולם
Virgin Hyperloop One מודיעה על הנהלה חדשה שתתמוך במסחור והביצוע של מערכת ההייפרלופ הראשונה בעולם
חיים נוי 11/11/18 |  צפיות: 118
Virgin Hyperloop One מודיעה על הנהלה חדשה שתתמוך במסחור והביצוע של מערכת ההייפרלופ הראשונה בעולם

חלוצת ההייפרלופ הגלובלית בוחרת בסולטן אחמד בין סולאיים ליושב ראש ובג'יי וולדר למנכ"ל כשהחברה מנצלת סבב מימון חדש כדי להתחיל בביצוע של הייפרלופ מפונה למומבאי

לוס אנג'לס, 8 בנובמבר 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

Virgin Hyperloop One, החברה היחידה בעולם שפיתחה מערכת הייפרלופ בקנה מידה מלא, הודיעה היום שסולטן אחמד בין סולאיים, יו"ר הקבוצה והמנכ"ל של DP World, נבחר ליושב ראש החדש. ג'יי וולדר, שהוא אחד המנהלים המובילים בעולם בטכנולוגיה והסעת המונים, מונה למנכ"ל החדש שלה. מר וולדר גם יצטרף למועצת המנהלים של החברה.

הבחירה בהנהלה בכירה חדשה תאפשר ל-Virgin Hyperloop One לשנות את ההתמקדות שלה מהזנק טכנולוגי לחברת הסעת המונים החל בביצוע של מערכת ההייפרלופ הראשונה בעולם בין פונה ומומבאי. ההודעה באה אחרי ההודעה לאחרונה על סבב מימון חדש.

למר בין סולאיים יש יותר משלושים שנות ניסיון במגוון רחב של ענפים, והוא מביא הרבה ניסיון ניהולי למועצת המנהלים. אחרי המימון האחרון, DP World תהפוך למשקיעה הכי גדולה של Virgin Hyperloop One, בהכירה בערך של הייפרלופ לשנע לא רק נוסעים אלא גם מטענים רגישים במהירות של טיסה ועלות של משאית.

וולדר ניהל את מערכות התחבורה הכי גדולות ומורכבות בעולם, שימש יו"ר ומנכ"ל רשות התחבורה העירונית של ניו יורק, מנכ"ל MTR Corporation בהונג קונג ומנהל כללי של Transport for London. בתפקידו האחרון הוא ניהל את מוטיבייט, המובילה הגלובלית באופניים שיתופיים, לפני מכירתה לליפט. מר וולדר גם היה שותף במקינזי, שם ניהל את ענייני התשתיות הגלובליים של חברת הייעוץ המפורסמת.

"בהיכנסנו לשטח לא נודע בביצוע של מערכת הסעת המונים מסוג חדש לגמרי, אנחנו צריכים מנהל עם הבנה עמוקה בתחבורה ציבורית, ניסיון במימון תשתיות, היסטוריה של מסירת פרויקטים והצלחה בעבודה עם שותפים מהמגזר הממשלתי והפרטי", אמר סולטן בין סולאיים בהתייחסו לתוכנית חילופי האישים שההנהלה שעבדה עליה במשך חודשים. "לא יכולנו למצוא מועמד יותר אידיאלי מג'יי וולדר לשלב הבא בהתפתחות של החברה והצמיחה ההיסטורית של הענף החדש הזה".

"מיקדתי את הקריירה שלי בשימוש בטכנולוגיה לקידום החדשנות בתחבורה, כך שלא יכולתי לוותר על ההזדמנות לנהל את החברה שהיא חלוצת ההייפרלופ", אמר וולדר. "אני מצפה להצטרפות לחברה בתקופה הכל כך מלהיבה הזאת ולעבוד עם השותפים שלנו כדי לחולל מהפכה בפיתוח עירוני בר קיימא ובנסיעות".

החברה מתמקדת בפרויקט נוכחי גדול בהודו, שם הממשלה הכריזה לאחרונה על פרויקט ההייפרלופ פונה - מומבאי כפרויקט תשתיות ציבוריות, עם הקונסורציום הבינ"ל DP World ו-Virgin Hyperloop One כמציעי הפרויקט המקוריים. אם הממשלה בסופו של דבר תיתן לה זיכיון לפרויקט, החברה מצפה להתחיל את הבנייה של לולאת הניסוי של 11 ק"מ ב-2019. כשתושלם, ההייפרלופ יכול להפחית את זמן הנסיעה בין מומבאי ופונה מכארבע שעות ל-25 דקות.

סולטן בין סולאיים מחליף את סר ריצ'רד ברנסון, שהתפטר בחודש שעבר, ואילו מר וולדר יחליף את רון לויד, ששימש מנכ"ל במשך יותר משלוש שנים ועוזב אחרי שהוביל בהצלחה את החברה במהלך ההתרחבות הגדולה ביותר שלה כולל יצירת מערכת ההייפרלופ הראשונה והיחידה, צנרת פיתוח של פרויקטים בכל העולם וגיוס כסף רב. בתקופה הזאת, החברה צמחה ומיצבה את עצמה כמובילה בתחום ההייפרלופ. את המקום של סר ריצ'רד במועצת המנהלים ייקח פטריק מקול מחברת וירג'ין.

Ryan Kelly
Head of Marketing and Communications
Virgin Hyperloop One
Tel: +1-610-442-1896
 
7427831 Virgin Hyperloop_H.docx

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
בסקר המנהיגות הגלובלי החדש של YPO נמצא שהמנהיגים העסקיים הצעירים מאמינים באופן גורף שעסק הוא כוח למען הטוב
תשעים ושלושה אחוז מהנסקרים אומרים שלעסק צריכה להיות השפעה חיובית על החברה

אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף פעולה עם חברה לעריכת דין בבודפשט
לאיגוד הבינ"ל יש עכשיו נוכחות משפטית ב-38 מדינות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלו

ביקורת: הדוכסית מאמלפי - הון שלטון ושחיתות מינית - משחק מרגש ונוקב - בית צבי
21/01/19 | תיאטרון
הדוכסית מאמלפי הוא מחזה שטוף דם, העוסק בהון , שלטון ושחיתות מינית, שרקח המחזאי ג'ון וובסטר שנחשב לפוחח ומופרע ,בן דורו של שייקספיר והעוסק בפרשייה המבוססת על מקרה אמיתי.

TurbineAero, Inc. מודיעה על הרכישה של עסק התיקון של חלקי APU מ-Triumph Group
TurbineAero, חברת פורטפוליו של The Gores Group, הודיעה היום על הרכישה של קו מוצרי התיקון (RPL) של חלקי APU מ-Triumph Aviation Services Asia, Ltd.

תרו מודיעה על השלמת התוכנית לרכישה חוזרת של מניות ב-250 מיליון דולר
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום על השלמת התוכנית שלה לרכישה חוזרת של מניות ב-250 מיליון דולר. החברה קנתה בחזרה 2,493,378 מהמניות הרגילות שלה בעסקאות בשוק הפתוח במחיר ממוצע של $100.28 למניה. החברה הודיעה על התוכנית לרכישה חוזרת ב-23 בנובמבר 2016 והשלימה אותה ב-11 בינואר 2019.

סול-ג'ל טכנולוגיות ממנה את ג'ון ויירה למנהל המסחור בארה"ב
סול-ג'ל טכנולוגיות בע"מ (NASDAQ:SLGL), חברת דרמטולוגיה בשלב הקליני שמתמקדת בזיהוי, פיתוח ומסחור מוצרי תרופות ממותגות וגנריות לטיפול מקומי במחלות עור, הודיעה היום על המינוי של ג'ון ויירה למנהל המסחור בארה"ב.

ניוסקייל ו-JAEC מסכימות לבדוק התקנה של SMR בירדן
ניוסקייל ו-JAEC חותמות על מזכר הבנות לבדיקת היכולות והתועלות הייחודיות של ה-SMR של ניוסקייל עבור ירדן

Braidy Industries ממנה את ותיק תעשיית המתכת תומס מודרובסקי לנשיא Braidy Atlas
מר מודרובסקי מביא לתפקיד ניסיון רב בבניית מפעלים חדשים, הפעלה ועיבוד מתכות וינהל את המפעל של Braidy Atlas במהלך הבנייה הנוכחית ולתוך הפעילות שצפויה להתחיל ב-2020

הנרי שיין ו-Vets First Choice מודיעים על מועצת המנהלים של קובטרוס
דייוויד אי. שו ישמש יו"ר מועצת המנהלים; פיליפ לאסקאווי יהיה הדירקטור הבלתי תלוי המוביל

המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים רוכשת את The MBA Tour
הרכישה תנצל את הנתונים והנכסים הדיגיטליים של GMAC כדי לעודד דו-שיח יותר אסטרטגי בין בתי ספר למינהל עסקים ומועמדים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI