דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Virgin Hyperloop One מודיעה על הנהלה חדשה שתתמוך במסחור והביצוע של מערכת ההייפרלופ הראשונה בעולם
Virgin Hyperloop One מודיעה על הנהלה חדשה שתתמוך במסחור והביצוע של מערכת ההייפרלופ הראשונה בעולם
חיים נוי 11/11/18 |  צפיות: 196
Virgin Hyperloop One מודיעה על הנהלה חדשה שתתמוך במסחור והביצוע של מערכת ההייפרלופ הראשונה בעולם

חלוצת ההייפרלופ הגלובלית בוחרת בסולטן אחמד בין סולאיים ליושב ראש ובג'יי וולדר למנכ"ל כשהחברה מנצלת סבב מימון חדש כדי להתחיל בביצוע של הייפרלופ מפונה למומבאי

לוס אנג'לס, 8 בנובמבר 2018 (GLOBE NEWSWIRE):

Virgin Hyperloop One, החברה היחידה בעולם שפיתחה מערכת הייפרלופ בקנה מידה מלא, הודיעה היום שסולטן אחמד בין סולאיים, יו"ר הקבוצה והמנכ"ל של DP World, נבחר ליושב ראש החדש. ג'יי וולדר, שהוא אחד המנהלים המובילים בעולם בטכנולוגיה והסעת המונים, מונה למנכ"ל החדש שלה. מר וולדר גם יצטרף למועצת המנהלים של החברה.

הבחירה בהנהלה בכירה חדשה תאפשר ל-Virgin Hyperloop One לשנות את ההתמקדות שלה מהזנק טכנולוגי לחברת הסעת המונים החל בביצוע של מערכת ההייפרלופ הראשונה בעולם בין פונה ומומבאי. ההודעה באה אחרי ההודעה לאחרונה על סבב מימון חדש.

למר בין סולאיים יש יותר משלושים שנות ניסיון במגוון רחב של ענפים, והוא מביא הרבה ניסיון ניהולי למועצת המנהלים. אחרי המימון האחרון, DP World תהפוך למשקיעה הכי גדולה של Virgin Hyperloop One, בהכירה בערך של הייפרלופ לשנע לא רק נוסעים אלא גם מטענים רגישים במהירות של טיסה ועלות של משאית.

וולדר ניהל את מערכות התחבורה הכי גדולות ומורכבות בעולם, שימש יו"ר ומנכ"ל רשות התחבורה העירונית של ניו יורק, מנכ"ל MTR Corporation בהונג קונג ומנהל כללי של Transport for London. בתפקידו האחרון הוא ניהל את מוטיבייט, המובילה הגלובלית באופניים שיתופיים, לפני מכירתה לליפט. מר וולדר גם היה שותף במקינזי, שם ניהל את ענייני התשתיות הגלובליים של חברת הייעוץ המפורסמת.

"בהיכנסנו לשטח לא נודע בביצוע של מערכת הסעת המונים מסוג חדש לגמרי, אנחנו צריכים מנהל עם הבנה עמוקה בתחבורה ציבורית, ניסיון במימון תשתיות, היסטוריה של מסירת פרויקטים והצלחה בעבודה עם שותפים מהמגזר הממשלתי והפרטי", אמר סולטן בין סולאיים בהתייחסו לתוכנית חילופי האישים שההנהלה שעבדה עליה במשך חודשים. "לא יכולנו למצוא מועמד יותר אידיאלי מג'יי וולדר לשלב הבא בהתפתחות של החברה והצמיחה ההיסטורית של הענף החדש הזה".

"מיקדתי את הקריירה שלי בשימוש בטכנולוגיה לקידום החדשנות בתחבורה, כך שלא יכולתי לוותר על ההזדמנות לנהל את החברה שהיא חלוצת ההייפרלופ", אמר וולדר. "אני מצפה להצטרפות לחברה בתקופה הכל כך מלהיבה הזאת ולעבוד עם השותפים שלנו כדי לחולל מהפכה בפיתוח עירוני בר קיימא ובנסיעות".

החברה מתמקדת בפרויקט נוכחי גדול בהודו, שם הממשלה הכריזה לאחרונה על פרויקט ההייפרלופ פונה - מומבאי כפרויקט תשתיות ציבוריות, עם הקונסורציום הבינ"ל DP World ו-Virgin Hyperloop One כמציעי הפרויקט המקוריים. אם הממשלה בסופו של דבר תיתן לה זיכיון לפרויקט, החברה מצפה להתחיל את הבנייה של לולאת הניסוי של 11 ק"מ ב-2019. כשתושלם, ההייפרלופ יכול להפחית את זמן הנסיעה בין מומבאי ופונה מכארבע שעות ל-25 דקות.

סולטן בין סולאיים מחליף את סר ריצ'רד ברנסון, שהתפטר בחודש שעבר, ואילו מר וולדר יחליף את רון לויד, ששימש מנכ"ל במשך יותר משלוש שנים ועוזב אחרי שהוביל בהצלחה את החברה במהלך ההתרחבות הגדולה ביותר שלה כולל יצירת מערכת ההייפרלופ הראשונה והיחידה, צנרת פיתוח של פרויקטים בכל העולם וגיוס כסף רב. בתקופה הזאת, החברה צמחה ומיצבה את עצמה כמובילה בתחום ההייפרלופ. את המקום של סר ריצ'רד במועצת המנהלים ייקח פטריק מקול מחברת וירג'ין.

Ryan Kelly
Head of Marketing and Communications
Virgin Hyperloop One
Tel: +1-610-442-1896
 
7427831 Virgin Hyperloop_H.docx

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Corsair Infrastructure Partners מודיעה על השקעות לטווח ארוך של HarbourVest Partners
HarbourVest משקיעה בשלוש קרנות בניהול CIP שמתמקדות בתשתיות תחבורה

American Process - עידן חדש
TRHoldco LLC, חברת ההחזקה של תיאודורה רצינה, מודיעה על היפרדותה מ-GranBio במיזם המשותף GranAPI, ועל תחילתו של עידן חדש עבור American Process.

למרות אי הוודאות לגבי הברקזיט, נמשך הביקוש הבינ"ל החזק לבתי ספר למינהל עסקים בבריטניה
רוב המועמדים אומרים שלברקזיט אין השפעה על החלטה ללמוד בבריטניה

מכונות הכרייה של OnMiners מציעות את קצב הגיבוב הגדול ביותר בשוק
OnMiners S.A (www.OnMiners.com) עולה בהתמדה כגורם משנה מצב בשוק מטבעות הקריפטו שמתפתח במהירות. החברה הודיעה לאחרונה על הגעתה עם שלוש מכונות לכריית מטבעות קריפטו, שכל אחת מהן מציעה קצבי גיבוב שלא נשמעו כמותם בענף. אפשר להשתמש בשלושת המוצרים של OnMiners לכריית ביטקוין, לייטקוין, אתריום, מונרו, דאש וזי-קאש. הלקוחות הראשונים של החברה כבר התחילו להרוויח תוך פחות מחודש.

קוהלר חוגגת את פרטי העיצוב בשבוע העיצוב של מילאנו 2019
הטבע ממלא תפקיד חשוב עם ההכללה של "גן דיגיטלי" בכניסה לתצוגה וגם גן אינסוף שבו מונחים בגחמנות זה לצד זה פריטי קולקציית הבית החכם של קוהלר. המרחב של קוהלר כולל גם בר ואזור טרקלין עבור האורחים להתרגעות והחלפת כוחות.

OnMiners משנה את המצב בכריית מטבעות קריפטו
OnMiners היא חברה שהוקמה על ידי קבוצה של משקיעים שהשקיעו בדור החדש של שבבים רב אלגוריתמיים אנדותרמיים. המטרה שלהם היא לספק מכונות לכריית מטבעות קריפטו שהן רבות עוצמה, אבל יש להן צריכת חשמל נמוכה.

פאטון מספקת שילוב מופעל באמצעות הענן שקיבל תיקוף עם Microsoft Skype for Business
שערי ה-VoIP וה-eSBCs SmartNodeTM, שקיבלו תיקוף על ידי TekVizion, משלבים טלפוניה ותיקה, תקשורת ALL-IP -- או שתיהן בו-זמנית -- עם Skype for Business

שיחת ועידה על התוצאות הפיננסיות של The We Company בשנת הכספים 2018
WeWork Companies Inc. , המנפיקה של אג"ח הבכורה 7.875% לפירעון ב-2025 שלה ("אג"ח הבכורה"), תקיים שיחת ועידה ביום שני, ה-25 במרץ 2019 בשעה 17:00 שעון החוף המזרחי עבור משתתפים כשירים מסוימים כדי לדון בתוצאות הפיננסיות של החברה בשנת הכספים 2018.

אנדרסן גלובל מוסיפה חברת שיתוף פעולה ברומניה
אנדרסן גלובל הודיעה היום על הסכם לשיתוף פעולה עם Țuca Zbârcea & Asociații, חברת עורכי דין עם משרדים בבוקרשט וקלוז'-נפוקה וזרוע המיסים שלה, Țuca Zbârcea & Asociații Tax. זה ההסכם לשיתוף פעולה הראשון ברומניה, שממשיך את ההתרחבות של אנדרסן גלובל במזרח אירופה

מסקר עולה: מנהלי פרויקטים צריכים יותר PMTQ (מנת הטכנולוגיה של ניהול פרויקטים)
סקר הדופק של המקצוע 2019 של PMI מזהה פערים -- וכמה פתרונות -- לגבי התשואה על ההשקעה בפרויקטים עם ניהול גרוע
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI