דף הבית תחבורה ורכב תחבורה ורכב - אחר כמה עולה רכב חדש
כמה עולה רכב חדש
יחיאל לוי 15/08/18 |  צפיות: 2630

עד כמה שרוצים לחסוך בעלויות הוצאות הרכב רק הולכות וגדלות ככל שהרכב הוא כזה שכבר נמצא זמן רב על הכביש. דבר זה מביא אל הוצאות רבות של חלקים שהולכים ומתבלים באופן טבעי ולא טבעי, כמו במקרה של תאונות.

זה גם השלב שבו בעלי רכבים רבים מחפשים אחר רכבים חדשים שיכולים לסיים את הפרק הזה של הוצאות ונסיעות לא נוחות, ולשדרג עם מימון לרכב לדגם חדש שמסייע לנהוג ללא גיחות תכופות אל מוסכי מכוניות, אבך איך בדיוק יכולים להוריד את העלות הזו למשהו עד כמה שיותר זול?


איך מוזילים את העלות

לאחר שכבר מבינים כי רוצים לרכוש רכב חדש בעזרת מימון לרכב יכולים לעשות כמה דברים על מנת להוריד את העלות ככל האפשר.

האופציה הראשונה היא לבדוק האם זה אפשרי למסגרת של העסקה של הרכישה של הרכב החדש יהיה ניתן להוסיף את הרכב הקיים בתור מקדמה, בייחוד אם זהו רכב שלא קיים על הכביש מעל לחמש שנים. יש כאלה אשר יעדיפו למכור בעצמם את הרכב וזה בסדר גמור, רק שצריכים לעבור על פני היתרונות והחסרונות כדי לייעל את הכל.

האופציה הנוספת היא החלוקה של התשלומים. בחברות רבות מציעים את האופציה של מימון כאשר את התשלומים עבור הרכב יכולים לחלק אל תשלומים של שלוש שנים ואפילו של חמש שנים, דבר אשר בסופו של עניין מוריד את העלות של התשלום החודשי למשהו זול שבו באופן חודשי יהיה קל יותר לעמוד.

האופציה השלישית היא לבצע משא ומתן עיקש בתקופה שבה היבואנים כבר רוצים להיפטר מכל המלאי הישן על מנת להכניס אל כל המכוניות מהדגמים לשנה החדשה. באופן הזה יכולים לחסוך עוד כמה אלפי שקלים די בקלות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI